Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?
Amadeus
Elköltenek egy rakat pénzt középszerű WR-ekre, majd kivágják az egyik legjobb játékosuk. Jags én így szeretlek 😊

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 697
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hogy mi?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chark egy èv 10 misièrt a Lionsè (nem szóltam 😏😉)
dande
12re is felmehet.
Chark magára fogadott.
Bazzani
PO csapatban reménykedtem, de legalább a háladás meccsen tuti látjuk majd.
Húsrágó
Ha nem sérül le addig....

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
Beki
hupsz......
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
After Monday’s spending spree, the Jaguars are releasing LB Myles Jack, per source.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Chark egy èv 10 misièrt a Lionsè (nem szóltam 😏😉)
dande
12re is felmehet.
Chark magára fogadott.
Bazzani
PO csapatban reménykedtem, de legalább a háladás meccsen tuti látjuk majd.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Tehát Chark nem akart Jacksonville maradni, mert inkább Detriot-ba akart menni. Teljesen érthetö döntés. Én is inkább contender-nél akarnék játszani, amiért akár diszkont áron alá is írok.

Hát Balfék mit keres itt még kérem?
Toto21
Detroitba ment, nem contenderhez.
Bazzani
Bocs kimaradt a "contenderhez"
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tehát Chark nem akart Jacksonville maradni, mert inkább Detriot-ba akart menni. Teljesen érthetö döntés. Én is inkább contender-nél akarnék játszani, amiért akár diszkont áron alá is írok.

Hát Balfék mit keres itt még kérem?
Toto21
Detroitba ment, nem contenderhez.

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Tehát Chark nem akart Jacksonville maradni, mert inkább Detriot-ba akart menni. Teljesen érthetö döntés. Én is inkább contender-nél akarnék játszani, amiért akár diszkont áron alá is írok.

Hát Balfék mit keres itt még kérem?
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Chark egy èv 10 misièrt a Lionsè (nem szóltam 😏😉)
dande
12re is felmehet.
Chark magára fogadott.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
Chark egy èv 10 misièrt a Lionsè (nem szóltam 😏😉)
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Édes faszom... mennyi deadmoneyt igazoltak le hirtelen.... Balfék egy kibaszott idióta, 100 milliós pénzkidobás egyetelen kurva nap alatt. Chark helyett két sírnivaló WR imitátor... nagy nevek helyet megint csupa google keresőkifejezés... oké, egy szem guard a kivétel. De többi??? EBBŐL SE LESZ SEMMI, LEKETYEG EGY ÉV A TREV-ÓRÁBÓL, JÖVŐRE EZEKENEK A KÉTHARMADA MÁR NEM IS LESZ KEZDŐ, KÉT ÉV MÚLVA CUT!!!

GYALÁZAT, TAKARODJON A PICSÁBA BALFÉK, ELMEBETEG!
Húsrágó
Na most hogy (amúgy első blikkre a számok láttán érthetően) kitomboltad magad, az megvan, hogy Kirk és Chark egyszerre jöttek az NFL-be és Kirk majdnem 1000 yarddal többet kapott el, mint DJ? (ok 13-al több meccset játszott). Konrétan Kirk 4. lenne Jimmy Smith, Keenan McCarddell és Marcedes Lewis mögött elkapott yardokban a Jags örökranglistán, ha az első 4 évben hozott számait a Jagsben produkálja. Igen én is megtartottam volna Charkot és úgy hozom mellé Kirköt (vagy A-Robot), de ez a Jags, valami hatalmas hülyeségnek lennie kell, mert különben kifagy a mátrix. 😀 😀 😀
A többiek? Engram egy patront megér Trevorral. Oluokun tavaly vezette a ligát szerelésben és valaki kell, aki Mylesról tud terheket levenni, pl hívni a playeket. A Yale-re járt, csak van agya arra is. Fatukasi remek run stopper ami Derrick Henry és Jonathan Taylor ellen évi kétszer pl. jól fog jönni, és ilyen névvel még akkor is megjegyzed a nevét, ha a Jetsben játszi (no offense New York-i zöldek). 😊 Scherff meg ha egészséges, akkor nagy steal AJ Cann helyén. (Azt most hagyjuk mekkora visszalépés, ha a Smothie Király Bartch kezd majd Norwell helyett...).

De most komolyan, tegyük fel hogy bérletes vagy, ilyen FA után úgy vagy vele, hogy jó lesz ez tv-n is... WR sor szerintem konkrétan visszalépett, TE posztra érkezett a blokkolni nem tudó, elkapásban bizonytalan srác és olyan védők, akik ha feladványok lennének a TV újság keresztrejvényében, akkor megfeleznék a helyes megfejtők számát...

Ezt a merítés annyi pénzért sikerült összefogdosni, hogy 3 VALÓDI, BIZONYÍTOTT sztárjátékos kijött volna belőle...
SÍÍÍÍÍROK.

Így lesz emberből egy másik csapat szurkolója..

Azt hittem, hogy a Julius Thomas, Odrick FA év volt a mélypont.
Húsrágó
Nem, a mélypont a 2008-as volt. Ott az összes igazolás/draft pick/trade totálisan félrement, benne a Derrick Harvey mega feltradedel (ahelyett hogy maradunk a seggünkön és visszük a rookie Calaist...). Akkor is igazoltunk horribilis pénzért egy Zay Jones-hoz hasonló kaliberű WR-t a Raidersből. csak akkor drágábban tettük, úgy hogy azóta volt némi infláció... Ó a "jó" Jerry Porter az 1 millió/elkapásos szezonjával... 2008-ban 40 milliós szerződést írt alá, Miután kiraktunk egy évvel később, soha többé nem játszott az NFL-ben 😀
iktriad
Én azt értem, hogy Te hinni akarsz benne, de Kirk egy jó csapatban játszott, ami nyert. Szerinted 4. Lenne a Jags örökranglistán, ha kezdettől itt játszik, szerintem lófaszba se lenne, ha itt kellett volna megcsinálni a számokat Bortles, Foles, Minshew, tavalyiTrevorral a QB-ban... Bazira túlfizették (mindjuk hogy muszáj volt...) de közben hemzsegnek a draftclassban a jó WRek, Chark, aki itt a szutyokban, jobb idényekben(!) 2 győzelmes szezonokban teljesített, hát őt nem eröltetik, de jön a srác a Raidersből, akinek konkrétan nem hallottam még a nevét sosem... a posztját, de a csapatrészt se tudtam volna nagy bizonyossággal megtippelni...

Jó futásblokkoló DT-ben mi a pláne? Ha valaki átlagos futásblokkoló és gyenge passrusher, az kereten maradhat talán, leginkább csere. Jó blokkoló bízhat abban, hogy kezdőként számolnak vele egy nem nagyon kompetitív keretben. Szóval az, hogy lett egy futás ellen jó DT, az valami, ami full alapelvárás. Persze hozzátesz, ha nincs belőle, de hangzatos "DL erősítés" rublikát ugye nem vele akarták kipipálni.

TE megér egy lövést, jah ilyen alapon fel lehet tölteni a hiányposztokat kezdő pénzért máshol becsődölt és nem marasztalt fickókkal, az menni fog, nem nagy a konkurencia... Csak szedjük össze a neveket, akiknek a karrierje itt fordult át bustból átlagossá... hoppá-hoppá, egy egész lapot ne is negyünk elő, egy postit is sok lesz.

Oluokun: tényleg kell két 15 millió/év bérü belső LB a jó működéshez?
Konkrétan a Jags 2 (nem outside)LB-t ad az átlagkerest szerinti top5be... megnéztem a rams és bengals esetén mennyi az annyi, ott jellemzően ilyen kb 1,5 millás arcokkal oldják meg, de tutira full rossz úton járnak.

Pipa vagyok és én már nem reménykedem abban, hogy ez mégis jó lesz valahogyan.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
amíg nem lesz itt olyan edzői stáb / front office, aki ki tudja nevelni a tehetségeket / tud jól draftolni, addig ez lesz a piacon mindig. hiszen kénytelen vagy túlfizetni a kevésbé tehetséges játékosokat, mivel nincs nálad olyan, az igazán elit játékos pedig pont a stáb / FO miatt nem akar idejönni. ördögi kör 😀 szóval Khan takarodj! de hátha Pedersonékkal változik a helyzet, bár Balfék maradása miatt én max rövid fellángolásban hiszek


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 078

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
The #Jaguars negotiated $229.5 million of contracts today:

WR Christian Kirk 4 yrs, $72M
G Brandon Scherff 3 yrs, $49.5M
LB Foye Oluokun 3 yrs, $45M
DT Foley Fatukasi 3 yrs, $30M
WR Zay Jones 3 yrs, $24M
TE Evan Engram 1 yr, $9M

And free agency is just starting ...

 twitter.com/TomPelissero/status/1503576818414202885

Ez valami elképesztően rosszul néz ki.
A mi GM-ünk átaludta a napot, de lehet jobban jártunk.
Bazzani
Dehogy aludta. Csak senki sem akar Detroitba menni. Ugyanez van nalunk. Egy halom jatekos mondta az ejszaka, hogy a Coltstol is volt ajanlata, de mashol kotott ki. Senki sem akar kaoszba menni, kiveve, ha olyan ajanlatot kap, amivel mashol nem kinaljak meg. Gondolom, Kirk is lazan kapott mashol 13-14 milliot, de a Jaxnek olyan bombaoffert kellett benyomnia, hogy a jatekos el se gondolkozzon mas csapaton.

Pedig a Colts mint csapat, most abszolut nem rossz. Sot. Csak kaosz van megis, miutan kiderult, hogy elpasszoltak a kubet ugy, hogy semmifele tervuk sem volt az utodjara. Teszem hozza, Wentz eladasa tokeletes volt, de az gaz, hogy sem elso kor, es semmi plan nem volt, hanem Ballard korbetelefonalta a ligat, korulbelul szerintem 20 jatekos felol erdeklodtek, plusz az FA-k. Kb mar a barmi kategoria. Ezert lett a Jaxnek par uj játekosa, mig a Coltsnak megint egy tucat kozepszer senkije lesz, mert Ballard nem hajlando nagyobb ajanlatot tenni a meggyozes erdekeben. Ezert toporog egy helyben a Colts. A Jax legalabb megprobalja, meg ha ezeknek a jatekosoknak a fele hasznalhatatlan is lesz. De ott az 1/1es kube, hat korbelottek celponttal. Amugy nem butasag, amit csinalnak, a Pats tavaly ugyanezt nyomta Machez, mindenki csak nezett. Nem az a lenyeg, hogy sztarelkapo legyen mind, hanem sok-sok korrekt, megbizhato jatekos, Lawrence meg el tudja osztani a labdakat. A fontos a melyseg. Ugyhogy ezt a reszet adom. Meg ha kurva dragak is ezek a szerzodesek.

Az egyeduli, aki wtf nalam teljesen, az Zay, ahany csapatnal megbukott mar... Es o aztan tenyleg egy 400-500 yardos csavo, mindenhol az volt. Kirk legalabb jatszathato barhol, es benne ott lehet, hogy mutat valamit.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Ezt a merítés annyi pénzért sikerült összefogdosni, hogy 3 VALÓDI, BIZONYÍTOTT sztárjátékos kijött volna belőle...
SÍÍÍÍÍROK.
Húsrágó
hát igen, csak itt azt is meg kellett fizetni, hogy 3 VALÓDI, BIZONYÍTOTT sztárjátékos miért jött volna épp ide?
tudom, szar helyzet, a Giants sincs jobb szituációban, sőt, nálunk még pénz sincs 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Édes faszom... mennyi deadmoneyt igazoltak le hirtelen.... Balfék egy kibaszott idióta, 100 milliós pénzkidobás egyetelen kurva nap alatt. Chark helyett két sírnivaló WR imitátor... nagy nevek helyet megint csupa google keresőkifejezés... oké, egy szem guard a kivétel. De többi??? EBBŐL SE LESZ SEMMI, LEKETYEG EGY ÉV A TREV-ÓRÁBÓL, JÖVŐRE EZEKENEK A KÉTHARMADA MÁR NEM IS LESZ KEZDŐ, KÉT ÉV MÚLVA CUT!!!

GYALÁZAT, TAKARODJON A PICSÁBA BALFÉK, ELMEBETEG!
Húsrágó
Na most hogy (amúgy első blikkre a számok láttán érthetően) kitomboltad magad, az megvan, hogy Kirk és Chark egyszerre jöttek az NFL-be és Kirk majdnem 1000 yarddal többet kapott el, mint DJ? (ok 13-al több meccset játszott). Konrétan Kirk 4. lenne Jimmy Smith, Keenan McCarddell és Marcedes Lewis mögött elkapott yardokban a Jags örökranglistán, ha az első 4 évben hozott számait a Jagsben produkálja. Igen én is megtartottam volna Charkot és úgy hozom mellé Kirköt (vagy A-Robot), de ez a Jags, valami hatalmas hülyeségnek lennie kell, mert különben kifagy a mátrix. 😀 😀 😀
A többiek? Engram egy patront megér Trevorral. Oluokun tavaly vezette a ligát szerelésben és valaki kell, aki Mylesról tud terheket levenni, pl hívni a playeket. A Yale-re járt, csak van agya arra is. Fatukasi remek run stopper ami Derrick Henry és Jonathan Taylor ellen évi kétszer pl. jól fog jönni, és ilyen névvel még akkor is megjegyzed a nevét, ha a Jetsben játszi (no offense New York-i zöldek). 😊 Scherff meg ha egészséges, akkor nagy steal AJ Cann helyén. (Azt most hagyjuk mekkora visszalépés, ha a Smothie Király Bartch kezd majd Norwell helyett...).

De most komolyan, tegyük fel hogy bérletes vagy, ilyen FA után úgy vagy vele, hogy jó lesz ez tv-n is... WR sor szerintem konkrétan visszalépett, TE posztra érkezett a blokkolni nem tudó, elkapásban bizonytalan srác és olyan védők, akik ha feladványok lennének a TV újság keresztrejvényében, akkor megfeleznék a helyes megfejtők számát...

Ezt a merítés annyi pénzért sikerült összefogdosni, hogy 3 VALÓDI, BIZONYÍTOTT sztárjátékos kijött volna belőle...
SÍÍÍÍÍROK.

Így lesz emberből egy másik csapat szurkolója..

Azt hittem, hogy a Julius Thomas, Odrick FA év volt a mélypont.
Húsrágó
Nem, a mélypont a 2008-as volt. Ott az összes igazolás/draft pick/trade totálisan félrement, benne a Derrick Harvey mega feltradedel (ahelyett hogy maradunk a seggünkön és visszük a rookie Calaist...). Akkor is igazoltunk horribilis pénzért egy Zay Jones-hoz hasonló kaliberű WR-t a Raidersből. csak akkor drágábban tettük, úgy hogy azóta volt némi infláció... Ó a "jó" Jerry Porter az 1 millió/elkapásos szezonjával... 2008-ban 40 milliós szerződést írt alá, Miután kiraktunk egy évvel később, soha többé nem játszott az NFL-ben 😀

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
De most komolyan, tegyük fel hogy bérletes vagy, ilyen FA után úgy vagy vele, hogy jó lesz ez tv-n is... WR sor szerintem konkrétan visszalépett, TE posztra érkezett a blokkolni nem tudó, elkapásban bizonytalan srác és olyan védők, akik ha feladványok lennének a TV újság keresztrejvényében, akkor megfeleznék a helyes megfejtők számát...

Ezt a merítés annyi pénzért sikerült összefogdosni, hogy 3 VALÓDI, BIZONYÍTOTT sztárjátékos kijött volna belőle...
SÍÍÍÍÍROK.

Így lesz emberből egy másik csapat szurkolója..

Azt hittem, hogy a Julius Thomas, Odrick FA év volt a mélypont.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Édes faszom... mennyi deadmoneyt igazoltak le hirtelen.... Balfék egy kibaszott idióta, 100 milliós pénzkidobás egyetelen kurva nap alatt. Chark helyett két sírnivaló WR imitátor... nagy nevek helyet megint csupa google keresőkifejezés... oké, egy szem guard a kivétel. De többi??? EBBŐL SE LESZ SEMMI, LEKETYEG EGY ÉV A TREV-ÓRÁBÓL, JÖVŐRE EZEKENEK A KÉTHARMADA MÁR NEM IS LESZ KEZDŐ, KÉT ÉV MÚLVA CUT!!!

GYALÁZAT, TAKARODJON A PICSÁBA BALFÉK, ELMEBETEG!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért szerintem annál előrébb vagyunk, mint tavaly, a pénz meg most(!) nem számít annyira. Egyedül Zay Jones-t nem tudom hova tenni, ő pont olyan random “veterán” mint akik tavaly versenyeztek a keretbe kerulesert augusztusban aztan nem kerultek be.

Laviskának adnék esélyt, legalább preseasonban.

WR draft meg szerintem lesz, és csak jobbak valaszt Baake az első pickekkel, mint hátul szokott.
FA csak akkor jöjjön, ha az A-Rob vagy Chark, de a tegnapiak után kétlem. Akkor inkább költsünk még Chandler Jonesra.
winston
Balfék egyszer draftolt WR-t az 1. körben (1/31-re) azóta is röhögnek rajta (A. J. Jenkins). A többi WR pickje se volt sokkal jobb. Szóval ott különösen rosszul szokott dönteni...

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintem a Jax a médiának játssza a fejét, és lebasznak Trevor köré most mindenkit akit tudnak, hogy ne érje szó a ház elejét amikor 1/1-re elviszik Hutchinsont egy OT helyett. Egy Bobby Wagner, Von Miller stb nyilván soha nem fog ilyen csapathoz aláírni amíg ilyen állapotban van, ez van. Ettől még hülyeség. Hova ennyi WR? Emellett az így kikerülő Laviska például egyáltalán nem rossz játekos, csak valakire rá kell fogni a szar ball placementet. Ha most elcserélik mondjuk a Packersbe 1000 yardos játékos lesz.
Cruyffista
Ok, kurva szar WR edzője volt tavaly, de tényleg rossz volt nézni a játékát a meccsek többségében. Ő volt az egyik fő drop király. Amikor Laquan Treadwell sokkal jobb opciónak tűnik nálad, az azért rád nézve elég gáz. Februárban az volt a hivatalos álláspontja Pedersonnak és Balféknek, hogy továbbra is számolunk vele, de ha nem javul fel, akkor szerintem el lesz cserélve az előszezonban/szezon közben. Jelenleg azért ott van az 5 legjobb szerződéssel rendelkező WR (Marvin Jones, Kirk, Agnew, Zay Jones és ő) között.
iktriad
Azért szerintem annál előrébb vagyunk, mint tavaly, a pénz meg most(!) nem számít annyira. Egyedül Zay Jones-t nem tudom hova tenni, ő pont olyan random “veterán” mint akik tavaly versenyeztek a keretbe kerulesert augusztusban aztan nem kerultek be.

Laviskának adnék esélyt, legalább preseasonban.

WR draft meg szerintem lesz, és csak jobbak valaszt Baake az első pickekkel, mint hátul szokott.
FA csak akkor jöjjön, ha az A-Rob vagy Chark, de a tegnapiak után kétlem. Akkor inkább költsünk még Chandler Jonesra.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem a Jax a médiának játssza a fejét, és lebasznak Trevor köré most mindenkit akit tudnak, hogy ne érje szó a ház elejét amikor 1/1-re elviszik Hutchinsont egy OT helyett. Egy Bobby Wagner, Von Miller stb nyilván soha nem fog ilyen csapathoz aláírni amíg ilyen állapotban van, ez van. Ettől még hülyeség. Hova ennyi WR? Emellett az így kikerülő Laviska például egyáltalán nem rossz játekos, csak valakire rá kell fogni a szar ball placementet. Ha most elcserélik mondjuk a Packersbe 1000 yardos játékos lesz.
Cruyffista
Ok, kurva szar WR edzője volt tavaly, de tényleg rossz volt nézni a játékát a meccsek többségében. Ő volt az egyik fő drop király. Amikor Laquan Treadwell sokkal jobb opciónak tűnik nálad, az azért rád nézve elég gáz. Februárban az volt a hivatalos álláspontja Pedersonnak és Balféknek, hogy továbbra is számolunk vele, de ha nem javul fel, akkor szerintem el lesz cserélve az előszezonban/szezon közben. Jelenleg azért ott van az 5 legjobb szerződéssel rendelkező WR (Marvin Jones, Kirk, Agnew, Zay Jones és ő) között.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy gyors pozitívumok/negatívumok cikk a 6 új érkezőről, kivételesen egy ritkán használt forrástól (bár az elkövető Cole Pepper régi butórdarab a Jags beatek között).
 www.news4jax.com/sports/2022/03/15/after-1st-day-of-free-agency-jaguars-have-changed-the-roster-dramatically/

Ik a kinti forumokon, hogy gondolkodnak az igazolasokrol? Vagy csak Magyarorszagon amulnak az emberek?
Toto21
A 2 WR kivételével alapvetően pozitív reakciókat látok a másik 4-re. A Kirk-Jones duóval az a gondja pl. Shipleynek, hogy szerinte ott vagyunk kb, mint tavaly voltunk(ami elég gáz), úgy hogy elköltöttünk egy valag pénzt. Mindenki szerint kellene még egy 1. számú WR (mondjuk Pickens 2/1-en, ha bent van), de Baalke WR draftjai legendásan szarok(Gene Smith jobb WR-eket draftolt, mint GMt. Nincs több kérdésem...), szóval meglepne, ha pont most bökne rá a jó emberre, hiába mély a draft class.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Szerintem a Jax a médiának játssza a fejét, és lebasznak Trevor köré most mindenkit akit tudnak, hogy ne érje szó a ház elejét amikor 1/1-re elviszik Hutchinsont egy OT helyett. Egy Bobby Wagner, Von Miller stb nyilván soha nem fog ilyen csapathoz aláírni amíg ilyen állapotban van, ez van. Ettől még hülyeség. Hova ennyi WR? Emellett az így kikerülő Laviska például egyáltalán nem rossz játekos, csak valakire rá kell fogni a szar ball placementet. Ha most elcserélik mondjuk a Packersbe 1000 yardos játékos lesz.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
Ik a kinti forumokon, hogy gondolkodnak az igazolasokrol? Vagy csak Magyarorszagon amulnak az emberek?