Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki összeszedi Meyer faszságait?
steelwolf
Tessék itt egy best of (még tudnék írni párat mellé, ha kell...) - nem rövid:

Jan. 14: Hired as Jaguars' seventh head coach
Feb. 10: Hires Chris Doyle as director of sports performance. Doyle was longtime head strength coach at Iowa but reached a separation agreement in June 2020 after he had been accused of making racist statements and bullying and belittling Black players
Feb. 11: Fritz Pollard Alliance blasts Jaguars and Meyer for hiring Doyle. Doyle later resigns, with Meyer and GM Trent Baalke saying they did not consider the implications of hiring him
April 29: Jaguars select Trevor Lawrence first overall. The team also took RB Travis Etienne, Lawrence's Clemson teammate, 25th. Meyer admitted in a post-draft news conference that he had wanted to take former Florida WR Kadarius Toney with that pick
May 20: Sign Tim Tebow to play tight end, a position the former Heisman Trophy winner had never played
July 1: NFL fined Jaguars $200,000 and Meyer $100,000 for excessive contact during a June 1 OTA. Team also ordered to forfeit two OTAs during the first week of the 2022 offseason
July/August: Meyer has Lawrence alternate days with the first-team offense with Gardner Minshew throughout training camp to earn the starting quarterback job
Aug. 25: Meyer announces Lawrence as the starter
Aug. 28: The Jaguars trade Minshew to Philadelphia
Aug. 31: Meyer says he and Baalke considered a player's vaccination status when determining final cuts. NFLPA opens an investigation
Sept. 12: Jaguars look unprepared and confused during a season-opening 37-21 loss at Houston, which was regarded by many as the worst team in the league entering year
Oct. 2: Two days after losing a Thursday night game in Cincinnati, a video of a woman dancing near Meyer's lap goes viral on social media
Oct. 4: Meyer apologizes for his actions. "I just apologized to the team and staff for being a distraction. Just stupid and so I explained everything that happened and owned it. Just stupid. Should not have myself in that kind of position." Roughly an hour after Meyer's news conference another video emerged on social media that appeared to show Meyer touching what appeared to be the same woman's bottom while he was sitting at the bar
Oct. 5: Khan issues a public rebuke of Meyer over the two videos
Dec. 11: NFL Network reports that Marvin Jones Jr. had to be persuaded to return to the team facility after leaving in response to Meyer's vocal criticisms of the wide receiver corps. NFLN also reported that Meyer called his assistant coaches losers during a staff meeting and asked them to defend their resumes. A league source refuted the report about the meeting to ESPN
Dec. 12: Jaguars lose 20-0 at Tennessee in the fourth shutout loss in franchise history. After game, Meyer denied both NFLN allegations and said anyone leaking information risks losing their job
Dec. 13: Khan says he will not make any hasty decision nor will he be swayed by emotion when it comes to what to do with Meyer
Dec. 15: Ex-Jags kicker Josh Lambo alleges Meyer kicked him in the leg while he was stretching in warmups before a practice during the week of the final preseason game. Meyer said the "characterization of me and this incident is completely inaccurate and there are eyewitnesses to refute his account." Meyer was fired hours later

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
több mint 2 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 753
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 2 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
Én végignéztem Meyert az OSUnál.

Mindig is egy faszkalap volt.

Remélem nem engedik többet játékosok közelébe.

Féreg.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.
Stez
Iktriad belinkelt pár napja egy Eisen műsort, amiben elmondta, hogy ebben a ligában "mindenki dumál", ez van, együtt kell vele tudni élni.
r.baggio
ICYMI
több mint 2 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 838 — 258. §
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.
Stez
Iktriad belinkelt pár napja egy Eisen műsort, amiben elmondta, hogy ebben a ligában "mindenki dumál", ez van, együtt kell vele tudni élni.

Számomra sokkal bicskanyitogatóbb az, hogy schefter rögtön azzal jött, hogy a college edzőknek milyen a mérlege, de az is nyilvánvaló, hogy mennyire zárt a közeg, mikor ezeknek a friss hc-knak a stábja is tele van rutinos nfl veteránokkal, sőt szinte csak abból áll a coaching staff

Meyer egy címeres idióta, ezen nincs mit különösebben magyarázni meg óriási összefüggéseket keresni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esetleg Hue Jackson vagy Jason Garrett mint HC??
BoB jó lesz GM-nek, ahhoz úgyis "jobban" ért 😀
dioadam
Hue Jacksont a héten nevezte ki az FCS-es Grambling State HC-nek. Ő nem jön.
Mondok még egy Garrettnél is rosszabbat: Adam Gase. Jim Tomsula mit csinál manapság?
iktriad
Adam Gase-ről el is feledkeztem. Remélem Ő (sem) jön.
dioadam
És Dabo Sweeney se. Kéne valami új NorvAway szpré, ami elriasztja a szar HC jelölteket még attól is, hogy jelentkezzenek az állásra. Aki nem tudná, miről beszélek:
 www.youtube.com/watch?v=n49gf6LYc6A

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Most olvasom a Lambo sztorit. Urbánnak amúgy vége van minden szinten. Ez védhetetlen.

Amúgy én visszaszóltam volna neki, hogy már nem egyetemen van.
Amadeus
Visszaszólt neki Lambo, hogy még egyszer ilyet meg ne próbáljon csinálni. Erre Meyer megint odaszólt, hogy ő a "Head Ball Coach", azt rúg meg, akit akar.
winston
mi mehetett floridában meg ohio staten ahol mindenki védte és vigyázott h semmi se derüljön ki...
briareos
SOON!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Esetleg Hue Jackson vagy Jason Garrett mint HC??
BoB jó lesz GM-nek, ahhoz úgyis "jobban" ért 😀
dioadam
Hue Jacksont a héten nevezte ki az FCS-es Grambling State HC-nek. Ő nem jön.
Mondok még egy Garrettnél is rosszabbat: Adam Gase. Jim Tomsula mit csinál manapság?
iktriad
Adam Gase-ről el is feledkeztem. Remélem Ő (sem) jön.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Most olvasom a Lambo sztorit. Urbánnak amúgy vége van minden szinten. Ez védhetetlen.

Amúgy én visszaszóltam volna neki, hogy már nem egyetemen van.
Amadeus
Visszaszólt neki Lambo, hogy még egyszer ilyet meg ne próbáljon csinálni. Erre Meyer megint odaszólt, hogy ő a "Head Ball Coach", azt rúg meg, akit akar.
winston
mi mehetett floridában meg ohio staten ahol mindenki védte és vigyázott h semmi se derüljön ki...

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most olvasom a Lambo sztorit. Urbánnak amúgy vége van minden szinten. Ez védhetetlen.

Amúgy én visszaszóltam volna neki, hogy már nem egyetemen van.
Amadeus
Visszaszólt neki Lambo, hogy még egyszer ilyet meg ne próbáljon csinálni. Erre Meyer megint odaszólt, hogy ő a "Head Ball Coach", azt rúg meg, akit akar.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 176
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
Willie Parker
Inkább lassú lajhár gyilkos. Meg rossz emberismerő is, mert már évek óta ismeri Meyert, és mégis kinevezte HC-nek. De hát ő csak balfaszokat szokott kinevezni.
iktriad
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Kövezzetek meg, de én BoB-ot szívesen megnézném ha nem is vezetőedző, de koordinátorként itt.
Azért ő edzőként messze messze nem volt annyira gyenge mint GMként.

Szerkesztette: Tarsi
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Most olvasom a Lambo sztorit. Urbánnak amúgy vége van minden szinten. Ez védhetetlen.

Amúgy én visszaszóltam volna neki, hogy már nem egyetemen van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esetleg Hue Jackson vagy Jason Garrett mint HC??
BoB jó lesz GM-nek, ahhoz úgyis "jobban" ért 😀
dioadam
Hue Jacksont a héten nevezte ki az FCS-es Grambling State HC-nek. Ő nem jön.
Mondok még egy Garrettnél is rosszabbat: Adam Gase. Jim Tomsula mit csinál manapság?

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
Willie Parker
Inkább lassú lajhár gyilkos. Meg rossz emberismerő is, mert már évek óta ismeri Meyert, és mégis kinevezte HC-nek. De hát ő csak balfaszokat szokott kinevezni.
iktriad
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Bajuszban az erő ugye Khannál -> itt csak Jeff Fisher segíthet
empty taxi
Felkèszül a másik Doug 😛😉
dande
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Hess, hess. Természertesen csak Marvin Lewis vagy Jim Caldwell lehet a befutó. 😊 😊 😊 (Utóbbi miatt annyira nem is bánkódnék, igen tudom, alacsonyan van a mérce).
De Lefty vagy Hackett(ex Jags OC) visszahozatala se lenne baj.

Ezek után 100%, hogy Bevell lesz jövőre is a HC. 😊
iktriad
Esetleg Hue Jackson vagy Jason Garrett mint HC??
BoB jó lesz GM-nek, ahhoz úgyis "jobban" ért 😀
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Bajuszban az erő ugye Khannál -> itt csak Jeff Fisher segíthet
empty taxi
Felkèszül a másik Doug 😛😉
dande
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Hess, hess. Természertesen csak Marvin Lewis vagy Jim Caldwell lehet a befutó. 😊 😊 😊 (Utóbbi miatt annyira nem is bánkódnék, igen tudom, alacsonyan van a mérce).
De Lefty vagy Hackett(ex Jags OC) visszahozatala se lenne baj.

Ezek után 100%, hogy Bevell lesz jövőre is a HC. 😊
iktriad
Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy az oldalvonalon Trevor Lawrence vagy Jim Caldwell aludna-e el előbb.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bajuszban az erő ugye Khannál -> itt csak Jeff Fisher segíthet
empty taxi
Felkèszül a másik Doug 😛😉
dande
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Hess, hess. Természertesen csak Marvin Lewis vagy Jim Caldwell lehet a befutó. 😊 😊 😊 (Utóbbi miatt annyira nem is bánkódnék, igen tudom, alacsonyan van a mérce).
De Lefty vagy Hackett(ex Jags OC) visszahozatala se lenne baj.

Ezek után 100%, hogy Bevell lesz jövőre is a HC. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
Willie Parker
Inkább lassú lajhár gyilkos. Meg rossz emberismerő is, mert már évek óta ismeri Meyert, és mégis kinevezte HC-nek. De hát ő csak balfaszokat szokott kinevezni.
iktriad
És most majd felhívja BoB-ot.
Willie Parker
Bajuszban az erő ugye Khannál -> itt csak Jeff Fisher segíthet

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
Felkèszül a másik Doug 😛😉
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
Willie Parker
Inkább lassú lajhár gyilkos. Meg rossz emberismerő is, mert már évek óta ismeri Meyert, és mégis kinevezte HC-nek. De hát ő csak balfaszokat szokott kinevezni.
iktriad
És most majd felhívja BoB-ot.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
Willie Parker
Inkább lassú lajhár gyilkos. Meg rossz emberismerő is, mert már évek óta ismeri Meyert, és mégis kinevezte HC-nek. De hát ő csak balfaszokat szokott kinevezni.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Iktriad is ilyenkor alszik/dolgozik 😄
peach
Délelőtt nem dolgozom, de aludtam egy jót. Azt álmodtam kirúgták Meyert. Felébredtem és tényleg megtörtént!
A héten Lambofield-re kéne átkeresztelni a pályát. És lehet szorítani a Jags sikeréért.
iktriad
Mondtam, vagy mondtam, hogy Shao Khan a csendes gyilkos.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gonosz, de igaz. 😊
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Fú ez a Lambo sztori is gecc.
Nem kell jópofizni a játékosokkal, de basszus felnőtt, multimilliomos férfiakat normális módon kell kezelni.
Tony Adams
Hú, ezt most olvastam csak. Elképesztő.
winston
Lambo is türelmes, engem megrúg ez az öreg nem érdekel h kibasznak utána, fekszik a földön a fogait keresve
briareos
Vagy úgy kell csinálni, hogy balesetnek tűnjön és ki sem rúgnának utána. Gondolom meg lehet találni a Vak Komondor floridai változatát 😉
dioadam
Vak floridai aligátor, nyilván you know.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy infokat szivarogtatsz heteken, honapokon keresztul? Hat szerintem az minden, csak nem elfogadhato, es nem egyenes ember/emberekre vall. 😀
Stez
Alapjában véve igazad van. De egy ekkora szemétláda megérdemelte. Amúgy meg nem lepődnék, meg ha a szivárogtatásban Baalke is benne let volna. Közdtudott a liga berkein belül, hogy mádja hátbadöfni a HC-it (lásd még Harbaugh, Jim), csak hogy több hatalma legyen. (Ezért is kéne őt is kibaszni.)