Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Remélem a bokája is rendben lesz a vasárnapi Colts meccsre.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jaguars szurkolók új arca!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, az ugye megvan, hogy már most kétszer annyi győzelmünk van már idén 8 meccs alatt, mint tavaly 16-on!!! 😊 😊 😊 Az előrelépés megkérőjelezhetetlen. (Sanszosan emiatt buktuk Odellt, de az a holnap problémája. Carpe Diem.)

Azért a Bills Oline is tudja ki a real deal: hárman blokkolják Tavent!

oxr4R9.png
winston
Jól tudják az ő Josh Allenjük révén, hogy milyen veszélyesek a Wyoming-i kötödésű NFL játékosok. Csodálom, hogy Wingard milyen csendes volt ma. (Ford és Shaq nagyott játszott hátul, szerintem Herndonnak lefött a kávé nickel CB-ben a S javára. Már csak Cisconak kéne valahogy pályára kerülnie.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azért a Bills Oline is tudja ki a real deal: hárman blokkolják Tavent!

oxr4R9.png
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

winston
10/10-es tweet,

A mi Joshunk nagyon készült a mai meccsre.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A mai volt 420 nap után aaz első Jags W Amerikában.
iktriad
Blaze It!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai volt 420 nap után aaz első Jags W Amerikában.
Urban szerint J-Rob bevethető lesz a Colts ellen.
Trevor azt mondta, nagyon sajnállja azokat a lehetőségeket, amit a pályán hagyott, mert korábbban lezárhattuk volna a meccset. Azt is elmondta, hogy ez volt az egyik legnagyszerűbb védelmi teljesítmény, amit valaha látott.
Urban szerint megvertük az NFL egyik legjobb csapatárt, dicsérte Cullen és a belső pass rusht, ami elég lehetőséget adott Smootnak és a jó Josh Allenek. Dicsérte Cullent a sok zonás felállásért is, és külön kiemelte Rudy Fordot, aki szerinte a csapat egyik legjobb játékosa (túlzásokba ne menjünk Urban,,,)
Trevor szerint a bokája rendben van, és ő és Meyer is dicsérte Beathardöt, ahogy beszállt arra a pár snapre.
Cam Robinsonnak a háta görcsöt kapott, ezért játszott és kezdett Walker Little LT-ben. Meyer szerint helytállt, Arról meg nem tehett, hogy ő csúsztt rá Trevor bokájára, amikor blokkolta az emberét..

Chark kint volt a meccsen és hozott egy régi ismerőst is. Továbbra is tartom, hogy nagy kár hogy őt és Collin Johnsont elengedtük. Remlélem Charkot nem fogjuk.


A Jags D 4 sacket és 8 QB hitet vitt be Allenen. Köztük kettőt ez az úriember. Szóltak neki, hogy év végén lejár a szerződése, és vírítani kéne? 😊 Szerintem elöszőr került elő a meccs után nyilatkozni.

Szívesen Wyatt.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amikor Trevor lesérült, rosszabbnak tűnt a dolog, csodálkoztam, hogy aztán visszajött. De lehetne beszélni arról is, hogy CJ honnan húzta elő azt a két ász passzt, amit eleresztett míg ben volt? A két legszebb passz volt kb a meccsen, kár hogy a 2.-at Agnew elejtette.
winston
Remélem nem tűnik istenkáromlásnak, hogy Beathard szerintem már a preseasonban is sokkal jobb volt, mint Minshew.
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Sajnos lemaradtam. Bethard minek volt a palyan?
Ppistike
Trevornak bokasérülése volt, és nem is tűnt 100%-osnak a második félidőben. pl. nem hiszem ,hogy egy egészséges Trevor úgy túldobja a tök üres Marvin Jonest a meccs végén.
iktriad
Amikor Trevor lesérült, rosszabbnak tűnt a dolog, csodálkoztam, hogy aztán visszajött. De lehetne beszélni arról is, hogy CJ honnan húzta elő azt a két ász passzt, amit eleresztett míg ben volt? A két legszebb passz volt kb a meccsen, kár hogy a 2.-at Agnew elejtette.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnos lemaradtam. Bethard minek volt a palyan?
Ppistike
Trevornak bokasérülése volt, és nem is tűnt 100%-osnak a második félidőben. pl. nem hiszem ,hogy egy egészséges Trevor úgy túldobja a tök üres Marvin Jonest a meccs végén.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Sajnos lemaradtam. Bethard minek volt a palyan?
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szívesen!

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma a mi Josh Allenünk volt jobb! Sack+Int+Fumble a másik Joshtól, plusz egyszer ha jól rémlik megállította futóként is.
winston
Ez sosem volt kérdés, ugye ikt? 😊
Wyatt
Nem, az már nagyobb hogy szerzett TAVEN BRYAN 2 SACKET ma. A brit tudósok teljesen tanácstalanok a jelenség kapcsán.


*Jovo heten is, nem csak a Rams ellen. Ettol fuggetlenul nagy skalp volt ez a mai, le a kalappal elottetek, Sracok!
Bence94
Indianapolis nem a West Coast, ettől függetlenül az jövő heti odavágón valószinűleg szívunk, hogy majd az év végi visszavágon nyerjűnk és legalább az a sorozat éljen még egy évet.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Urban nagy edző igaz Iktriad
VvAlekosz
Ez az állítás csak Urban legend jelenleg.
iktriad
Bízz az Urban 😇

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 697 — "Grammar maci"
Best team in the league!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Bence94 Indianapolis Colts 1 903
Az elmúlt két forduló alapján Geno Smithre két hét készülés is kevés volt, Allenre egy hét is bőven elegendő. 😊
somoskovig
Mindenki alulértékeli a West Coast faktort a Jags esetében. A Rams ellen vagy 30-al fogunk kikapni pár hét múlva.
iktriad
*Jovo heten is, nem csak a Rams ellen. Ettol fuggetlenul nagy skalp volt ez a mai, le a kalappal elottetek, Sracok!
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma a mi Josh Allenünk volt jobb! Sack+Int+Fumble a másik Joshtól, plusz egyszer ha jól rémlik megállította futóként is.
winston
Ez sosem volt kérdés, ugye ikt? 😊

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az elmúlt két forduló alapján Geno Smithre két hét készülés is kevés volt, Allenre egy hét is bőven elegendő. 😊
somoskovig
Mindenki alulértékeli a West Coast faktort a Jags esetében. A Rams ellen vagy 30-al fogunk kikapni pár hét múlva.
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 261 — 49ers GM
Az elmúlt két forduló alapján Geno Smithre két hét készülés is kevés volt, Allenre egy hét is bőven elegendő. 😊

több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Urban nagy edző igaz Iktriad
VvAlekosz
Ez az állítás csak Urban legend jelenleg.
iktriad
 twitter.com/wooklife1/status/1457458914568646665

Szerkesztette: winston
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Urban nagy edző igaz Iktriad
VvAlekosz
Ez az állítás csak Urban legend jelenleg.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki csípjen meg, mert álmodom!


mondtam én, hogy nyertek 😊
Löfli
Treadwell felé 1 labda ment - 0 elkapás. De egye fene megadjuk neki, hogy amióta az 53-ban van, veretlen a jags. 😊
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
A buli folytatódik: Josh Allen picket lop Josh Allentől!!! Ez volt Josh Allen 1. NFL INT-je, amit szerzett.

iktriad
Urban nagy edző igaz Iktriad
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 804 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mondtam én, hogy nyertek 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!