Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egymásba botló első körösök. Még szokni kell a számozást, a 44-esről termesztésen Myles, a 33-asról az egykori remek FB-nk, az izomkolosszus Greg Jones neve villan be nekem elsőre még mindig.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rookie minicamp jegyzetek Shipleytől:
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-notebook-observations-travon-walker-devin-lloyd-chad-muma
Walkert jelenleg OLB-nek szánjuk, a pozíciós edzője, Bill Shuey nagyon sokat dolgozott vele 1 az 1-ben, Shipley szerint Walker toronymagasan a legatletikusabb játékos a campben.
Lloyd és Muma dolgoztak bent középen, mindenfajta probléma nélkül. Mindketten már most vokálisak voltak avval kapcsolatban, ki hol álljon fel a védekezésben. Érdekes lesz majd, ha Oluokun is csatlakozik maj d hozzájuk, hogy miként fest majd ez a dinamika.
A 2 veterán tryoutos közül Marvin Hall sebessége jól látszott a többi elkapóhoz képest, míg Sean Davis picket szedett EJ Perrytől.
A Notre Dame-s WR, Kevin Austin bemutatott egy szép highlight playt Perry passza után, ezekből kell majd sokat gyártania, hogy keretre kerüljön.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei rookie minicamp résztvevőinek listája. Jimmy Smith fia csak tryoutos. Az egykori Lions/Browns/Falcons WR Marvin Hall és a Steelers S Sean Davis is köztük van. Asszem Treadwell anno tryoutosként került a Jaguarsba.


Lesz közös edzés a Falconsszal az előszezonban.
Ben Bartch a kezdő LG jelenleg, de nincs még bebetonozva ah yle Pederson szerint.,
Kicker poszton verseny lesz és Pederson szeretne konzisztens formát látni a nyertestől.
A HC-nk a Phily-s évek alatt szinte mindig a Washington ellen kezdett, szóval neki ez nem lesz újdonság. Elmondta szerinte jó csapat a Commando.
Pederson elmondta, hogy Jimmy Smith fia részben azért kapott meghívást tryoutra, mert az apja Jags legenda. Meglátjuk él-e vele.
 www.youtube.com/watch?v=MN_tk5c6RRM

A tegnap kirakott Jared Hocker ma visszajött, a szintén OL Denzel Okafor ment miatt (gondolom nem sokan tudták, hogy nálunk volt)...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei menetrend karácsonyi TNF-el (@Jets). London után nem lesz bye. Eddig egyszer volt ilyen. Abban az évben volt voltuk percekre a Super Bow-tól.


Aláírós fotók draftolt rookiekal
1. körösök:


A Rapper pardon RB:

Hátsó körös CB-k:

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Úgy tűnik leigazoltuk UDFA rookienak Jimmy Smith fiát, Trey Smitht!

Kis üröm az ürömben: A srác rookie és... 27 éves lesz októberben!
iktriad
fejre alkesz 35 évesnek mondanám

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2 harmadik körös kivételével minden rookie, így Walker és Lloyd is aláírta a rookie szerződését.


Az is hivatlos, hogy a Washington Commando ellen kezdünk idegenben és a Colts jön vendégébe a 2. héten.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik leigazoltuk UDFA rookienak Jimmy Smith fiát, Trey Smitht!

Kis üröm az ürömben: A srác rookie és... 27 éves lesz októberben!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első öt hétben Cowboys (nyitómeccsünk), Ravens (Week 3), Chiefs (Week 5)...

Fel van adva a lecke az új stábnak.
Maka
Az jó eséllyel 3 L. Pederson megmondta a nyitó sajtótájékoztatóján, hogy nem egyik napról a másikra lesz jó csapat a Jags. Okos. 😊
iktriad
Közben kiderült, hogy fake volt a schedule leak. A Commanders ellen kezdünk.
Maka
Akkor első héten DP-Wentz rangadó 😛 😀
dande
JDR Bowl vagy Brandon Schreff Bowl?


empty taxi
Jó látni, hogy végre kezdjük kihasználni, hogy mi claimelünk először.
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Első öt hétben Cowboys (nyitómeccsünk), Ravens (Week 3), Chiefs (Week 5)...

Fel van adva a lecke az új stábnak.
Maka
Az jó eséllyel 3 L. Pederson megmondta a nyitó sajtótájékoztatóján, hogy nem egyik napról a másikra lesz jó csapat a Jags. Okos. 😊
iktriad
Közben kiderült, hogy fake volt a schedule leak. A Commanders ellen kezdünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor első héten DP-Wentz rangadó 😛 😀
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Akik jöttek: Wes Martin a Giantsből és Rashod Berry a Lionsból.
Martin volt Scherff cseréje a Washingtonban, az új OL edző Phil Rauscher is jól ismeri onnan.


iktriad



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 676
Nem is tudtam hogy ez a faszi a legendás OL ékköve volt 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elküldtük Wrigthot, jott egy OL Giantstól, meg egy DL Lionsból..
Ennyit Lamboról, jöhet is haza 😊

phylos
Van még 2 kicker a kereten, a Shad Khan hasonmás, meg az UDFA srác, akit hoztunk múlt héten.
Akik jöttek: Wes Martin a Giantsből és Rashod Berry a Lionsból.
Martin volt Scherff cseréje a Washingtonban, az új OL edző Phil Rauscher is jól ismeri onnan.
Ment még az OL Jared Hocker, akit tavaly a COVID idején hoztunk decemberben.


Első öt hétben Cowboys (nyitómeccsünk), Ravens (Week 3), Chiefs (Week 5)...

Fel van adva a lecke az új stábnak.
Maka
Az jó eséllyel 3 L. Pederson megmondta a nyitó sajtótájékoztatóján, hogy nem egyik napról a másikra lesz jó csapat a Jags. Okos. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Első öt hétben Cowboys (nyitómeccsünk), Ravens (Week 3), Chiefs (Week 5)...

Fel van adva a lecke az új stábnak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
Elküldtük Wrigthot, jott egy OL Giantstól, meg egy DL Lionsból..
Ennyit Lamboról, jöhet is haza 😊
Ha egy Lamboval történik valami rossz, annak mindig költséges következményei lehetnek.

Igaz, így Khannak lesz majd komoly oka, amiért nem kell kipengetnie Meyer kontraktusának maradék 4 évét, csak aztán nehogy olyan dolgokra is fény derüljön Shao-val kapcsolatban(hogy sok mindenről tuott, vagy épp ellenkezőleg szinte semmiről - nem is tudom, melyik cikibb), ami számára is kínos lesz.
iktriad

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha egy Lamboval történik valami rossz, annak mindig költséges következményei lehetnek.

Igaz, így Khannak lesz majd komoly oka, amiért nem kell kipengetnie Meyer kontraktusának maradék 4 évét, csak aztán nehogy olyan dolgokra is fény derüljön Shao-val kapcsolatban(hogy sok mindenről tuott, vagy épp ellenkezőleg szinte semmiről - nem is tudom, melyik cikibb), ami számára is kínos lesz.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
E.J. Perry még Kevin Austinnél is több pénzt kapott.

iktriad
Akkor Luton már foglalhatja is a U-haul teherautóját.
Húsrágó
OTA, minicamp, TC és preseason alatt majd lemeccselik a dolgot egymás közt.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
E.J. Perry még Kevin Austinnél is több pénzt kapott.

iktriad
Akkor Luton már foglalhatja is a U-haul teherautóját.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
E.J. Perry még Kevin Austinnél is több pénzt kapott.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Devin Lloyd
1. olyan jól és gyorsan fordul, mint egy DB
2. összeismerkedett az új csapattárs Adam Gotsis-al (ő rohan előtte)

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 267 — Keep pounding
Magyarul o lesz a tamadando felulet passzjateknal
Remek

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kiderült milyen szerepet szán a stáb Chad Mumának!


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Az idei Jaguars 2022 draft class:

No. 1, Round 1: EDGE Travon Walker(Georgia)
No. 27, Round 1: LB Devin Lloyd(Utah)
No. 65, Round 3: OC Luke Fortner(Kentucky)
No. 70, Round 3: LB Chad Muma(Wyoming)
No. 154, Round 5: RB Snoop Conner(Ole Miss)
No. 197, Round 6: CB Gregory Junior(Ouachita Baptist)
No. 222, Round 7: CB Montaric Brown(Arkansas)

A Jaguars 12 pickkel indult neki a 2022-es Draft-nak, választott 7 embert, akiből egyik se elkapó (se WR, se TE). Merész terv, amikor van franchise QB-d.
Ugyanitt minden UDFA WR vagy TE vágya lesz, hogy a Jags leigazolja. Kevés helyen lesz könnyebb keretre kerülni...
Szerintem Pederson és Trevor nem túl boldog ezzel a class-al...
iktriad
Durva, hogy, hogy ennek ellenére sem jött Ross, azt hittem, az kb fix lesz nálatok 😊
Wyatt
Ne mszeretek károgó hollót játszani, főleg nem egy divízió riválisnál, amelyik évről évre kip*csáz bennünket ordas underdogként 😀, de kezdem érteni, hogy miért nem bírjátok annyira Baalke-t. Lehet ebből a draftból persze még akármi. Ilyenkor még mindenki csak fogadást köt, és a fogadást véleményezzük. De ránézve a draftra (meg a tavalyira is), hát lehet hogy a pocsék jelző sem túlzás, ami a hatékonyságot illeti. Lesznek belőlük persze korrekt játékosaitok, node kétszer 1/1-el indítva plusz két további első körrel bírva ez nemhogy elvárás, de ez az abszolút minimum. Két ilyen draftból egy jó GM egy franchise-ot új pályára tud tenni. Hát Baalke ettől egyelőre messze van. Persze Lawrence-t leszámítva, de hát őt mondjuk én is ki tudtam volna húzni. 😊

Kívánom, hogy Pederson legyen nálatok az erősebb arc, mert szerintem ezt ő is meg fogja unni előbb-utóbb. És akkor Khan jól tenné, ha inkább rá hallgatna nem pedig Baalke-re.
peterk2005
Baalke-nak már rég nem lenne szabad az NFL-ben lennie. Nem voltunk jók sem az FA-n sem a drafton. Az FA-nél még el tudom fogadni, hogy nem akarnak ide jönni a játékosok és a maradékból kell válogatni. De a draftot igazán meg lehetne jóra is csinálni.

Amúgy szívesen megnézném ezt a marhát egy arab piacon alkudozás közben. Szerintem simán szétszednék az árusok 😀 😀
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az idei Jaguars 2022 draft class:

No. 1, Round 1: EDGE Travon Walker(Georgia)
No. 27, Round 1: LB Devin Lloyd(Utah)
No. 65, Round 3: OC Luke Fortner(Kentucky)
No. 70, Round 3: LB Chad Muma(Wyoming)
No. 154, Round 5: RB Snoop Conner(Ole Miss)
No. 197, Round 6: CB Gregory Junior(Ouachita Baptist)
No. 222, Round 7: CB Montaric Brown(Arkansas)

A Jaguars 12 pickkel indult neki a 2022-es Draft-nak, választott 7 embert, akiből egyik se elkapó (se WR, se TE). Merész terv, amikor van franchise QB-d.
Ugyanitt minden UDFA WR vagy TE vágya lesz, hogy a Jags leigazolja. Kevés helyen lesz könnyebb keretre kerülni...
Szerintem Pederson és Trevor nem túl boldog ezzel a class-al...
iktriad
Durva, hogy, hogy ennek ellenére sem jött Ross, azt hittem, az kb fix lesz nálatok 😊
Wyatt
Ne mszeretek károgó hollót játszani, főleg nem egy divízió riválisnál, amelyik évről évre kip*csáz bennünket ordas underdogként 😀, de kezdem érteni, hogy miért nem bírjátok annyira Baalke-t. Lehet ebből a draftból persze még akármi. Ilyenkor még mindenki csak fogadást köt, és a fogadást véleményezzük. De ránézve a draftra (meg a tavalyira is), hát lehet hogy a pocsék jelző sem túlzás, ami a hatékonyságot illeti. Lesznek belőlük persze korrekt játékosaitok, node kétszer 1/1-el indítva plusz két további első körrel bírva ez nemhogy elvárás, de ez az abszolút minimum. Két ilyen draftból egy jó GM egy franchise-ot új pályára tud tenni. Hát Baalke ettől egyelőre messze van. Persze Lawrence-t leszámítva, de hát őt mondjuk én is ki tudtam volna húzni. 😊

Kívánom, hogy Pederson legyen nálatok az erősebb arc, mert szerintem ezt ő is meg fogja unni előbb-utóbb. És akkor Khan jól tenné, ha inkább rá hallgatna nem pedig Baalke-re.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)