Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Akkor összeállt a stáb, már csak Ik miatt is sok sikert 😉


dande
Pederson ilyen sapkában is alszik vagy ott már kikezdte a haját és nem akarja mutogatni? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley 5 észrevétele az új edzői stábról.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/5-observations-on-doug-pedersons-first-jaguars-coaching-staff
Pederson új válogatási módszeréről, melyik leendő FA-knek vannak nálunk egykori edzői, akik segíthetnek idecsábítani őket, ki maradt Meyer stábjából, mik a szembeötlő különbségek a tavalyi és az idei edzői stáb összetételében (2 szó: NFL tapasztalat).
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az új WR coach, Chris Jackson a Bearsnél volt segédedző. Ez azért lehet érdekes, mert ott A-Rob-ot edzette, aki
1. FA lesz tavasszal.
2. Nyitott arra, hogy visszajöjjön.
3. Dilla infói szerint a Jags FO-ban is van rá hajlandóság, hogy esetleg visszahozzuk.
iktriad
kozmikus gigász brutyó szintű ámen!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holnap 11-kor tart Pederson, Press Taylor és Mike caldwell sajtótájékoztatót.

Amúgy azért az egy szép morális győzelem, hogy Doug Pederson megtartotta azt a Bernie Parmalee-t RB edzőnek, akit anno Urban Meyer rendszeresen belökött a busz alá, amikor arról kérdezték James Robinson miért nem játszott többet (ami valójában Meyer döntése volt).
több mint 2 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 159 — Duvááááál
Részletes edzőlista:
 www.bigcatcountry.com/2022/2/17/22933499/jacksonville-jaguars-doug-pederson-finalize-coaching-staff?fbclid=IwAR1KUtLmngDgVaZtjS9hEeqHutaSkx6_AY1x59NcPTMXh8fjBcB9O5udqBY

Made... Laid... Paid
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új WR coach, Chris Jackson a Bearsnél volt segédedző. Ez azért lehet érdekes, mert ott A-Rob-ot edzette, aki
1. FA lesz tavasszal.
2. Nyitott arra, hogy visszajöjjön.
3. Dilla infói szerint a Jags FO-ban is van rá hajlandóság, hogy esetleg visszahozzuk.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor összeállt a stáb, már csak Ik miatt is sok sikert 😉

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az egykori Jags játékos Richard Angulo lesz az új TE edző.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Boselliék együtt néuzték a Super Bowlt a helyszínen Shaoékkal.


iktriad
Nem tudom ki a középen álló nő, de tuti hogy Ironfist lábfetisiszta testvérkolostorában nevelkedett és a szuperhős neve Ironfoot! 😊

Amúgy Khannak Bosellivel való együtt fotózkodása nem jó ötlet, elcsatangolt umpalumpának néz ki, aki most jött a busszal a Csokigyárból. 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy vége a szezonnak, elmondhatjuk hogy...

Jaguars are on the clock... Megint.

Shipley meg is fogalmazott pár dolgot a helyzetünkkel kapcsolatban:
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-on-the-clock-5-thoughts-as-offseason-begins

Még egy kis Boselli a hétvégéről. Az egyik legnagyobb pártolója, a talán valaha volt legjobb LT, Anthony Muñoz lepte meg őt a NFL Hírességek Csarnokába jutása napján.
 www.youtube.com/watch?v=j10-MZs6uRE
Boselliék együtt néuzték a Super Bowlt a helyszínen Shaoékkal.


Ha már Super Bowl, a hátfájós (gratula Jalen... biztos jót tesz az egójának...) mellett az egykori LS-ünk, Carson Tinker is friss NFL bajnoknak mondhatja magát.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
EZ MI EZ? Valaki meggondolja magát és INKÁBB HOZZÁNK JÖN edzősködni? WHAAAAAAAAAAAAAAAT???
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Üzenet egy... friss Pro Football Hall of Fame tagtól. 😊 😊 😊
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mike Caldwell hivatalosan is Jags DC lett.


És hozza magával az új safety edzőt is Tampából.


Shipley pedig kigyűjtötte, kik azok az FA-k, akiknek van valami kötődése Pedersonhoz.
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/2022-nfl-free-agency-ties-to-doug-pederson
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött egy 6. körös QB pickünk, aki anno kezdett is a Jagsben, 😀 😀 😀


Még egy kis Boselli éltetés!


Trevor, MJD és még Calais is üdvözölte Tony bejutását a Hall of Famebe twitteren! Egyébként jó eséllyel pályázik a Jags Hall of Fame meccsre.
Ja és a héten az is eldőlt, hogy idén megyünk vissza a Wembleybe. Tehát lesz a 17 meccsünkből 9 idegenben lesz (=a 17. meccs a Lions ellen Detroitban kerül megrendezésre idén), és kell még egy 10. is Londonban. Tehát össz-vissz hétszer játszunk otthon. A siker receptje. Ja nem.

sajnos Pederson a szememben egyre inkább távolodik a számegyenes "SB győztes edző vagyok bárhová mehetnék de én ide akartam jönni" végpontjától a "máshova nem kellek, de ha hajlandó vagyok elviselni Baalket akkor itt kapok egy HC állást és gond nélkül idehozhatom azt a srácot aki miatt kirúgtak Phillyből" végpont felé 😕
Cuchulain82
A Baalke által tavaly idehozott Tom Gamble a héten ment el Michiganbe, szerintem jön alá és fölé is ember. Nincs ennek a sztorinak vége.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
A várakozásnak vége! Most már van Jaguars játékos Cantonban! Tony Boselli Hall of Famer lett!!!!



iktriad
Gratulálok régóta vártál már erre 😀

sajnos Pederson a szememben egyre inkább távolodik a számegyenes "SB győztes edző vagyok bárhová mehetnék de én ide akartam jönni" végpontjától a "máshova nem kellek, de ha hajlandó vagyok elviselni Baalket akkor itt kapok egy HC állást és gond nélkül idehozhatom azt a srácot aki miatt kirúgtak Phillyből" végpont felé 😕
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony máris elkezdett kampányolni Fredért és Jimmyért. Jó lenne legalább az egyiküknek bejutni Cantonba,


Közben van új OLB edzőnk. Tony Gilbert edzi majd a belső LB-ket.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A várakozásnak vége! Most már van Jaguars játékos Cantonban! Tony Boselli Hall of Famer lett!!!!





több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Rossz előérzetem van emiatt.

iktriad
Részvétem, ez egy borzalmas kinevezésnek tűnik. Láttunk már nagy fordulatokat a ligában, de ha ő beválik, az nagy csoda lesz. QB coachnak mindenesetre nálunk és a Coltsnál is teljesen alkalmatlan volt - konkrétan visszafelé fejlődött az összes QB a keze alatt.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval megvan az OC és a DC.


Így áll az edzői stáb jelenleg:
 www.si.com/nfl/jaguars/news/coaching-tracker-who-has-joined-doug-pedersons-jaguars-staff-so-far

Új Trevor interjú máról:
 www.youtube.com/watch?v=yOSHVeuU-v0

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sajna bejött amitől tartottam 😏



Hátha olyan lesz , mint Reich esetèn nálunk. Őt tartották a legrosszabb igazolásnak mikor DP nálunk kezdett. Ahhoz képest. Hátha kiderül, hogy n vele volt a baj, hanem Wentzel...
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rossz előérzetem van emiatt.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Tony "Ratio" Khan 4 president!
😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb igazolás/ismerős név Pederson stábjába.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 349 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OL edző van.


DL edző van.


Az RB és LB edző marad!


Új DC jelölt (ex-Jags játékos!) - van.


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 037 — Így remélem megfelelek nektek.....


Igazából már csak az OC hiányzik ha lesz olyan, aki remèlhetőkeg nem P Taylor vagy Susmus vagy hasonló "bevált" ember közül kerül ki.