Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Lavska játszhat a Cards ellen Meyer szerint vasárnap.Cann szintén. CJ Hendersonról még nem tudni játszhat-e (Herndon már lesz a héten). Viszont O'SHaughnessyt egy pár hétre elvesztettük. De hát a Jags TE depth nagyon mély. Ja nem.

Meyer ma kiállt Lambo mellett, szerinte aosh vissza tud találni a régi formájába. Én nem vagyok olyan biztos ebben Urban,. Sajnos.

A RB Nathan Cottrell jött vissza a practice squadba. Őt küldtük el, amikor Duke Johnson ide iagzolt. Most hogy elment, Cottrell visszatért.
iktriad
megnéztem a zanzásítottat, hát nekem erről Trappatoni legendás "flasche Leer"-je jut eszembe.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Yikes, főleg Laviska számai. 17 neki szánt labdából 47 yardot összehozni elég gyengus.

iktriad
47 yard nem sok, de hány olyan labdája volt, ami LoS-on túlra ment? Mert szegény ha kap egy labdát 5 yardra a LoS-tól, akkor inkább nézzünk rá RB-ként mint WR-ként, és RB-nek a 9 futásból 47 yard jó arány. 😊
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Elképesztő egyébként, a WR poszt mennyire telítettnek és okésnak tűnt, emellett pedig a kicker helye volt atombiztos. Bár nem hiszem, hogy rosszabbak lettek az elkapók, rendszerszintűnek tűnik a probléma. Nem is tudom, hogy ez a jobbik eset-e, talán igen, azon könnyebb változtatni, mint megtanítani elkapni a labdát.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes, főleg Laviska számai. 17 neki szánt labdából 47 yardot összehozni elég gyengus.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lavska játszhat a Cards ellen Meyer szerint vasárnap.Cann szintén. CJ Hendersonról még nem tudni játszhat-e (Herndon már lesz a héten). Viszont O'SHaughnessyt egy pár hétre elvesztettük. De hát a Jags TE depth nagyon mély. Ja nem.

Meyer ma kiállt Lambo mellett, szerinte aosh vissza tud találni a régi formájába. Én nem vagyok olyan biztos ebben Urban,. Sajnos.

A RB Nathan Cottrell jött vissza a practice squadba. Őt küldtük el, amikor Duke Johnson ide iagzolt. Most hogy elment, Cottrell visszatért.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Olyan súlyos a szitu, hogy miközben Teddy és Trevor dumál a meccs után, a Jumbotron képén Jaxson DeVille épp öngyilkos lesz a háttérben.



iktriad
Öngyilkos Jaxson 😀

Amúgy Teddy profilból egy az egyben a túletetett Chris Rock, aki éppen azt magyarázza a fehér srácnak egy meghallgatáson, hogy: "Tarzan szerepére Te nem vagy alkalmas, menj haza nyugodtan!" (de a fehér srác nem hiszi el, sőt igazából, szíve szerint most megcsókolná Chris Rockot, mert bukik a tökfödőjére) 😊
Ott van a képben a filmes "magic moment", eskü! Ti is látjátok, ugye?
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hátrányból való játékot csak most tudja gyakorolni Trevor, később - a rengeteg egymást követő pozitív szezonban - erre már nem lesz mód, hiszen állandóan a Jags vezet majd. 😀

Amúgy én belealudtam a végébe, Agnewra a beérkezés után riadtam fel, hogy láthassam az alb.szott 2 pontost. És ott ki is kapcsoltam az egészet.

Amúgy nekem feltűnt némi hitehagyottság is, amikor Trevornak kb 5 labdájából 1-ből lett elkapás.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer elindult a Gus Bradley féle vezető úton. Mindezt Trevorral QB-ban. Ami szerintem "nagyobb bravúr", mint amit Gus csinált Hennevel, meg Szöszi 1.0-val QB-ban..


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan súlyos a szitu, hogy miközben Teddy és Trevor dumál a meccs után, a Jumbotron képén Jaxson DeVille épp öngyilkos lesz a háttérben.



Nem véletlen, hogy a Jags 2 hét után ilyeneket tweetel. Kár hogy már nem nagyon tudok hinni ilyen üres frázisoknak zsinórban 17 vereség után. Ja Meyer tudja, hogy Kyler és a 2-0 Cards jön vasárnap, vagy még nem szóltak róla neki erről? Egyébként meg nem keményen kell dolgozni, hanem okosan, de hát ez a Jaguars, odáig már nem tart a gógyi.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szegény macskát az ág is húzza.



O'Shaughnessy is megsérült, de nem baj, mert mély a TE rotáció. Oh wait.


YIKES.




Lambo viszont csalódás volt ma. Nem az a baj, hogy 52 yardról nem megy be a FG, hanem a labda "íve". Az a rúgás kb sehonnan se ment volna be. Lehet hamarosan be is áldozhatjuk az egyik hátsó körös picket egy rúgóra. Elsősorban Lambo-ra számítok, de fejben nagyon össze kell szednie magát.
dioadam
Meglepődnék, ha nem igazolnánk egy kickert a practice squadba (visszajön a norvég srác?) és sanszosan Lambonak az állásáért kell rúgnia a héten. Vagy edzésen, vagy legkésőbb a meccsen.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ez a meccs elsősorban az elkapókon ment el. Legalább 100 yard ment el a drop-okkon.
Igaz Trevor is túldobta őket jópárszor. Nem lehet mindig mindent elkapni, de ez egy kicsit túlzás...Edzésen és a videozások közben erre rá KELL feküdni, hogy már a következő meccsen javulás legyen!!

Talán hamarosan meg lesz az összhang Trevor és a WR sor között, csak kell még 1-2 meccs.
Ha az előszezonban nem ment volna feleslegesen a Trevor vagy Bajusz kezdjen hülyeség, akkor ez az összhang is jobban állna.

A védelem egész jó volt ma
Én már ennek is örülök, remélem rosszabb meccsük nem lesz az idényben és akkor lenne egy közepesen jó védelmünk 😊

Trevor bátran próbálkozik a hosszú labdákkal, remélem ezeket hamarosan sok sikeres elkapás és fordítás utáni győzelem fogja követni. Jó lenne egy olyan QB, aki akármikor képes God Mode-ba váltani 😊

Lambo viszont csalódás volt ma. Nem az a baj, hogy 52 yardról nem megy be a FG, hanem a labda "íve". Az a rúgás kb sehonnan se ment volna be. Lehet hamarosan be is áldozhatjuk az egyik hátsó körös picket egy rúgóra. Elsősorban Lambo-ra számítok, de fejben nagyon össze kell szednie magát.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább Agnew megvillantott valamit abból amiért hoztuk. A garbage timeban...

Új szezon. Ugyanaz a fos. Csak új emberekkel. 17. vereség zsinórban. És már a Lambonk is össze van törve.
iktriad
Az a baj, hogy ahogy most a dolog kinéz, ez tényleg fos. Most jobban sajnálom a dolgot Trevor miatt, nulla segítséget kap az edzőktől, de a körülötte lévő játékosoktól is. Nem idén kell nyerni, de nem egy épülő franchise benyomását kelti a csapat.
winston
Hogy a most már Broncos beat writer Ryan O'Halloran-t idézzem.

Na pl. ilyenek miatt is vagyunk ott ahol.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Új szezon. Ugyanaz a fos. Csak új emberekkel. 17. vereség zsinórban. És már a Lambonk is össze van törve.
iktriad
Az a baj, hogy ahogy most a dolog kinéz, ez tényleg fos. Most jobban sajnálom a dolgot Trevor miatt, nulla segítséget kap az edzőktől, de a körülötte lévő játékosoktól is. Nem idén kell nyerni, de nem egy épülő franchise benyomását kelti a csapat.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 319 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Trevorka azért jó volt, legalább van esély jövőt építeni, hogy van normális QB

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Új szezon. Ugyanaz a fos. Csak új emberekkel. 17. vereség zsinórban. És már a Lambonk is össze van törve.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rég láttam ilyen szép opening driveot tőlünk.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Király az idei draft class, megint 3 egészséges draft pick lesz inaktív.

CB Tre Herndon
DE/OLB Lerentee McCray
OL Walker Little
TE Jacob Hollister
DE/OLB Jordan Smith
DT Jay Tufele
iktriad
Trevor legyen, többi mindegy
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Király az idei draft class, megint 3 egészséges draft pick lesz inaktív.

CB Tre Herndon
DE/OLB Lerentee McCray
OL Walker Little
TE Jacob Hollister
DE/OLB Jordan Smith
DT Jay Tufele
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár az első köröseink (nem te, Trevor) úgy játszanának, mint ez az egykori UDFA.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezen a héten Laquon Treadwell lett aktiválva a gyakorló csapatból a meccsre.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉
KeyG
Adjuk Ronnie Stanleyért és Mark Andrewsért. Deal? 😊
iktriad
Stanley-vel nem biztos hogy jól járnátok. 😊
KeyG
Kit szeretnél LT-nek Lamar mellé őt vagy Cam Robinsont? 😉
iktriad
Ha a sérülés előtti Stanley-ről van szó akkor egyértelmű , de most sincs vele minden rendben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉
KeyG
Adjuk Ronnie Stanleyért és Mark Andrewsért. Deal? 😊
iktriad
Stanley-vel nem biztos hogy jól járnátok. 😊
KeyG
Kit szeretnél LT-nek Lamar mellé őt vagy Cam Robinsont? 😉
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉
KeyG
Adjuk Ronnie Stanleyért és Mark Andrewsért. Deal? 😊
iktriad
Stanley-vel nem biztos hogy jól járnátok. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers