Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna ott van Balkèz....😕 Köszi ha majd a lènyeget magyarul leírjátok
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bemutatkozó sajtótájékoztató(LIVE):
 www.youtube.com/watch?v=TKB0EyTAWyk
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Doug.




LOLOLOLOLOL


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma mutatjuk be Pedersont, mint Jags HC. Érdekes sajtótájékoztató lesz.


De mit tervez Trevor?


Spielman érkezőben? Treadwell az interjúja előtt már sejtelmesen tweetelt róla. Anno Spielman draftolta a Vikingsban. Ott (nagyon) nem, nálunk valamennyire bevált.


Gus Bradley meg visszajött a csoportba, mint a Colts DC-je. Érdekes lesz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
1 napig nem jöttem fel és 53 új hozzászólás volt a csoportban.

Kezdtem reménykedni, hogy balfék "közös megegyezéssel" és kis értékű műszaki cikkekkel távozott, mi meg ünnepelhetünk egy jót 😀

Kár érte, hogy maradt.

Azt hittem, hogy örülni fogok az új HC-nak, de kicsit ilyen ez van, ezt kell szeretni érzésem van.
Még szerencse, hogy amúgy szimpatikus figura Pederson (milliószor inkább Ő, mint BOB).
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Abban azért lehet bízni szerintem, hogy Pederson nem Khan két szép szeméért írt alá. Neki azért még bőven volt jövője az NFL-ben, nem volt muszáj rögtön az első ajánlatot elfogadnia. A Phillynél a belső harcokba bukott bele, ahol az owner az owner támogatását élvező GM erősebb volt nála. Nem hiszem, hogy még egyszer önként és dalolva bevállalt volna egy hasonló felállást, ahol az owner ragaszkodik a GM-jéhez (Baalke).

Szóval biztos, hogy kapott valamilyen ígéretet arra, hogy meglesz a szabadsága. Lehet, hogy azt, hogy a következő év még rámegy a tisztogatsára, de utána helyére kerülnek a dolgok. Ha ez lesz a helyzet, az kibírható. (Lehet, hogy Baalke-t pénzügyi okokból nem lehet most kirakni?)
peterk2005
Szvsz a Khan-Baalke elotortenet pont ennek az ellenkezojet erositi.

Baalke megfurt 4 ev alatt 4 foedzot. Kozte egy eleg sikeres Haribo-t. Volt egy jeloltjuk Lewfty szemelyeben, aki nem akart Baalkeval dolgozni, ezert vegul nem o kapta. Egy ilyen arc nem dog maga melle engedni egy tokos foedzot. Meyer sem volt az, csak egy nagyszaju luzer.

Nyilvanvalo, hogy Baalken nincs semmilyen fek, de meg ha meg is igertr Khan, egy ilyen gyoker alak egy ujabb 2-4 gyozelmes szezon utan ne tudna elerni, hogy kirugassa a HC-t?

Masreszt meg Pederson is tudja, hogy sokaig nem lehet kiulni a ligan kivulre, mert annyi hotshot oc/dc termelodik minden evben, hogy meg kell ragadni minden lehetoseget.
Plusz itt kemeny dollarmillios fizurol beszelunk.

Siman elvallalta szerintem ilyen sz@r feltetelekkel is. Addig is jon a nem kicsi love es addig is a koron belul van.
undisputedly
Ez így van, viszont több kvázi bukás már nem fèr bele neki sem, csak imádkozhat, hogy jöjjenek az eredmènyek Balkèz ellenére/mellett is. TLaw talán segít. Kicsit McCarthy sztori, csak vele kevésbè voltunk türelmesek mint a GB pedig neki nem is volt AR ès jobb embernek, szakembernek is tartom. Már csak ezért is drukkolok. Meg hát ugye a mai nap van 4 ève 🥳🎉🥳🎉 (bár mintha a mi topicunkba már el is felejtettèk volna 😔😔😔😔)

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Abban azért lehet bízni szerintem, hogy Pederson nem Khan két szép szeméért írt alá. Neki azért még bőven volt jövője az NFL-ben, nem volt muszáj rögtön az első ajánlatot elfogadnia. A Phillynél a belső harcokba bukott bele, ahol az owner az owner támogatását élvező GM erősebb volt nála. Nem hiszem, hogy még egyszer önként és dalolva bevállalt volna egy hasonló felállást, ahol az owner ragaszkodik a GM-jéhez (Baalke).

Szóval biztos, hogy kapott valamilyen ígéretet arra, hogy meglesz a szabadsága. Lehet, hogy azt, hogy a következő év még rámegy a tisztogatsára, de utána helyére kerülnek a dolgok. Ha ez lesz a helyzet, az kibírható. (Lehet, hogy Baalke-t pénzügyi okokból nem lehet most kirakni?)
peterk2005
Szvsz a Khan-Baalke elotortenet pont ennek az ellenkezojet erositi.

Baalke megfurt 4 ev alatt 4 foedzot. Kozte egy eleg sikeres Haribo-t. Volt egy jeloltjuk Lewfty szemelyeben, aki nem akart Baalkeval dolgozni, ezert vegul nem o kapta. Egy ilyen arc nem dog maga melle engedni egy tokos foedzot. Meyer sem volt az, csak egy nagyszaju luzer.

Nyilvanvalo, hogy Baalken nincs semmilyen fek, de meg ha meg is igertr Khan, egy ilyen gyoker alak egy ujabb 2-4 gyozelmes szezon utan ne tudna elerni, hogy kirugassa a HC-t?

Masreszt meg Pederson is tudja, hogy sokaig nem lehet kiulni a ligan kivulre, mert annyi hotshot oc/dc termelodik minden evben, hogy meg kell ragadni minden lehetoseget.
Plusz itt kemeny dollarmillios fizurol beszelunk.

Siman elvallalta szerintem ilyen sz@r feltetelekkel is. Addig is jon a nem kicsi love es addig is a koron belul van.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 355 — The Mathematician
Doug az Eagles ügynöke. Trevort elcseréli hozzánk.
csipkelli
én meg aszittem hogy a Coltsból kell neki Wentz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Kb. 1 hónapja írtam egy hosszabbat Pedersonról a Broncos-topikba. A kinevezés kapcsán esetleg hasznos lehet azoknak, akik kevésbé vannak tisztában azzal, miért lett tőlünk kirúgva:

1. Végtelenül lojális a stábjához és úgy ámblokk mindenkihez, akivel dolgozik. Ez alapvetően egy bizonyos szintig nagyon jó tulajdonság, viszont Pederson már az a kategória, aki durván átesett a ló túloldalára. Van egy szint, ameddig véded az embereidet, de ha konkrétan egy emberként az owner, a GM, a teljes FO, a média és a szurkolótábor 100%-a is egyetért abban, hogy mondjuk egy OC vagy QB coach teljes homály, akkor azt el kell tudni engedni a csapat érdekében. Pederson ezt többszöri felszólításra sem tette meg, és végül ez lett a veszte. 2020 januárjában például ország-világ előtt elmondta az év végi sajttájon, hogy Mike Groh marad az OC, ez már biztos. Na ez annyira volt biztos, hogy másnap kirúgtuk 😀 Elvileg a sajttáj előtt ő is megkapta a memot, de valamiért a saját feje után ment. Az biztos, hogy bármelyik csapat alkalmazza is, nagyon-nagyon át kell gondolni a kezdeti stábot, mert utána DP ragaszkodni fog azokhoz, akikkel elkezdte a munkát. Konkrétan a Jaguars esetében ez még kritikusabb lehet a fennálló belső konfliktusok miatt. Azt én rossz jelnek venném, hogy a jó öreg Press Taylor (őt akarta mindenki elküldnei tőlünk DP-t leszámítva) neve ami felmerül a médiában. Ha ő lesz az OC, akkor sok jóra ne számítsatok, ha csak random belsős embernek jön, akkor még oké lehet. Mindenesetre ha nem tud komoly neveket idehozni, akkor nem sokban változott az utóbbi 2 évben.

2. Részben ennek köszönhetően képtelen volt megújulni és innoválni. Alapvetően egy jó playcaller, aki szépen átlátja a saját csapata erősségeit és a másik csapat gyengéit, de ha ez elkezd nem működni, akkor a nálunk eltöltött évek alapján nem tud megújulni. Az offense teljesítménye gyakorlatilag egy lineárisan lefelé ívelő vonal volt az SB után, aminek egy nagyon csúnya szezon lett a vége.

A két fő problémán kívül még egy kisebb negatívumot emelnék ki nála - az egyik, hogy (megint csak limitált minta alapján) a primadonna sztárjátékosokat nem igazán tudja kezelni és ha ezen nem változtat, akkor nem csak nálunk fogja elveszteni az öltözőt. Itt most ne a klasszikus azért veszti el az öltözőt, mert a játékosok megutálják szcenárióra gondoljatok, hanem arra, hogy elkezdődik a klikkesedés, ezt nem tudja kezelni, szétfolyik a leadership és egy idő után nem lesznek motiváltak a játékosok. Nálunk országos balhé nem volt, de konkrétan heti szinten szivárogtatott mindenki, hogy éppen ki a szar, miért vesztettünk és 100%-on pörgött a másikra való mutogatás felelősségvállalás nélkül.

Ezeket leszámítva amúgy semmilyen red flag nincs nála - leader típus, akit imádnak az edzői és a játékosai is. Konkrétan anti-Meyer személyiségben Egyértelműen player's coach nagyon magas érzelmi intelligenciával és szakembernek is nagyon jó. A kezdeti stábja remek volt Frank Reich-kal és Jim Schwartz-cal, mostanra még hátha mégis jobbak lettek a kapcsolatai. A médiát is megtanulta nálunk kezelni, értelmesen nyilatkozik és könnyű neki szurkolni. Nem utolsó sorban SB-győztes, megnyerte a legfontosabb meccseit és adversity idején is stabil maradt mindig a csapat. Az irányító kérdésnek minimális szerepe sem volt a kirúgásában - Pederson sem akart már Wentz-cel dolgozni, végül saját döntés alapján ültette le, nem ezért lett kirúgva, hanem a fentiek miatt. Nem szól bele túlságosan a GM munkájába sem, pont ezért hoztuk anno. Ha minimális inputot kap és meghallgatják a fő kívánságait (pl. Reagor valszeg az ő kívánsága volt, meg is szívtuk vele), akkor nem fog összebalhézni a GM-mel, nem egy CEO típus.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Abban azért lehet bízni szerintem, hogy Pederson nem Khan két szép szeméért írt alá. Neki azért még bőven volt jövője az NFL-ben, nem volt muszáj rögtön az első ajánlatot elfogadnia. A Phillynél a belső harcokba bukott bele, ahol az owner az owner támogatását élvező GM erősebb volt nála. Nem hiszem, hogy még egyszer önként és dalolva bevállalt volna egy hasonló felállást, ahol az owner ragaszkodik a GM-jéhez (Baalke).

Szóval biztos, hogy kapott valamilyen ígéretet arra, hogy meglesz a szabadsága. Lehet, hogy azt, hogy a következő év még rámegy a tisztogatsára, de utána helyére kerülnek a dolgok. Ha ez lesz a helyzet, az kibírható. (Lehet, hogy Baalke-t pénzügyi okokból nem lehet most kirakni?)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Ha első szándékból nevezik ki, azt mondom jó kinevezés, így viszont hogy nagyjából 5. név volt a listán és belső ellentétek, kritikán aluli interjúztatás naptárazás miatt került kinevezésre, nem nagyon látom jönni hogy ez beválik.
Cruyffista
Miért ezek után ha Lefty aláír, annak milyen lenyomata lett volna benne, meg az egész stábban?
Itt legalább DP tudja mire írt alá és remélhetőleg neki is voltak feltételei.
Ha ez a tetű eltakarodna, szerintem nem lenne nagy para az egészből, 3 nap után, meg már a kutya sem fog emlékezni az egészre (nem mintha a kutyát is érdekelné a jax úgy alles zu sammen országszerte)
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Ha első szándékból nevezik ki, azt mondom jó kinevezés, így viszont hogy nagyjából 5. név volt a listán és belső ellentétek, kritikán aluli interjúztatás naptárazás miatt került kinevezésre, nem nagyon látom jönni hogy ez beválik.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Report: Shad Khan asked candidates about Trent Baalke in front of him

😀😀😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Doug az Eagles ügynöke. Trevort elcseréli hozzánk.
csipkelli
Idei két első körért (hogy nekünk is maradjon valami, és választhatnak, hogy Hurtst vagy Minshewt kérik, esetleg mindkettőt 😛 😉)
több mint 2 éve
csipkelli 3 979
Doug az Eagles ügynöke. Trevort elcseréli hozzánk.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ettől féltem..................remélem csak egy lehetőség OC PS



A DC jelölt talán nem olyan rossz...
dande
Nincs odaírva, hogy OC-nek jönne, csak kaphat állást. Annyira gáz lenne a csávó? Mert akkor system fit ide. 😀
iktriad
Nálunk részben ezen vesztek össze Howieval, hogy DP ragaszkodott volna többek között hozzá, Rózsi meg annyira nem. 😀 Mondjuk valóban nincs ott, hogy OC, de ki tudja, és annyira Wentz játékához se tudott hozzá tenni úgy tűnik a Coltsnál sem, bár ez nem biztos, hogy csak rajta múlott. TLaw lehet persze más 😛
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől féltem..................remélem csak egy lehetőség OC PS



A DC jelölt talán nem olyan rossz...
dande
Nincs odaírva, hogy OC-nek jönne, csak kaphat állást. Annyira gáz lenne a csávó? Mert akkor system fit ide. 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ettől féltem..................remélem csak egy lehetőség OC PS



A DC jelölt talán nem olyan rossz...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Pederson mellé kéne egy nagyon jó OC. Amikor Reich távozott sasoknál utána rogytak meg.
Az öreg vinné a bizniszt és az OCt hagyná hogy dolgozzon Trevorral akkor lehet belőle vmi.
P@trik
Csak nehogy Matt Nagy legyen az. A kapcsolat megvan kettőjük közt.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 245 — Whoops, looks like something went wrong.
A Jaguars 1 mondatban összefoglalva amióta ez a Bajuszgeci a góré:



most összezavarodtam nem azt mondtátok itt h a jagsos insiderek alapján leftwich done deal? mégis igazuk volt a national insidereknek?

faszért ragaszkodnak baalkehez
briareos
Gyakorlatilag mindenben megállapodtak, csak Lefty közölte a 2. interjún. hogy nem akar Baalkéval együtt dolgozni. Még GM-et is hozott volna a helyére. Baalke meg amennyire szar minden másban, annyira teper azóta, hogy megfúrja a szerződtetését.
Shao nem szeret teljes takarítást végezni, mindig marad valaki, akinek rég mennie kéne. Most ez a valaki Baalke. Eddig mindig bejött, hogy így csinálta. Ja még sose.


khant egyébként mennyire érdekli a foci? mert nekem úgy tűnik, hogy nem igazán.
gedam
Az érdekli, hogy a neve mögé oda van írva hogy | (a lehető legrosszabb - lassan mérlegű is) | NFL csapat tulajdonos. Plusz 10 év alatt szinte csak vesztett, a pénz meg így is bejön.
iktriad
erre gondoltam én is, de így gazdátlan a csapat eredményesség szempontjából. úgy mindenki el van, persze a játékosok hajtanak a jó egyéni statokra, de a győzelem az másodlagos. ha találnátok egy értelmes gm-et na onnantól nem volna hátrány, hogy khan szarik az egészre és nem egy jerry jones.
gedam
Khan egyaltalan nem szarik az egeszre, sot...
Csak ilyen az, amikor a tulaj allandoan fontoskodik, de kozben segghulye az egesz sporthoz, fogalma sincs a major sportok strukturajarol, mukodesi elverol. Ugy iranyit, mintha egy ceget vezetne, csakhogy egy csapat nem ceg.

Egyebkent Pederson kinevezese egyaltalan nem rossz Lawrence-nek. Az, aki iranyitot tudott faragni Folesbol, Wentzbol, meg ha nem is huzamosabb ideig, de az Lawrence-bol is tud majd. Plusz nyilvan majd olyan segitoje lesz, aki nem teljesen hulye.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Baalke vsz maradni fog sajnos. Ha ki akarnák tenni, akkor Leftwich lett volna kinevezve, nem pedig Pederson. Az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy Pederson azzal a feltétellel vállalt munkát, hogy Spielmannak fog feleni és nem Baalkénak.
Antonius
Nincs meg egy ekkora poverty frencsajz jelenleg, mint a Jax. Khan nem erdemli meg, hogy NFL csapata legyen. Ez a bohozat ami itt megy, teljesen vicc kategoria. Ha nem lenne ilyen hatalmas a kereslet es ilyen keves a kinalat NFL jatekos/edzo poziciora (ergo, ha tenyleges verseny lenne), ez a frencsajz mar reg kipusztult volna...joggal.

Persze Baalke alatt is lehet relativ sikert elerni 1x-1x (lasd 9ers), de hogy fenntarthato fejlodes nem lesz az biztos. Ezzel az is garantalt, hogy T-Law vagy leepul vagy megszokik 3 ev mulva.

POVERTY FRENCSAJZ
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Baalke vsz maradni fog sajnos. Ha ki akarnák tenni, akkor Leftwich lett volna kinevezve, nem pedig Pederson. Az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy Pederson azzal a feltétellel vállalt munkát, hogy Spielmannak fog feleni és nem Baalkénak.
Antonius
Ez tűpontos szerintem... és bár soha nem fogunk belátni a falak mögé, mivel e jaxről beszélünk, mindig a legrosszabb forgatókönyvre kell berendezkedni. Balke ránk fog száradni
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 927 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 687
Baalke vsz maradni fog sajnos. Ha ki akarnák tenni, akkor Leftwich lett volna kinevezve, nem pedig Pederson. Az a legvalószínűbb forgatókönyv, hogy Pederson azzal a feltétellel vállalt munkát, hogy Spielmannak fog feleni és nem Baalkénak.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
gedam 5 788
A Jaguars 1 mondatban összefoglalva amióta ez a Bajuszgeci a góré:



most összezavarodtam nem azt mondtátok itt h a jagsos insiderek alapján leftwich done deal? mégis igazuk volt a national insidereknek?

faszért ragaszkodnak baalkehez
briareos
Gyakorlatilag mindenben megállapodtak, csak Lefty közölte a 2. interjún. hogy nem akar Baalkéval együtt dolgozni. Még GM-et is hozott volna a helyére. Baalke meg amennyire szar minden másban, annyira teper azóta, hogy megfúrja a szerződtetését.
Shao nem szeret teljes takarítást végezni, mindig marad valaki, akinek rég mennie kéne. Most ez a valaki Baalke. Eddig mindig bejött, hogy így csinálta. Ja még sose.


khant egyébként mennyire érdekli a foci? mert nekem úgy tűnik, hogy nem igazán.
gedam
Az érdekli, hogy a neve mögé oda van írva hogy | (a lehető legrosszabb - lassan mérlegű is) | NFL csapat tulajdonos. Plusz 10 év alatt szinte csak vesztett, a pénz meg így is bejön.
iktriad
erre gondoltam én is, de így gazdátlan a csapat eredményesség szempontjából. úgy mindenki el van, persze a játékosok hajtanak a jó egyéni statokra, de a győzelem az másodlagos. ha találnátok egy értelmes gm-et na onnantól nem volna hátrány, hogy khan szarik az egészre és nem egy jerry jones.

Szerkesztette: gedam