NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Weaver bácsi -jó szokása szerint megint- elkezdett kitolatni a januári kemény szavakból(Ha nincs PO, JDR repül):

“We are realistically one or two drafts and one or two free agency periods away from being able to compete at the very highest level. That’s when we can realistically getting into the postseason and having the opportunity to bringing a Super Bowl championship to Jacksonville.”

Ha 2 draftra és FA-re vagyunk(ahogy nézem mostanság mindig csak ennyire vagyunk tőle, az a baj, hogy minden évben '08-'09 óta....) attól hogy legitim playoff csapat legyünk, akkor miért várta el januárban, hogy idén be kell jutni a rájátszásba(HLSZ persze)?...

Amúgy az érdeks kérdés lesz, hogy az 1. körben lesz -e QB draft ilyen szempontból. Ha igen, Jack kezdhet csomagolni, mert bár mostanság volt példa arra hogy rookie 1. körös QB bejutatja a csapatát a rájátszásba(van 1 tippem hogy az újonc akkor nem sokáig padozna David mögött, már ha persze David még itt lesz mikor a szezon kezdődik -HLSZ-...) de valahogy nem hiszem hogy ezt bárki megtudná tenni a mi diviziónkban...
Ha viszont valahova máshova érkezne az 1. körös (D-line, esetleg secondary, vagy LB sor) akkor viszont tényleg inkább lehet sansz egy playoff szereplés kiharcolására. Bár elnézve McDonough hét közbeni "8 QB ér idén meg 1. vagy 2. kört" kijelentését, akkor is a második (legkésőbb harmadik körben) lesz QB draft.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcedes Lewis azt tervezi, hogy amig nincs új, hosszútávű szerződése a Jags-el, addig LA-ben folytatja a felkészülését 😕
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-04-14/marcedes-lewis-plans-work-out-los-angeles-until-he-has

És egy kis draft morzsa:

Újabb QB érkezik majd privát meetingre: http://twitter.com/BrianCarriveau/status/58647736156823553
I just interviewed Minnesota QB Adam Weber. He is making a visit to the Jacksonville Jaguars on Apr. 18.

Csak hogy ne legyenek magas elvárásaink itt egy vélemény róla: I’ve seen Adam Weber play a lot and never came away thinking “He could play in the NFL”, even as a back up....
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 692
Reggie Nelson nálunk kezdő... szezon végére egész belejött. Bár az eleje az pocsék volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN AFC South blogján van egy lista az elmúlt 11 év 1. körös jaguárjairól, és hogy mennyi garantált pénzt kaptak. Micsoda szép nagy bust lista, és mennyi felesleges pénzkidobás....

Year Selection Player Guaranteed Compensation
Gene Smith éra
2010 10 Tyson Alualu $17,510,000
2009 8 Eugene Monroe $19,020,000
Shack Harris éra
2008 8 Derrick Harvey $17,672,500 (És ezért a pasasért a Jags 16 helyet fel és 4 picket eltradelt...)
2007 21 Reggie Nelson $7,100,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, azóta elfelejtette hogy kell szerelni)
2006 28 Marcedes Lewis $5,375,000
2005 21 Matt Jones $6,300,000 (Volt 1 épkézláb szezonja, -'08- most nincs csapata, bust)
2004 9 Reggie Williams $10,076,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, most nincs csapata... megabust)
2003 7 Byron Leftwich $12,282,000 (nem lett belőle franchise QB = bust)
Tom Couglin éra
2002 9 John Henderson $7,563,000
2001 13 Marcus Stroud $5,992,062
2000 29 R. Jay Soward $2,490,000 (ordas nagy bust 1 szezont játszott, akkor is rosszul...)
TOTAL: $111,380,562


http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/22915/the-jaguars-first-round-pay-historyiktriad
Harris éra terméséből szerencsére Lewis nagyon kilóg!
És bár helytállóak a megállapítások, de Leftwich bust megítélése azért viszonylagos, persze ha annyira bevált volna, akkor most is őt döngölnék a földbe a defensek és nem Davidet 😛

Nekem jelenleg még Monroe is kicsit drágábbnak tűnik a mutatott teljesítményénél, de persze meg sem közelíti ebben a kategóriában Harveyt. Jó lenne persze ha rámcáfolna HLSZ .Húsrágó
Monroe stabil kezdő. Van 2-3 rossz meccse szezononként, ez tény, de képes nagyon jól is játszani. Én nem aggódom miatta.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az ESPN AFC South blogján van egy lista az elmúlt 11 év 1. körös jaguárjairól, és hogy mennyi garantált pénzt kaptak. Micsoda szép nagy bust lista, és mennyi felesleges pénzkidobás....

Year Selection Player Guaranteed Compensation
Gene Smith éra
2010 10 Tyson Alualu $17,510,000
2009 8 Eugene Monroe $19,020,000
Shack Harris éra
2008 8 Derrick Harvey $17,672,500 (És ezért a pasasért a Jags 16 helyet fel és 4 picket eltradelt...)
2007 21 Reggie Nelson $7,100,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, azóta elfelejtette hogy kell szerelni)
2006 28 Marcedes Lewis $5,375,000
2005 21 Matt Jones $6,300,000 (Volt 1 épkézláb szezonja, -'08- most nincs csapata, bust)
2004 9 Reggie Williams $10,076,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, most nincs csapata... megabust)
2003 7 Byron Leftwich $12,282,000 (nem lett belőle franchise QB = bust)
Tom Couglin éra
2002 9 John Henderson $7,563,000
2001 13 Marcus Stroud $5,992,062
2000 29 R. Jay Soward $2,490,000 (ordas nagy bust 1 szezont játszott, akkor is rosszul...)
TOTAL: $111,380,562


http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/22915/the-jaguars-first-round-pay-historyiktriad
Harris éra terméséből szerencsére Lewis nagyon kilóg!
És bár helytállóak a megállapítások, de Leftwich bust megítélése azért viszonylagos, persze ha annyira bevált volna, akkor most is őt döngölnék a földbe a defensek és nem Davidet 😛

Nekem jelenleg még Monroe is kicsit drágábbnak tűnik a mutatott teljesítményénél, de persze meg sem közelíti ebben a kategóriában Harveyt. Jó lenne persze ha rámcáfolna HLSZ .
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ESPN AFC South blogján van egy lista az elmúlt 11 év 1. körös jaguárjairól, és hogy mennyi garantált pénzt kaptak. Micsoda szép nagy bust lista, és mennyi felesleges pénzkidobás....

Year Selection Player Guaranteed Compensation
Gene Smith éra
2010 10 Tyson Alualu $17,510,000
2009 8 Eugene Monroe $19,020,000
Shack Harris éra
2008 8 Derrick Harvey $17,672,500 (És ezért a pasasért a Jags 16 helyet fel és 4 picket eltradelt...)
2007 21 Reggie Nelson $7,100,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, azóta elfelejtette hogy kell szerelni)
2006 28 Marcedes Lewis $5,375,000
2005 21 Matt Jones $6,300,000 (Volt 1 épkézláb szezonja, -'08- most nincs csapata, bust)
2004 9 Reggie Williams $10,076,000 (Volt 1 épkézláb szezonja -'07-, most nincs csapata... megabust)
2003 7 Byron Leftwich $12,282,000 (nem lett belőle franchise QB = bust)
Tom Couglin éra
2002 9 John Henderson $7,563,000
2001 13 Marcus Stroud $5,992,062
2000 29 R. Jay Soward $2,490,000 (ordas nagy bust 1 szezont játszott, akkor is rosszul...)
TOTAL: $111,380,562


http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/22915/the-jaguars-first-round-pay-history
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ha 8 játékos is megéri szerintük az 1-2 kört, akkor biztos bent lesz még legalább egyvalaki 49. választásnál.Húsrágó
Logikus gondolat. De lehet hogy már 16-nál is lesz valaki akit vinnének....Mondjuk szerintem nincs olyan QB idén, aki megéri a 16-ot, de ez magánvélemény... Inkább jöjjön a letrade és Ponder ha annyira nagyon kell 1 QB.

Közben a Jags egy FCS returnert(minek van 2 visszahordó is jelenleg a rosteren?...) tesztelget:
Jaguars get a visit from another small school kick returner
South Dakota State cornerback and kick returner Cole Brodie is visiting the Jacksonville Jaguars this week. Brodie is 5-10, 188lbs and ran the 40-yard dash in 4.41 and 4.43 seconds at his Pro Day workout and bench pressed 225 pounds 16 times.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
ha 8 játékos is megéri szerintük az 1-2 kört, akkor biztos bent lesz még legalább egyvalaki 49. választásnál.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pedig én szerettem a Jags- Fins előderbyket minden évben.
Kár hogy vége a hagyománynak (persze idén nem sokat látnánk amúgy sem belőle)Delonso_
Ahogy tavaly Vic Ketchman megmondta: rivalry-t nem a preseasonban kell megalapozni... És tényleg már dögunalom volt minden évben Bucs-Phins előmeccsekkel készülni. Nekem nagyon tetszik ez a 4-es. Kár hogy lehet nem kerül rájuk sor...

Viszont vannak nagyon is érdekes infóim draft és free agencyvel kapcsolatban!

Terry McDonough, Gene Smith jobb keze draft és igazolás ügyben egy tegnapi rendezvényen igy listázta azokat a posztokat, amelyekre a jags draftolni/igazolni akar:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9967
McDonough, who spoke of the team’s plans for the draft and free agency, listed the team’s needs as follows:

*Linebacker. (1. helyre van ez rakva? Jó mondjuk jelenleg Darly Smith-Russell Allen-Jacob Cutrera esetleg Klye "Stoncold" Bosworth lenne a kezdő LB 3-as...)
*Safety.
*Defensive end.
*Cornerback.
*Wide receiver.
*Quarterback.
*Interior offensive line.

Ugyanitt megemltette 8(!) QB-t tartanak 1. vagy 2. körre érdemes prospectnek:
Terry McDonough before the session said he considered eight quarterbacks in the draft Round 1-2 caliber: Cam Newton of Auburn, Blaine Gabbert of Missouri, Jake Locker of Washington, Ryan Mallett of Arkansas, Andy Dalton of Texas Christian, Christian Ponder of Florida State, Ricky Stanzi of Iowa(!) and Colin Kaepernick of Nevada.

Free agency célok: Terry McDonough said the Jaguars have to fill some holes with free agents, and they'll be looking for a linebacker, safety, pass-rusher, cornerback, an explosive wide receiver and an interior lineman.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-04-13/story/jaguars-coordinators-give-fans-peek-teams-inner-workings
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig én szerettem a Jags- Fins előderbyket minden évben.
Kár hogy vége a hagyománynak (persze idén nem sokat látnánk amúgy sem belőle)
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi a szösz? Az NFL meghallgatta úgy látszik a Jags kérését, mert a preseason scheduleben idén se Tampa, se Miami meccs nincs! Viszont lesz New England, St Louis, Buffalo és Atlanta meccs. Az Atlantával idén a regularban is megmérközünk(általában mindig van 1 ilyen ellenfél a pre-ben, tavaly a Philadelphia volt pl. ilyen). Az a meccs egyébként országosan közvetített találkozó lesz - már HLSZ persze:

JACKSONVILLE JAGUARS 2011 PRESEASON SCHEDULE

Week 1 at New England Patriots TBD WTEV-CBS47
Week 2 vs. Atlanta Falcons Fri., Aug. 19, 8:00 p.m. Fox
Week 3 at Buffalo Bills TBD WTEV-CBS47
Week 4 vs. St. Louis Rams TBD WTEV-CBS47

És egy csomó Jags játékos rendszeresen felbukkan mostanság is Jacksonvilleben, különböző konditermekben, hogy formában maradjanak a lockout idején is. (Amig tart a bérvita, addig nem látogthatják a csapat hivatalos edzőközpontját)
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-04-11/story/does-big-guy-gym-look-familiar-it-could-be-jaguar

Ime a frissitett Jags draft érdeklődési lista:
http://www.bigcatcountry.com/2011/4/12/2105962/2011-jacksonville-jaguars-draft-interests#storyjump
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Nem mellesleg minden idők legpontosabban passzoló QB-je az NFL-ben...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Rossz jel?
Penny limitált , de azért volt az év visszatérője is, nagyon intelligens és elég üveg játékos.
Mi azért szeretjük. Sokkal jobban mint henikét.
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hát ezekután....hm Cam Jordan /Ryan Kerrigan/ ha 16.nál még bent lesznek pláne a 1.említett aztán jöhet QB
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sorry Dolphins fanok nemvagyok nagyon jàrtas az amerikai fociba mint ti de Who is Pennington? persze már tudom de ilyen QB-nk már van szerintemm-bryo
A Marshall egykori legendája, kitünő leader, rendes gyerek, csak szegény porcelánból van/volt(ebben hasonlit a másik Marshallos QB Leftwhichre).
Ja és amikor a Jets ellen játszottunk és ő volt a QB, mindig nyertünk. Pl. 41-0-ra...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Sorry Dolphins fanok nemvagyok nagyon jàrtas az amerikai fociba mint ti de Who is Pennington? persze már tudom de ilyen QB-nk már van szerintem
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Ik az újoncok kozul gondolta....legalább is én így èrtelmeztem a kérdèstm-bryo
Nem, Höri pont arra válaszolt amit kérdeztem. Amúgy ezt a nevet mondta 2 "kinti" ismerösöm is erre a kérdésre. Nem tudom ez jó vagy rossz jel, bár inkább utóbbi...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szerintem Ik az újoncok kozul gondolta....legalább is én így èrtelmeztem a kérdèst
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy kedves szakik, ha mondani kéne egy QB-t az NFL jewlenlegi mezőnyéből, ki lenne az aki leginkább hasonlit Ponderre (játékstilus, paraméterek, dobómozdulat, stb.)?iktriad
Pennington

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most az itt a kérdés hogy kel e nekunk 1.koros QB? vagy inkább lecsapunk egy defensre ès QB majd késobb.Pounder álìttólag sèrulékeny....hmm-bryo
Nem kell, de nem ártana minnél előbb egy új irányítót hozni. Az más kérdés hogy 16-ra én egyik mostani QB-t se draftolnám... Gabbert és Ponder nálam 1. kör vége, a többiek még lejjebb(Oglit és Mallettet a személyiségeik miatt nem vállanám be 2. kör előtt).

Amúgy úgy vettem észre hogy a Bengals és Jaguars szurkolók jobban bírják Pondert Mallettnél. Miért van ez?adam8
A fent emlitett példák (személyiség, jegyeladás) mellé még egy ellenérv szól Mallett mellett. Mikor legútóbb a Jags az Arkansasról draftolt =az 1. körben), összeségében elég szépen befürdött vele. Ja és az ő személyisége sem volt valami példás...(Bár hogy ne legyek igazságtalan, '08-ban Matt Jones egész jó 3rd down WR volt...)

A Trent Edwardshoz hasonlítás se vált még sokak előnyére.DoM
Nálunk meg aztán pláne, mióta itt is eltöltött pár hetet. És mindent elmond, hogy a két ACL szakadással rendelkező McCown kapott új szerződést és nem ő idénre...

Amúgy kedves szakik, ha mondani kéne egy QB-t az NFL jewlenlegi mezőnyéből, ki lenne az aki leginkább hasonlit Ponderre (játékstilus, paraméterek, dobómozdulat, stb.)?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, szted jobb NFL qb lesz mallett mint ponder ?

btw, taki bácsi nagyon jól mondja! mikey pedig az agitprop osztályvezetőnk.gabtsi
Mallett nagyobb kockázat, de nagyobbat is lehet vele nyerni ha bejön. Jót tenne neki ha az érezhető médiautálat után kapna egy normális edzőt, aki hosszú távon bízik benne.

Pondernek volt egy kiemelkedő és egy csalódást keltő szezonja. Most kb ugyanannyi esély van rá, hogy a junior éve volt 1 year wonder, mint hogy a senior szezon volt a mélypont.
Mallett két jó éven van túl, javuló tendenciával. A SEC-ben csak Tebow majd Newton volt nála jobb, de ők más műfajban utaznak.

Én Ponder előretörését a senior bowl óta látom. Remekül muzsikál az egyéni workoutokon, amit én speciel nem tartok annyira mérvadónak. A Pro Day-en Newton is simán dob 50/50-et ha nincs nyomás, meg secondary. De még tán JT O'Sullivan is.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
minden tiszteletem mellett, ahány ember annyi mindent mondanak. persze nyilván fontos dolog az előzetes értékelés, de minél több ideje követem ezeket a dolgokat annál kevésbé hiszek benne.

pont tőled olvastam h anno Mankinst se tartották sokra a sérülései miatt, aztán mi lett belőle. tavaly meg Ponder volt az akiről rengeteget lehetett hallani (még nekem is aki nem nagyon követem az NCAA-t). persze tudom én is h az utolsó éve nem sikerült jóra (ahogy Lockernek sem), de miért ez az irányadó ? miért nem mondjuk a korábbi évek ? pl Gabbertet én a videókon lépni se láttam, nem hogy dropbacket csinálni.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Höri, szted jobb NFL qb lesz mallett mint ponder ?
gabtsi
Az egészséges QB mindig jobb mint a sérült. 😊

According to Pro Football Weekly's Nolan Nawrocki, NFL talent evaluators are "increasingly" comparing Christian Ponder to Trent Edwards for his lack of elite ability and proneness to injury.
Edwards has been injured in some way (except 2010, as a backup) every year dating back to high school, while Ponder had three throwing-arm surgeries in his final two years at FSU. Nawrocki calls both QBs "inconsistent decision makers" as well. We don't love Ponder as a prospect, but still think he'll go high in the draft. He's a likely mid to late first-round pick.

A Trent Edwardshoz hasonlítás se vált még sokak előnyére.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Höri, szted jobb NFL qb lesz mallett mint ponder ?

btw, taki bácsi nagyon jól mondja! mikey pedig az agitprop osztályvezetőnk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Amúgy úgy vettem észre hogy a Bengals és Jaguars szurkolók jobban bírják Pondert Mallettnél. Miért van ez?adam8
Mallett karakter problémái miatt. Iktriad meghonosította a Gene Smith hozzáállást 😛
Cincinnatiben meg a Mikey propaganda gondolom 😀 illetve a Newtontól való félelem.

Az tök mellékes, hogy az egyik 160 a másik meg 260 yardot passzolt meccsenként 😊