Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Akkó X receiver lesz.
Good ol' Jags. Megint megnyerik a márciusi bajnokságot.
/* trashtalk off */ 😊


Tony Adams
peterk2005
Tök jó lenne top játékosokat olcsón hozni. Ha a Coltsnak menne, ti nyernétek a márciusi bajnokságot, hajrá.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékeztető 1:



Emlékeztető 2:
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkó X receiver lesz.
Good ol' Jags. Megint megnyerik a márciusi bajnokságot.
/* trashtalk off */ 😊


Tony Adams
peterk2005
Mi van, ha Y lesz, nem X? 😊 (És igen tudom, akkor kell találni egy X-et a drafton egy olyan embernek, akihez képest, még Gene Smith is jobban bökött rá WR-ekre a drafton, mint Baalke).
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Akkó X receiver lesz.
Good ol' Jags. Megint megnyerik a márciusi bajnokságot.
/* trashtalk off */ 😊


Tony Adams


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem terveztem inni ma, de lassan muszaj lesz, mert nem jarja, hogyha neha belemegyek valami nagyobb FA-szerzodesbe, mindig vagy kozvetlen rivalisnal kot ki qz illeto, vagy valami eleve halalra itelt csapatba, rossz rendszerbe. 😑
Stez
Nálunk jobb QB-ja lesz, mintha hozzátok került volna IRL. 😛
több mint 2 éve
Rodaron New York Giants 1 970
DeAndre Hopkins - $27.25M
Julio Jones - $22M
*Christian Kirk - $21M
Davante Adams - $20.1M
Keenan Allen - $20.02M
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan, nem tudsz kinoni ebbol az xy-t draftolta y helyett dologbol? Mikor jossz vegre ra, hogy tokre mindegy, kit hol draftolnak, a rendszer lesz a lenyeg, es h ki mennyire fit? Jefferson a Jaxben kozel nem lenne ilyen jo. Akkor meg az lenne a problemad, hogy nem olyat hoztak el, aki jobb?

Komolyan, ne mar.

Pederson valoszinuleg nem gyoker, Kirk kellett neki. Es leirhatom meg parszor, de o evekig tobbet jatszott a szelen, mint belul. Ergo nem slot elkapo. Hanem barhol jatszathato.
Stez
Meggyőztél. Most menj vissza inni. 😊



Lesz mit kitakarítania jövőre majd az új GM-nek. Kirk-ig azt mondtam, nem is olyan rossz ez. Mert a LB deal-t el tudtam viselni, ha úgy játszik, mint a Falcons-ban. De ez furcsa szájízt ad az egészhez.
Toto21
Ha nem jött volna, akkor meg az a baj. Meg aztán jövőre megint ki lehet takarítani egy pár szerződést, plusz olyan hú de sok "kötelező" újraigazolandó emberünk nem lesz jövőre se (kb Josh Allen, aki megkapja az 5. éves opciót, azt annyi).
iktriad
Nem terveztem inni ma, de lassan muszaj lesz, mert nem jarja, hogyha neha belemegyek valami nagyobb FA-szerzodesbe, mindig vagy kozvetlen rivalisnal kot ki qz illeto, vagy valami eleve halalra itelt csapatba, rossz rendszerbe. 😑

több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan, nem tudsz kinoni ebbol az xy-t draftolta y helyett dologbol? Mikor jossz vegre ra, hogy tokre mindegy, kit hol draftolnak, a rendszer lesz a lenyeg, es h ki mennyire fit? Jefferson a Jaxben kozel nem lenne ilyen jo. Akkor meg az lenne a problemad, hogy nem olyat hoztak el, aki jobb?

Komolyan, ne mar.

Pederson valoszinuleg nem gyoker, Kirk kellett neki. Es leirhatom meg parszor, de o evekig tobbet jatszott a szelen, mint belul. Ergo nem slot elkapo. Hanem barhol jatszathato.
Stez
Meggyőztél. Most menj vissza inni. 😊



Lesz mit kitakarítania jövőre majd az új GM-nek. Kirk-ig azt mondtam, nem is olyan rossz ez. Mert a LB deal-t el tudtam viselni, ha úgy játszik, mint a Falcons-ban. De ez furcsa szájízt ad az egészhez.
Toto21
Ha nem jött volna, akkor meg az a baj. Meg aztán jövőre megint ki lehet takarítani egy pár szerződést, plusz olyan hú de sok "kötelező" újraigazolandó emberünk nem lesz jövőre se (kb Josh Allen, aki megkapja az 5. éves opciót, azt annyi).
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Hangosan gondolkodom, mi van ha a Jags azt hiszi, Kirk lesz az X WR (nem az amúgy, szóval jó eséllyel csalódni fognak)?
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
Beki
Nem, ő egy igazi pöcs.
iktriad
egyébként most ki nálatok a végső döntést hozó SZERV? Baalke, DP, vagy Spielman ( ő végül jött?)
Toto21
A kétségébe esés/a főnök lekenyerezése feat. Baalke. Spielman tévézik. EVP nincs.
iktriad
Lesz mit kitakarítania jövőre majd az új GM-nek. Kirk-ig azt mondtam, nem is olyan rossz ez. Mert a LB deal-t el tudtam viselni, ha úgy játszik, mint a Falcons-ban. De ez furcsa szájízt ad az egészhez.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert feltetelezem, hogy a papiron tamadoguru edzo velemenyet kikertek, hogy melyik elkapo illik a rendszerebe.
Stez
Aki Jalen Reagort draftoltatta Justin Jefferson helyett? Remélem.

Amúgy évi 9 millióval az év üzletét kötötted meg vele a GM Game-edben. 😊
iktriad
Komolyan, nem tudsz kinoni ebbol az xy-t draftolta y helyett dologbol? Mikor jossz vegre ra, hogy tokre mindegy, kit hol draftolnak, a rendszer lesz a lenyeg, es h ki mennyire fit? Jefferson a Jaxben kozel nem lenne ilyen jo. Akkor meg az lenne a problemad, hogy nem olyat hoztak el, aki jobb?

Komolyan, ne mar.

Pederson valoszinuleg nem gyoker, Kirk kellett neki. Es leirhatom meg parszor, de o evekig tobbet jatszott a szelen, mint belul. Ergo nem slot elkapo. Hanem barhol jatszathato.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert feltetelezem, hogy a papiron tamadoguru edzo velemenyet kikertek, hogy melyik elkapo illik a rendszerebe.
Stez
Aki Jalen Reagort draftoltatta Justin Jefferson helyett? Remélem.

Amúgy évi 9 millióval az év üzletét kötötted meg vele a GM Game-edben. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hangosan gondolkodom, mi van ha a Jags azt hiszi, Kirk lesz az X WR (nem az amúgy, szóval jó eséllyel csalódni fognak)?
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
Beki
Nem, ő egy igazi pöcs.
iktriad
egyébként most ki nálatok a végső döntést hozó SZERV? Baalke, DP, vagy Spielman ( ő végül jött?)
Toto21
A kétségébe esés/a főnök lekenyerezése feat. Baalke. Spielman tévézik. EVP nincs.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Azert feltetelezem, hogy a papiron tamadoguru edzo velemenyet kikertek, hogy melyik elkapo illik a rendszerebe.

több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
Beki
Nem, ő egy igazi pöcs.
iktriad
egyébként most ki nálatok a végső döntést hozó SZERV? Baalke, DP, vagy Spielman ( ő végül jött?)
Toto21
Trevor
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
Beki
Nem, ő egy igazi pöcs.
iktriad
egyébként most ki nálatok a végső döntést hozó SZERV? Baalke, DP, vagy Spielman ( ő végül jött?)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
Beki
Nem, ő egy igazi pöcs.
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
iktriad
Nem inkább Jacksonville Jaguars GM? 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a fasz?
Beki
Férfi nemi szerv. Angolul Carson Wentz.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
kicsit drágállom én is..... Trevorka nap van?



több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Jaguars are giving former Cardinals WR Christian Kirk a four-year, $84 million deal, per source.
Mi a fasz?
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
17 az.

iktriad
Akkor is Cooper >>> Kirk és Chark >>> Kirk. De ott van Landry,OBJ, Allen Robinson. Szerintem mind1 jobb, mint Kirk. De majd a szezon eldönti, hogy kinek lett igaza. 😊

Váljon be nálatok ( főleg ennyiért) 😀
Toto21
De hiába tartod mondjuk jobbnak őket ha eszük ágában sincs a jaguarsba játszaniuk.

Ha Gallup pénzéhez nézzük, akkor ennyivel kerül többe, hogy ide jöjjön jelenleg valaki.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
17 az.

iktriad
Akkor is Cooper >>> Kirk és Chark >>> Kirk. De ott van Landry,OBJ, Allen Robinson. Szerintem mind1 jobb, mint Kirk. De majd a szezon eldönti, hogy kinek lett igaza. 😊

Váljon be nálatok ( főleg ennyiért) 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
17 az.
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
Hát, ha Coopertől sajnáltuk a lóvét...

Made... Laid... Paid