Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tania Ganguli szerint a Jags nincs azon 5 csapat közt aki megprobált a lockout alatt egyezkedni FA_kkel (és valószinleg büntetésre számíthat emiatt majd).

JDR megint visszatért a "fiatalok nem bírták a tavalyi év végén a terhelést" témára. Most adott tipekket, hogyan fogja ezt elkerülni idén ("ha lesz szezon" - komolyan el fogom kezdeni HLSZ-ként hozzátenni a mondandomhoz míg tart a lockout).
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9898

Draft:
A Jags a QB coach Mike Sheppardet küldte el a Nevada Pro Dayére. Gondolom akkor nem a CB-kre volt ott kíváncsi....Remélem meg fogjuk úszni a Kaepernick draftot. Aranyos srác, (meg magabiztos), de azért 4. körnél előbb nem kéne....

A Jags egy regional scoutot küldött Stanzi, Clayborn és Ballard (=Iowa) pro dayére, és volt 1 scout a Georgia-n is.

És ugy néz ki a Jags fog találkozni az Arizona C Colin Baxter-rel is. A prospect elmúlt évekbeli sérülései valószinűleg UDFA jelölt.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Pauline szerint a Jags lefixált 1 workoutot a Boise safetyjével, Jeron Johnsonnal. A valószinüleg inkább SS-ként bevethető játékos a draft késöbbi köreiben kellhet majd el.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem meglepő módon Josh Scobee és főleg Montell Owens nem túlságosan örül a tervezett ST változtatásoknak:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-21/story/jaguars-question-possible-special-teams-changes
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Lageman interjúk utolsó része, ki mással mint Gene Smith-el:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4012
A GM is megismételte a defense FA-k általi erősítést (már ha lesz persze. Jellemző hogy Gene végre akar költeni FA-kre, erre -jelenleg- ezt most nem lehet megcsinálni...)

Gene szerint a legerősebb ez a draftclass a két vonalnál (A D-line-t adom, de az O-line class is erős lenne idén?...), és szerinte a safety a leggyengébb (Azt hiszem itt elsősorban FA -remélhetőleg-erősítés lesz, mondjuk én is inkább ezt a verziót tartanám jobb lehetőségnek...). Plusz megint megerősítette hogy akar QB-t draftolni majd valamikor a draft alatt.

És 1 kis draft: 13 másik csapat társaságában a Jags 1 scoutja ott volt az Abilene Christian Pro Day-én. Itt a WR Edmond Gates a top prospect.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags lefixált egy privát workoutot a UConn OLB-jével, Lawrence Wilsonnal:
http://newyorkstateofsports.com/2011/02/23/2011-draft-prospect-lawrence-wilson/

És ime az aktualizált propect érdeklődési lista: http://www.bigcatcountry.com/2011/3/21/2052133/jacksonville-jaguars-2011-nfl-draft-interests
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A National Football Post szerint a Virginia Tech QB-ja Tyrod Taylor érkezik majd workoutra valamikoriktriad
igazi franchise QB alkat.
másodévesen a 2 TD/7 INT mérlege különösen imponáló volt 😊Höri
Gondolom(vagy legalább is remélem) hogy nem olyan komolyak a szándékaink vele, csak nézegeti a front office, hogy egyátalán érdemes-e vele foglalkozni.
iktriad
😀 reménykednek, hátha Brady 😛
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A National Football Post szerint a Virginia Tech QB-ja Tyrod Taylor érkezik majd workoutra valamikoriktriad
igazi franchise QB alkat.
másodévesen a 2 TD/7 INT mérlege különösen imponáló volt 😊Höri
Gondolom(vagy legalább is remélem) hogy nem olyan komolyak a szándékaink vele, csak nézegeti a front office, hogy egyátalán érdemes-e vele foglalkozni.

És ha már workoutok, a Jacksonville State CB-je, T.J. Heath április 19-én ugrik be egy workoutra. A prospect akár FS-ként is alkalmazható. A Virginia Tech mellett a STanford Pro Day-én is ott volt a Jags. Ott állítólag a FB Owen Marecic miatt volt ott elsősorban a Jags.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A National Football Post szerint a Virginia Tech QB-ja Tyrod Taylor érkezik majd workoutra valamikoriktriad
igazi franchise QB alkat.
másodévesen a 2 TD/7 INT mérlege különösen imponáló volt 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A National Football Post szerint a Virginia Tech QB-ja Tyrod Taylor érkezik majd workoutra valamikor, valamint a Florida State FB-jének, Matt Dunhamnak az ügynöke szerint a Jags azon csapatok között van, akik érdeklődnek a játékos iránt. (Valószinű a srác majd UDFA lesz).
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Kb mennyi ilyen privát workoutot szervez a Jags egy draft előtt?Húsrágó
minden csapathoz 30 játékos látogathat el, amibe nem számítanak bele a helyi egyetemek játékosai.Höri
köszi!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kb mennyi ilyen privát workoutot szervez a Jags egy draft előtt?Húsrágó
minden csapathoz 30 játékos látogathat el, amibe nem számítanak bele a helyi egyetemek játékosai.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
fél nap késést még éppen el tudunk nézni 😉 😉 😉 😉 😉 remélem\kívánom, hogy valami pozitív dolog miatt legyenek ezke a offline periodusok!Húsrágó
Fél nap késéssel reélehetőleg azért be tudok számolni a Jags híreiről - remélem:

A Jags megjelent a Maryland, az Illinois, a Penn State, a Kansas, a Marshall és a Grand Valley State Pro Day-én.

A Jags lefixált egy privát workoutot április 17-ére a NW Missouri State CB-jével, Ryan Jonesal. Ime egy scout report róla:
http://thejaggernaut.com/2011/03/06/2011-nfl-draft-profile-cb-ryan-jones-nw-missouri-state/iktriad
Don Carey átképzésével példálózni nem egy jó alap...
Kb mennyi ilyen privát workoutot szervez a Jags egy draft előtt?
Alualunak miért nem volt ilyen? Komolyan átgondolva a dolgot, attól igazán nem kellett tartani, hogy előbb kimegy mint 1/10, így viszont egy kis közös munka tapasztalatával szegényebben kellett draftolni őt... Csak én nem értem ezeket?Húsrágó
Alualu esetében a Jags egyátalán nem mutatott túl sok érdeklődést egész draft előtti szezonban, ez volt Gene "csele". Én a draft előtti nap hallottam Vic-et beszélni Alualuról, a szokásos Jaguars This Week mock draftkor, hogy akár ő is lehet a Jags választottja az első körben.
Most is lehet hogy csak megy a vakítás Kerrigannel, és más a fő célpont nem a Purdue DE-je. Majd kiderül (ha lesz draft persze...)

Jack Del Rio beszélt Jeff Lagemannel: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4011 (Itt is elhangzik, amit Gene is mondott- nagyon aktiv FA-t tervez a Jags - ha lesz persze free agency...- elsősorban a védelmet akarják ez utón megerősíteni - ez nekem azt súgja hogy akár jöhet Kampman kaliberű játékos megint...)

És John Oeshernek is nyilatkozott Jack az új szezon változásairól éscélokról a '11-es idényre
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9890

Draft - FCS kiadás:
A Jags egy scoutja ott volt a Florida A&M Pro Dayén , és a csapat lefixált egy privát workoutot a Lehigh OL-jével, Will Rackleyvel, aki iránt korábban is mútatott a Jags érdeklődést.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
(Szolgálati közlemény: A mai naptól sajnos ritkábban leszek "online" egy darabig, lesz -mint pl ma- mikor 1 teljes napig nem jutok majd netközelbe. Igyekszem persze - a következő napokban/hetekben elég szükös- szabadidőmben mindent pótolni, beírni majd így is. Csak legfejebb nem azonnal, hanem pár óra/fél nap késéssel teszem meg, már ha nem irja be ide valaki addig az adott infót. )iktriad
fél nap késést még éppen el tudunk nézni 😉 😉 😉 😉 😉 remélem\kívánom, hogy valami pozitív dolog miatt legyenek ezke a offline periodusok!Húsrágó
Fél nap késéssel reélehetőleg azért be tudok számolni a Jags híreiről - remélem:

A Jags megjelent a Maryland, az Illinois, a Penn State, a Kansas, a Marshall és a Grand Valley State Pro Day-én.

A Jags lefixált egy privát workoutot április 17-ére a NW Missouri State CB-jével, Ryan Jonesal. Ime egy scout report róla:
http://thejaggernaut.com/2011/03/06/2011-nfl-draft-profile-cb-ryan-jones-nw-missouri-state/iktriad
Don Carey átképzésével példálózni nem egy jó alap...
Kb mennyi ilyen privát workoutot szervez a Jags egy draft előtt?
Alualunak miért nem volt ilyen? Komolyan átgondolva a dolgot, attól igazán nem kellett tartani, hogy előbb kimegy mint 1/10, így viszont egy kis közös munka tapasztalatával szegényebben kellett draftolni őt... Csak én nem értem ezeket?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pro Day és draft hírek:

A Missouri Pro Day-én Jack Del Rio és Dirk Koetter képviselte a Jaguarst. Gondolom utóbbi főleg Gabbert miatt volt ott elsősorban.

A Jags azon 6 csapat közt volt, aki megjelent az Appalachian State Pro Day-én. Az
OL Daniel Kilgore és a DB Mark LeGree a két fő prospect itt, mindkettőt felé már volt korábban Jaguars érdeklődés.

A Jaguars (és a Chiefs is) megfigyelte a Central Michigan C-jét, Colin Miller-t. Ő UDFA jelölt (már ha lehet majd olyanokat igazolni a draft után, már ha lesz egyátalán draft....)

És 4 csapat, köztük a Jags is érdeklődik a Baldwin-Wallace DE-je, Keith Darbut után.

Mel Tucker a '11-es védelemről:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9887
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Szolgálati közlemény: A mai naptól sajnos ritkábban leszek "online" egy darabig, lesz -mint pl ma- mikor 1 teljes napig nem jutok majd netközelbe. Igyekszem persze - a következő napokban/hetekben elég szükös- szabadidőmben mindent pótolni, beírni majd így is. Csak legfejebb nem azonnal, hanem pár óra/fél nap késéssel teszem meg, már ha nem irja be ide valaki addig az adott infót. )iktriad
fél nap késést még éppen el tudunk nézni 😉 😉 😉 😉 😉 remélem\kívánom, hogy valami pozitív dolog miatt legyenek ezke a offline periodusok!Húsrágó
Fél nap késéssel reélehetőleg azért be tudok számolni a Jags híreiről - remélem:

A Jags megjelent a Maryland, az Illinois, a Penn State, a Kansas, a Marshall és a Grand Valley State Pro Day-én.

A Jags lefixált egy privát workoutot április 17-ére a NW Missouri State CB-jével, Ryan Jonesal. Ime egy scout report róla:
http://thejaggernaut.com/2011/03/06/2011-nfl-draft-profile-cb-ryan-jones-nw-missouri-state/
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi a helyzet?-lesz szezon vagy sem??-kicsit le vagyok maradva,ha tud valaki informáljon lécci!!!Thxarmando83
elkezdődött jogi huzavona, röviden egyszerűen lehetetlen elmondani. jelenleg inkább aféle hajlik szerintem a dolog, hogy sajnos nem lesz (pont a jogi hercehurca miatt) vagy esetleg rövidített menetrendű. Kb a köv hónapban dőlhet el, van-e értelme reménykedni a szezonban, vagy felejtős.
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mi a helyzet?-lesz szezon vagy sem??-kicsit le vagyok maradva,ha tud valaki informáljon lécci!!!Thx

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
(Szolgálati közlemény: A mai naptól sajnos ritkábban leszek "online" egy darabig, lesz -mint pl ma- mikor 1 teljes napig nem jutok majd netközelbe. Igyekszem persze - a következő napokban/hetekben elég szükös- szabadidőmben mindent pótolni, beírni majd így is. Csak legfejebb nem azonnal, hanem pár óra/fél nap késéssel teszem meg, már ha nem irja be ide valaki addig az adott infót. )iktriad
fél nap késést még éppen el tudunk nézni 😉 😉 😉 😉 😉 remélem\kívánom, hogy valami pozitív dolog miatt legyenek ezke a offline periodusok!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Draft Hírek:

A Jags találkozott a Florida G/C-jével Mike Pounceyal. Pouncey azt mondta Mark Longnak a Florida Pro Dayén, hogy arra számít, a 16 és 20. hely között már draftolva lesz, mert a Dolphins, a Jaguars, a Patriots, a Giants és Buccaneers is találkozott már vele.

A Jags, mint minden NFL csapat, ott volt a Pitt keddi Pro Day-én is. Valamint hétfőn ott volt 1 Jags scout a Central Michigan Pro Dayén. Itt a LB Nicholas Bellore felé már volt korábban érdeklődés a Jags részéről.

Továbbá a Jags is azon csapatok között volt, aki a Fort Valley State WR-ét, Ricardo Lockette-t megfigyelte annak Pro Day-én. (Gil Brandttól van az infó). A Jags, a Buccaneers és a Patriots le is kötött interjút a sráccal, és 15 NFL csapat küldött scoutot a Pro Dayére!

Végül, ma a Florida State Pro Day-én a QB coach Mike Sheppard fogja képviselni a Jags-t, és fogja árgus szemekkel figyelni Christian Ponder-t az FSU QB-jét.

(Szolgálati közlemény: A mai naptól sajnos ritkábban leszek "online" egy darabig, lesz -mint pl ma- mikor 1 teljes napig nem jutok majd netközelbe. Igyekszem persze - a következő napokban/hetekben elég szükös- szabadidőmben mindent pótolni, beírni majd így is. Csak legfejebb nem azonnal, hanem pár óra/fél nap késéssel teszem meg, már ha nem irja be ide valaki addig az adott infót. )
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ma van a Florida Pro Day-e, a Jags-t személyesen a nagy kahuna, Gene Smith képviseli a helyszínen
http://yfrog.com/hsxp5lgjiktriad
baromi jó svédasztalos ebéd? 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wayne Weaver levele a Jaguars szurkolóihoz a lockout kapcsán:
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=9878

Ma van a Florida Pro Day-e, a Jags-t személyesen a nagy kahuna, Gene Smith képviseli a helyszínen
http://yfrog.com/hsxp5lgj

És hogy FCS-ről is jöjjön hír, a Jags ott van a Delaware Pro Day-én is. Innen a QB Pat Devlin az 1. számú draft prospect
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nocsak ez érdekes:
Jack Del Rio abban is látja a tavaly év végi 3 zsínórban elszenvedett zakó okát, hiogy mint mondta "túlhajtotta a fiatal játékosait" az év második felében:

Del Rio said at the scouting combine that part of the reason for the team's late-season collapse last year was he pushed them too hard.
"I think we pushed our young guys to the point where they didn't have anything left,'' Del Rio said. "I've got to do a better job getting my team ready to play their best in December. We got there because we pushed. But in pushing hard, they didn't have anything left at the end of the year.''

Lehet ez is tényező volt a 3 vereségben, mint ahogy MJD majd Garrard kiválása. De azért ezt az apróságot se hagyjuk figyelmen kivül:
The Jaguars lost their last three game in 2006 and 2010, and their last four in 2009.
Forrás: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-03-12/story/nfl-confidential-will-players-show-more-resolve-previousiktriad
belefért volna a 3 vereség, ha előtte 12-t nyernek 😉 azt hiszem, kicsit jobban fájt volna, ha az Indyt behúzzák a végén, aztán úgy maradnak le a rájátszásról, hogy HOU és WAS ellen buknak....
btw (gondolatok a témában): 18 meccses alapszakasz esetén (sem) fáradhatnak el 13 forduló után! Nincs ilyen egyszerűen.
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Pro Day hír:
A Jags ott volt a California (Alualu alma matere) Pro Dayén, elsősorban Cameron Jordanre fókúszálva.

És 1 kis OFF:
Ime az idei bowl.hu fórum mock draft játékának Jags pickjei:

1/16. Jacksonville Jaguars: Christian Ponder, QB (Florida State) - A tavaly Alualu pick most én is sokkoltam mindenkit az 1.körben 😛
2/17. Jacksonville Jaguars: Stefan Wisniewski, OC/OG (Penn State)
3/16. Jacksonville Jaguars: Greg Jones, LB (Michigan State) -így lenne Greg I és II Jones
4/17. Jacksonville Jaguars: Ricky Elmore, DE (Arizona)
4/24. Jacksonville Jaguars: Chris Culliver, FS/CB (South Carolina)
5/16. Jacksonville Jaguars: Ryan Hill, CB (Miami)
6/17. Jacksonville Jaguars: Julius Thomas, TE (Portland State)

Az 5. körös picket utólag bánom, a San Diego State WR-én, Vincent Brown-on és Hill között gondolkodtam. Igy útólag azt gondolom, hibáztam. Biztos Grant, Damon és Jason Hill befolyásolt a draftolásnál hogy a névrokonuk mellett döntöttem végül. 😊 A többi pickért viszont vállalom a felelősséget és a kritikát. D minuszok és Fek ide lőjjetek(jöjjetek) 😊

Amúgy a 7 pickből csupán épp Ryan Hill az, akiről nincs információm, hogy a Jags figyelné, a másik 6-ról már volt olyan infó hogy érdeklödünk utána!iktriad
"GM Ik" sokat költött FA-re az offseasonben? Mert egy 4. és egy 5. körös picknél nagyobb ott a fejetlenség. Már nem emlékszem melyik belinkelt cikk (vagy esetleg Te írtad...) de pont azt fejtegette, hogy Vezető alkat kell a hátsó alakzatba. Bár nem ismerem a választottaidat, de ha nem hatalmas steal mindkettő, akkor nincsenek velük szemben ilyen elvárásaim, ami nem jó...
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nagy kosaras hírében is álló TE a Portland Stateről, Julius Thomas eképpen nyilatkozott a Rob Borassal (Jags TE coach) eltöltött workoutról:

"Coach Boras from the Jaguars and Daniels from the Steelers put me through different routes they wanted to see me run and different blocking drills they wanted to see. It lasted about an hour and then I went to dinner with the coach from the Jaguars and we had a good conversation." - Julius Thomas

Amúgy a Jags egyre nyiítabban mutatja ki érdeklődési szándékát Ryan Kerrigan felé. Na ez most vagy smokescren (pl. Alualu felé SEMMILYEN hivatalos érdeklődés nem volt draft előtt a Jacksonville részéről) vagy ez lesz az első kör egyik, ha nem a legnagyobb papírforma pickje(már ha lesz draft persze...).
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a frissített listája azokanak a prospecteknek, akiket a Jags figyel vagy már kapcsolatba is lépett.
http://www.bigcatcountry.com/2011/3/14/2047723/2011-nfl-draft-jacksonville-jaguars-interests

A legfrisebb név a listán Brooks Reed, az Arizona DE/LB-je, aki privát workoutot hajtott végre 1 Jagár scout jelenlétében.