Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Az új idényben úgy se volt még ilyen.

iktriad
Ha csak ennyi lenne Hollófészekben. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új idényben úgy se volt még ilyen.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis cukiság - így lett bejelentve a kapitányválasztás.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Amendola ment Houstonba, reméljük a hazafis, főcsoport döntős agymenését már nem tudja felidézni! 🤨
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap statja - reménykedjünk, hogy nem most szakad meg ez az elképesztő sorozat.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvannak az idei csapatkapitányok - több köztük az új ember, mint akik már tavaly is itt voltak:

Josh Allen
Shaq Griffin
Myles Jack
Marvin Jones
Rayshawn Jenkins
Trevor Lawrence
Brandon Linder

Trevor kapta a 3. (!!!) legtöbb szavazatot, Myles a legtöbbet.

Linder meg bearanyozódott.,


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cann miatt elküldött Aaron Patrick a practice squadba került, a norvég K/P Kaare Vedvik ment miatt el onnan.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egy lexikon vagy.

iktriad
Csak jól kezelem a pro football reference-t. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trivia: Ha Lawrence kezd vasárnap, ő lesz az 1. első körös Jags QB, aki a nyitó meccsen debütál a kezdőben. Leftwichről megmondom őszintén nem tudom, mikor váltotta Brunellt. Azt tudom, hogy Szöszi a 3 (az 1/1-es rookie Cam Newton ellen)., Bortles a 4. meccsén(ellenfél: Rivers) volt először kezdő. Trevornak Tyrod jut.

iktriad
Lord Byron a 2. és a 3. fordulóban is beállt már, először kezdő a 4. héten volt kezdő a David Carr-féle Texans ellen volt.
empty taxi
Egy lexikon vagy.

Azt viszont én is fejből írom, hogy akkor a QB depth chartunk így nézett ki 2003-ban:
Mark Brunell (remélhetőleg már csak egy kis ideig) a Jags történetének legjobb QB-ja
Byron Leftwich
David Garrard (kb a 2. legjobb QB-nk ha a pályáját nézzük nálunk)
Kb, a legerősebb Jags QB depth chart ever. A 3-ból 2-nek van Superbowl bajnoki címe is, Leftwichnek QB-ként és OC-ként is - igaz egyikük se játszott.)

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Trivia: Ha Lawrence kezd vasárnap, ő lesz az 1. első körös Jags QB, aki a nyitó meccsen debütál a kezdőben. Leftwichről megmondom őszintén nem tudom, mikor váltotta Brunellt. Azt tudom, hogy Szöszi a 3 (az 1/1-es rookie Cam Newton ellen)., Bortles a 4. meccsén(ellenfél: Rivers) volt először kezdő. Trevornak Tyrod jut.

iktriad
Lord Byron a 2. és a 3. fordulóban is beállt már, először kezdő a 4. héten volt kezdő a David Carr-féle Texans ellen volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kijött az első heti depth chart. Andrew Wingard - kezdő safety. És nincs semmi "vagy" közte és Cisco között, amiben lehetett reménykedni és amiről tegnap még Meyer beszélt. FUCK ME RUNNING.


Ha már safetyk, akinek Dewey/Thor helyett a kereten kéen lennie, Jarrod Wilson aláírt a Jets practice squadba. Én elhoznám onnan, Wingard kárára, de hát én biztos más meccseket láttam, mint Bafkékék.

Trivia: Ha Lawrence kezd vasárnap, ő lesz az 1. első körös Jags QB, aki a nyitó meccsen debütál a kezdőben. Leftwichről megmondom őszintén nem tudom, mikor váltotta Brunellt. Azt tudom, hogy Szöszi a 3 (az 1/1-es rookie Cam Newton ellen)., Bortles a 4. meccsén(ellenfél: Rivers) volt először kezdő. Trevornak Tyrod jut.

Figyu morgos macko, keretik diszkret csendben behuzni egy strigulat a "vegre mi is kibasztunk a Ravens-szel" rovatba! Hat leraboljatok a free agent rb piacot nekunk meg meghagyjatok a leragott csontokat. Davonta Freeman brrrr....
RedFive
Most vágta ki Latavious Murrayt a Saints. Lehet rárepülni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
Duke Johnson a fedélzeten, egyelőre a practice squadban! (Természetesen egykori 5 csillagos recruit, Urban ezekre gerjed). Reuben Foster (szintén egykori 5 csillagos recruit) is volt nálunk workouton.


És James Robinsont mostantól 25-ös mezben keressük a pályán.. Ebben játszott az Illinois Stateben is.

iktriad
Figyu morgos macko, keretik diszkret csendben behuzni egy strigulat a "vegre mi is kibasztunk a Ravens-szel" rovatba! Hat leraboljatok a free agent rb piacot nekunk meg meghagyjatok a leragott csontokat. Davonta Freeman brrrr....

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a 3. alkalom, hogy Carlos Hyde és Duke Johnson csapattársak lettek. 😊
2018: Browns
2019: Texans
2021: Jaguars
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Duke Johnson a fedélzeten, egyelőre a practice squadban! (Természetesen egykori 5 csillagos recruit, Urban ezekre gerjed). Reuben Foster (szintén egykori 5 csillagos recruit) is volt nálunk workouton.


És James Robinsont mostantól 25-ös mezben keressük a pályán.. Ebben játszott az Illinois Stateben is.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 322 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
T.Godwin és Trevorka fogadtak a hétvégi Georgia-Clemson meccsre. Edzésre Trevornak már georgiás felszerelésben kellett mennie… 😀
 www.instagram.com/p/CTfUUp9FWCP/?utm_medium=copy_link

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cann aktiválva. Aaron Patrick volt a keret 53. embere, ezért neki kellett mennie.

Meyer szerint Herndon kivételével mindenki hadra fogható lesz vasárnap.

Urban azt mondta, hogy Cisco (YES!!!) vagy Wingard(na ne szórakozzunk már, már az is cinkes, hogy kereten van) lesz Rayshawn Jenkins párja FS-ben. Ha Thor lesz a kezdő FS... Az nagy arcpálma lenne. Az hogy Jarred Wilson kárára kereten maradt, már rossz döntés volt szvsz...

Tyron Johnsont nagyon dicsérte Meyer, azt mondta, hogy láthatóan "gyors, gyors". Azt is mondta, hogy Chark nagyon remekelt az edzésen. (Ilyenkor mindig bevillan JDR vagy Gus Bradley, aki ha valakiről ezt mondta a hét közben, az 90%-ban mindig fos volt a meccsen...).

RB-k kapcsán nagyon nem tetszik neki, hogy csak 3 van jelenleg kereten. Azt mondta még nézelődünk az ügyben.

Mivel már 11 ember jött Seahawks kötödéssel mióta Meyer itt van rákérdeztek, hogy ez véletlen-e. Meyer azt mondta ezt a tisztelet és elismerés jele Caroll felé, akit ő nagyon nagyra becsül. Hozzáteszem, mikor legutóbb mi voltunk a Seahawks Dél, na az a kísérlet nagyon rosszul sült el...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer a Florida-FAU

míg a Lawrence házaspár a Clemson-Georgia meccsen tette tiszteletét.

Meyer örülhetett a látottaknak, Trevort (és Travist) viszont már most visszasírják Dél-Karolinában.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hollisternek örülök, kb egy O'Shaughnessy 2.0, hasznos lesz szerintem.
winston
Ha már szóba hoztad a 2 embert. Akárcsak Kaare Vedvick esetében (lásd pár hsszel lejjebb), a kör itt is bezárult.

iktriad
Abban az évben őt vártam az egyik kellemes meglepetésnek. Hát, nem igen jött össze utána már sajna semmi 😊

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cryles Davis (Colts PS) után Jalen Camp is előkerült és aláírt.... a Texans practice squadba. "Alig várom", hogy Jarrod Wilsont bejelentse ezek után a Titans. Nem baj, legalább tudjuk, honnan kell majd hazarángatni a tékozló fiúkat.

Mi meg workoutoltuk az UDFA rookie OL Harry Crider-t Aaron WIlson szerint. Az Indianara járt és augusztus végéig az Eaglesben volt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hollisternek örülök, kb egy O'Shaughnessy 2.0, hasznos lesz szerintem.
winston
Ha már szóba hoztad a 2 embert. Akárcsak Kaare Vedvick esetében (lásd pár hsszel lejjebb), a kör itt is bezárult.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hollisternek örülök, kb egy O'Shaughnessy 2.0, hasznos lesz szerintem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hollister hivatalosan is aláírt.


Tyler Davis - > Colts practice squad. Remélem nem sírta el magát, mikor oda aláírt.

És ha már practice squadosok - a kör bezárult.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Itt a 16. ember a practice squadba.

Tehát se Tyler Davis, se Jarrod Wilson, se Jalen Camp nem jött vissza a practice squadba. Camp esete igazán fejvakarós, hogy nem akar visszajönni. Őt azért nem játszattuk, hogy nehogy elvigyék waiveren, erre nem claimelik és nem tudjuk visszaigazolni...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem Cann kapja Tavon Austin helyét a kereten, jött egy TE!!!! Jacob Hollister. Brian Schottenheimer jól ismeri, az elmúlt 2 évben a Seahawksban volt. Most engedte el a Bills. 66 elkapása és 2 TD-je volt az elmúlt 2 szezonban.
 www.bigcatcountry.com/2021/9/2/22654778/jaguars-expected-to-sign-former-seahawks-and-bills-te-jacob-hollister

Tyron Johnson első Jags-es edzésén egy egykezes TD-vel mutatkozott be! A 12-es számot viseli.


Etienne köszöni jól van.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tavon Austin -> IR. De jó, hogy Meyer KÉT NAPJA azt mondta, hogy a szezonnyitóra felépül... Hamar kiderül mit tud Tyron Johnson. Kíváncsi vagyok, jön-e fel valaki az 5 WR-ből a practice squadból, vagy csak Cann lesz aktiválva a COVID listáról.

Ha már IR-esek, Etiennet ma megoperálták.


Lauletta mellett újra a Jags tagja a TE Matt Sokol, aki 2019-ben volt már itt practice squados. Tavaly ő is a Chargersben volt, szóval sanszosan őt is az új Director of Pro Scouting, Regis Eller ajánlotta Baalke és Meyer figyelmébe.

Szerkesztette: iktriad