Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft hírek:

Jake Lockerrel tegnap találkozott Mike Sheppard a Jags QB coacha (ugyanezen a napon a Titans-el is találkozott a Washington QB-je).

A Jags (meg a Bears, a Panthers és a Packers) lefixált egy privát workoutot az East Carolina OT-jével, Willie Smith-el. A srác a ECU-ben játszott korábban DE-t, DT-t, és TE-t is de minden bizonnyal OT-t fog játszani az NFL-ben ha valaki szerződteti.

Még egy FCS játékos érkezik majd: az Ashland WR/KR Joe Horn jön a közeljövőben Jacksonvillebe. Pár statisztika róla:
Horn scored six touchdowns in one game and is 5ft11in, 192lb. He had 28 touchdowns overall, and 2871 received yards.
His stats Ohio State pro-day: 4.48sec, 6.5 3-cone, 10 bench, 1.56 10-yd, 34.5 vert, 10.01 broad.

A Jags -természetesen- ott volt a South Carolina Pro Day-én. Miért természetesen? 3 meccsen, és több Gamecocks edzésen is ott volt a Jags a tavalyi college szezonban. 2 célpontot figyelhetnek tőlük elsősorban. Aki innen szerintem komoly erősítés lenne az a FS/CB Chris Culliver. A másik lehetséges jelölt pedig a DE Cliff Matthews.iktriad
Chris Culliverről azt írják 3. v 4. körös, 4-5 nfl csapatnál is vizitált már.Húsrágó
A combine alatt látszott hogy a senior évében összeszedett sérülése már meggyógyult. Ha még elérhető, én szivesen rááldoznám az egyik 4. körös pickünket.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Draft hírek:

Jake Lockerrel tegnap találkozott Mike Sheppard a Jags QB coacha (ugyanezen a napon a Titans-el is találkozott a Washington QB-je).

A Jags (meg a Bears, a Panthers és a Packers) lefixált egy privát workoutot az East Carolina OT-jével, Willie Smith-el. A srác a ECU-ben játszott korábban DE-t, DT-t, és TE-t is de minden bizonnyal OT-t fog játszani az NFL-ben ha valaki szerződteti.

Még egy FCS játékos érkezik majd: az Ashland WR/KR Joe Horn jön a közeljövőben Jacksonvillebe. Pár statisztika róla:
Horn scored six touchdowns in one game and is 5ft11in, 192lb. He had 28 touchdowns overall, and 2871 received yards.
His stats Ohio State pro-day: 4.48sec, 6.5 3-cone, 10 bench, 1.56 10-yd, 34.5 vert, 10.01 broad.

A Jags -természetesen- ott volt a South Carolina Pro Day-én. Miért természetesen? 3 meccsen, és több Gamecocks edzésen is ott volt a Jags a tavalyi college szezonban. 2 célpontot figyelhetnek tőlük elsősorban. Aki innen szerintem komoly erősítés lenne az a FS/CB Chris Culliver. A másik lehetséges jelölt pedig a DE Cliff Matthews.iktriad
Chris Culliverről azt írják 3. v 4. körös, 4-5 nfl csapatnál is vizitált már.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft hírek:

Jake Lockerrel tegnap találkozott Mike Sheppard a Jags QB coacha (ugyanezen a napon a Titans-el is találkozott a Washington QB-je).

A Jags (meg a Bears, a Panthers és a Packers) lefixált egy privát workoutot az East Carolina OT-jével, Willie Smith-el. A srác a ECU-ben játszott korábban DE-t, DT-t, és TE-t is de minden bizonnyal OT-t fog játszani az NFL-ben ha valaki szerződteti.

Még egy FCS játékos érkezik majd: az Ashland WR/KR Joe Horn jön a közeljövőben Jacksonvillebe. Pár statisztika róla:
Horn scored six touchdowns in one game and is 5ft11in, 192lb. He had 28 touchdowns overall, and 2871 received yards.
His stats Ohio State pro-day: 4.48sec, 6.5 3-cone, 10 bench, 1.56 10-yd, 34.5 vert, 10.01 broad.

A Jags -természetesen- ott volt a South Carolina Pro Day-én. Miért természetesen? 3 meccsen, és több Gamecocks edzésen is ott volt a Jags a tavalyi college szezonban. 2 célpontot figyelhetnek tőlük elsősorban. Aki innen szerintem komoly erősítés lenne az a FS/CB Chris Culliver. A másik lehetséges jelölt pedig a DE Cliff Matthews.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai frissítésű Jags "draft prospect érdeklődési lista":
http://www.bigcatcountry.com/2011/3/30/2080000/jacksonville-jaguars-draft-interests

És bár már máshol dolgozik, Íme a jó öreg Vic meglátásai az idei draft QB-iről.
http://www.packers.com/news-and-events/article-1/QBs-lost-luster-but-crop-is-deep/8c18acce-9143-4b61-b133-a19874978742
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagyon remélem, hogy talál csapatot erre a két évre, mielőtt még Jaguár mezben visszavonul.Húsrágó
Ha az utjaik a Patsel el is válnak, még így is lesz csapat aki leigazolja, hogy lássa tényleg maradt-e még valami Fredben.

A Jags ott volt a UCLA(Elsősorban a safety Rahim Moore és az LB Akeem Ayers lehetett a fő indok erre) és a Texas(Itt a 3 CB Aaron Williams, Curtis Brown és Chykie Brown miatt lehetett ott valószinüleg egy ember a Jacksonvilletől) Pro Day-én. Továbbá a Costal Carolina Pro Day-én is ahol több más iskola propectjei is a pro dayuket tartották, többek közt a Wofford safetyje, Tommy Irvin, aki iránt a Jags már korábban is érdeklődőtt.

Valamint a Jags lefixált egy privát találkozót a Valdosta State LB-jével, Larry Dean-el. Egy kis infó Deanről:
Dean is a 6'0, 216 pound Division II All-American that accumulated 122 tackles during his senior season to become the all-time leader in the Gulf Coast Conference in tackles. At his Pro Day he ran two 40 yard dashes in the 4.5-4.6 range so given his size and speed, he might be able to make a transition to a strong safety in the NFL.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jacksonvilleben van Fred Taylor, és ha már itt van adott pár interjút is:

Freddie T azt mondja, mindenképp jaguárként akar majd visszavonulni, ha majd eljön az ideje (videó!):
http://www.actionnewsjax.com/sports/story/Fred-Taylor-to-retire-as-a-Jaguar-when-the-time/FQB43yf1EEW_WDv-iJLLxQ.cspx

Szerinte még 2 jó év van benne (bár nem biztos hogy a Patriotsnál...)
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylor-mulls-retirement-thinks-he-has-two-more

MJD-nek azt tanácsolja, maradjon az aki, de vigyázzon a jövőben arra, mit mond
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylors-advice-maurice-jones-drew-be-yourself

És végül tisztáztaazt is, mikor múltkor a Pats és a Jags egymás ellen játszott, beszélt Kaliforniáról és a jagsről. A mostani interjúban azt mondta, ő továbbra iis hisz abban hogy a helyiek (Jville és környéke) támogatni fogják a jövőben is a Jags-t:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylor-has-faith-jacksonvilles-market-learned-moreiktriad
nagyon remélem, hogy talál csapatot erre a két évre, mielőtt még Jaguár mezben visszavonul.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jacksonvilleben van Fred Taylor, és ha már itt van adott pár interjút is:

Freddie T azt mondja, mindenképp jaguárként akar majd visszavonulni, ha majd eljön az ideje (videó!):
http://www.actionnewsjax.com/sports/story/Fred-Taylor-to-retire-as-a-Jaguar-when-the-time/FQB43yf1EEW_WDv-iJLLxQ.cspx

Szerinte még 2 jó év van benne (bár nem biztos hogy a Patriotsnál...)
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylor-mulls-retirement-thinks-he-has-two-more

MJD-nek azt tanácsolja, maradjon az aki, de vigyázzon a jövőben arra, mit mond
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylors-advice-maurice-jones-drew-be-yourself

És végül tisztáztaazt is, mikor múltkor a Pats és a Jags egymás ellen játszott, beszélt Kaliforniáról és a jagsről. A mostani interjúban azt mondta, ő továbbra iis hisz abban hogy a helyiek (Jville és környéke) támogatni fogják a jövőben is a Jags-t:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-03-28/fred-taylor-has-faith-jacksonvilles-market-learned-more
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hogy kihirdették a kompenzációs pickeket, ime a pontos lista arról, hogy a Jags hol fog idén választani a '11-es drafton:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9917
(7 pick, 2db a 4. körben, 0 az utolsóban)

MJD bejutott a Madden címlapért folytatott szavazás 2. körébe (A Coltsos Dwight Freeney-t nyomta le 66-34-es arányban)
http://espn.go.com/sportsnation/feature/madden2012cover
Remélem megy még 1 kört(A Chiefs remek RB-je, Jamaal Charles a mostani ellenfél), de aztán essen ki, nehogy véletlenül elérje a Madden átok.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm ez érdekes:

"Sources have told us they will look for a bigger, possession receiver to pair with Mike Thomas, who they think can be their version of former All Pro Steve Smith." Tony Pauline on the Jaguars 2nd round plans

Ha ez igaz akkor ebből nagyon könnyen Hankerson (Pettis?) draft lehet a 2. körben!
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Adam Sitites barátom irása arról, hogy a Jags eddigi draftpickjei Gene Smith GMsége alatt mennyi idősek voltak.
http://thejaggernaut.com/2011-articles/march/gene-smith-tendencies-age-is-just-a-number.html
Érdekesség, hogy a Jags első 3 körben kiválasztott játékosai 21 és fél évnél idősebbek, de 23 évnél fiatalabbak voltak, mind a 6. Véletlen, vagy ez egyfajta tendencia? Áprilisban kiderül.iktriad
Szerintem véletlen. 😀
Alapvetően az a baj ezzel az elemzéssel, hogy semmi érdemleges konzekvenciája nincs, mert csupán egy általánosságot tükröz.
Egy korán kijövő játékos általában 20-21 éves, egy végzős játékos általában 22-23. Ennél 2-3 évvel több akkor lesz például, ha elment Chilebe hittérítőnek a mormonok miatt, vagy Irakba/Afganisztánba vagánykodni, esetleg ha baseball játékos volt majd azt a pályafutást lezárta és utána iratkozott be az egyetemre. Egy évvel általában akkor lesz ennél idősebb, ha transferelt/redshirtöt kapott, vagy éppen kicsapták az egyik egyetemről és a másikra iratkozott be.gsn
Egyelőre ezt csak egy érdekes észrevétel volt Adam részéről, de ha netán a következő 3 pick (az első 3. körből) is beleesne ebbe az életkorba, az már mutathat egyfajta tendenciát.iktriad
szerintem gsn azt akarja mondani, hogy ebben semmi meglepő sincsen, kb ez az általános! A készítő beleölt egy kis időt a játékosok korának elemzésébe, de nem jött össze belőle semmi érdemleges, de ha már rászánta az időt, akkor publikálja is 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Sitites barátom irása arról, hogy a Jags eddigi draftpickjei Gene Smith GMsége alatt mennyi idősek voltak.
http://thejaggernaut.com/2011-articles/march/gene-smith-tendencies-age-is-just-a-number.html
Érdekesség, hogy a Jags első 3 körben kiválasztott játékosai 21 és fél évnél idősebbek, de 23 évnél fiatalabbak voltak, mind a 6. Véletlen, vagy ez egyfajta tendencia? Áprilisban kiderül.iktriad
Szerintem véletlen. 😀
Alapvetően az a baj ezzel az elemzéssel, hogy semmi érdemleges konzekvenciája nincs, mert csupán egy általánosságot tükröz.
Egy korán kijövő játékos általában 20-21 éves, egy végzős játékos általában 22-23. Ennél 2-3 évvel több akkor lesz például, ha elment Chilebe hittérítőnek a mormonok miatt, vagy Irakba/Afganisztánba vagánykodni, esetleg ha baseball játékos volt majd azt a pályafutást lezárta és utána iratkozott be az egyetemre. Egy évvel általában akkor lesz ennél idősebb, ha transferelt/redshirtöt kapott, vagy éppen kicsapták az egyik egyetemről és a másikra iratkozott be.gsn
Egyelőre ezt csak egy érdekes észrevétel volt Adam részéről, de ha netán a következő 3 pick (az első 3. körből) is beleesne ebbe az életkorba, az már mutathat egyfajta tendenciát.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Adam Sitites barátom irása arról, hogy a Jags eddigi draftpickjei Gene Smith GMsége alatt mennyi idősek voltak.
http://thejaggernaut.com/2011-articles/march/gene-smith-tendencies-age-is-just-a-number.html
Érdekesség, hogy a Jags első 3 körben kiválasztott játékosai 21 és fél évnél idősebbek, de 23 évnél fiatalabbak voltak, mind a 6. Véletlen, vagy ez egyfajta tendencia? Áprilisban kiderül.iktriad
Szerintem véletlen. 😀
Alapvetően az a baj ezzel az elemzéssel, hogy semmi érdemleges konzekvenciája nincs, mert csupán egy általánosságot tükröz.
Egy korán kijövő játékos általában 20-21 éves, egy végzős játékos általában 22-23. Ennél 2-3 évvel több akkor lesz például, ha elment Chilebe hittérítőnek a mormonok miatt, vagy Irakba/Afganisztánba vagánykodni, esetleg ha baseball játékos volt majd azt a pályafutást lezárta és utána iratkozott be az egyetemre. Egy évvel általában akkor lesz ennél idősebb, ha transferelt/redshirtöt kapott, vagy éppen kicsapták az egyik egyetemről és a másikra iratkozott be.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Adam Sitites barátom irása arról, hogy a Jags eddigi draftpickjei Gene Smith GMsége alatt mennyi idősek voltak.
http://thejaggernaut.com/2011-articles/march/gene-smith-tendencies-age-is-just-a-number.html
Érdekesség, hogy a Jags első 3 körben kiválasztott játékosai 21 és fél évnél idősebbek, de 23 évnél fiatalabbak voltak, mind a 6. Véletlen, vagy ez egyfajta tendencia? Áprilisban kiderül.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pro Day és draft hírek:

A Boise State Por Day-én Dirk Koetter és a secondary coach Jeron Johnson képviselte a Jags-t.
Gene Smith a Central Florida Pro Day-én volt ott szerdán. Az LB Bruce Miller lehet az akit innen figyel a Jags.
Minden csapat, így a Jags is ott volt a South Florida Pro Day-én. Itt a DT Terrell McClain lehet a kiszemelt.
A Southern Illinois Pro Day-én is votlt Jags scout, innen a CB Korey Lindsey-Woods az akit már figyel egy ideje.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy az várható volt(Kampman maitt +mert nem kapott 1 távozó se nagy szerződést tavaly a free agentek közül) a Jags idén nem kapott kompenzációs picket az idei draftra.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wayne Weaver adott egy interjút a hivatalos oldalnak, több témát is érintve.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9911
Szerinte a játékosok kontra tulajdonosok vita előbb mint útobb fog véget érni. Szerinte a mostani és a következő draft után elitcsapat lehet a Jags. Ő is megerősítette a "nagyon aktivak leszünk FA-ben" tervet az jó, végül is ő a tulaj, ő adja a pénzt hozzá.

Amúgy a "Ponder to Jacksonville" bandwagon szépen kezd kiterebélyesedni. Már Pete Prisco is Kerrigant vagy Pondert(!!!) javasolja 16-ra
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4016
Jó mondjuk ő csak "Captain Checkdown"-nak hívja Garrardot évek óta, és őt tekinthetjük a "Garrard húzzon már innen" mozgalom(?) szülőatyjának, szóval nem meglepő, hogy új QB-t akar. Mondjuk Ponder személyével én is kiegyeznék.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Christian Ponder: "nem kezeli jól a nyomást a zsebben - eléggé sérülékeny" ezek nem jó előjelek egy Jags QB számára...Húsrágó
Te is fiam Brutus? 😊
iktriad
Áve Cézár! 😉
Tudom, hogy nemrég hagytuk a hátunk mögött március idusát, úgyhogy a hátbaszúrások ideje lejárt, de egy irányító, akinél az "eléggé sérülékeny" jelző szerepel a leírásba, nekem legalábbis ijesztő. Úgy járunk mint a Lions, hogy két év alatt nem tudott lejátszani egy szezont a franchise QB...
Magamat kínozva: megnéztem pár prospect ismertetőt egy bizonyos D. "Woodoo" Harveyról, és hát igencsak rózsás képet festettek róla, a "beast as a passrusher" volt a kedvencem. Csak azért hozakodom ezzel elő, mert mintha a mostani DE felhozatallal kapcsolatban nem olvastam még csak hasonlót sem ismertetőkben. Szinte mindegyiknél szerepel az a megállapítás, hogy stabil tagja lehet egy csapatnak, de nem valószínű, hogy elite passrusher válik belőle VAGY nagy reményű, de még sok munka lesz vele... örülök, hogy falak szintjén általánosságban erősnek tűnik a draft mezőnye, de biztosan igaz ez kimondottan a 4-3 DE posztra is?
Máshonnan közelítve: ha erős mezőny, akkor az jelentheti azt is, hogy találni fog megfelelő embert letrade vagy esetleg a második körben is?

Volt olyan a közelmúltban, hogy egy csapat a draft után esetleg megmutatta a valueboardját?Húsrágó
Hátulról kezdve:
Nem, nem volt ilyen - bár tavaly a Cowboys value boardjáról volt fent a neten 1 kép (amin Alualu 1. körös volt, mert sokak szerint ő 2. körös pospect volt...)

A szakik szerint elsősorban 4-3 DEk közül jó sok remek prospect van az idei draft classban, szóval akár szóba jöhet egy 2. körös DE draft is. Gene miatt mondom, hogy ha nem QB lesz a pick, akkor valószinű a (D) falember idén (is - lásd még első két 1 körös pickje falember volt). Ebből, meg az idei draftclass-el kapcsolatos eddig megnyilatkozásaiból tippelek egy DE draftra az első körben.

DE és bust. Igen ez sajnos gyakran előforduló jelenség. Lásd még a közelmúltból Jarvis Moss-t és Vernon Gholston-t Harvey mellett. (Mindeközben az utóbbi idők nagy pass rusherei - Dumervil, Jared Allen, vagy akár Kampman mind középső körösek pickek voltak). A DE poszt is kicsit olyan mint a QB -overdrafted- mostanság. Sok csapat igyekszik minnél előbb szerezni egy újat.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.iktriad
Christian Ponder: "nem kezeli jól a nyomást a zsebben - eléggé sérülékeny" ezek nem jó előjelek egy Jags QB számára...Húsrágó
Te is fiam Brutus? 😊
iktriad
Áve Cézár! 😉
Tudom, hogy nemrég hagytuk a hátunk mögött március idusát, úgyhogy a hátbaszúrások ideje lejárt, de egy irányító, akinél az "eléggé sérülékeny" jelző szerepel a leírásba, nekem legalábbis ijesztő. Úgy járunk mint a Lions, hogy két év alatt nem tudott lejátszani egy szezont a franchise QB...
Magamat kínozva: megnéztem pár prospect ismertetőt egy bizonyos D. "Woodoo" Harveyról, és hát igencsak rózsás képet festettek róla, a "beast as a passrusher" volt a kedvencem. Csak azért hozakodom ezzel elő, mert mintha a mostani DE felhozatallal kapcsolatban nem olvastam még csak hasonlót sem ismertetőkben. Szinte mindegyiknél szerepel az a megállapítás, hogy stabil tagja lehet egy csapatnak, de nem valószínű, hogy elite passrusher válik belőle VAGY nagy reményű, de még sok munka lesz vele... örülök, hogy falak szintjén általánosságban erősnek tűnik a draft mezőnye, de biztosan igaz ez kimondottan a 4-3 DE posztra is?
Máshonnan közelítve: ha erős mezőny, akkor az jelentheti azt is, hogy találni fog megfelelő embert letrade vagy esetleg a második körben is?

Volt olyan a közelmúltban, hogy egy csapat a draft után esetleg megmutatta a valueboardját?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
miért akarod ennyire Pondert?braxa88
Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.iktriad
Christian Ponder: "nem kezeli jól a nyomást a zsebben - eléggé sérülékeny" ezek nem jó előjelek egy Jags QB számára...Húsrágó
Te is fiam Brutus? 😊

Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.iktriad
mikortól lenne ő kezdő? gondolom még Garrard a kezdő 1 v 2 évig.
amugy sztem ha lecsúszik julio akkor őt viszit a jax, vagy akár fel is mehetnek érte a rams elé, pl a lionsszal egy trade akiknek meg inkább CB kell de azt lejjebb is tudnak vinni(amu és pp már kiment)
😊braxa88
WR-t Gene nem fog draftolni 1 .körben. Több okból is: az elődje, Shack Harris megcsinálta 2× (Reggie Williams, Matt Jones), tudjuk milyen sikerrel(Most lehet együtt árulnak valahol zöldségeket Arkansasban 😊 ) ő meg ahogy nézem a eddig miket csinált mint GM, mindent máshogy akar csinálni mint az elődje. Plusz a pasas eddigi tevékenységéből kiindulva WR ügyben, számára nem akkora prioritás a poszt (lásd: amikor a mostaninál sokkal nagyobb WR need volt '09-ben, a 4. körben draftolt elöszőr elkapót...). Sokszor mondták már rá, hogy ő a két falat akarja megerősíteni évekre, aztán utána jöhet a többi. Nemrég (asszem ezen az oldalon megtalálod) nyilatkozta le, hogy szerinte a két line a legerősebb az idei draft classból. Van 1 tippem ez alapján, hogy DE-re megyünk majd rá....

Garrard és az 1-2 év. Utolsó éve ez Davidnek itt, ha egyátalán rajtkor még keretben lesz (amennyiben HLSZ - rövidítés, többet nem irom ki 😊 ) Plusz tavaly több sérülése volt mint college és az első 8 szezonjában együttvéve. Nem beszélve arról, hogy a fanbase nagy része már szívesen megszabadulna tőle (én nem tartozom közéjük, de azért örülnék már ha lenne valódi utódjelölt a poszton).

CB: Ja nem hiszem hogy Jimmy Smith személyisége Gene kompatibilis, mást meg nem látok az 1. kör közepén akit lehetne vinni (már ha nincs bent PP, és Amukamara). Ha 16-on maradunk, nagyon sanszos nekem a DE draft.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Florida Times Union szerint -is- Kerrigan tökéletsen beleillik a Gene által képviselt draftpolitikába:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-25/story/defensive-end-ryan-kerrigan-fits-jaguars-draft-profile
Szerintem is, de azért nála jobban örülnék mondjuk Cameron Jordannek, JJ Wattnak, vagy egy letrade esetén Pondernek...iktriad
miért akarod ennyire Pondert?braxa88
Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.iktriad
mikortól lenne ő kezdő? gondolom még Garrard a kezdő 1 v 2 évig.
amugy sztem ha lecsúszik julio akkor őt viszit a jax, vagy akár fel is mehetnek érte a rams elé, pl a lionsszal egy trade akiknek meg inkább CB kell de azt lejjebb is tudnak vinni(amu és pp már kiment)
😊
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A Florida Times Union szerint -is- Kerrigan tökéletsen beleillik a Gene által képviselt draftpolitikába:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-25/story/defensive-end-ryan-kerrigan-fits-jaguars-draft-profile
Szerintem is, de azért nála jobban örülnék mondjuk Cameron Jordannek, JJ Wattnak, vagy egy letrade esetén Pondernek...iktriad
miért akarod ennyire Pondert?braxa88
Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.iktriad
Christian Ponder: "nem kezeli jól a nyomást a zsebben - eléggé sérülékeny" ezek nem jó előjelek egy Jags QB számára...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Florida Times Union szerint -is- Kerrigan tökéletsen beleillik a Gene által képviselt draftpolitikába:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-25/story/defensive-end-ryan-kerrigan-fits-jaguars-draft-profile
Szerintem is, de azért nála jobban örülnék mondjuk Cameron Jordannek, JJ Wattnak, vagy egy letrade esetén Pondernek...iktriad
miért akarod ennyire Pondert?braxa88
Hörit idézve "leginkább NFL kész QB ebből a draftból". Plusz serkentené a jegyeladást. Mondjuk vigyázni kell rá, mint a hímestojásra.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A Florida Times Union szerint -is- Kerrigan tökéletsen beleillik a Gene által képviselt draftpolitikába:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-25/story/defensive-end-ryan-kerrigan-fits-jaguars-draft-profile
Szerintem is, de azért nála jobban örülnék mondjuk Cameron Jordannek, JJ Wattnak, vagy egy letrade esetén Pondernek...iktriad
miért akarod ennyire Pondert?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Florida Times Union szerint -is- Kerrigan tökéletsen beleillik a Gene által képviselt draftpolitikába:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-25/story/defensive-end-ryan-kerrigan-fits-jaguars-draft-profile
Szerintem is, de azért nála jobban örülnék mondjuk Cameron Jordannek, JJ Wattnak, vagy egy letrade esetén Pondernek...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 apró draft hír:

A Jags tegnap ott volt a Boston College Pro Day-én. Innen az LB Mark Herzlich az akit már a tavalyi college szezonban nézgetett a Jags.

És a Jaguars volt az egyik olyan NFL csapat aki felbukkant a South Dakota State DB/KR-jének, Cole Brodienak a workoutján:
http://twitter.com/RavensInsider/status/50927471377387520#