Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chark elköszönt.




Úgy néz ki megvan az 1/1-es:


(Ha már pass rusherek, Yannick visszajött a divizióba és a Colts játékosa lett. Ez az 5. csapata 2020 óta...)

Közben a védelmi edzői stáb a Georgia Pro Dayén van.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
 youtu.be/W-usWvGxV3c
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Arról van infó, hogy Jack-et miért cutoltuk? Nem is arra gondolok, hogy miért küldik el a védelem vezérét, hanem, hogy nem lett volna cserepartner? Vagy ez egy jó gesztus volt felé, hogy mehessen oda ahova akar, a számára legjobb feltételekkel?
winston
Van. Eaglesmcnabb paycutoltatni akarta, mert tavaly szar volt, nem ment bele, aztan nem volt mas mod, repulnie kellett.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó


empty taxi
Darious Williams is coming home: The #Ram CB is expected to sign with the #Jaguars, source said, his hometown. He gets a 3-year deal worth $30M — $39M max. $18M fully guaranteed
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Arról van infó, hogy Jack-et miért cutoltuk? Nem is arra gondolok, hogy miért küldik el a védelem vezérét, hanem, hogy nem lett volna cserepartner? Vagy ez egy jó gesztus volt felé, hogy mehessen oda ahova akar, a számára legjobb feltételekkel?
winston
Így, hogy évről évre Superbowlt játszik a csapat, megengedheti magának, hogy gáláns legyen a LB & Gyertyaöntővel és ne kérjen érte semmit...

Bár lehet, hogy ilyen fizu mellett még a Jaguarsnek kellett volna picket adni mellé, hogy valaki átvegye...
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Arról van infó, hogy Jack-et miért cutoltuk? Nem is arra gondolok, hogy miért küldik el a védelem vezérét, hanem, hogy nem lett volna cserepartner? Vagy ez egy jó gesztus volt felé, hogy mehessen oda ahova akar, a számára legjobb feltételekkel?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zay Jones szerződése és a támadóink cap hitje idén.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Találtam valakit, aki (Pete Prisco mellett) nem hányt hupililát az igazolásainktól.


Ki a tököm az a Tim Jones?
Húsrágó
UDFA WR a Southern Miss-ről még tavalyról. Asszem GM Gameben még nálam van a kereten. Sőt future contractot kapott januárban, szóval még mindig nálunk van. 😀
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Szép hosszú lista - Armstead és Luton azóta újra itt van egy másik szerződéssel...


Az idei érkezők:


És akit megtartottunk, de minek... Ooof.

iktriad
Ki a tököm az a Tim Jones?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép hosszú lista - Armstead és Luton azóta újra itt van egy másik szerződéssel...


Az idei érkezők:


És akit megtartottunk, de minek... Ooof.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Én még vizionálok egy Gabbert (Bortles) / Lawrence cserét a napokban! Why not?
Biztos vagyok benne, hogy ezeket a trade-eket, döntéseket szándékosan csinálják, épeszű ember nem gondolhatja azt, hogy ez "nice job"!
Hol van még Szeptember, de már most lassan elmegy a kedvem a következő szezontól! Sajnálom magam/magunk JAX fanok!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles-ot sajnálom, ennyit a remek a 2006-os draftról. Kíváncsi vagyok 1. Linder is megy-e utána? 2. Mi a terv LB-ben középen? Oluokun és Shaq Quaterman? Esetleg Dylan Moses?

Legalább Balfék nem csak minket akasztott ki a héten...


Amikor arról beszélt a FO, hogy megtartjuk a sajátjainkat a sajátjainkat, nem rájuk gondoltam...


Engram szerződése.
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Olyan nekünk ez az FA piaci "üzletelés", mintha kapnánk 1 millió forintnyi Bözsijegyet. Ami másnap lejár, ezért minden sz.rt megveszünk a boltba és a 99%-a ki lesz dobva a dolgoknak, de legalább el lett költve 😀 😀
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ok, eddig vedtem a csapatot, de Jack cut? Elmennek a f@szomba de komolyan…
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Megfizetjük mi, csak nem azokat, akiket mások draftoltak, hanem azokat, akiket mi húztunk. És ha most lenne egy Trevor Lawrence-ünk (Andrew Luck), akit szintén mi draftoltunk, azt gondolom, hogy Iktriad örömmel el is fogadná a módszerünket. 😊

Funfact: A Jaguars idén "kifizet" 15 millió dead capet + 15 millió új fizetést, hogy Foyesade Oluokun játsszon az LB sorban Miles Jack és Joe Schobert helyett.

Kérdés: Jack-el mi volt a probléma? Súgdos valamit a helyi média erről?

peterk2005
Nem volt jó szezonja. (bár csapatban amúgy benne volt a féktelen szárnyalás vagy inkább szarnyalás?)

De ha pozitív olvasatot szeretnétek, akkor meg várni Ik-et.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megfizetjük mi, csak nem azokat, akiket mások draftoltak, hanem azokat, akiket mi húztunk. És ha most lenne egy Trevor Lawrence-ünk (Andrew Luck), akit szintén mi draftoltunk, azt gondolom, hogy Iktriad örömmel el is fogadná a módszerünket. 😊

Funfact: A Jaguars idén "kifizet" 15 millió dead capet + 15 millió új fizetést, hogy Foyesade Oluokun játsszon az LB sorban Miles Jack és Joe Schobert helyett.

Kérdés: Jack-el mi volt a probléma? Súgdos valamit a helyi média erről?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem igazán sikerült megértenem, hogy mi volt a stratégia az FA-re.

Nem számítottam nagy nevekre (mégis ki a franc akarna idejönni), de hogy noname emberek kapnak egy zsák pénzt az nonszensz...

És ezek után hagyjuk, hogy Balfék elbassza a draftot is? Nyáron meg kitesszük, aztán év végén meg Pedersont is mert nem tud eredményt produkálni?

Mondjuk ilyen igazolások mellett mi az elvárás? 1/1 helyett 1/2?
dioadam
Jobban tetszene a Colts-strategia, hogy inkabb senkit sem fizetunk meg, mert a GM szerint ez "sok"?

Azert majd ha ez igy lesz, rajossz, hogy inkabb legyen a koltekezes, mint a semmi. 🙂

Mert az egyik azt mutatja, hogy legalabb probalkozol valamivel, talan szarul, de probalkozol. A masik meg azt, hogy meg csak meg sem kiserled a dolgot. Nalam utobbi kicsapja a biztositekot. Ez a szubjektiv velemenyem, es engem irrital ez, szoval lehet, hogy ezert is vedem a Jaxet, de akkor is igy latom. Hogy ezek a tokok legalabb megprobalkoznak. Aztan egyszer hatja bejon.

több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Nem igazán sikerült megértenem, hogy mi volt a stratégia az FA-re.

Nem számítottam nagy nevekre (mégis ki a franc akarna idejönni), de hogy noname emberek kapnak egy zsák pénzt az nonszensz...

És ezek után hagyjuk, hogy Balfék elbassza a draftot is? Nyáron meg kitesszük, aztán év végén meg Pedersont is mert nem tud eredményt produkálni?

Mondjuk ilyen igazolások mellett mi az elvárás? 1/1 helyett 1/2?
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊
Tomcsik
most így nem értem mi történik.
Amadeus
Jags esetében így pontos 😊
empty taxi
De érted. Már az Urbán Flóris korszakuk is érdekes volt, de ez ami idén megy az valami egészen groteszk módon perverz és szürreális.

Már a HC-keresés - "keresés" - is olyan volt, hogy arra csettintett mindenki még az olyan távoleső helyeken is, mint a Vikings topik, de ez a tegnapi nap.... holy lyézusmária.

Tényleg csak Iktriadot és többi jax kollegát sajnálom. HoF fanbase, 1/1 franchise.
Amadeus
Kicsit Grudockos, nem? Elherdálod a jól működő OL-t, h ne működjön.
Willie Parker
Rosszabb annál. Ez cap ügyileg is csőd.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊
Tomcsik
most így nem értem mi történik.
Amadeus
Jags esetében így pontos 😊
empty taxi
De érted. Már az Urbán Flóris korszakuk is érdekes volt, de ez ami idén megy az valami egészen groteszk módon perverz és szürreális.

Már a HC-keresés - "keresés" - is olyan volt, hogy arra csettintett mindenki még az olyan távoleső helyeken is, mint a Vikings topik, de ez a tegnapi nap.... holy lyézusmária.

Tényleg csak Iktriadot és többi jax kollegát sajnálom. HoF fanbase, 1/1 franchise.
Amadeus
Kicsit Grudockos, nem? Elherdálod a jól működő OL-t, h ne működjön.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊
Tomcsik
most így nem értem mi történik.
Amadeus
Jags esetében így pontos 😊
empty taxi
De érted. Már az Urbán Flóris korszakuk is érdekes volt, de ez ami idén megy az valami egészen groteszk módon perverz és szürreális.

Már a HC-keresés - "keresés" - is olyan volt, hogy arra csettintett mindenki még az olyan távoleső helyeken is, mint a Vikings topik, de ez a tegnapi nap.... holy lyézusmária.

Tényleg csak Iktriadot és többi jax kollegát sajnálom. HoF fanbase, 1/1 franchise.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊
Tomcsik
most így nem értem mi történik.
Amadeus
Jags esetében így pontos 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊
Tomcsik
most így nem értem mi történik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Chark egy èv 10 misièrt a Lionsè (nem szóltam 😏😉)
dande
12re is felmehet.
Chark magára fogadott.
Bazzani
PO csapatban reménykedtem, de legalább a háladás meccsen tuti látjuk majd.
Húsrágó
Ha nem sérül le addig....
Bazzani
Nem lesz baja, 1100 yard, 7 TD a szezonban.