Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
GM játékban 3 jaguárt is húztam.
Walker, Fortner, Muma.
Hát nem annyira vagyok boldog.
Remélem legalább az első kettőt nem rontjátok el.
Bazzani
Walker a legnagyobb kérdőjel. A másik kettő szerintem beválhat. Csak kíváncsiságból, kiket választottál még, csak hogy tudjam kik jönnek még ide?
iktriad
Már csak a 7.körös Dellarin Turner-Yell S, az UDFA elkapó Josh Johnson és a szintén UDFA LB Zakoby McClain maradt benn.
Többiek kimentek a 3.kör végéig.
Ebből Johnson jöhet ide max szerintem.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
GM játékban 3 jaguárt is húztam.
Walker, Fortner, Muma.
Hát nem annyira vagyok boldog.
Remélem legalább az első kettőt nem rontjátok el.
Bazzani
Walker a legnagyobb kérdőjel. A másik kettő szerintem beválhat. Csak kíváncsiságból, kiket választottál még, csak hogy tudjam kik jönnek még ide?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
GM játékban 3 jaguárt is húztam.
Walker, Fortner, Muma.
Hát nem annyira vagyok boldog.
Remélem legalább az első kettőt nem rontjátok el.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Helyi szagértők a 2. napról.
 www.youtube.com/watch?v=DzG4qzj9ptY
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A center tök jó, végre legalább az offense is kapott egy jutifalatot, ha már a defense all-you-can-eat étteremben van.

LB fétist nem érzem indokoltnak. Sorozatban másodjára 1/1-es csapatba 4 picket ellőni rá miközben giga-mega-deal keretében FA is jött? Más meggyengült posztja nem is maradt a keretnek? Akkor: SUPERBOWL, BABY!

Az egyetlen év, amire szívesen emlékezünk (egyetlen pozitív szezon ki sem mondom mennyi idő alatt), szóval akkor itt volt a Poz, Jack, Telvin Smith. Milyen király névsor, ugye? Probowlerek, Poz az old-school MLB! A pályája csúcsán lévő Telvin Smith és Jack a Young-Gun. Pont ezért kell most is király LB sor! Mondja a jobb vállamon ülő Mr. Pozitivizmus.
Majd köhécselni kezd a bal vállam felöl Mr. Azért-azt-még-hozzátenném: szomorú tény, hogy ők az azt megelőző 3 győzelmes szezonban is ott voltak. És bár Poz visszavonult, de sikerévet követő 5 győzelmesnél is megvolt Jack&Smith... Ahogy elnézem és amennyit értek a folyamatokból innen a bal vállról, a mestertervekben a smart-move a legritkább esetben a LB sor jelentőségének felnagyítása és priorizálása. De pöckölj picsán, ha nem lesz igazam.

Viszont ott van Trevor, akit simán nevezhetünk a Walker előtti időszak legfontosabb első választottjának 😊 és akin kurvára az múlik, hogy lesz-e ebből valami. Hát Ő majd Zay Jonesszal megoldja. (igen, azóta is bassza a csőröm)
Húsrágó
Muma conference callját majd nézd meg! Nem sírja el magát, de szerintem ő egy olyan játékos, akit meg fogsz/meg fogunk szeretni, főleg ha olyan jó lesz, mint tartják. A D-ben azért ezzel az emberanyaggal el lehet kezdeni kreatívnak lenni. A támadósor már más tészta, ott a túlfizetett embereinkre + Trevor, Travis és J-Rob vár a feladat, hogy alkossanak valamit...
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A center tök jó, végre legalább az offense is kapott egy jutifalatot, ha már a defense all-you-can-eat étteremben van.

LB fétist nem érzem indokoltnak. Sorozatban másodjára 1/1-es csapatba 4 picket ellőni rá miközben giga-mega-deal keretében FA is jött? Más meggyengült posztja nem is maradt a keretnek? Akkor: SUPERBOWL, BABY!

Az egyetlen év, amire szívesen emlékezünk (egyetlen pozitív szezon ki sem mondom mennyi idő alatt), szóval akkor itt volt a Poz, Jack, Telvin Smith. Milyen király névsor, ugye? Probowlerek, Poz az old-school MLB! A pályája csúcsán lévő Telvin Smith és Jack a Young-Gun. Pont ezért kell most is király LB sor! Mondja a jobb vállamon ülő Mr. Pozitivizmus.
Majd köhécselni kezd a bal vállam felöl Mr. Azért-azt-még-hozzátenném: szomorú tény, hogy ők az azt megelőző 3 győzelmes szezonban is ott voltak. És bár Poz visszavonult, de sikerévet követő 5 győzelmesnél is megvolt Jack&Smith... Ahogy elnézem és amennyit értek a folyamatokból innen a bal vállról, a mestertervekben a smart-move a legritkább esetben a LB sor jelentőségének felnagyítása és priorizálása. De pöckölj picsán, ha nem lesz igazam.

Viszont ott van Trevor, akit simán nevezhetünk a Walker előtti időszak legfontosabb első választottjának 😊 és akin kurvára az múlik, hogy lesz-e ebből valami. Hát Ő majd Zay Jonesszal megoldja. (igen, azóta is bassza a csőröm)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Muma a helyi beatek szerint NAGYON boldognak tűnt, hogy ide került.

Update a videón látva tényleg az volt. Így kell bemutatkozni!.

Itt az új Poz (már ami a profi mentalitást illeti)?


Mind Fortner, mind Muma visszakap egy régi csapattársat. Fortner Josh Allennel volt egy csapatban reshmanként (azt mondta nagyon nem volt jó vége, mikor egymás ellen mentek edzésen), Muma meg Wingarddal játszott egy csapatban freshmanként, és Dewey/Thor/Kid Rock gyakran szívta a vérét. 😀

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fortner centernek jött, de ha kell be tud menni guard posztra.
Muma lehet olyan, aki tudja hívni a playeket a pályán, védelemben és ST-ben is számítunk rá.
Baalke le akart cserélni, de nem igazán volt partner rá, így maradtunk a helyünkön.
Nem akart felcserélni a WR run alatt, mint mondta, van még bent olyan elkapó, akit kedvelünk.

Hm.

Egyébként lehet helye Olaoukunnak, Lloydnak ÉS Mumának egyszerre is a pályán, mert a Tampa D nagyon LB heavy és Caldwell ugyebár innen jön. David, White és Minter szerelési számai:
- 128
- 97
- 40
 www.si.com/nfl/buccaneers/.amp/news/tampa-bay-buccaneers-film-room-versatility-pass-rush


A jó hír: látszik koncepció az építkezésben.
.
A rossz hír: támadó oldalon skill pozícióban továbbra is szenvedés várható, mert szinte biztos, hogy nem szerzünk 1. számú WR-t Trevornak.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új jaguárok:
Egy azonnal bevethető kezdő C.


És egy tackle gyár LB


Előbbi kellett, utóbbi igen érdekes választás, igaz Oloukon és Lloyd mögött kb Shaq Quatermann az egyedüli ember, akit be lehetett volna rakni, ha a kezdőkkel történik valami, és ő is inkább ST-s.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hosszabbítottunk a long snaperrel, szóval erre a posztra nem hiszem, hogy draftolunk valakit ma. 😀



Trevor és Travon középsuliból ismerik egymást, szóval a két 1/1-es között tuti remek lesz a viszony.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Függetlenül attól, hogy Lloyd jó pick, azért ez megint igazi masterplan... Leigazolni rohadt drágán egy középszerű, de statokban jól kinéző LB-t, kivágni egy csomó dead money-t generálva a korábban megfizetett elődjét, majd 3 picket eldobva felcserélni a drafton egy újabb LB-ért. Mastermind ez a Baalke.
somoskovig
Bajnokságot akar nyerni, és próbálja utánozni Belichicket. 😀 (Ő ugye eltradelte a kezdő guardját egy hatodik körért az idény elején, aztán reachelt egy méreteset és ledraftolta egy harmadik körös prospectet az első körben. ) Csempiönship lesz ebbül meglássátok 😊

Egyébként a Lloyd pick nagyon tetszik. Csak ne legyen az a sorsa, mint a szintén tehetséges elődjeinek akiket kihúztatok az utóbbi néhány évben. Akarom mondani, dehogynem legyen az a sorsa, hülye vagyok én, hogy div riválisnak kívánok jót? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új remény (28.rész).
Annyira örülnék, ha mindkettőjük esetében 3 év múlva azon kéne majd agyalni, mennyibe fog fájni a 2. szerződésük a Jaguars-ban és nem azon kell majd gondolkodni, hova helyezzük őket a 1. körös Jags bustok kínosan hosszú sorában.


Megjött, bemutattuk.
 www.youtube.com/watch?v=5L01hCsAqic

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jött a csávó, akiből kétséges, hogy lesz-e igazi Terminátor. Persze az álomforgatókönyv szerint nagyon jó lesz. Reméljük.

És érkezett a fickó 3 pickért, akitől nem igazán lesz sikeresebb a csapat, nem ugrik meg a győzelmek száma. Csudijó.

Engem Balfék most sem győzött meg arról, hogy jó a Jagsnek az, hogy az Ő neve van kiírva a GM szoba ajtajára.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Jövünk majd érte egy hatodik körrel
Willie Parker
Azt tudom, hogy a Vikings már tavaly vitte volna a deadline idején, csak akkor nem adtuk. Most már lehet nagyobb lenne a hajlandóság.
iktriad
A scoutjaink oda-vissza voltak érte anno, csak hát nem volt rá esélyünk....gondolom érted
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Jövünk majd érte egy hatodik körrel
Willie Parker
Azt tudom, hogy a Vikings már tavaly vitte volna a deadline idején, csak akkor nem adtuk. Most már lehet nagyobb lenne a hajlandóság.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Jövünk majd érte egy hatodik körrel
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Leginkább hivatalosan is csere lett (és nem is 1., mert arra ott van Smoot és Arden Key...). Szerintem megfelelő ellenértékért biztos mozdítható. Újabb intő jel, hogy a boom or bust emberekből nálunk kivétel nélkül az utóbbi lesz.


Jómagam soha nem voltam pro az nfl világában, nem is tartom magam naprakésznek, lelkes rajongó vagyok... de fél laikusan én még mindig azt kérdezem, hogy nem kéne Lőrincet védeni, legalább 1/27-en?
Nyilván biztos van rá magyarázat!
Stoki
Belső falember, aki még kéne lesz bent a 3. kör elején is.


Ha csak azt olvasom, hogy egy csapat kihúzta Walkort meg Lloydot akkor azt mondom jól jártak.
Ha azt, hogy ezt ti csináltátok akkor az kurva fejvakarós.
De ennél sokkal rosszabb is lehetett volna.
Bazzani
Nem a mienk lett a legerősebb több pickes első kör az tény. (Grat a tietekhez amúgy).

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?
Janek
Passzhelyzeteknél Walker védőfalba fel, Allen, Chaisson széleken? Érdekes védelem lehet itt megint, remélem, Allen tud így még egy szintet ugrani

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 812 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor L chaisson hivatalosan is bust lett ?

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha csak azt olvasom, hogy egy csapat kihúzta Walkert meg Lloydot akkor azt mondom jól jártak.
Ha azt, hogy ezt ti csináltátok akkor az kurva fejvakarós.
De ennél sokkal rosszabb is lehetett volna.

Szerkesztette: Bazzani

több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 784 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Jómagam soha nem voltam pro az nfl világában, nem is tartom magam naprakésznek, lelkes rajongó vagyok... de fél laikusan én még mindig azt kérdezem, hogy nem kéne Lőrincet védeni, legalább 1/27-en?
Nyilván biztos van rá magyarázat!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na csak sikerült draftolni egy (egykori) puntert az első körben. 😊 😊 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Függetlenül attól, hogy Lloyd jó pick, azért ez megint igazi masterplan... Leigazolni rohadt drágán egy középszerű, de statokban jól kinéző LB-t, kivágni egy csomó dead money-t generálva a korábban megfizetett elődjét, majd 3 picket eldobva felcserélni a drafton egy újabb LB-ért. Mastermind ez a Baalke.
somoskovig
Legalább a GM-ünk system fit. 😀

Amikor Lloyd túljutott a Cowboyson, Balfék és Pederson egymásra nézett és máris tárcsázták a Tampát a feltrade miatt. GM Brady meg köszönte szépen a lehetőséget. 😊

Lloyd Walkerrel ellentétben ott volt Vegasban, és ha már arra járt, tolt egy ilyet Goddell-en.

A csekk majd jönni fog emiatt. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Függetlenül attól, hogy Lloyd jó pick, azért ez megint igazi masterplan... Leigazolni rohadt drágán egy középszerű, de statokban jól kinéző LB-t, kivágni egy csomó dead money-t generálva a korábban megfizetett elődjét, majd 3 picket eldobva felcserélni a drafton egy újabb LB-ért. Mastermind ez a Baalke.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4/1 és a 6/1 lett beáldozva Lloydért. Balfék félt, hogy Belichick elviszi, (erre BB elvitt egy FCS guardot).









Így legalább nem kell találgatni egész nap, kit viszünk 2/1-re. A két 3. körös megvan, mindkettőt az offensbe kéne invesztálni (OL és WR).