Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ha Cam jól bevethető lenne a fal belsejében, akkor lenne értelme megtartani, egy kvázi mindenhova beugrani képes csereként, vagy ha jó preseasont fut, akár kezdő helyért is mehetne guardként. de félek, hogy bal oldalt ő lesz, jobb oldalon meg Little. mert azért csak nem a Cam - Taylor párossal állunk ki tackleben, ugye?
winston
Hát azt megcsinálja neked negyedennyi pénzért valaki.
Bazzani
Hát igen, ezt úgy értettem, hogy nem taggel, hanem úgy általában akkor lenne értelme megtartani őt egyáltalán.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ha Cam jól bevethető lenne a fal belsejében, akkor lenne értelme megtartani, egy kvázi mindenhova beugrani képes csereként, vagy ha jó preseasont fut, akár kezdő helyért is mehetne guardként. de félek, hogy bal oldalt ő lesz, jobb oldalon meg Little. mert azért csak nem a Cam - Taylor párossal állunk ki tackleben, ugye?
winston
Hát azt megcsinálja neked negyedennyi pénzért valaki.

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ha Cam jól bevethető lenne a fal belsejében, akkor lenne értelme megtartani, egy kvázi mindenhova beugrani képes csereként, vagy ha jó preseasont fut, akár kezdő helyért is mehetne guardként. de félek, hogy bal oldalt ő lesz, jobb oldalon meg Little. mert azért csak nem a Cam - Taylor párossal állunk ki tackleben, ugye?
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hát ezt nem láttam jönni. Viszont így úgy mehetne el, hogy kap érte ellenértéket a Jags, mert nekem tag+trade logikusabb forgatókönyv mint a passrusher draft.

Már csak azért is, mett ha középszar játékosok kapnak hatalmas lóvékat, akkor az okoz majd bérfeszültséget az öltözőben. DJ Chark ezek után mennyit kérjen? Ez pontosan ugyanaz a szar út amin évtizede menetel a Jags... ebből így nem lesz csapat, egy ligaelit elkapó / passrusher pénzét adni egy "semmiextra" OT-nek, amikor első választással olcsón tudsz tehetségesebbet hozni?

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamarosan*...:



5 megjegyzés Shipleytől a Cam Robinson franchise tag Part II kapcsán.
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/jaguars-franchise-tag-cam-robinson-5-observations

Because Jaguars


*Hacsak nem lesz valaki annyira kétségbeesett, hogy felcseréljen 1/1-re - aminek jelenleg kisebb az esélye, mint hogy idén bajnok lesz a kiesés elől menekülő Kispest...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érdekes megközelítés.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag

dande
minek... így gondolom nem backupnak szánják.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír Aiden Hutchisonnak, rossz Evan Nealnek meg az OT-knek. Meg DJ Charknak is jó hír, csak sanszosan nem nálunk.
WR poszton kíváncsi vagyok, mi a terv...

dande
Hát így nem hinném, hogy OT lesz az 1/1.
Bazzani
Hat szerintem ez nem zarja ki. Robinson nem egy eletbiztositas!
Toto21
Ott van mögötte Walker Little is, akit én konrétan kezdettem volna idén LT-ben. Igaz valakinek RT-be át kéne mennie, mert Jawaan Taylor egyre rosszabb.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863

dande
Hát így nem hinném, hogy OT lesz az 1/1.
Bazzani
Hat szerintem ez nem zarja ki. Robinson nem egy eletbiztositas!
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

dande
Hát így nem hinném, hogy OT lesz az 1/1.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Vannak jó opciók a 33. pickre, de meg kellene kínálni Robinsont vagy Charkot egy jó szerződéssel. Pénz van bőven (tavaly is volt..) és klassz egy jó rookie, de ne ő legyen már az egyelen No.1 elkapó jelölt.

A Walker Little + Neal tackle páros meg igen tetszetős lenne. Legalábbis nagyok és erősek, az biztos 😊 Belső falembert is szereznék még FA-n vagy Drafton.

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 036 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.jaguars.com/video/behind-the-scenes-head-coach-doug-peterson-walks-through-combine-interview-proce
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha személyesen találkoznánk, akkor tudnánk az arányokat jól belőni. Tuti nem egy sikló-vállú gyerek, de az interjús képen elég nagy búrája a testéhez képest. Sisakméretet kimaxolja majd. 😀

De amúgy félelmetes a fickó megjelenése.
Húsrágó
A (remélhetőleg) 1/1-es pickünk. Besza-behu.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk ha személyesen találkoznánk, akkor tudnánk az arányokat jól belőni. Tuti nem egy sikló-vállú gyerek, de az interjús képen elég nagy búrája a testéhez képest. Sisakméretet kimaxolja majd. 😀

De amúgy félelmetes a fickó megjelenése.
Húsrágó
Na ja.


Balfék feje, amikor meglátta Neal hivatalos adatait. 😊 (Hello Shao Khan.)



7 elkapó, akit a Jags vihetne a 2. napon X WR posztra és jól teljesített a combineon.
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/combine-7-wide-receivers-impressed-fit-jaguars-moore-watson-pickens

Ha már WR-ek, ja nem franchise tageljük, nem valószínű, hogy Chark marad. mert sokak számára csábító portéka. (És kb A-Rob meg Amari Cooper lesz a 2 legnagyobb konkurenciája, mindkettú lényegesen idősebb).
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hát ez elég impresszív. 152 kg? 40 kilót letagadhatna...
Húsrágó
150+ kiló és látod a kockahasát! 😮 😮 😮

iktriad
Mondjuk ha személyesen találkoznánk, akkor tudnánk az arányokat jól belőni. Tuti nem egy sikló-vállú gyerek, de az interjús képen elég nagy búrája a testéhez képest. Sisakméretet kimaxolja majd. 😀

De amúgy félelmetes a fickó megjelenése.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ez elég impresszív. 152 kg? 40 kilót letagadhatna...
Húsrágó
150+ kiló és látod a kockahasát! 😮 😮 😮
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Evan Neal találkozott velünk, és azt mondta remekül ment szerinte az interjú.

Remélem is. Csávókán 152 kilón mérlegelt és így néz ki!

Ha azt mondják, ez a pali egy TE, elhiszem.

iktriad
Hát ez elég impresszív. 152 kg? 40 kilót letagadhatna...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Evan Neal találkozott velünk, és azt mondta remekül ment szerinte az interjú.

Remélem is. Csávókán 152 kilón mérlegelt és így néz ki!

Ha azt mondják, ez a pali egy TE, elhiszem.

Beszéltünk a legnagyobb OT riválisával, Ikem Ekwonuval is.
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/neal-ekwonu-meet-jaguars-combine
Íme még pár név, akivel biztos, hogy a Jags beszélt, köztük Thibodeaux-val. Malik WIllis neve érdekes a listán...


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Final say on personnel... mindig ugyanoda kanyarodik vissza az összes ilyen beszélgetés: Balfék ártalamas és felesleges. Csak zavart okoz. És amikor a tulaj megerősíti Balféket a posztján, akkor csak konzervál vele egy rosszul működő folyamatot.

És mint "munkavállaló" / atléta, nem mennél olyan helyre, ahol a rólad hozott döntések meghozójának személye nem világos még a HC-nak sem...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudja a játékosai nevét. Már jobb HC, mint Meyer. Remélem tényleg visszahozzuk Charkot.


Sajna ezzel mi is tisztában vagyunk Doug.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szerintem Adams hülye lenne idejönni, de a B opciónak írt A-Robnak nagyon örülnék.

iktriad
Ha az ügynöke lennél te is azt terjesztenéd, hogy a leggazdagabb kérő környékezi, mindenki pucolja ki a padlást is, aki meg szeretné szerezni...
De nem hinném, hogy érdemes már most mezt csináltatni a nevével...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Adams hülye lenne idejönni, de a B opciónak írt A-Robnak nagyon örülnék.
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
biztos GMnek vettétek fel? én azért belenéznék a szerződésébe és a munkaköri leírásába
Cuchulain82
Sajnos az, különben ma nem nyilatkozhatott volna GM-ként a combinenon.
iktriad
hát akkor ő egy ilyen gonosz GM, de hát akkor pont illik a Külső Világ császárához 😉
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
biztos GMnek vettétek fel? én azért belenéznék a szerződésébe és a munkaköri leírásába
Cuchulain82
Sajnos az, különben ma nem nyilatkozhatott volna GM-ként a combinenon.