Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.
Stez
Szerintem ez oké, nem nevezném patkányságnak. Mondjuk jelezhették volna az NFLPA felé is, az nyilván elengánsabb út, de sem sportban, sem máshol nem kötelessége elviselni a munkavállalónak az ilyen bánásmódot.
winston
Hogy infokat szivarogtatsz heteken, honapokon keresztul? Hat szerintem az minden, csak nem elfogadhato, es nem egyenes ember/emberekre vall. 😀

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki összeszedi Meyer faszságait?
steelwolf
A Colts topikba menj olyan hosszúságú hszek-ért, mint az a lista lenne. 😊
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.
Stez
Szerintem ez oké, nem nevezném patkányságnak. Mondjuk jelezhették volna az NFLPA felé is, az nyilván elengánsabb út, de sem sportban, sem máshol nem kötelessége elviselni a munkavállalónak az ilyen bánásmódot.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki lehet az interim HC?
Bazzani
Aki tavaly volt náltaok. A sorban jövő Texans, Jets duó ellen össze is jöhet neki Meyer win totalja 2 hét alatt.
iktriad
Legalább talán kiderül, hogy miatta szar az offense, vagy mégiscsak Meyer miatt volt az. Aztán nehogy az legyen, hogy Robinson sokat lesz pályán (most akkor pakolhatom vissza a fantasy kezdőbe vagy ne?), és még Cisco is pályát lát?
winston
Texans ellen játszunk, szerintem J-Rob 100 yard felett végez.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó lesz ez. Most szépen jön majd mindenki elő az ilyen történeteivel. Ezek egyetemen még "elmentek", de itt már sok.
Matthew99
Ja, most pedig el lehetne kezdeni keresgelni a masik oldalon is, mert nalam az sem elfogadhato, amikor a jatekosok buktatnak edzot, es hogy teljesen veletlenul elkezdenek szivarogtatni szinte minden heten valami sztorit az oltozon belulrol. Meyer egy idiota, de a csapatnal meg patkany(ok) van(nak), ami Meyer nelkul sem tul pozitiv, ami a jovot illeti.

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Valaki összeszedi Meyer faszságait?
steelwolf
 www.amazon.com/Above-Line-Lessons-Leadership-Championship/dp/1101980729

haha
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 309 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki összeszedi Meyer faszságait?
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ki lehet az interim HC?
Bazzani
Aki tavaly volt náltaok. A sorban jövő Texans, Jets duó ellen össze is jöhet neki Meyer win totalja 2 hét alatt.
iktriad
Legalább talán kiderül, hogy miatta szar az offense, vagy mégiscsak Meyer miatt volt az. Aztán nehogy az legyen, hogy Robinson sokat lesz pályán (most akkor pakolhatom vissza a fantasy kezdőbe vagy ne?), és még Cisco is pályát lát?
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki lehet az interim HC?
Bazzani
Aki tavaly volt náltaok. A sorban jövő Texans, Jets duó ellen össze is jöhet neki Meyer win totalja 2 hét alatt.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Iktriad is ilyenkor alszik/dolgozik 😄
peach
Délelőtt nem dolgozom, de aludtam egy jót. Azt álmodtam kirúgták Meyert. Felébredtem és tényleg megtörtént!
A héten Lambofield-re kéne átkeresztelni a pályát. És lehet szorítani a Jags sikeréért.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 657 — a new hope (again)
Iktriad is ilyenkor alszik/dolgozik 😄



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 619 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sacksonville reloaded 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
BULI VAAAAAN!
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Boldog Karácsonyt! 😊
jöhet vissza Gardner Lambo! 😀
 twitter.com/rapsheet/status/1471353431327707139

Szerkesztette: Ppistike
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Fú ez a Lambo sztori is gecc.
Nem kell jópofizni a játékosokkal, de basszus felnőtt, multimilliomos férfiakat normális módon kell kezelni.
Tony Adams
Hú, ezt most olvastam csak. Elképesztő.
winston
Lambo is türelmes, engem megrúg ez az öreg nem érdekel h kibasznak utána, fekszik a földön a fogait keresve
briareos
Vagy úgy kell csinálni, hogy balesetnek tűnjön és ki sem rúgnának utána. Gondolom meg lehet találni a Vak Komondor floridai változatát 😉
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Fú ez a Lambo sztori is gecc.
Nem kell jópofizni a játékosokkal, de basszus felnőtt, multimilliomos férfiakat normális módon kell kezelni.
Tony Adams
Hú, ezt most olvastam csak. Elképesztő.
winston
Lambo is türelmes, engem megrúg ez az öreg nem érdekel h kibasznak utána, fekszik a földön a fogait keresve

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fú ez a Lambo sztori is gecc.
Nem kell jópofizni a játékosokkal, de basszus felnőtt, multimilliomos férfiakat normális módon kell kezelni.
Tony Adams
Hú, ezt most olvastam csak. Elképesztő.
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 866
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?
dioadam
senkinek, amúgy is "nyugdíjból" jött vissza
Löfli
Ezért kár volt.
Pedig a kinevezésekor örültem, hogy ide jön. Azt hittem ez kell ahhoz, hogy meginduljunk felfelé.
dioadam
Ez kellett. Meyer levitte olyan mélyre a csapatot, ahonnan már csak felfelé van 😊
Sztem amúgy ez a játékosoknak adni fog most egy plusz motivációt.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?
dioadam
senkinek, amúgy is "nyugdíjból" jött vissza
Löfli
Ezért kár volt.
Pedig a kinevezésekor örültem, hogy ide jön. Azt hittem ez kell ahhoz, hogy meginduljunk felfelé.
dioadam
hát nem tudom, hogy egy minden szinten rosszul működő franchise-on hogyan tud segíteni egy edző? saleh egészen biztos, hogy jó coach és a jets éppen oda tart, ahova ti. egy edző, egy kubé ezeken a csapatokon nem segít.
gedam
hát pedig ez a kettő elég fontos alapköve egy rebuildnak. max a gm van ennyire fontos még.
több mint 2 éve
gedam 5 788
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?
dioadam
senkinek, amúgy is "nyugdíjból" jött vissza
Löfli
Ezért kár volt.
Pedig a kinevezésekor örültem, hogy ide jön. Azt hittem ez kell ahhoz, hogy meginduljunk felfelé.
dioadam
hát nem tudom, hogy egy minden szinten rosszul működő franchise-on hogyan tud segíteni egy edző? saleh egészen biztos, hogy jó coach és a jets éppen oda tart, ahova ti. egy edző, egy kubé ezeken a csapatokon nem segít.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Boldog Karácsonyt!! 😀
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?
dioadam
senkinek, amúgy is "nyugdíjból" jött vissza
Löfli
Ezért kár volt.
Pedig a kinevezésekor örültem, hogy ide jön. Azt hittem ez kell ahhoz, hogy meginduljunk felfelé.
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?
dioadam
senkinek, amúgy is "nyugdíjból" jött vissza


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Itt legalább van némi gógyi.
Nálunk hagyták volna 3-4évig garázdálkodni.
Ki lehet az interim HC?
Bazzani
Ha igaz a hír, akkor Derrel Bevell (OC) lesz az interim HC.
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ez is csak egy átlagos reggelnek indult, aztán feljöttem ide és szinte karácsonyi hangulatom lett 😀 😀

Kíváncsi vagyok, hogy ezek után kinek fog kelleni Meyer és milyen pozícióba?