Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sztem qrva nagy lutri az edzőválasztás, igazából fingunk nem lehet, hogy ki fog beválni. Sztem Meyer kiválasztásánál mindenki összepisálta magát, hogy mekkora királyság oszt terített betli lett. Mi is örömködtünk Rhule miatt, aztán az is fosnak tűnik. Csak a jóisten tudja ki valik be, az hogy valaki egyetemen, vagy NFL-ben koordinátorként jól tevékenykedett pont qrvara nem garancia a sikerre.
gabokocka
És még a siker fogalma is viszonylagos. Pl. PC nálunk 10 éve még az isten volt aki megreformálja a focit. Mára meg csak egy csökönyös makacs öreg, aki hülyeséget hülyeségre halmoz. Kurva jó volt a két SB részvétel, de ezt teljesen lerombolja az elmúlt pár év ámokfutásával, hogy már a szurkerek kezdik kikiabálni a csapatból. Sikeres? Számok alapján igen. Haladunk valamerre? Lejtőn lefelé hosszú évekre.
funkyparduc
Hát ezt eléggé átérzem, csak régebben voltak a Super Bowlok 😀
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 031 — Erin Elite Andrews
Sztem qrva nagy lutri az edzőválasztás, igazából fingunk nem lehet, hogy ki fog beválni. Sztem Meyer kiválasztásánál mindenki összepisálta magát, hogy mekkora királyság oszt terített betli lett. Mi is örömködtünk Rhule miatt, aztán az is fosnak tűnik. Csak a jóisten tudja ki valik be, az hogy valaki egyetemen, vagy NFL-ben koordinátorként jól tevékenykedett pont qrvara nem garancia a sikerre.
gabokocka
És még a siker fogalma is viszonylagos. Pl. PC nálunk 10 éve még az isten volt aki megreformálja a focit. Mára meg csak egy csökönyös makacs öreg, aki hülyeséget hülyeségre halmoz. Kurva jó volt a két SB részvétel, de ezt teljesen lerombolja az elmúlt pár év ámokfutásával, hogy már a szurkerek kezdik kikiabálni a csapatból. Sikeres? Számok alapján igen. Haladunk valamerre? Lejtőn lefelé hosszú évekre.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
iktriad
Jeff Fisher - hogy bizonyítsa az NFL-lel kapcsolatos naprakészségét - a HC interjún óriási számokkal felírja a falra: 7-9 és 9-7 között garanciát adok. Arra nem tud válaszolni, h a 17. meccs miért szükséges, szerinte az csak egy Premier League forduló (boxing day).

Bill O'Brien két feltételt támaszt: 1) neki minden trade-hez egyházi áldás szükséges, ezért hozzák el neki a Plébánost Houstonból 2) több masszőrt, hogy idecserélhesse Watsont.

A terv megbukik, mert a Plébánosnak no trade klauzulája van. Watson pedig már melegített...

Jon Gruden - miután peren kìvül törölte minden email fiókját- az interjún felrajzol egy Spider 2 Y Bananát, de Trevor lecsapja a pókot, KisKhan megeszi a banánt, így a terve egészen üresnek bizonyul. Y-why?

Gregg Williams egy doboz Bountyval kedveskedik a tulajnak, de neki rossz emlékei vannak a kókuszról, ezért elblitzeli a személyes találkozót.

Jim Caldwell - miután elsőre elalszik Baalke köszöntőjekor - második meghallgatásra kényszerül, ám ott rosszul használja a piros zászlót, ami Shir Khan számára vörös posztó. ("Pusztulj Maugli!" felkiáltással elrohan a Craven Cottage-ig).

Doug Pederson kezdésként összeverekszik Baalke-val, akit egy RPO-val legyőz, innentől teljhatalmat követel, de az indiai gyökerek(nek)kel rendelkezőknek ez már sok, hiszen a brit hangzású nevek csak rosszat jelenthetnek.

Chip Kelly megmutatja a playbookját, amiről kiderül, hogy Andy Reid egyrészt kimerítette, másrészt megette reggelire, ezért csip-csip-csókázással döntik el a jövőjét. Itt is kikap.

Pete Carroll is jelentkezik, de közlik vele, h a jelenlegi szabályok alapján csak egy csapat tulajdonosa lehet. (A Roman Abramovics szindróma alapján nyilván mennétek Londonba, ott olcsóbb az építési engedély.)

Jim Harbaugh jól indít az interjún ugyanis teleordítja a WC ajtajára szögelt Urban Meyer portrét. Meggyőző, Khannál ő győz, de a kis kánnak zavaró, hogy másnak is van az AFC-ben Haribója (rosszat tesz a brandnek), ezért lebeszéli fatert a gumicukorról. Amúgy is rontja a fogakat, elég rágós falat és nyers is, Cinderella nem is szereti különösebben. A Lambo Fieldnek elég egy évben egy idegbeteg alapon térdeltetik.

Khan kétségbeesésében kinevezi Claudio Ranierit, hátha csodát tesz.

Kérem kapcsolja ki, költözzön Londonba és irány a Champo!

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 930
Sztem qrva nagy lutri az edzőválasztás, igazából fingunk nem lehet, hogy ki fog beválni. Sztem Meyer kiválasztásánál mindenki összepisálta magát, hogy mekkora királyság oszt terített betli lett. Mi is örömködtünk Rhule miatt, aztán az is fosnak tűnik. Csak a jóisten tudja ki valik be, az hogy valaki egyetemen, vagy NFL-ben koordinátorként jól tevékenykedett pont qrvara nem garancia a sikerre.
gabokocka
Nekem itt az a kérdés, hogyha Meyer ekkora fasz, akkor vajon ugyanezt csinálta az egyetemen a fiatalokkal vagy csak most hitte azt, hogy itt ő a Meyer (rossz szóvic, jajj XD)...
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
eskü ha még egyszer beírja valaki bajszos sz*r (aka Fisher) nevét a Jaguars topicba, bármilyen pozitív kontextusban, annak 100 évnyi átok fogja sújtani a csapatát...
Ppistike
az enyémet már alapból sújtja...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Sztem qrva nagy lutri az edzőválasztás, igazából fingunk nem lehet, hogy ki fog beválni. Sztem Meyer kiválasztásánál mindenki összepisálta magát, hogy mekkora királyság oszt terített betli lett. Mi is örömködtünk Rhule miatt, aztán az is fosnak tűnik. Csak a jóisten tudja ki valik be, az hogy valaki egyetemen, vagy NFL-ben koordinátorként jól tevékenykedett pont qrvara nem garancia a sikerre.
gabokocka
Ilyenkor értékelődnek fel az olyan már bizonyított szakemberek mint a bajszos Halász. Az ő kinevezése legalább nem lenne zsákbamacska, illetve ha az is abban a zsákban már nem mozog semmi... 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 040 — Így remélem megfelelek nektek.....
DPvel egyèbkènt èpp most kèszítettek riportot, Eagles topicba megtalálható, ès egyèrtelműen èrdekli az új munka, ès amit meg fog ezzel kapcsolatban nèzni az a QB helyzet (vajh mièrt 😁😁😁) szóval neki elèggè fit lenne ez itt, kèrdès valóban mi lenne a GM helyzet. Balkèzt szintèm tènyleg el kellene takarítani( jó messze őt is az NFLtől....)
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
eskü ha még egyszer beírja valaki bajszos sz*r (aka Fisher) nevét a Jaguars topicba, bármilyen pozitív kontextusban, annak 100 évnyi átok fogja sújtani a csapatát...
Ppistike
Kleine Fische(.) , gute Fische(.) 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 268 — Keep pounding
Sztem qrva nagy lutri az edzőválasztás, igazából fingunk nem lehet, hogy ki fog beválni. Sztem Meyer kiválasztásánál mindenki összepisálta magát, hogy mekkora királyság oszt terített betli lett. Mi is örömködtünk Rhule miatt, aztán az is fosnak tűnik. Csak a jóisten tudja ki valik be, az hogy valaki egyetemen, vagy NFL-ben koordinátorként jól tevékenykedett pont qrvara nem garancia a sikerre.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi ertelme itt a dramazasnak, meg a szar legkoron valo ugralasnak. Egyetlen egy pozicioba kell kinevezni jo embert, aztan minden megoldodik, tullihegni nem kell. Ekes peldaja ennek az evekig szarverem Cleveland, de a Colts is. A megfelelo GM egy ev alatt kisopri a szart, es megfelelo vaganyra terel akar egy Jaguarsot is. A Browns Mayfieldek elott sokkal melyebb godorben volt, mint a Jax. Meyer elhuzott, de a kulcs nem ezen lesz, amig folotte egy idiota dolgozhat. Kell egy jo GM, aki megfelelo donteseket hoz majd az uj HC kapcsan. De ez ugy is csak a nyar erdekessege lesz, addig interim kell, az meg igazabol tokre mindegy, ki lesz. Sot, a Jaxnek csak jo is, ha nem csuszik ki a top3-bol a drafton, mert kulcsfontossagu lenne, hogy Lorenzo kapjon legalabb egy vagy ket elit pajtikat maga melle. Nyilvan itt elsosorban elkapora gondolok, valami oriasi tehetseg megkonnyitene a dolgat neki is. Kedvelem Jonest, Shenault-ot, de nem ilyen komolytalan kozepkategorias (vagy Jones eseteben kioregedo) megoldasokat kell odavagni az iranyitonak. Kovetni kell a Cincy peldajat, a tehetseg kapja meg a Chase-fele supportot peldaul.

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Shipley HC kivánságlistája. Bowlest nagyon nem akarom belőlük, de a többiek jöhetnek. Igen, Jim Caldwell is,
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-head-coach-search-byron-leftwich-and-4-other-names-to-consider

iktriad
Doug Farrar is megírta a maga listáját:  touchdownwire.usatoday.com/lists/6-potential-replacements-for-urban-meyer-as-jaguars-head-coach/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
iktriad
Fú McDanielst emberileg én továbbra se. Nyilván látjuk, hogy mit tud Mac Jonesból is kihozni, de still fáznék tőle.
tenorx
McDanielst én sem lámogatom, a denveri kitérője nem sikerült túl fényesre. Igaz régen volt, de ha jól emlékszem, emberileg sem volt makulátlan. Plusz ugye a Colts-os eset is elég fura. Daboll / Hackett +1.
winston
Én nem vagyok benne biztos, hogy a felsoroltak közül bárki is akarna a Jaguarsba HC lenni. Nem kötekedésképp, de Meyer sem kapott 1 évet egy 1/1-es irányítóval. ( Értem a hátteret, de na )
Sajnos HC-tól feljebb sincsenek rendben a dolgok és így nehéz egy normális kultúrát kiépíteni, én így látom. Talán Pederson….
KeyG
Igen jól látod... pont ez a legnagyobb probléma és pont ezt lett volna feladata orvosolni az idei szezonnak... Azt kellene kitalálni, hogy ki tudja lapátra tenni a fentebb ülőket... Mondjuk lehet az is elég lenne, ha Tony "átvenné" a gyeplőt aputól, mondjuk full time job képében..
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 083
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
iktriad
Fú McDanielst emberileg én továbbra se. Nyilván látjuk, hogy mit tud Mac Jonesból is kihozni, de still fáznék tőle.
tenorx
McDanielst én sem lámogatom, a denveri kitérője nem sikerült túl fényesre. Igaz régen volt, de ha jól emlékszem, emberileg sem volt makulátlan. Plusz ugye a Colts-os eset is elég fura. Daboll / Hackett +1.
winston
Én nem vagyok benne biztos, hogy a felsoroltak közül bárki is akarna a Jaguarsba HC lenni. Nem kötekedésképp, de Meyer sem kapott 1 évet egy 1/1-es irányítóval. ( Értem a hátteret, de na )
Sajnos HC-tól feljebb sincsenek rendben a dolgok és így nehéz egy normális kultúrát kiépíteni, én így látom. Talán Pederson….

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
eskü ha még egyszer beírja valaki bajszos sz*r (aka Fisher) nevét a Jaguars topicba, bármilyen pozitív kontextusban, annak 100 évnyi átok fogja sújtani a csapatát...
több mint 2 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 666 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Esetleg Hue Jackson vagy Jason Garrett mint HC??
BoB jó lesz GM-nek, ahhoz úgyis "jobban" ért 😀
dioadam
Hue Jacksont a héten nevezte ki az FCS-es Grambling State HC-nek. Ő nem jön.
Mondok még egy Garrettnél is rosszabbat: Adam Gase. Jim Tomsula mit csinál manapság?
iktriad
Ryan fivérek és Fisher is jó ötlet illetve GregW is szívesen beleordít 1-2 rookie arcába. 😀
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
iktriad
Fú McDanielst emberileg én továbbra se. Nyilván látjuk, hogy mit tud Mac Jonesból is kihozni, de still fáznék tőle.
tenorx
McDanielst én sem lámogatom, a denveri kitérője nem sikerült túl fényesre. Igaz régen volt, de ha jól emlékszem, emberileg sem volt makulátlan. Plusz ugye a Colts-os eset is elég fura. Daboll / Hackett +1.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊



Kezét csókolom, azért kapott 100 millió feletti szerződést. Tudniillik, hogy teremtse meg a winning kálcsört. Mit gondolt? Kap egy LA Rams szintű csapatot a segge alá és kezébe nyomják a Lombardit? Ezért tartották sokan elit edzőnek.

Jó kultúrájú, erős rosterű csapatoknak ritkán kell új hc.

Meg kell nézni mikor váltott edzőt utoljára a Saints, Patriots, Ravens.
Amadeus
100 milliót azért nem kapott, azt Gruden kapott tőletek. 😊 5 éves szerződése volt, kb. 60 millióért.
több mint 2 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Szóba került itt a kirúgás előtt, hogy mitől lett ilyen hülye Meyer, esetleg mindig ilyen volt-e, stb.

Anélkül, hogy bármelyikük egyetemi pályafutását behatóan ismerném, azért itt jól látszik Trevor és Meyer példáján, hogy milyen az, amikor valaki a karrierje során talán először egy igazán elcseszett helyzetbe kerül. Kapnak egy borzalmas rostert, egy pozitívnak éppen nem nevezhető kultúrát (emlékezzük Coughlin is hogy ment el), egy nem túl érdeklődő tulajdonost, akitől azért sok segítséget valószínűleg nem fog kapni. Na itt jön ki az, hogy ki milyen ember, a legszarabb helyzetben. Könnyű népszerűnek lenni, amikor minden fasza.

Szóval Trevor nekem úgy tűnik, hogy felnő a feladathoz. Persze gyenge a szezonja, dob egy halom picket, de mégis valamiféle hosszú távú vezérszerepet be fog tudni tölteni. Bizakodóak vele kapcsolatban, ahogy látom.
Meyeren viszont a krízishelyzetben teljesen kiütközött az amúgy is benne szunnyadó Mészöly Kálmán.
Kampman
Kezét csókolom, azért kapott 100 millió feletti szerződést. Tudniillik, hogy teremtse meg a winning kálcsört. Mit gondolt? Kap egy LA Rams szintű csapatot a segge alá és kezébe nyomják a Lombardit? Ezért tartották sokan elit edzőnek.

Jó kultúrájú, erős rosterű csapatoknak ritkán kell új hc.

Meg kell nézni mikor váltott edzőt utoljára a Saints, Patriots, Ravens.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 903
Szóba került itt a kirúgás előtt, hogy mitől lett ilyen hülye Meyer, esetleg mindig ilyen volt-e, stb.

Anélkül, hogy bármelyikük egyetemi pályafutását behatóan ismerném, azért itt jól látszik Trevor és Meyer példáján, hogy milyen az, amikor valaki a karrierje során talán először egy igazán elcseszett helyzetbe kerül. Kapnak egy borzalmas rostert, egy pozitívnak éppen nem nevezhető kultúrát (emlékezzük Coughlin is hogy ment el), egy nem túl érdeklődő tulajdonost, akitől azért sok segítséget valószínűleg nem fog kapni. Na itt jön ki az, hogy ki milyen ember, a legszarabb helyzetben. Könnyű népszerűnek lenni, amikor minden fasza.

Szóval Trevor nekem úgy tűnik, hogy felnő a feladathoz. Persze gyenge a szezonja, dob egy halom picket, de mégis valamiféle hosszú távú vezérszerepet be fog tudni tölteni. Bizakodóak vele kapcsolatban, ahogy látom.
Meyeren viszont a krízishelyzetben teljesen kiütközött az amúgy is benne szunnyadó Mészöly Kálmán.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley HC kivánságlistája. Bowlest nagyon nem akarom belőlük, de a többiek jöhetnek. Igen, Jim Caldwell is,
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-head-coach-search-byron-leftwich-and-4-other-names-to-consider

LOL 1.



LOL 2.
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 046 — Big Penix Energy
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.
Stez

Véletlenül ült bele a csajszi is az ölébe, véletlenül rúgdossa és cseszteti a csapat veterán kickerét és még sorolhatnánk a húzásait... Ezek olyan patkány dolgok, hogy kurvára megérdemelte, hogy felszínre kerültek, akár szivárogtatással, akár közvetetten, mindegy. Nem csodálom, hogy a csapat fellázadt ellene. 25 éve le se szarták volna ezeket a húzásait, nem lett volna videó a sztripperről, de szerencsére már nem játszhatja egy NFL HC a kiskirályt. És azt pláne nem, hogy ő kegyes úr, ha játszani hagyja a csapat legjobb futóját

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 046 — Big Penix Energy
Ez az Urbán jobb lett volna:
 www.youtube.com/watch?v=Elifbnp5W8g
empty taxi
és még nagyobb májer is

több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Leftwich. McDaniels. Moore. Daboll.

Pederson, talán.
Maka
Tetszetős. Én még talán Hackett nevét ide írnám. Egy-két embert még ismerne is a játékosok közül, amikor nálunk volt OC.
iktriad
Fú McDanielst emberileg én továbbra se. Nyilván látjuk, hogy mit tud Mac Jonesból is kihozni, de still fáznék tőle.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 301 — Lájkold a zsűrit!
Ez az Urbán jobb lett volna:
 www.youtube.com/watch?v=Elifbnp5W8g


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...