Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Persze a szurkoló azt sem szereti amikor a csapat nem igazol senkit de ez se sokkal jobb amikor tényleg ész nélkül osztogatnak minden szembejövőnek.
Bazzani
Semmi sem jó 😀
(a fogadást állom)
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Persze körbe lehet ezt magyarázni szépen.
Csak hoztál 6 közepes játékost (Scherff felfelé Engram meg lefelé lóg ki) baszott drágán.
Ugyanott lennél teljesítményben ha az FA későbbi szakaszában hozol feleennyiért ugyanilyeneket.
(Állok egy fogadást, hogy Josh Reynolds 2év4milláért hasonló számokat lehoz majd mint Kirk.)
Az a baj, hogy ez úgy néz ki mint amikor cigányéknál hátrányos helyzetűéknél megjön a segílyke 5.én és rohannak az étterembe. Aztán 8.án legatyásodva állnak a zaci előtt a faliórával.
Persze a szurkoló azt sem szereti amikor a csapat nem igazol senkit de ez se sokkal jobb amikor tényleg ész nélkül osztogatnak minden szembejövőnek.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
The #Jaguars negotiated $229.5 million of contracts today:

WR Christian Kirk 4 yrs, $72M
G Brandon Scherff 3 yrs, $49.5M
LB Foye Oluokun 3 yrs, $45M
DT Foley Fatukasi 3 yrs, $30M
WR Zay Jones 3 yrs, $24M
TE Evan Engram 1 yr, $9M

And free agency is just starting ...

 twitter.com/TomPelissero/status/1503576818414202885

Ez valami elképesztően rosszul néz ki.
A mi GM-ünk átaludta a napot, de lehet jobban jártunk.
Bazzani
Ha jobban megnézi a szerződéseket az ember, nem annyira szörnyű a helyzet (ok Zay Jonesé védhetetlen). De pl. Kirk szerződése valójában 2 év 37,5 millió, és akiknél ismertek a pontos adatok, annak egészen minimális pl. az idei cap hitje. Sok nagy hosszabbítás nem áll küszöbön jövőre (Josh Allen és gondolom le lesz hívva az 5. éves opciója, tehát ő se lesz FA), egy csomó embert el lehet majd takarítani a tavalyi bagázsból is. Igen rád (is) nézek Rayshawn Jenkins! Túlfizetünk persze, de jelenleg ez belefér. És aki nem válik be ezekből, az megy 2 év múlva. minimális dead cappel.
Amilyen fos a keret, legalább csináltunk valamit. A draftról úgyse fogja Balfék megoldani az összes problémánkat. Még lehet hozzá is tesz majd... Hátha Lawrence és Pederson ki tudja hozni a legtöbbet a ma szerzett új skill playerekből támadásban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The #Jaguars negotiated $229.5 million of contracts today:

WR Christian Kirk 4 yrs, $72M
G Brandon Scherff 3 yrs, $49.5M
LB Foye Oluokun 3 yrs, $45M
DT Foley Fatukasi 3 yrs, $30M
WR Zay Jones 3 yrs, $24M
TE Evan Engram 1 yr, $9M

And free agency is just starting ...

 twitter.com/TomPelissero/status/1503576818414202885

Ez valami elképesztően rosszul néz ki.
A mi GM-ünk átaludta a napot, de lehet jobban jártunk.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak Scherff szerződés számai is, a többi mai szerződésünk mellett rosszabbra számítottam.

Kíváncsi vagyok mennyi a cap hitje idén (szerintem nem sok). Ebből is ki lehet majd szállni 2 év után, ha muszáj.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Oluokun konkrét szerződésszámai. Ő is csak 6,2 millióval számít bele idén a capbe (Kirk 7,5-el). Kié fogja idén megterhelni? Scherffé? Vagy még készülünk igazolni egy nagy halat (Chandler Jones)? | Vagy kis halat nagy szerződéssel? |


Scherff szerződésére leszek kíváncsi, arról elég nagy a csend.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kellett nekem Jerry Portert emlegetni...Cooper Kuppnak 1 év alatt több elkapott yardja volt, mint Zay Jonesnak összesen 6 év alatt. Na erre fizettünk 3 évre 24 milliót.


+ Dan Arnold, Agnew és Laviska
Rosszabb csak nem lesz, mint a tavalyi. Ugye? Ugye? (insert Anakin és Padme meme)
iktriad
A kezdő elkapó sorra nem mondanám azt hogy jobb lett. Tight end az upgrade, az eddigiekhez képest, más kérdés, hogy Engram mennyire lesz a csapat erőssége (a dropok miatt).
Seda26
Szerintem Dan Arnold > Engram, de ha a szivemre hallgatok, O’Shaugnessy is megelozi 😊

Ok, a Zay Jones move tenyleg WTF
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AJ Cann követte (a frissen meghosszabbított) Chris Conley példáját és elment a Texansba.
több mint 2 éve
Seda26 Pittsburgh Steelers 163
Kellett nekem Jerry Portert emlegetni...Cooper Kuppnak 1 év alatt több elkapott yardja volt, mint Zay Jonesnak összesen 6 év alatt. Na erre fizettünk 3 évre 24 milliót.


+ Dan Arnold, Agnew és Laviska
Rosszabb csak nem lesz, mint a tavalyi. Ugye? Ugye? (insert Anakin és Padme meme)
iktriad
A kezdő elkapó sorra nem mondanám azt hogy jobb lett. Tight end az upgrade, az eddigiekhez képest, más kérdés, hogy Engram mennyire lesz a csapat erőssége (a dropok miatt).

Szerkesztette: Seda26
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék találtam valakit, aki lelkes a Zay Jones igazolás miatt és nem az ügynöke, rokona vagy Trent Baalke. 😊 😊 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Néhány új fiú már bejelentkezett.


Ez a helyes mentalitás.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kellett nekem Jerry Portert emlegetni...Cooper Kuppnak 1 év alatt több elkapott yardja volt, mint Zay Jonesnak összesen 6 év alatt. Na erre fizettünk 3 évre 24 milliót.


+ Dan Arnold, Agnew és Laviska
Rosszabb csak nem lesz, mint a tavalyi. Ugye? Ugye? (insert Anakin és Padme meme)

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ez mondjuk nem sokkal kisebb wtf, mint Kirk penze. Csak Kirkben van potencial. Joneshoz hasonlo elkapot meg talalsz huszat a piacon. Vagy harmincat.

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát ööööö
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Source: #Raiders WR Zay Jones is headed to the #Jaguars. MORE. He gets 3 years and up to $30M. $24M base.

Ik, minden oks?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első Jags FA, aki biztosan eligazolt... Taven Bryan. LOL
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai bevásárló túra - eddig:


Evan Engram is jon 1 evre max 10 misiert.
Beki
Dilla szerint ő volt az utolsó TE, a listáról, akit nem vittek el.
iktriad
1-2 igazolas vedheto, de ez a beteg koltekezes sztem inkabb Khan nyomasara van...
Beki
Meg hogy Trevor nem egy újabb 1/1-es csapatnak legyen megint az irányítója. A végső összegekkel meg várjuk meg a szerződéseket. Kirk-é se olyan vészes, ha jobban ránéz az ember.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát, Engramban eddig se láttam semmit, most se értem mire kap 9 millió garantáltat (meg még egy milliót potenciálisan).
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Evan Engram is jon 1 evre max 10 misiert.
Beki
Dilla szerint ő volt az utolsó TE, a listáról, akit nem vittek el.
iktriad
1-2 igazolas vedheto, de ez a beteg koltekezes sztem inkabb Khan nyomasara van...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Evan Engram is jon 1 evre max 10 misiert.
Beki
Dilla szerint ő volt az utolsó TE, a listáról, akit nem vittek el.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Evan Engram is jon 1 evre max 10 misiert.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Következő célpont bemérve:


😀 😀 😀 😀 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a 2016-17-esből lett egy AFC döntős csapat magja 😛
winston
Meg a 2014-es és 2016-os draft.
iktriad
igen, 2014-ben főleg az 1/3.
winston
Plusz Linder, Telvin, Marqise Lee, A-Rob, Colvin (meg Hurns).
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kis múltidézés a mai nap tükrében. Nem kell ide a bezzeg régen, most is ezt csináljuk.

iktriad
Még jó, hogy nem 2008-ig mentél vissza, ott jött jó WR pedig. 😀
somoskovig
Jerry Porter és az ő 1M/elkapásos éve. Brrrrr. Az a 2008-as offseason/free agency. Nem tudom, volt-e rosszabb, pedig a Jagről beszélünk.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
a 2016-17-esből lett egy AFC döntős csapat magja 😛
winston
Meg a 2014-es és 2016-os draft.
iktriad
igen, 2014-ben főleg az 1/3.