Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk is lett idén 2 első körösünk,



iktriad
A második majdnem jobb mint az első 🤪😉☺️
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekünk is lett idén 2 első körösünk,


több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új 44-es Jags mezben.


Walker fel van tüzelve.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sok sikert Travon nálunk!


Walker nem sérült meg abban az autóbalesetben.




Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Walkernek volt egy autó-balesete 2 hete, ezt Baalke maga erősítette meg (hogy tudtunk róla). Pederson félbeszakította a kérdezőt, mikor az Ekwonu/Walker preferencia difit feszegette valaki, hogy maximálisan támogatja a Walker picket és nem volt nézetkülönbség közte és Balfék között.
Balfék október közepe óta figyelt nagyon Walkerre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most már tudjuk, miért kellett Myles Jacknek mennie. Kellett másnak a 44-es mezszám.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Baalke kihúzza Walkert és a bejelentés az lesz, hogy the pick is in .... we have a commercial...breaking news: Doug Pederson resigns as Jax HC
Willie Parker
Pederson elmondta tegnap, hogy ha nem OL lesz az 1/1-es, akkor sem fog a kardjába dőlni. Az OL-be fog jönni 2-3 pick így is és elég sokat költöttünk is rá az elmúlt hetekben, hónapokban. Szerintem ő is tudja, hogy egy jó partnert találni Josh Allenek fontosabb prioritás, mint egy OT, mikor az egyiket tegnap tömtük ki pénzzel, a másik OT poszton meg komoly csata lesz már így is Jawaan Tyalor és Walker Little között. Utóbbi még jó OT is (bár ha én lennék a Jags GM-je, Cam menne át RT-be és Little kezdene LT-ben, de az már tényleg túl okos húzás lenne a Jagstől).

Tradeljen, de nincs kivel. Amugy én adnám, cserét egy csapattal, akinek 2 első köre van (de továbbra is, hülyék lennének előre tradelni), és behúzni az egyik top tackle-t és Zion Johnsont vagy Linderbaumot... csak hát ugye tackle poszton elvileg megvagyunk.
winston
EDGE mindenképp kell, én egy ilyen esetben Linderbaumot és Karlaftist vinném két első körrel. Utóbbit előbb, mint az Iowa-i centert.
iktriad
Látom, hogy ezt most az optimista éned írta.

Az 1/1-ért és Baalkéért odaadjuk nektek a drafton Kevin Colbertet. Deal? Nálunk majd Omar Epps húzogat.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baalke kihúzza Walkert és a bejelentés az lesz, hogy the pick is in .... we have a commercial...breaking news: Doug Pederson resigns as Jax HC
Willie Parker
Pederson elmondta tegnap, hogy ha nem OL lesz az 1/1-es, akkor sem fog a kardjába dőlni. Az OL-be fog jönni 2-3 pick így is és elég sokat költöttünk is rá az elmúlt hetekben, hónapokban. Szerintem ő is tudja, hogy egy jó partnert találni Josh Allenek fontosabb prioritás, mint egy OT, mikor az egyiket tegnap tömtük ki pénzzel, a másik OT poszton meg komoly csata lesz már így is Jawaan Tyalor és Walker Little között. Utóbbi még jó OT is (bár ha én lennék a Jags GM-je, Cam menne át RT-be és Little kezdene LT-ben, de az már tényleg túl okos húzás lenne a Jagstől).

Tradeljen, de nincs kivel. Amugy én adnám, cserét egy csapattal, akinek 2 első köre van (de továbbra is, hülyék lennének előre tradelni), és behúzni az egyik top tackle-t és Zion Johnsont vagy Linderbaumot... csak hát ugye tackle poszton elvileg megvagyunk.
winston
EDGE mindenképp kell, én egy ilyen esetben Linderbaumot és Karlaftist vinném két első körrel. Utóbbit előbb, mint az Iowa-i centert.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Josh Allen opcióját felvettük.
phylos
Az első okos döntés az utóbbi hetekben. Tartok tőle, hogy az utolsó is egy jó darabig.
iktriad
Kìvülről úgy tűnhetne az avatatlan szemeknek, hogy a vezetőségetek egy jól megkomponált, begyakorolt, a végletekig kimért és kiszámolt smokescreent tol.

De nem, ezek egyszerűen hülyék és a füst csak attól van, hogy ÉG A HÁZ!
Willie Parker
A kinti helyi beatek szerint mind Balfék, mind Pederson rendkívül felkészültnek tűnt a sajtótájékoztatón. Az igazi probléma inkább az, hogy a 3 fő ember(Khan, Baalke és DFP) mind mást akar. Balfék konkrétan szerintem, ha tehetné, legszívesebben kitradelne az 1/1-ről...
iktriad
Tradeljen, de nincs kivel. Amugy én adnám, cserét egy csapattal, akinek 2 első köre van (de továbbra is, hülyék lennének előre tradelni), és behúzni az egyik top tackle-t és Zion Johnsont vagy Linderbaumot... csak hát ugye tackle poszton elvileg megvagyunk.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Josh Allen opcióját felvettük.
phylos
Az első okos döntés az utóbbi hetekben. Tartok tőle, hogy az utolsó is egy jó darabig.
iktriad
Kìvülről úgy tűnhetne az avatatlan szemeknek, hogy a vezetőségetek egy jól megkomponált, begyakorolt, a végletekig kimért és kiszámolt smokescreent tol.

De nem, ezek egyszerűen hülyék és a füst csak attól van, hogy ÉG A HÁZ!
Willie Parker
A kinti helyi beatek szerint mind Balfék, mind Pederson rendkívül felkészültnek tűnt a sajtótájékoztatón. Az igazi probléma inkább az, hogy a 3 fő ember(Khan, Baalke és DFP) mind mást akar. Balfék konkrétan szerintem, ha tehetné, legszívesebben kitradelne az 1/1-ről...
iktriad
Baalke kihúzza Walkert és a bejelentés az lesz, hogy the pick is in .... we have a commercial...breaking news: Doug Pederson resigns as Jax HC
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen opcióját felvettük.
phylos
Az első okos döntés az utóbbi hetekben. Tartok tőle, hogy az utolsó is egy jó darabig.
iktriad
Kìvülről úgy tűnhetne az avatatlan szemeknek, hogy a vezetőségetek egy jól megkomponált, begyakorolt, a végletekig kimért és kiszámolt smokescreent tol.

De nem, ezek egyszerűen hülyék és a füst csak attól van, hogy ÉG A HÁZ!
Willie Parker
A kinti helyi beatek szerint mind Balfék, mind Pederson rendkívül felkészültnek tűnt a sajtótájékoztatón. Az igazi probléma inkább az, hogy a 3 fő ember(Khan, Baalke és DFP) mind mást akar. Balfék konkrétan szerintem, ha tehetné, legszívesebben kitradelne az 1/1-ről...
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 287
Josh Allen opcióját felvettük.
phylos
Az első okos döntés az utóbbi hetekben. Tartok tőle, hogy az utolsó is egy jó darabig.
iktriad
Kìvülről úgy tűnhetne az avatatlan szemeknek, hogy a vezetőségetek egy jól megkomponált, begyakorolt, a végletekig kimért és kiszámolt smokescreent tol.

De nem, ezek egyszerűen hülyék és a füst csak attól van, hogy ÉG A HÁZ!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen opcióját felvettük.
phylos
Az első okos döntés az utóbbi hetekben. Tartok tőle, hogy az utolsó is egy jó darabig.
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
Josh Allen opcióját felvettük.

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pederson azt mondta, nem fogja erőltetni az OL draftot 1/1-re és Baalke szerint annyi biztos, hogy akit kiválasztunk. hatalmas (méretű) ember lesz (ez mind a 4 szóba jöhető 1/1 esélyesre igaz - szóval köszi, hogy leszűkítetted a kört Balfék).
.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
10 éves évforduló. A legerősebb kávé nem tud akkorát ütni, mint amikor anno erre a hírre ébredtem (igen bealudtam, Andre Branchnél még ébren voltam meg előtte 20+ órát hála Füves Alkesznek 😀 😀 😀 ), Ugyanitt Russell Wilsont 10 éve draftolta a Seahawks.


Bold Take draft show:
 www.youtube.com/watch?v=SAoPNBHlKww
Dilla szerint se Hutchinson, se Walker, se Ekwonu ügynöke sem tud semmit arról, hogy ügyfele lenne az 1/1-es várományosa. Ekkora a bizonytalanság.
Dilla szerint az EDGE pick biztosnak tűnik, de hogy ki lesz az, kevesen tudják, Shao egy olyan embert akar 1/1-re, akiből országosan ismert szupersztár lehet, aki bevonza a nézőket, a támadófal emberek meg ritkán azok(más kérdés, hogy sokat tehetnek azért, hogy a tavalyi 1/1-es QB-ja esetleg az legyen...).
Állítólag már a védelmi emberkéink is inkább Walker pártiak, mint Baalke (sőt pl. Christian Kirk is azt mondta a heti edzések egyike előtt/után, hogy őt szeretné), Shao viszont erősen Hutchinson fan. Pederson egyértelműen Ekwonu párti, ha ő draftolna, 100% ő lenne az 1/1.
Dilla infói szerint Hutchinson állítólag nagyon szeretne Jacksonvillebe jönni, Walker a Houstont preferálná szintén állítólag.
Linderbaum és Quay Walker erős jelöltek 2/1-re. Ha az egyikük bent van ő a pick, ha mindkettő elérhető lenne, akkor érdekes lenne látni ki mellett döntenénk. Mondjuk mindkettőt 1. körbe jósolják többem. még Quay Walkert is. Linderbaumot már egy ideje oda várják. Ha egyik sincs bent (és a Georgia S Lewis Cine sem lesz bent, akit még kedvelünk) jó esély van a letradere.
Minimális az esély WR-re 2/1-re.
A TE-k közül az Iowa State-s Charlie Kolart kedveljük.

Az egyikük, Stephen "Solly" Sollyday mockja (= a legrosszabb forgatókönyv 😊 😊 😊 )
1/1 - Travon Walker
2. kör visszacsere és egy fehér LB.
3. kör RB draft a Top 70-ben utána egy slot WR (amiből telke van a padlás) vagy egy ACL szakadásos
4. kör Daniel Faalele
3. nap egy EDGE amit minden draft szagértő utál.
3 vagy 4 DB a draft során.





Érdekes meghallgatni a vitát, hogy ki mit akar és miért a 3 esélyes emberből (az egyikük pl. Ickeyt vinné). A Hutch vs Walker vitában volt egy érdekes felvetés: minek örülnék jobban a rookie évükben: egy elit futás elleni(Johnatan Taylor és Henry divíziójában) védőnek kb 4-5 sackkel(Walker) vagy egy 7-8 sackes embernek, aki átlagos minden másban(Hutchinson). Érdekes dilemma.

Megjegyzem Josh Allen bármelyikük érkezésének örülne a 2 prospect közül.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
winston
Egy előny: hosszabbítással kevesebbel számít majd bele a capbe, el lehet kezdeni Josh Allen hosszabbításán dolgozni, csak vicceltem ez a Jags, itt nincs olyan, hogy logikus lépés...
iktriad
És ki lesz a C, meg RG? Remélem oda még draftolunk, pl Parham-et. Nem mintha most a tackle posztban léptünk volna előre..
winston
Az RG poszton játszik majd a legjobb emberünk a falból(Brandon Scherff). Az LG poszt a nagyobb kérdőjel. Shatley már annyit volt kezdő centerben az évek folyamán, hogy ő a kisebb kérdőjel. Szvsz ha a 12 pickből minimum 10-et felhasználunk, akkor egy OT és a G/C is jönni fog, utóbbi előbb, mint a tackle.

Kezdő O-line jelenleg:
RT - Taylor/Little
RG - Scherff
C - Shatley/draft pick
LG - Bartch/draft pick
LT - Cam
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
winston
Egy előny: hosszabbítással kevesebbel számít majd bele a capbe, el lehet kezdeni Josh Allen hosszabbításán dolgozni, csak vicceltem ez a Jags, itt nincs olyan, hogy logikus lépés...
iktriad
És ki lesz a C, meg RG? Remélem oda még draftolunk, pl Parham-et. Nem mintha most a tackle posztban léptünk volna előre..
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vegasnál Travon Walker a nyerő 1/1-re.


Ezt szeretem bennetek itt a Jax topikban, hogy mindenen tudtok nevetni.
Amadeus
Tudunk mást csinálni, mint case keenumban röhögni?
Így valszeg Jawaan Taylor lesz elengedve és RT lesz majd Little.
empty taxi
A terv az, hogy Taylor és Little versenyzik majd az RT posztért. Esetleg utóbbit betoljuk LG-be. Ahelyett, hogy Cam menne RT-be, Little meg lenne az LT. De hát ez a Jags, itt ne keress logikát!

muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
winston
Egy előny: hosszabbítással kevesebbel számít majd bele a capbe, el lehet kezdeni Josh Allen hosszabbításán dolgozni.


Csak vicceltem. Ez a Jags, itt nincs olyan, hogy logikus lépés.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
Beki
😀😀😀
winston
Ezt szeretem bennetek itt a Jax topikban, hogy mindenen tudtok nevetni.
Amadeus
muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
winston
Így valszeg Jawaan Taylor lesz elengedve és RT lesz majd Little.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
Beki
😀😀😀
winston
Ezt szeretem bennetek itt a Jax topikban, hogy mindenen tudtok nevetni.
Amadeus
muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
winston
LT-ből is olyat kell húzni, aki bust lesz. Így legalább system fit lesz ide 😀 😀
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Akkor Ballke választhatja a lieblingjét 1/1-en. Csináltam is egy Jags speciel mockot Punterrel meg kissulis emberkékkel akiket Iktriadon kÍvül senki sem ismer.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
Beki
😀😀😀
winston
Ezt szeretem bennetek itt a Jax topikban, hogy mindenen tudtok nevetni.
Amadeus
muszáj. ezzel most egyrészt odaadtunk nagy lóvét egy szar játékosnak, ilyenek miatt kellett elküldeni Jack-et, mellőzzük a jobbnak tűnő és olcsó Walker Little-t, ls gondolom az LT draft is tuti kilőve. Egy húzással mennyi klassz dolog.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
Beki
😀😀😀
winston
Ezt szeretem bennetek itt a Jax topikban, hogy mindenen tudtok nevetni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
The #Jaguars and franchised tagged OT Cam Robinson have agreed to terms on a 3-year deal worth $54M, sources say. $18M per year
Beki
😀😀😀