Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Jags FAk, akik 1 hét elteltével még nem találtak maguknak csapatot 2022-re:
TE James O'Shaughnessy
CB Nevin Lawson
DL Adam Gotsis
WR Tavon Austin
DE Lerentee McCray
LB Dakota Allen
Ö'Shaughnessy, Gotsis vagy Allen visszajöhetne, tehát Balfék majd visszaigazolja Austint és Lawsont.

Akik már biztosan nem jönnek vissza:
WR DJ Chark (Detroit)
LG Andrew Norwell (Washington)
RG A.J. Cann (Houston)
LB Damien Wilson (Carolina)
DE Jihad Ward (NY Giants)
DL Taven Bryan (Cleveland)
TE Jacob Hollister (Las Vegas)
RB Dare Ogunbowale (Houston)
+ (ő eredetileg nem volt UFA, csak menet közben az lett):
LB Myles Jack (Pittsburgh)
iktriad
Norwell-t és Cann-t miért nem tartottuk meg?
Mindketten kb 10 milliót kapnak a következő 2 évre és nem mondanám, hogy contender csapatba kerültek. Ha nem fizetik túl Cam Robinsont (hanem annyit kap amennyit valójában ér) akkor meg is lett volna rájuk a pénz.

Nagyon nem vagyok elájulva az FA tevékenységtől. Olyan érzésem van, mintha Balfék már a felmondási idejét töltené és így akarna bosszút állni, amiért el lesz küldve -->tehát még 5 évig itt lesz és gyakorlatilag ránk fog rohadni.
több mint 2 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Jags FAk, akik 1 hét elteltével még nem találtak maguknak csapatot 2022-re:
TE James O'Shaughnessy
CB Nevin Lawson
DL Adam Gotsis
WR Tavon Austin
DE Lerentee McCray
LB Dakota Allen
Ö'Shaughnessy, Gotsis vagy Allen visszajöhetne, tehát Balfék majd visszaigazolja Austint és Lawsont.

Akik már biztosan nem jönnek vissza:
WR DJ Chark (Detroit)
LG Andrew Norwell (Washington)
RG A.J. Cann (Houston)
LB Damien Wilson (Carolina)
DE Jihad Ward (NY Giants)
DL Taven Bryan (Cleveland)
TE Jacob Hollister (Las Vegas)
RB Dare Ogunbowale (Houston)
+ (ő eredetileg nem volt UFA, csak menet közben az lett):
LB Myles Jack (Pittsburgh)
iktriad
Az miért van hogy akik nem jönnek vissza hozzátok azok mind olyan csapatba igazoltak ami nem contender csapat? Ennyire nem jó játékosok vagy a jobb csapatokba nem férnének be?
Dj Chark nagy fogás nekünk de ő ugye sérülésből de ő ha egészséges Detroitban kitünhet! 😊

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jags FAk, akik 1 hét elteltével még nem találtak maguknak csapatot 2022-re:
TE James O'Shaughnessy
CB Nevin Lawson
DL Adam Gotsis
WR Tavon Austin
DE Lerentee McCray
LB Dakota Allen
Ö'Shaughnessy, Gotsis vagy Allen visszajöhetne, tehát Balfék majd visszaigazolja Austint és Lawsont.

Akik már biztosan nem jönnek vissza:
WR DJ Chark (Detroit)
LG Andrew Norwell (Washington)
RG A.J. Cann (Houston)
LB Damien Wilson (Carolina)
DE Jihad Ward (NY Giants)
DL Taven Bryan (Cleveland)
TE Jacob Hollister (Las Vegas)
RB Dare Ogunbowale (Houston)
+ (ő eredetileg nem volt UFA, csak menet közben az lett):
LB Myles Jack (Pittsburgh)
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Shao Khan Dan Snyderrel karöltve a legszarabb tulaj az NFL-ben...


iktriad
Arthur Blank says hello.
empty taxi
és még ezek röhögtek Mark Davisen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Shao Khan Dan Snyderrel karöltve a legszarabb tulaj az NFL-ben...


iktriad
Arthur Blank says hello.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kenény sztori, ilyen idősen, ilyen rövid idő alatt ennyire szétk.rni a renomédat...

Amúgy az a rész, ahol Balfék megerősítette neki, hogy nem gond, maradjon Ohioban, azután szerintem fizetett a videózó srácnak és a táncos seggű lánynak, hát mindent elmond mekkora jellem.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
twitteren még 4dik volt mi történt?
briareos
Ránéztem a mezszámára. Köszi, hogy ott is figyelsz. 😉


a get some rész az valami ultimate wtf

és ez most megint fejes ohio staten
briareos
végigolvastam a teljes cikket. Hát kemény. Kevés nagyobb bukta volt ennél a ligában ever.
Amadeus
minden sornál azt gondolod ah ennél nem jöhet durvább és jön
briareos
Szerintem az NFL történetének legnagyobb buktája. Ha valaki megérdemelte, hogy Balfék megfúrja, az ő. De elég ciki Khanra nézve, hogy állítólag évek óta ismerte a kinevezés előtt és kvázi úgy mentünk neki a tavalyi HC keresésnek hogy
A terv: Urban Meyer

---
---

ZS terv: Urban Meyer

És mondom, Pederson helyében én nem lennék nyugodt Baalke stikklijeit olvasva, bármennyire is jól jött a Jagsnek, hogy megfúrta Meyert (is). Bár eddig elég nagy a kontraszt, hogy míg Balfék Shaq Griffint leszámítva szándékosan nagyon fogához verte a garast, múlt héten úgy költött, hogy mintha nem lenne holnap. De az egész lényegében jól megmutatja jelenleg* miért Shao Khan Dan Snyderrel karöltve a legszarabb tulaj az NFL-ben...

*Ha ki tudna nevezni egy jó GM+HC kombót, akik önjáróan tudnának jól dolgozni és Shad meg továbbra is távolról figyelő tulaj maradna, akkor gyorsan javulhatna a megítélése. Pederson személyében szerintem a HC meglenne, csak hát még mindig az NFL Kisujja a GM...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Az Athletic kijött egy Urban Meyerről szóló cikkel. Csak részleteket láttam belőle, de

ATYA


ÚR


ISTEN

Mekkora seggfej.

Ja a cikkből az is kiderül, hogy Balfék fúrta rendesen Meyert (is) és kvázi emiatt maradhatott GM...

iktriad
a get some rész az valami ultimate wtf

és ez most megint fejes ohio staten
briareos
végigolvastam a teljes cikket. Hát kemény. Kevés nagyobb bukta volt ennél a ligában ever.
Amadeus
minden sornál azt gondolod ah ennél nem jöhet durvább és jön

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Az Athletic kijött egy Urban Meyerről szóló cikkel. Csak részleteket láttam belőle, de

ATYA


ÚR


ISTEN

Mekkora seggfej.

Ja a cikkből az is kiderül, hogy Balfék fúrta rendesen Meyert (is) és kvázi emiatt maradhatott GM...

iktriad
a get some rész az valami ultimate wtf

és ez most megint fejes ohio staten
briareos
végigolvastam a teljes cikket. Hát kemény. Kevés nagyobb bukta volt ennél a ligában ever.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Az Athletic kijött egy Urban Meyerről szóló cikkel. Csak részleteket láttam belőle, de

ATYA


ÚR


ISTEN

Mekkora seggfej.

Ja a cikkből az is kiderül, hogy Balfék fúrta rendesen Meyert (is) és kvázi emiatt maradhatott GM...

iktriad
a get some rész az valami ultimate wtf

és ez most megint fejes ohio staten

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Kiderült, hogy a ma igazolt rúgó, Ryan Santozo nem mellesleg a Shao Khan hasonmás verseny 2. helyezettje is egyben. 😀 😀 😀

iktriad
twitteren még 4dik volt mi történt?

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiderült, hogy a ma igazolt rúgó, Ryan Santozo nem mellesleg a Shao Khan hasonmás verseny 2. helyezettje is egyben. 😀 😀 😀


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Athletic kijött egy Urban Meyerről szóló cikkel. Csak részleteket láttam belőle, de

ATYA


ÚR


ISTEN

Mekkora seggfej.

Ja a cikkből az is kiderül, hogy Balfék fúrta rendesen Meyert (is) és kvázi emiatt maradhatott GM...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Treadwell hivatalosan is visszajött és igazoltunk egy kickert is, Matthew Wrightnak vetélytársnak.


Jihad Ward a Giantsbe igazolt.


Aiden Hutchinsonnak lett volna egy privát workoutja velünk, de az Ojaboval történt balszerencsés sérülés miatt érthetően lemondta. Balfék abszolút megértő volt.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Remélem Pederson tudja ki 99 LA-ben.
Amadeus
ilyenkor mindig eszembe jut mekkora öröm és boldogság volt amikor megjött a megváltó, és szerintem csak te meg én mondtuk h az évet sem fogja befejezni és persze mi voltunk a negativ gecik 😀
briareos
mindig ez van. Megmondom előre a tutit és én vagyok a hülye.

Hue Jackson, Rams super bowl, Raiders po, Chargers kiesés reg. seasonben tavaly, szokásos Denver szopás tavaly, Urbán, Steelers leolvadás és megy tovább a történet.

már megszoktam.

amúgy Pederson nem lesz rossz szerintem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Remélem Pederson tudja ki 99 LA-ben.
Amadeus
ilyenkor mindig eszembe jut mekkora öröm és boldogság volt amikor megjött a megváltó, és szerintem csak te meg én mondtuk h az évet sem fogja befejezni és persze mi voltunk a negativ gecik 😀

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
Remélem Pederson tudja ki 99 LA-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Treadwell is visszajött?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új arcok a feszületen avagy mindenki aláírt a 7 új emberből:
Kirk

Schreff

Fatukasi

Oluokun

Darious Williams (tegnap ő is befutott)

Zay Jones

Engram


Engramről kiderült közben, hogy Balfékék hozzá is egy több éves szerződést akartak dobni, de ő döntött úgy, magára fogad.

Ha már TE-k, James O'Shaughnessy a Raidersnél vizitál. Az NFL Offseason slágere a Go (AFC ) West a Pet SHop Boystól.

És a végére egy teaser - Jön még valaki a hétvégén?



Watson trade margójára:

Ha én lennék Trevor ügynöke, akkor simán lehet, hogy most kérnék Trevortól egy teljes napot, amikor az AFC átalakulását megbeszélhetjük.

AFC-ben (Southon kívül) annyi elit QB gyűlt fel, hogy a évről évre többen is lesznek közöttük, akik PO-ba se jutnak az adott évben, bár jó csapatban jól játszottak, csak a körbeverés végén idegenben szerzett több FG-lal egy másik kiszorítja a rájátszásból. Ha csak simán számolunk: Lamar, Burrow, Watson, Wilson, Mahomes, Herbert, Josh Allen - egyikük sem "40 éves de még nyomom" fickó és Tua, Zach Wilson, Mac Jones trió egyike is oda juthat, hogyha a csoportban a másik kettőt oda-vissza veri, akkor a szezon végi matekban kiszorít egy kompetitívabb csoportból valakit a PO-ból. És ha úgy tekint magára Trevor, hogy Ő fogja a Jaguars a PO-ba bebetonozni - mert a South erősen lefelé lóg ki az AFC-ből, könnyebb megnyerni jelenleg - szóval még úgy is, elég nehéz az út a Superbowlba, öldöklő csaták lesznek.

Viszont az NFC-ben van 3 nagy név, azután sokáig semmi. És a három nagy névből Brady valószínűleg az utolsó szezonra készül (mert elég könnyen SB-ba lehet jutni onnan), Rodgers is már a stáblistába rejtett extra jeleneteknél tart a filmjében, szóval én Trevor ügynökének a helyében az mondanám neki, hogy a 3. év végén Ramsey-zünk, addig kéne úgy játszani, hogy felfelé lógj ki a Jags keretéből, ami azért nem megugorhatatlan. 22-ben még az öregek parádéznak, mostani drafton nem látszik jönni világmegváltó tehetség és akkor 23-as szezon folyamán amelyik nagyobb NFC csapat nem talál magának QB-t, oda el lehetne menni a szezon végeztével. Az NFC öt legjobbnak tartott+ígérkező QB-ja mellet -Prescott, Fields, Lance, Murray, Stafford ötös mellett Trevor is jobbnak nézne ki, PO-ba se kellene az első körben feltétlenül kiszállni, konferenciadöntőt minden évben meg lehet reálisan célozni anélkül, hogy előtte alkar hosszú kokaincsíkot szippantana fel hozzá az ember. Praktikusan sikeresebb lehetne - több győzelmet szerezhetne az NFC-ben, NFC East vagy North ráadásul presztizsben (és ezáltal személyes szponzorokban) és fényévekre van Jacksonville-től.

Ahogy én látom a vezetőségnek ez a szezonja és a következő van arra, hogy Trevor számára olyan perspektívát kínáljon, ami versenyezhet egy, az NFC-ben QB-ra kiéheztetett csapat lehetőségeivel (SB contender) és ajánlatával (fizu és szponzori pénzek).
Húsrágó
Én már rég felkészítettem magam mentálisan, hogy ha ezt a pár évet is elcsesszük, akkor Trevor lesz Stafford utóda a Ramsben.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Watson trade margójára:

Ha én lennék Trevor ügynöke, akkor simán lehet, hogy most kérnék Trevortól egy teljes napot, amikor az AFC átalakulását megbeszélhetjük.

AFC-ben (Southon kívül) annyi elit QB gyűlt fel, hogy a évről évre többen is lesznek közöttük, akik PO-ba se jutnak az adott évben, bár jó csapatban jól játszottak, csak a körbeverés végén idegenben szerzett több FG-lal egy másik kiszorítja a rájátszásból. Ha csak simán számolunk: Lamar, Burrow, Watson, Wilson, Mahomes, Herbert, Josh Allen - egyikük sem "40 éves de még nyomom" fickó és Tua, Zach Wilson, Mac Jones trió egyike is oda juthat, hogyha a csoportban a másik kettőt oda-vissza veri, akkor a szezon végi matekban kiszorít egy kompetitívabb csoportból valakit a PO-ból. És ha úgy tekint magára Trevor, hogy Ő fogja a Jaguars a PO-ba bebetonozni - mert a South erősen lefelé lóg ki az AFC-ből, könnyebb megnyerni jelenleg - szóval még úgy is, elég nehéz az út a Superbowlba, öldöklő csaták lesznek.

Viszont az NFC-ben van 3 nagy név, azután sokáig semmi. És a három nagy névből Brady valószínűleg az utolsó szezonra készül (mert elég könnyen SB-ba lehet jutni onnan), Rodgers is már a stáblistába rejtett extra jeleneteknél tart a filmjében, szóval én Trevor ügynökének a helyében az mondanám neki, hogy a 3. év végén Ramsey-zünk, addig kéne úgy játszani, hogy felfelé lógj ki a Jags keretéből, ami azért nem megugorhatatlan. 22-ben még az öregek parádéznak, mostani drafton nem látszik jönni világmegváltó tehetség és akkor 23-as szezon folyamán amelyik nagyobb NFC csapat nem talál magának QB-t, oda el lehetne menni a szezon végeztével. Az NFC öt legjobbnak tartott+ígérkező QB-ja mellet -Prescott, Fields, Lance, Murray, Stafford ötös mellett Trevor is jobbnak nézne ki, PO-ba se kellene az első körben feltétlenül kiszállni, konferenciadöntőt minden évben meg lehet reálisan célozni anélkül, hogy előtte alkar hosszú kokaincsíkot szippantana fel hozzá az ember. Praktikusan sikeresebb lehetne - több győzelmet szerezhetne az NFC-ben, NFC East vagy North ráadásul presztizsben (és ezáltal személyes szponzorokban) és fényévekre van Jacksonville-től.

Ahogy én látom a vezetőségnek ez a szezonja és a következő van arra, hogy Trevor számára olyan perspektívát kínáljon, ami versenyezhet egy, az NFC-ben QB-ra kiéheztetett csapat lehetőségeivel (SB contender) és ajánlatával (fizu és szponzori pénzek).
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
HastaLaviskáért kár lenne, ha draftról érkezők és ilyen Zay Jones szintű igazolás miatt végül kiszorulna. Ha ő kapta a labdát, akkor mindig volt izgalom, mert bármikor benne volt +10 yard az irányváltásaiban.
Húsrágó
Ha Laviska kapta a labdát, akkor nagy volt az izgalom, hogy elkapja vagy elejti.
Maka
Tavaly romlott a catchrate-je, de Zay Jones legjobb három éve pont olyan, mint Laviska összesen két éve... ha viszont Jones első két évét nézzük hozzá Laviska első két évéhez, akkor Laviska köröket ver rá.
Húsrágó
Én nem az első két évét nézném, hanem mondjuk a Raidersös számait a Ruggs-ügy után. Arra kapta ezt a szerződést.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Damien Wilson még visszajöhet Baalke szerint.
iktriad
Nem jött vissza ő (se).

Felkészül Shaq Quaterman, Dylan Moses vagy egy draft pick. Nem hiszem, hogy Oloukun után kitömünk még egy LB-t.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A-Rob döntése érthető, egy "hangyányit" vonzóbb a Rams mez mint a régi.
Azért a Woods-Kupp-A-Rob trió elég vaskos!
Stoki
Állítólag évi 19 milliót akart, aztán jött a Kirk szerződés, ami sokkolta a piacot (pedig nem is annyira vészes, ha jobban megnézzük), így végül a minőségre törekedett. Végre lesz egy jó QB-ja.
iktriad
szóval tőlünk 19 kellett volna, de L.A-ben jó a 15,5 is, nem annyira sportszerű Robi...bár, ha jobban belegondolok lehet jobb lett volna ő 57-ért háromra, mint Kirky 72-ért négyre, evvan
Stoki
A pályán kell sportszerűnek lenni, nem a bértárgyaláskor. Sajnos tökre megértem őt.