Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
En ugy latom Lawrence dossziejat, hogy o lehetne a kovetkezo Bradyazisten. De azt varjak itt el tole, hogy a kovetkezo Mahomes legyen. Csakhat nem az.
ulpianus
Mármint kik várják ezt? Vagy mivan?
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 880 — Circus Maximus
En ugy latom Lawrence dossziejat, hogy o lehetne a kovetkezo Bradyazisten. De azt varjak itt el tole, hogy a kovetkezo Mahomes legyen. Csakhat nem az.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
.

A támadósor tegnap (is) katasztrófális volt. Utoljára Bortles alatt volt ennyire reménytelen a támadósor. Amikor mi támadtunk, már el sem hittem, hogy végig tudunk menni a pályán és TD-vel zárunk. És 1/1-re jött irányító, tehát nem indokolt a csapatrész szenvedése.
dioadam
Volt olyan, hogy Bortles 3 meccsen egymás után nem passzolt TD-t? Most ez van, egyszerűen nem veszélyes az offense senkire. Én még mindig a stábra gyanakszom, nem hiszem el, hogy mindeki elfelejtett focizni, Trevor meg sosem tudott.
winston
Nekem mindenféle utazási-kutatási ügyek miatt kellett beszélgetnem kollégákkal, cimborákkal az utóbbi hetekben és olyan egyetemekről, ahol a sport kimagasló.

Teljesen biztos vagyok abban, hogy Trevor Lawrenceről kb 30x annyi adat van, és számottevően több összehasonlító elemzés, vizsgálat készült, mint mondjuk 12 éve Sam Bradfordról volt.

Egyszerűen létszámban, minőségben, kapacitásban, alkalmazott technikában ennyivel több erőforrás áll rendelkezésre. Jómagam 5 olyan fiatalemberről -egykori Phd hallgatóról-tudok, akik a kísérlet-tervezés, és szimuláció területén szerzett ismereteiket a profi sportban kamatoztatják.
Kezd elkopni az a generáció, ami beleszagolt a gyepbe reggel, ránézett Bradfordra, és annyit mondott, hogy ezt csapdázzátok, mert ez gyáva, csak a tuttira megy. Én elhiszem, hogy ennek van romantikája, főleg, ha Clint Eastwood alakítja, de akkor is az van, hogy minél jobb valaki az egyetemen, annál több elemzés készül róla, és totálisan felkészültek belőle a csapatok, mire megérkezik az NFL-be. Némi túlzással gyakorlatilag lehet elölről kezdeni, és annál jobb, minél kevésbé van karaktere a játékának. Amíg nem kap egy új rendszert, ami működik körülötte, és kritikus szituációkban nincs meg a válaszra a választási lehetősége az új rendszer szerint, addig el fogja rontani, mert vagy a régi beidegződés jön elő, vagy összeakad az egész. Ilyenkor beleerőltetni valakit kritikus helyzetbe nem szabad.

Mahomez ült Alex Smith mögött, és amikor látszott a kémia, akkor jött,
Wilson egy akkor nagyon friss támadóegységbe jött egy olyan védelemmel, ami mellett lehetett kockázatot vállalni. Ott minden csillag együtt állt.
Pats tavaly letesztelte, hogy milyen rendszert szeretne, ők megint okosak voltak.

Azt továbbra is szeretném jelezni, hogy szerintem nem Schottenheimer fogja tudni arrébb tenni a sweet spotokat. Én nagyon szeretem őt, az apja örök ikonom, de.... nem

Mindegy nekem ez a válaszom a Lawrence kérdésre.

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Agnewnak ennyi volt a szezon, megy IR-re, de Meyer szerint teljesen fel fog gyógyulni.
Shaq Griffin agyrázkódás protokloban van.
Cam Robinson és Andre Cisco rendben van. Tyson Campbell kapcsán jó híreket kapott Meyer ma.
Linder és O'Shaughnessy kapcsán szerdán többet tud majd mondani. Most már mindkettőt vissza tudjuk hozni, mert 2 üres hely is van a kereten.
Shipley szerint Laviskát vissza kéne vinni a slotba, és vagy Treadwellnek vagy John Brownnk kéne ott alibizni. Shenaultnak nagyon nem izlik az X WR poszt, ez jól látható hetek óta.

Ki akar mosolyogni? Mind Meyer, mind a statok alapján Lawrencenek jónak mondható napja volt tegnap QB-ban.


Shipley itt ki is fejti, hogy a; miért volt jónak mondható napja Trevornak (a box score nem minden) és b; miért egyre lehetelenebb meghatározni idén, hogy mire képes.
 www.si.com/nfl/jaguars/gameday/49ers-30-jaguars-10-5-observations-on-jacksonvilles-week-11-letdown

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
.

A támadósor tegnap (is) katasztrófális volt. Utoljára Bortles alatt volt ennyire reménytelen a támadósor. Amikor mi támadtunk, már el sem hittem, hogy végig tudunk menni a pályán és TD-vel zárunk. És 1/1-re jött irányító, tehát nem indokolt a csapatrész szenvedése.
dioadam
Volt olyan, hogy Bortles 3 meccsen egymás után nem passzolt TD-t? Most ez van, egyszerűen nem veszélyes az offense senkire. Én még mindig a stábra gyanakszom, nem hiszem el, hogy mindeki elfelejtett focizni, Trevor meg sosem tudott.
winston
Én is az elsőfélidő végen csukta le a laptopot, egy szopást nézni más, tematikus oldalakon is lehet...

Ötlettelen volt a támadás, 1 trükkös póni a playbook: screenpass hátha Laviska kihámozza magát a védők közül (vagy ők a labdát a kezéből), másodikra futás, harmadikra hosszú labda egy elszakadni sem tudó WR irányába, az ideálisnál kicsit korábban, de Trevornak már az arcában vannak, szóval megdobja vagy sack... és ezzel 3&out, 1,5 perc, jöhet az ST.
De most őszintén, ez minden? Minden meccsen ezt kell nézni? Mikor lesz már vége?
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
.

A támadósor tegnap (is) katasztrófális volt. Utoljára Bortles alatt volt ennyire reménytelen a támadósor. Amikor mi támadtunk, már el sem hittem, hogy végig tudunk menni a pályán és TD-vel zárunk. És 1/1-re jött irányító, tehát nem indokolt a csapatrész szenvedése.
dioadam
Volt olyan, hogy Bortles 3 meccsen egymás után nem passzolt TD-t? Most ez van, egyszerűen nem veszélyes az offense senkire. Én még mindig a stábra gyanakszom, nem hiszem el, hogy mindeki elfelejtett focizni, Trevor meg sosem tudott.
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Akárhogy nézzük, az eddigi teljesítmény sajnos gyengébb, mint vártuk (és szerintem senki sem várta PO-ba a csapatot, tehát nem a túl magas elvárás miatt csalódás ez a szezon).

A védelem sokat javult a szezon elejéhez viszonyítva (emlékezzünk vissza a Texans elleni nyitómeccsre), de így is csak közepes a teljesítmény.
Tegnap az első félidőben futás ellen jók voltunk, passz ellen gyengék. A második félidőt már nem követtem, nem láttam értelmét.
Ha jövőre jönne egy CB + S páros a piacról, akkor egész jó lenne a védelem.

A támadósor tegnap (is) katasztrófális volt. Utoljára Bortles alatt volt ennyire reménytelen a támadósor. Amikor mi támadtunk, már el sem hittem, hogy végig tudunk menni a pályán és TD-vel zárunk. És 1/1-re jött irányító, tehát nem indokolt a csapatrész szenvedése.

Az edzők fizetése nem számít bele a fizetési sapkába, Khan tele van pénzzel, mégsem képes idehozni egy jó stábot. Ha egy kicsit is érdekelné a csapat, akkor zavarná az eddig elért eredmény (pontosabban annak a hiánya). Nehéz elhinni, hogy egy milliárdosnak ne lenne presztízskérdés, hogy legyen eredmény is.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Oké, hogy alakulgató csapat, oké, hogy nem jönnek a győzelmek. Sok jó csapatot építettek már fel úgy, hogy első évadban a jövőbeli remek irányító 2-3-4 meccset nyert. (Peyton Manning is 3-13-al kezdett pl.) De Meyer mégis mit csinál? Mert ennek a csapatnak van védelme, csak támadósora nincs.
peterk2005
vicces, mert szezon előtt pont fordítva lehetett gondolni. mondjuk a védelem is most két meccsen volt okés, viszont a támadósor most egy nulla. mindenki alulteljesít egyénileg is. a csapat egészében meg egyáltalán nem kompetitív. (a két győzelem szép volt azért).
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
"Azok a boldog szép napok, ég veled, Teeee nem tudod milyen jó nélküled"
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ezek után csak és kizárólag Colts-Jags meccsen vagyok hajlandó fogadni a Jags-re. 😀 Pedig nem is a győzelemre fogadtam - azt túl merésznek éreztem -, hanem csak a spread ellen.

Oké, hogy alakulgató csapat, oké, hogy nem jönnek a győzelmek. Sok jó csapatot építettek már fel úgy, hogy első évadban a jövőbeli remek irányító 2-3-4 meccset nyert. (Peyton Manning is 3-13-al kezdett pl.) De Meyer mégis mit csinál? Mert ennek a csapatnak van védelme, csak támadósora nincs. Az offense-en semennyire nem látni Meyer keze nyomát. A nyomait sem. Márpedig az ő szerződtetésének az igazi értelme az volt, ha az offense az ő szárnyai alá kerül. Ha nem is hív playeket, de legalább szorosan felügyeli, a kereteket adja. Ha ennyire elveszi az erejét/idejét a head coaching, akkor felesleges head coachnak mennie. Vagy szerezzen egy koordinátort aki dolgozik úgy, ahogy ő tudna.

Uff, lehiggadtam. 😊 Tudom nektem még rosszabb, de felidegelt ez a letdown, egy nagyon jó kis kombinációm ment el rajta. Úgy bíztam bennetek, hogy elindult a csapat felfelé, csinál most is egy izgalmas meccset.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 309 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerencsétek van Urbant visszaviszik a Gatorsbe

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ennél többet egyelőre nem vagyok hajlandó a Niners meccs kapcsán mondani.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nincs itt semmi látnivaló.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A pöttöm speedster WR John Brown felhozva a practice squadból a 49ers meccsre. Remélem jobban elsül a dolog, mint a Tyron Johnson féle kudarcba fúlt kisérlet. És ő még ismeri is az NFC Westes csapattokat is.
Egyelőre nem láttam, hogy Lindert vagy O'Shaughnessyt aktiváltuk voltna IR-ről.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer azt mondta ma, hogy J-Rob és Myles Jack is játszani fog. O'Shaughnessy több mint biztató hetet produkált az edzőpályán és jó eséllyel holnap aktiválhatjuk (van egy üres hely a rosteren Tyron Johnson miatt), Ő és Arnold szvsz tudna egy kis életet lehelni a rossz állapotban lévő támadójátékunkba. Linder Meyer szerint még még kérdéses, hogy aktiválva lesz-e. Szerintem Hollister a fő esélyes, hogy menjen az 53-ból, ha mindkét IR-es visszatérhet a keretbe. Azt is elmondta, hogy lehet 4 aktív TE is a meccsen, de akkor ST-ben is hozzá kell tenniük majd magukat belőlük néhányuknak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira "remek" lesz, amikor a Falcons, amely zsinórban két csúnya blowout vereséget benyalt alig vagy nem szerezve pontot, jövő vasárnap szerez majdnem vagy több mint 30-at a ellenünk és simán nyer, mindezt idegenben. Én szóltam előre.
iktriad
A védelem az elmúlt 2 meccsen jó volt, lehet benne bízni, hogy nem a Falcons ellen esnek szét.
A támadósor remeklése nagyobb meglepetés lenne.
Én nem érzem esélytelennek a győzelmet ellenük, de azért fogadni nem mernék rá.
dioadam
Hörpints fel egy Óvatos Duhaj sört ennek örömére. 😊

Amúgy ha a mindkét egymás után jövő most jövő NFC csapat ellen kikapunk otthon, az mindent elmond majd Meyerről, a stábjáról meg unzusammen az idényünkről.
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Annyira "remek" lesz, amikor a Falcons, amely zsinórban két csúnya blowout vereséget benyalt alig vagy nem szerezve pontot, jövő vasárnap szerez majdnem vagy több mint 30-at a ellenünk és simán nyer, mindezt idegenben. Én szóltam előre.
iktriad
A védelem az elmúlt 2 meccsen jó volt, lehet benne bízni, hogy nem a Falcons ellen esnek szét.
A támadósor remeklése nagyobb meglepetés lenne.
Én nem érzem esélytelennek a győzelmet ellenük, de azért fogadni nem mernék rá.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira "remek" lesz, amikor a Falcons, amely zsinórban két csúnya blowout vereséget benyalt alig vagy nem szerezve pontot, jövő vasárnap szerez majdnem vagy több mint 30-at a ellenünk és simán nyer, mindezt idegenben. Én szóltam előre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérülthelyzet.


Az megvan, hogy sutyiban kiraktuk Tyron Johnsont még kedden (már a Raiders gyakorlócsapatában van)? "Remek" huzás volt miatta elküldni pl. Collin Johnsont... Egyébként ha a Raidersben csinál valamit a szezon második felében, akkor a WR edző Sanjay Lalt úgy kéne kibaszni a szezon végén, mint macskát szarni.
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem tudom eldönteni, hogy melyik a rosszabb - a 18 drop vagy Meyer újabb brainfartja...


Ja és szóljanak neki, hogy a draft szezon még nem most van.


A "Lawrence nem is olyan jó, mint aminek tartották" kórus figyelmébe.


James O'Shaughnessy és Brandon Linder átpakolva a IR-ről visszatérők listájára. Megnézném O'Shaughnessy és Arnold együtt mire menne. Linderre múlt héten azt mondta Meyer, hogy most vasárnap már valószinű játszik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevorra és a maradására a legnagyobb veszély ha ez a GM-HC páros kezdi el jövőre is a munkát Jacksonville-ben.
Húsrágó
Sajna Shaot ismerve ez boritékolhatóan így lesz.
iktriad
Az lenne a gaz, ha hozna egy nagy nevet, majd egy ev mulva kirakna a teljes sleppet. Ez nem soccer, nem a Barcelona meg a Real Madrid, hogy tiz rossz meccs utan rogton menjen hisztizni a fonok az oltozobe. Klasszis NFL-koponyaknak is kell ido, nem hogy valakinek, akinek alapbol meg kell kuzdenie a profi es az egyetem kulonbsegeinek athidalasaval. Nem egyszeru meglepni ezt, es nem tiz het lesz. Sem itt, sem mashol. Sem Meyernek, sem masnak.

Shao hulye, ha nem vag ki mindenkit? Szerintem meg nem az.
Stez
Az mennyire gyakori, hogy edző, miután elveszíti az öltözőt, utána mégis csodát tesz?
Húsrágó
Szerintem az öltözőt még nem vesztette el, mert ahhoz elég keményen játszanak mostanság (főleg a védelem). A bizalmuk a Cincy meccs után biztos megingott benne, de azóta nyertünk kétszer, Még van 8 meccs, meglátjuk mennyire keményen fognak küzdeni érte a játékosai.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Trevorra és a maradására a legnagyobb veszély ha ez a GM-HC páros kezdi el jövőre is a munkát Jacksonville-ben.
Húsrágó
Sajna Shaot ismerve ez boritékolhatóan így lesz.
iktriad
Az lenne a gaz, ha hozna egy nagy nevet, majd egy ev mulva kirakna a teljes sleppet. Ez nem soccer, nem a Barcelona meg a Real Madrid, hogy tiz rossz meccs utan rogton menjen hisztizni a fonok az oltozobe. Klasszis NFL-koponyaknak is kell ido, nem hogy valakinek, akinek alapbol meg kell kuzdenie a profi es az egyetem kulonbsegeinek athidalasaval. Nem egyszeru meglepni ezt, es nem tiz het lesz. Sem itt, sem mashol. Sem Meyernek, sem masnak.

Shao hulye, ha nem vag ki mindenkit? Szerintem meg nem az.
Stez
Az mennyire gyakori, hogy edző, miután elveszíti az öltözőt, utána mégis csodát tesz?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Trevorra és a maradására a legnagyobb veszély ha ez a GM-HC páros kezdi el jövőre is a munkát Jacksonville-ben.
Húsrágó
Sajna Shaot ismerve ez boritékolhatóan így lesz.
iktriad
Az lenne a gaz, ha hozna egy nagy nevet, majd egy ev mulva kirakna a teljes sleppet. Ez nem soccer, nem a Barcelona meg a Real Madrid, hogy tiz rossz meccs utan rogton menjen hisztizni a fonok az oltozobe. Klasszis NFL-koponyaknak is kell ido, nem hogy valakinek, akinek alapbol meg kell kuzdenie a profi es az egyetem kulonbsegeinek athidalasaval. Nem egyszeru meglepni ezt, es nem tiz het lesz. Sem itt, sem mashol. Sem Meyernek, sem masnak.

Shao hulye, ha nem vag ki mindenkit? Szerintem meg nem az.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevorra és a maradására a legnagyobb veszély ha ez a GM-HC páros kezdi el jövőre is a munkát Jacksonville-ben.
Húsrágó
Sajna Shaot ismerve ez boritékolhatóan így lesz.