Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."
iktriad
miért érzem úgy hogy akkor ez a szezon is kuka?😕
Cuchulain82
Mert 10-ből 9 általában az. 😀 Egyszer már megnézném, milyen az, amikor fúrógép csak a munkájára fókuszál...
iktriad
bocs én azt hittem azt teszi, hiszen a fúró fúr, nem? 😀
Cuchulain82
De a fúrógép csak a gúnyneve. GM lenne ugyebár vagy mi a szösz. (Ok, csöndben megjegyzem a draft pickjeinek többsége egész jók voltak, már amikor játszottak).
iktriad
biztos GMnek vettétek fel? én azért belenéznék a szerződésébe és a munkaköri leírásába
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."
iktriad
miért érzem úgy hogy akkor ez a szezon is kuka?😕
Cuchulain82
Mert 10-ből 9 általában az. 😀 Egyszer már megnézném, milyen az, amikor fúrógép csak a munkájára fókuszál...
iktriad
bocs én azt hittem azt teszi, hiszen a fúró fúr, nem? 😀
Cuchulain82
De a fúrógép csak a gúnyneve. GM lenne ugyebár vagy mi a szösz. (Ok, csöndben megjegyzem a draft pickjeinek többsége egész jók voltak, már amikor játszottak).
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."
iktriad
miért érzem úgy hogy akkor ez a szezon is kuka?😕
Cuchulain82
Mert 10-ből 9 általában az. 😀 Egyszer már megnézném, milyen az, amikor fúrógép csak a munkájára fókuszál...
iktriad
bocs én azt hittem azt teszi, hiszen a fúró fúr, nem? 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."
iktriad
miért érzem úgy hogy akkor ez a szezon is kuka?😕
Cuchulain82
Mert 10-ből 9 általában az. 😀 Egyszer már megnézném, milyen az, amikor fúrógép csak a munkájára fókuszál...
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."
iktriad
miért érzem úgy hogy akkor ez a szezon is kuka?😕
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennyit arról, hogy Balfék le lesz takarítva. Shao Khan felfüggesztette az EVP keresést, mert "Doug és Trent olyan jól dolgozik együtt."


3 hétig minden rendben ment = megváltozott a kultúra. Jaj Shao...


Baalke is nyilatkozott a Combinenon ma. Még a hangjánál is szörnyűbb az audio alatta, szóval inkább összefoglalom.
Nem tudjuk még, hogy használjuk-e a franchise taget (Cam Robinson, Norwell vagy Chark is FA lesz).
Balfék azt mondta, hogy nem lenne 100%-ig igaz, hogy nem vagyunk hajlandóak elcserélni az 1/1-es picket, HA olyan ajánlat jön, de ha ( kb. biztos) nem lesz ilyen, akkor készek vagyunk választani.
Balfék igyekszik megtalálni a legjobban passzoló embert a draft legtetején a csapathoz. Ha OT lesz, az jön, ha EDGE rusher lesz, akkor ő.
Úgy látszik a value chart idén ki lesz dobva FA-ben, mert Baalke aggereszív kíván lenni free agency alatt. Na arra kíváncsi leszek.
Keresünk TE-t (megint?), de Balfék szerint a Farrell, Dan Arnold. Chris Manhertz trió is elég biztató (már szerinte, ja O'Shaughnessyvel mi van? Mehet, most hogy fejből is le tudom írni a nevét?)
Shenaultól nem mondtunk le, a Jags továbbra is nagyon sokra tartja (4-5. körös pick? 😀)
Az edzői stáb picit le van maradva még a keret értékelésekkel, de a FO/scoutok felkészültek a draftra (na majd meglátjuk...)
Balfék szerint Travis Etienne egy picivel előrébb jár a rehabilitációval, mint a dokik várták.
Balfék szerint WR, OL, EDGE a draft erősségei(véletlenül(?) pont ezek a Jags legnagyobb needjei...) és szerinte a CB depth is jó (ami szintén kéne).
Baalke szerint prioritás, hogy az általunk draftolt jó játékosok megkapják itt nálunk a 2. szerződésüket (Ciki lesz amikor Chark pár hét múlva elmegy. Meg Cam Robinson, bár érte Walker Little miatt nem akkora kár szvsz).

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a 6. egykori QB az edzői stábban!
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Azért ez a sztori mindent elmond Dave profizmusáról és hozzáértéséről... Jézus , hány évet volt itt az is...

- "Shatley nem üti meg a szintet, szóval kivágom" mondta Dave
- "Inkább cseréljük el főnök, már a sokadik telefon jön vele kapcsolatba! "- mondta az asszisztense
- "Jah, akkor valszeg tehetséges, szólj Gusnak is, hogy MEGTARTJUK!" - mondta Dave, hangjában ösztönös profizmus és a megkérdőjelezhetetlen szakértelem bársonyával.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shatley visszajött még 2 évre! Örülünk.



Wow. Ez meg remek sztori. Azóta kb kezdőnek tekinthető, mert Lnder és a guardjaink annyit sérültek.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Boselli beválasztásával várható volt, hogy mi nyitjuk a preseasont a Hall of Fame meccsel a Raiders ellen! Idén újra 4 előszezon találkozónk lesz.


Jobban örülnék, ha 1/1-re inkább pass rusher jönne mint OT.
Josh Allen nélkül súlytalannak tűnik a DLine, jó lenne ha kapna egy társat és együtt rohamoznák az ellefél irányítóját.
A támadófal viszont kis szerencsével (és 1-2 jó igazolással) akár össze is állhat.
dioadam
Először nézzük meg, mit teszünk FA-ben OT és EDGE rusher poszton.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
A fogadóirodáknál Evan Neal az új favorit az 1/1-re.

Alapvetően én jobban örülnék, ha kitömnénk Armsteadet és védőt húznánk. De ha nem lesz splashy az FA időszakunk, akkor Coach P felfogásával garantált az OT pick az első helyen.
Maka
Addig még azt is el kell dönteni, milyen szerepet szánunk Walker Littlenek, aki egyáltalán nem volt rossz LT-ben azon a 3 meccsen amin kezdett, ebből az egyik a Bills ellen volt ahol 10 perccel kezdés előtt tudta meg, hogy ő lesz a kezdő (és a 3 találkozón 2 nyomást engedett össz-vissz). És akkor még ott van Cam Robinson is, akivel én már nem csinálnék semmit, de ki tudja a kedves front officunk mit tervez vele.
És még Nealnek is ott van kihívónak Ikem Ekwonu, az NC Stateből.
iktriad
Jobban örülnék, ha 1/1-re inkább pass rusher jönne mint OT.
Josh Allen nélkül súlytalannak tűnik a DLine, jó lenne ha kapna egy társat és együtt rohamoznák az ellefél irányítóját.
A támadófal viszont kis szerencsével (és 1-2 jó igazolással) akár össze is állhat.
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Nézem a top150 FA listát, Robinson 20, DJ Chark 25, Norwell 75, (Keenan Cole 123., Dante Fowler befért a 100-ba, Fournetti 73). Robinson helyezése meglepett engem, sose volt az az érzésem, hogy a falemberek tehetségét jól látnám, de azon kívül, hogy fiatal és viszonylag tapasztalt, én nem láttam meg benne ezt a "jóságot". Sérülések se kerülték el, átlagosnak kategóriába is alulról kerül csak be, de ha top20 akkor simán megkínálhatják valahonnan egy jó szerződéssel azok, akik lemaradtak a prémium játékosokról.
Húsrágó
Robinson 20. helye engem is meglepett, főleg hogy Norwell 75. lett. Lehet rosszul emlékszem, de mintha tavaly a támdófal közepe jobban tartott volna, mint a széle.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nézem a top150 FA listát, Robinson 20, DJ Chark 25, Norwell 75, (Keenan Cole 123., Dante Fowler befért a 100-ba, Fournetti 73). Robinson helyezése meglepett engem, sose volt az az érzésem, hogy a falemberek tehetségét jól látnám, de azon kívül, hogy fiatal és viszonylag tapasztalt, én nem láttam meg benne ezt a "jóságot". Sérülések se kerülték el, átlagosnak kategóriába is alulról kerül csak be, de ha top20 akkor simán megkínálhatják valahonnan egy jó szerződéssel azok, akik lemaradtak a prémium játékosokról.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao fia Tony Khan beszélt egy kicsit a Jagsről. Elmondta, hogy nagyon örül, hogy egy analitikus gondolkodású HC van Pederson személyében (kicsit aggasztó, de azt is mondta, hogy Balfék is ilyen, ezért hasznos). EVP kereséssel kapcsolatban azt mondta, folyamatosan mennek az interjúk, de nincs egy határidő, hogy mikor jön új ember a front officeba. A kis Khan az össze HC és EVP interjún ott volt. (Megjegyzem, lehet hogy neki kéne valami GM szerűségnek lennie. Baalke őt már csak nem tudná megfúrni pl.)
 www.youtube.com/watch?v=58mxWmfeJto

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fogadóirodáknál Evan Neal az új favorit az 1/1-re.

Alapvetően én jobban örülnék, ha kitömnénk Armsteadet és védőt húznánk. De ha nem lesz splashy az FA időszakunk, akkor Coach P felfogásával garantált az OT pick az első helyen.
Maka
Addig még azt is el kell dönteni, milyen szerepet szánunk Walker Littlenek, aki egyáltalán nem volt rossz LT-ben azon a 3 meccsen amin kezdett, ebből az egyik a Bills ellen volt ahol 10 perccel kezdés előtt tudta meg, hogy ő lesz a kezdő (és a 3 találkozón 2 nyomást engedett össz-vissz). És akkor még ott van Cam Robinson is, akivel én már nem csinálnék semmit, de ki tudja a kedves front officunk mit tervez vele.
És még Nealnek is ott van kihívónak Ikem Ekwonu, az NC Stateből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
A fogadóirodáknál Evan Neal az új favorit az 1/1-re.

Alapvetően én jobban örülnék, ha kitömnénk Armsteadet és védőt húznánk. De ha nem lesz splashy az FA időszakunk, akkor Coach P felfogásával garantált az OT pick az első helyen.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tom Gamble visszavitte Denard Robinsont a Michiganbe, miután Shoelace nálunk volt scout tavaly.
Az EVP-nek szánt Spielman meg valami olyasmit mondott, hogy egyelőre mérlegeli az opcióit, de egyelőre nem sieti el a döntést, lehet pihen...
A végén tényleg Baalke fogja lebonyolítani az FA-t(amiben tavaly nagyon nem volt jó) és a draftot (abban meg általában nem az)....
Csodás.
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
winston
Még én se.
iktriad
No fuckin' way.
The madness of the multiverze is here.
KoporShow
Nem, az csak májusban jön, ha addig nem lesz újabb csúszás.
iktriad
Jacksonville -ben született a csávó, lehet hogy csak belógott egy edzésre.. 😊
Húsrágó
Itt lehet olvasni, hogy anno valamikor 8 évvel ezelőtt a harmadik preseason meccs után lett kivágva.
Azóta játszott már Fraknfurtban is.
 www.americanfootballinternational.com/frankfurt-galaxy-sign-former-nfl-db-desmond-cooper/

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
winston
Még én se.
iktriad
No fuckin' way.
The madness of the multiverze is here.
KoporShow
Nem, az csak májusban jön, ha addig nem lesz újabb csúszás.
iktriad
Jacksonville -ben született a csávó, lehet hogy csak belógott egy edzésre.. 😊

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
winston
Még én se.
iktriad
No fuckin' way.
The madness of the multiverze is here.
KoporShow
Nem, az csak májusban jön, ha addig nem lesz újabb csúszás.
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
winston
Még én se.
iktriad
No fuckin' way.
The madness of the multiverse is here.

Szerkesztette: KoporShow



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pederson elmondta, hogy ő meg Press Taylor fogják döntően megszabni. hogy néz ki az offense, Pederson hívja a playeket, de Taylor szerepe majdnem olyan fontos lesz a támadóknál (ajjaj). McCoy, meg Jim Bob Cooter majd adhat tanácsokat, de kb ennyi.
Stábon belül valaki ki lesz nevezve asszisztens HC-nak, már nem jön új ember az edzői részlegbe. Még az erőnléti stáb minden tagja még nincs meg. EVP posztról nem tudott Pederson új dolgokat mondani (mikor akarunk Baalke főlé hozni valakit, draft után?:..), de majd szeretne aktív szerepet vállalni abban, hogy találjunk oda valakit. (Baalke már nyúl is kanálért, hogy elkezdje kavarni a szart.)
DFP elmondta, hogy igyekeznek modern trendeket is követi, ezért van pass és run game koordinátor támadásban, védekezésben van pass defense koordinátor, adni fog az analitikai tanácsokra, name dropolta pl. "kedvenc" analitikus szervezetemet, nagy örömömre. Hogy melyiket? Pff, hát nem is tudom melyik az.
Caldwell elmondta, hogy még nem képlékeny milyen sémát követünk, de igyekszik felmérni a kerete és az erősségeinkre próbálja szabni a rendszerét. Kiemelte külön Josh Allenet és K'lavon Chaissont, mint játékosok, akiknek az agresszivitása tetszik az új DC számára (Iktriad a Kibic Jax Fan News-tól: "Coach, hol látott agresszivitást mostanság Chaissontól?".) Tegnap beszélt Myles Jackkel, azt mondta, hogy mindketten NAGYON izgatottak a várható közös munka miatt. Reméli, hogy azt a lelkesedést kapjja Jacktől, amit a telefonban hallott tőle.
Press Taylor (ha szar lesz itt -is-, a Nyomi becenév nagyon fogja adni magát) természetesen odáig van Trevortól, sok interjút nézett vele, nagyon szembeötlött mennyire éretten viselkedik (miért, pl Carson Wentz nem ilyen ember?). Jobban szeretetem volna azt hallani, hogy rohadt sok game tapet nézett róla és mér pontosan tudja hol kell majd segíteni a fejlődésében,.. Kérdezték Etienne tervezett szerepéről, erre azt mondta, hogy minél több labdát akar a kezébe rakni. Oké csak ne feledkezz meg egy bizonyos James Robinsonról pajti.
Hogy mondjak egy pozitívumot is, rákérdeztek,arra, hogy tavaly itt nem volt divat felelősséget vállalni bizonyos dolgokért (lásd még J-Rob snapjai), Taylor azt mondta, ő lesz az első, aki magára vállalja a felelősséget érte utólag, ha hibázik. Legyen így!

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
HC. OC, DC hármas interjú máról:
 www.youtube.com/watch?v=QUQ7MsT3UIE
(Ha van valami izgi, majd megírom, ha megnéztem.)

Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
winston
Még én se.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lol, egykori Jags játékos igazolt fehérvárra. (Desmond Cooper). Iktriad te emlékszel rá? Nekem fogalmam sincs.
Most akkor ne vegyek fel Jags sapkát a fehérvár ellenin,,?
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Mike McCoy vmi félelmetesen megöregedett.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...