Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Sources: The #Jaguars and OT Cam Robinson have reached an agreement in principle on a contract extension. He gets a nice deal and security and Jax secures a key spot.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Austen Lane megint kimaxolta a Jaguars jelenlegi kálváriáját az 1. pickkel kapcsolatban.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
iktriad
Csak smoke screen volt a hosszabitas. 😛

Egyebkent en remelem, hogy Hutch jön hozzatok. Egy LT nem lenne akkor impact-je szerintem. Es itt fel kell razni a csapatot. Legutobb, akkor voltatok sikeresek mikor pusztitott a D.
Toto21
Én WR (igen, én is nézem Hörit és meg tudott győzni) és OL húzással is kiegyeznék az elsőn. Mindkettőből "erősítettünk" FA-n, de szerintem OL-be elférne még egy T és egy belső falember is draftról az első két napon. WR-ből meg egy igazi #1, hiába tűnik Kirk annak a pénze alapján.
winston
WR igen, de 1/1-re szerintem nagyon durva lenne idén. Bár Burrow is akkor kapcsolt GOD mode-ba, amikor kapott egy potens Nr. 1 elkapót.

Még két nap és minden kiderül.
Toto21
Szerintem tökmindegy, hogy 1/1-en viszel el egy játékost, vagy 1/8-on, főleg ha senkit sem érdekel az 1/1-ed, hogy elcseréld.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
iktriad
Csak smoke screen volt a hosszabitas. 😛

Egyebkent en remelem, hogy Hutch jön hozzatok. Egy LT nem lenne akkor impact-je szerintem. Es itt fel kell razni a csapatot. Legutobb, akkor voltatok sikeresek mikor pusztitott a D.
Toto21
Én WR (igen, én is nézem Hörit és meg tudott győzni) és OL húzással is kiegyeznék az elsőn. Mindkettőből "erősítettünk" FA-n, de szerintem OL-be elférne még egy T és egy belső falember is draftról az első két napon. WR-ből meg egy igazi #1, hiába tűnik Kirk annak a pénze alapján.
winston
WR igen, de 1/1-re szerintem nagyon durva lenne idén. Bár Burrow is akkor kapcsolt GOD mode-ba, amikor kapott egy potens Nr. 1 elkapót.

Még két nap és minden kiderül.
Toto21
Helyesen: Még két nap és mindenki derül. (a Jags választásán) 😊
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
iktriad
Csak smoke screen volt a hosszabitas. 😛

Egyebkent en remelem, hogy Hutch jön hozzatok. Egy LT nem lenne akkor impact-je szerintem. Es itt fel kell razni a csapatot. Legutobb, akkor voltatok sikeresek mikor pusztitott a D.
Toto21
Én WR (igen, én is nézem Hörit és meg tudott győzni) és OL húzással is kiegyeznék az elsőn. Mindkettőből "erősítettünk" FA-n, de szerintem OL-be elférne még egy T és egy belső falember is draftról az első két napon. WR-ből meg egy igazi #1, hiába tűnik Kirk annak a pénze alapján.
winston
WR igen, de 1/1-re szerintem nagyon durva lenne idén. Bár Burrow is akkor kapcsolt GOD mode-ba, amikor kapott egy potens Nr. 1 elkapót.

Még két nap és minden kiderül.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
iktriad
Csak smoke screen volt a hosszabitas. 😛

Egyebkent en remelem, hogy Hutch jön hozzatok. Egy LT nem lenne akkor impact-je szerintem. Es itt fel kell razni a csapatot. Legutobb, akkor voltatok sikeresek mikor pusztitott a D.
Toto21
Én WR (igen, én is nézem Hörit és meg tudott győzni) és OL húzással is kiegyeznék az elsőn. Mindkettőből "erősítettünk" FA-n, de szerintem OL-be elférne még egy T és egy belső falember is draftról az első két napon. WR-ből meg egy igazi #1, hiába tűnik Kirk annak a pénze alapján.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
iktriad
Csak smoke screen volt a hosszabitas. 😛

Egyebkent en remelem, hogy Hutch jön hozzatok. Egy LT nem lenne akkor impact-je szerintem. Es itt fel kell razni a csapatot. Legutobb, akkor voltatok sikeresek mikor pusztitott a D.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
Toto21
A punterünkel, Logan Cookekal nemrég hosszabbítottunk és az egyik legjobb játékosa(kapott All-Pro szavazatokat is a tavalyi szezonban) a keretnek (ami a roster kritikája....).
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Éljen a megbonthatatlan szovjet konzerv konszenzus és egység a Jags élén!


iktriad
Bold prediction. Khan a nyero es behuzzatok a Araizat a 3. korben!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Éljen a megbonthatatlan szovjet konzerv konszenzus és egység a Jags élén!

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden idei prospect, akivel a Jags találkozott és volt róla valami irásos/képi megerősítés
*= ott volt a pozíciós edzőnk is

EDGE Aidan Hutchinson- Top 30, Combine
EDGE Travon Walker - Pro Day*, Top 30
LB Quay Walker - Pro Day*, Top 30
OL Evan Neal - Pro Day, Top 30
LB Christian Harris - Pro Day*, Top 30
TE Trey McBride - Pro Day*, Top 30
OL Ikem Ekwonu - Top 30, Combine
DL Zach Carter - Pro Day*, Top 30
IOL Dylan Parham - Pro Day*, Top 30
WR John Metchie III - Pro Day, Top 30
RB Hassan Haskins - Virtual, Top 30
CB Derek Stingley Jr. - Top 30
LB Chad Muma - Top 30
WR Christian Watson - Top 30
DL Perrion Winfrey - Top 30,
S Percy Butler - Top 30
S Kerby Joseph - Top 30
RB Tyrion Davis-Price - Top 30
OL Tyler Smith - Top 30
OT Matt Waletzko - Top 30
OL Rasheed Walker - Top 30
OL Luke Fortner - Combine, Pro Day*
OL Darian Kinnard - Combine, Pro Day*
OL Bernhard Raimann - Pro Day*
IOL Zion Johnson - Pro Day*
IOL Alec Lindstrom - Pro Day*
OL Luke Goedeke - Pro Day*
OL Bernhard Rainmann - Pro Day*
WR Khalil Shakir - Pro Day*
RB Dameon Pierce - Pro Day*,
DL Phidarian Mathis - Pro Day*
TE Isaiah Likely - Combine
WR George Pickens - Combine
WR Bo Melton - Pro Day
OL Cole Strange - Combine
QB Malik Willis - Combine
EDGE Kayvon Thibodeaux - Combine
DB Josh Thompson - Virtual
OL Marcus Tate - In State Visit
RB Woody Barrett - In State Visit
WR Kendrick Price - “Steady interest.”
EDGE Michael Badejo - “drawn interest”
WR Taysir Mack - NFLPA Bowl
S Joey Blount - Hula Bowl
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy scout véleménye a 4 lehetséges 1/1-es esélyesről. Walker, Hutchinson és Ekwonu mind nagyon biztató jelzőket kap tőle, Neal esetében vannak komoly kétségek.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/scout-weighs-in-on-jaguars-options-at-no-1-other-2022-draft-topics

És 6 észrevétel a tegnapi draft sajtótájékoztatóról, ezúttal Harveytól.
 www.bigcatcountry.com/2022/4/23/23038582/6-observations-from-jaguars-trent-baalke-doug-pedersons-pre-draft-presser
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétfőn, amikor végleges lesz a draft boardunk eldől, Balfék meg tudja-e győzni Shaot és Pedersont. hogy Walker legyen az 1. pick vagy sem.
iktriad
Ki draftol a Jagsnél? Értem hogy közösen rakják össze a boardot, de lehetnek játékosok hasonlóan magas pontszámmal/besorolással. 1/1 és kicsit 2/1-t megbeszélhetik alaposan és előre, de ha a végén nincs konszenzus (Trevor esetében gondolom az volt), akkor kinek a szava dönt majd? GM lenne a logikus, de annyi minden van Jagsnél, ami logikus lenne és mégsem úgy van, hogy lehet ez az amivel Balfék a székéhez szögelte a seggét: nem az övé a felelősség egésze - ő felel érte de sosem őt számoltatják el miatta (RACI mátrixban gondolkidva).
Húsrágó
Baalke, de Shad most jobban odafigyel arra, hogy kit
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hétfőn, amikor végleges lesz a draft boardunk eldől, Balfék meg tudja-e győzni Shaot és Pedersont. hogy Walker legyen az 1. pick vagy sem.
iktriad
Ki draftol a Jagsnél? Értem hogy közösen rakják össze a boardot, de lehetnek játékosok hasonlóan magas pontszámmal/besorolással. 1/1 és kicsit 2/1-t megbeszélhetik alaposan és előre, de ha a végén nincs konszenzus (Trevor esetében gondolom az volt), akkor kinek a szava dönt majd? GM lenne a logikus, de annyi minden van Jagsnél, ami logikus lenne és mégsem úgy van, hogy lehet ez az amivel Balfék a székéhez szögelte a seggét: nem az övé a felelősség egésze - ő felel érte de sosem őt számoltatják el miatta (RACI mátrixban gondolkidva).
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha tudnád Travon mennyire imád téged a Jags GM-je/mennyire(nagyon is) valós, hogy te lehetsz az 1. pick a drafton.

Hétfőn, amikor végleges lesz a draft boardunk eldől, Balfék meg tudja-e győzni Shaot és Pedersont. hogy Walker legyen az 1. pick vagy sem.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Neal rulez
Stoki
Még Pederson is (aki OL-t vinne 1/1-re) is Ekwonut akarja, szóval rá van a legkisebb esély.

Ha már Jags HC-k és 1. körös kivánságok: Ezt a pasast akarta vinni tavaly nagyon második 1. körös pickünknek Meyer... (Más kérdés, hogy Etienne a Lisfrancjével mire lesz majd képes nálunk a pályán...)
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Neal rulez
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt a szokásos nagy draft előtti sajtótájékoztató:
 www.youtube.com/watch?v=wg8ao--a7v4
4 ember esélyes még 1/1-re (tippre Hutchinson, T. Walker, Ekwonu és Neal), aboard 98%-ban, még lesz egy meeting ahol véglegesítjük azt.
Baalke egyre kevésbé leplezi, hogy ő személy szerint Travon Walker párti 1/1-re. pl.a kevés sackszámot azzal indokolta, milyen sémában használta a Georgia és a kevés sack ellenére is "nagyon produktív" játékosnak tartja, Hutchinsonra azt mondta, remek játékos, de vannak még hozzá hasonló kaliberű emberek és azt is mondta, igyekszik ignorálnia a külső zajt (= a draft szagértők konszezusát) a döntéseknél.
Nem keresett minket senki, hogy felcserélne.



John Shipley utolsó 7 körös mockja, mind a 12 picket felhasználta, Dilla infói szerint a 12 kiválasztottból 10 iránt komolyan érdeklődik a Jags (pl. Quay Walker olyan biztos 2/1-es picknek tűnik, ha még bent lesz, mint egykori csapattársa Tyson Campbell volt tavaly). Az 1/1-es pick Shipleynél Hutchinson.
 www.si.com/nfl/jaguars/draft/2022-nfl-draft-7-round-jaguars-projection-entering-final-week
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre inkább úgy tűnik, hogy az idei Jags - Broncos Londonban kerülhet megrendezésre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A draft után ő jöhet a front officeba.
Állílag nem is rossz emberke.

Ha már draft - Pederson Ekwonut őreferálja, Baéfék Walkert, de Shad sokat van mostanság bent és a mindenki más Hutchinsont szeretné. 1 hét múlva kiderül, ki nálunk ténylegesen a góré...
iktriad
bocsi, itt off, de a 49-er topikba az utolsó hozzászólásod nálam full szétcseszte az oldalt, annyira, hogy nem is tudok ott írni sem, nálad fasza, vagy másnál is fenáll ez a probléma?

Tarsi
javítva, köszi a jelzést!

ejnye iktriad, mennyi tweetet embeddelsz, és mégis elrontod a másolást?! 😕
Löfli
Olyan vagyok, mint Balfék. Már nagy tapasztalattal rendelkezünk, de mégis mindent képesek vagyunk újra és újra elkúrni. 😊
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A draft után ő jöhet a front officeba.
Állílag nem is rossz emberke.

Ha már draft - Pederson Ekwonut őreferálja, Baéfék Walkert, de Shad sokat van mostanság bent és a mindenki más Hutchinsont szeretné. 1 hét múlva kiderül, ki nálunk ténylegesen a góré...
iktriad
bocsi, itt off, de a 49-er topikba az utolsó hozzászólásod nálam full szétcseszte az oldalt, annyira, hogy nem is tudok ott írni sem, nálad fasza, vagy másnál is fenáll ez a probléma?

Tarsi
javítva, köszi a jelzést!

ejnye iktriad, mennyi tweetet embeddelsz, és mégis elrontod a másolást?! 😕

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
A draft után ő jöhet a front officeba.

Állílag nem is rossz emberke.


Ha már draft - Pederson Ekwonut őreferálja, Baéfék Walkert, de Shad sokat van mostanság bent és a mindenki más Hutchinsont szeretné. 1 hét múlva kiderül, ki nálunk ténylegesen a góré...
iktriad
bocsi, itt off, de a 49-er topikba az utolsó hozzászólásod nálam full szétcseszte az oldalt, annyira, hogy nem is tudok ott írni sem, nálad fasza, vagy másnál is fenáll ez a probléma?


Szerkesztette: Tarsi
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A draft után ő jöhet a front officeba.

Állílag nem is rossz emberke.


Ha már draft - Pederson Ekwonut őreferálja, Baéfék Walkert, de Shad sokat van mostanság bent és a mindenki más Hutchinsont szeretné. 1 hét múlva kiderül, ki nálunk ténylegesen a góré...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez miért nincs még itt?