Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez viszonylag emészthető döntés.

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
DOUG PEDERSON A JAGUARS ÚJ VEZETŐEDZŐJE!



iktriad
És ennek örülsz ?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DOUG PEDERSON A JAGUARS ÚJ VEZETŐEDZŐJE!




Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jaguars 1 mondatban összefoglalva amióta ez a Bajuszgeci a góré:



most összezavarodtam nem azt mondtátok itt h a jagsos insiderek alapján leftwich done deal? mégis igazuk volt a national insidereknek?

faszért ragaszkodnak baalkehez
briareos
Gyakorlatilag mindenben megállapodtak, csak Lefty közölte a 2. interjún. hogy nem akar Baalkéval együtt dolgozni. Még GM-et is hozott volna a helyére. Baalke meg amennyire szar minden másban, annyira teper azóta, hogy megfúrja a szerződtetését.
Shao nem szeret teljes takarítást végezni, mindig marad valaki, akinek rég mennie kéne. Most ez a valaki Baalke. Eddig mindig bejött, hogy így csinálta. Ja még sose.


khant egyébként mennyire érdekli a foci? mert nekem úgy tűnik, hogy nem igazán.
gedam
Az érdekli, hogy a neve mögé oda van írva hogy | (a lehető legrosszabb - lassan mérlegű is) | NFL csapat tulajdonos. Plusz 10 év alatt szinte csak vesztett, a pénz meg így is bejön.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
gedam 5 788



tudod, hogy nem geciségből írom, de egy relocation + új owner combo lenne az igazi megoldás itt már.
Amadeus
Miért kéne költözni? A helyi emberek még mindig kijárnak hétről hétre nézni ezt a fost, annak ellenére, hogy Bajuszgeci 1 meccset (tök feleslegesen) évek óta elvesz London miatt.. Sőt most van egy fiatal, 30-as éveikben járó nézői mag, akik fiatal koruk ellenére nagyon sok negatív dolgot átéltek már(2008 óta 1 pozitív szezonunk volt. Ismétlem TIZENNÉGY ÉV ALATT - EGY). A Jags jó helyen lenne Jacksonvilleben, "csak" tulajdonost kéne váltani, de várost nem. Vagy sürgősen megtalálni a helyi Ozzie Newsomeot.
iktriad
khant egyébként mennyire érdekli a foci? mert nekem úgy tűnik, hogy nem igazán.

Szerkesztette: gedam
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 506 — StuG Life
most összezavarodtam nem azt mondtátok itt h a jagsos insiderek alapján leftwich done deal? mégis igazuk volt a national insidereknek?

faszért ragaszkodnak baalkehez

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner



tudod, hogy nem geciségből írom, de egy relocation + új owner combo lenne az igazi megoldás itt már.
Amadeus
Miért kéne költözni? A helyi emberek még mindig kijárnak hétről hétre nézni ezt a fost, annak ellenére, hogy Bajuszgeci 1 meccset (tök feleslegesen) évek óta elvesz London miatt.. Sőt most van egy fiatal, 30-as éveikben járó nézői mag, akik fiatal koruk ellenére nagyon sok negatív dolgot átéltek már(2008 óta 1 pozitív szezonunk volt. Ismétlem TIZENNÉGY ÉV ALATT - EGY). A Jags jó helyen lenne Jacksonvilleben, "csak" tulajdonost kéne váltani, de várost nem. Vagy sürgősen megtalálni a helyi Ozzie Newsomeot.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
valahol meg is értem őt.
Amadeus
Szintén. Azért ritkán látni ekkora amatőrizmust, ami HC keresés ügyben nálunk megy.

Sok sikert a jegyeladásokhoz idén. Meg minőségi FA igazolásához...
iktriad
tudod, hogy nem geciségből írom, de egy relocation + új owner combo lenne az igazi megoldás itt már.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Khan, baszod, tegyél már rendet!!!!
Húsrágó
Csak saját magának köszönheti, hogy itt tartunk. Az igazán ciki az lenne, ha a Saints most elvinné Pedersont HC-nek. Na akkor mit csinálunk?
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Már a offszezon legelején is jönnek a hatalmas zakók. Ez új fejlemény.

iktriad
Na ez a teljes leszereplés, nem a két 1/1 egymás után... Jézusom, mi történik... ezt megmutatva a máriapócsi Szűz Mária is újra könnyezne.

Khan, baszod, tegyél már rendet!!!!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
valahol meg is értem őt.
Amadeus
Szintén. Azért ritkán látni ekkora amatőrizmust, ami HC keresés ügyben nálunk megy.

Sok sikert a jegyeladásokhoz idén. Meg minőségi FA igazolásához...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Már a offszezon legelején is jönnek a hatalmas zakók. Ez új fejlemény.

iktriad
valahol meg is értem őt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már a offszezon legelején is jönnek a hatalmas zakók. Ez új fejlemény.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 698
Amazing at Senior Bowl the chatter is Byron Leftwich made a mistake that he made it known that he couldn't work with Trent Baalke when the question was presented to him. He suggested the Jaguars should hire his guy Adrian Wilson as GM.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Ha ebből az egész balfaszkodásból meglesz legalább egy Baalke kirúgás + valami vállaható HC/DC/GM/akármi hivatalos kinevezések lesznek, én veszek egy üveg kevertet. Én sem ittam szerintem 15 éve olyat, de a csapatért bevállalom.
winston
Ha ez megvalósul, akkor én is bevállalom. Ne indulj egyedül csatába 😊
dioadam
Atyaég hová jutottunk 😀 😀 😀 Hubi nem ér csak a kevert?????



több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 438 — Kinek mit intézett a kormánya
Trevornak meg ezt üzente:


iktriad


Lehetett volna fire Baalke, you idiot is.

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Rendes arc Tom! Byron úgy volt vele, hogyha Khan annyira nem követi a liga eseményeit, de csak van egy-két név aki ismerős lehet neki. Biztosra ment. 😊
Big Ben is mindjárt odacsörög...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavaly ő legalább csinált hasznos dolgokat, persze, hogy elváltak az útjai a Jags-el... Az anti Baalke.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Brady beszélt Shaoval Leftwich Jax HC ambíciói kapcsán.


Trevornak meg ezt üzente:


Mike Florio azt mondta ma Rich Eisennek, hogy úgy tudja, Lefty és Wilson még mindig lehetséges, hogy jöhet, mint HC és GM. Most Baalke probál összedobni egy ennél is jobb csomagot, hogyelnyerje Khan tetszését. Ha nem sikerül, akkor jönnek Leftyék. Hm,,, 1:30-tól jön a Jags-es rész:


És adtuk egy future contractot a DT Raequan Williams-nak. Az Eaglesben 2 év alatt 2 szerelése volt.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 038 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha ez így megy tovább, márciusban lesz új HC - David Culley...
iktriad
Vagy ha már Honvéd drukker is vagy, egy jó Szurgent Lajos? Az ideális beugró edző 😊
somoskovig
Horváth Feri pont elérhető
Heisman
De a tulajnak mindeképp Hemi bácsinak kellene lenni, mondjuk azzal lehet valóban jobban járnának 😊
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 306 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ha ez így megy tovább, márciusban lesz új HC - David Culley...
iktriad
Vagy ha már Honvéd drukker is vagy, egy jó Szurgent Lajos? Az ideális beugró edző 😊
somoskovig
Horváth Feri pont elérhető

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Akkor itt mindenképpen mixed feelings lesz a kinevezés után 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ha ebből az egész balfaszkodásból meglesz legalább egy Baalke kirúgás + valami vállaható HC/DC/GM/akármi hivatalos kinevezések lesznek, én veszek egy üveg kevertet. Én sem ittam szerintem 15 éve olyat, de a csapatért bevállalom.
winston
Ha ez megvalósul, akkor én is bevállalom. Ne indulj egyedül csatába 😊
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha ebből az egész balfaszkodásból meglesz legalább egy Baalke kirúgás + valami vállaható HC/DC/GM/akármi hivatalos kinevezések lesznek, én veszek egy üveg kevertet. Én sem ittam szerintem 15 éve olyat, de a csapatért bevállalom.