Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉
KeyG
Adjuk Ronnie Stanleyért és Mark Andrewsért. Deal? 😊
iktriad
Stanley-vel nem biztos hogy jól járnátok. 😊

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kész a csapat, nincsenek hiányposztok.


Vagy mégis?


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉
KeyG
Adjuk Ronnie Stanleyért és Mark Andrewsért. Deal? 😊
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Ma reggel megnéztem, hogy állunk a fizetési sapkával és ha jól látom, akkor van 29 millió $.
El lehet ezt a pénzt értelmesen költeni mostanában?
Van (vagy esetleg lesz a közeljövőben) olyan játékos a piacon, aki tudna adni egy kis lendületet a csapatnak? Gondolok itt elsősorban a OL, CB posztokra.
dioadam
Olyan játékosnak akinek ilyenkor nincs csapata úgyse adsz sok pénzt.
kb 8. hétig még lehet trade-elni, de azokra a deadline előtt szokott sor kerülni, aki úgy érzi kis lökés kell a szezonhoz, az a TC alatt-után trade-el még, ezt esetleg valami szezon eleji váratlan sérülés húzhatja keresztbe, de amúgy elég amatőr lenne az 1. meccs után rájönni, hogy gyenge az OL ésvagy CB sor és gyorsan csereberélni.
Majd a trade deadline előtt akik rájönnek, hogy semmire nem mennek az idei keretükkel van hogy kiárusítják az értékesíthető játékosokat azoknak, akiknek az a kis lökés kellheta PO-hoz vagy a PO-ban.
A Jags szerintem egyik scenarioban sem lesz érintett. Ellenben azt a 29 milliót át lehet görgetni jövőre és folytatni/újrakezdeni belőle az építkezést...
Black_Adder
Ha át lehet ennyi pénzt vinni jövőre akkor az a legjobb lehetőség.
dioadam
Esetleg még vagy Charkot vagy esetleg Norwellt meg lehetne hosszabbítani(mindkettő FA lesz jövőre).
iktriad
Mindkettő elférne Nálunk 😀😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma reggel megnéztem, hogy állunk a fizetési sapkával és ha jól látom, akkor van 29 millió $.
El lehet ezt a pénzt értelmesen költeni mostanában?
Van (vagy esetleg lesz a közeljövőben) olyan játékos a piacon, aki tudna adni egy kis lendületet a csapatnak? Gondolok itt elsősorban a OL, CB posztokra.
dioadam
Olyan játékosnak akinek ilyenkor nincs csapata úgyse adsz sok pénzt.
kb 8. hétig még lehet trade-elni, de azokra a deadline előtt szokott sor kerülni, aki úgy érzi kis lökés kell a szezonhoz, az a TC alatt-után trade-el még, ezt esetleg valami szezon eleji váratlan sérülés húzhatja keresztbe, de amúgy elég amatőr lenne az 1. meccs után rájönni, hogy gyenge az OL ésvagy CB sor és gyorsan csereberélni.
Majd a trade deadline előtt akik rájönnek, hogy semmire nem mennek az idei keretükkel van hogy kiárusítják az értékesíthető játékosokat azoknak, akiknek az a kis lökés kellheta PO-hoz vagy a PO-ban.
A Jags szerintem egyik scenarioban sem lesz érintett. Ellenben azt a 29 milliót át lehet görgetni jövőre és folytatni/újrakezdeni belőle az építkezést...
Black_Adder
Ha át lehet ennyi pénzt vinni jövőre akkor az a legjobb lehetőség.
dioadam
Esetleg még vagy Charkot vagy esetleg Norwellt meg lehetne hosszabbítani(mindkettő FA lesz jövőre).
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ma reggel megnéztem, hogy állunk a fizetési sapkával és ha jól látom, akkor van 29 millió $.
El lehet ezt a pénzt értelmesen költeni mostanában?
Van (vagy esetleg lesz a közeljövőben) olyan játékos a piacon, aki tudna adni egy kis lendületet a csapatnak? Gondolok itt elsősorban a OL, CB posztokra.
dioadam
Olyan játékosnak akinek ilyenkor nincs csapata úgyse adsz sok pénzt.
kb 8. hétig még lehet trade-elni, de azokra a deadline előtt szokott sor kerülni, aki úgy érzi kis lökés kell a szezonhoz, az a TC alatt-után trade-el még, ezt esetleg valami szezon eleji váratlan sérülés húzhatja keresztbe, de amúgy elég amatőr lenne az 1. meccs után rájönni, hogy gyenge az OL ésvagy CB sor és gyorsan csereberélni.
Majd a trade deadline előtt akik rájönnek, hogy semmire nem mennek az idei keretükkel van hogy kiárusítják az értékesíthető játékosokat azoknak, akiknek az a kis lökés kellheta PO-hoz vagy a PO-ban.
A Jags szerintem egyik scenarioban sem lesz érintett. Ellenben azt a 29 milliót át lehet görgetni jövőre és folytatni/újrakezdeni belőle az építkezést...
Black_Adder
Ha át lehet ennyi pénzt vinni jövőre akkor az a legjobb lehetőség.

Szerkesztette: dioadam
több mint 3 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ma reggel megnéztem, hogy állunk a fizetési sapkával és ha jól látom, akkor van 29 millió $.
El lehet ezt a pénzt értelmesen költeni mostanában?
Van (vagy esetleg lesz a közeljövőben) olyan játékos a piacon, aki tudna adni egy kis lendületet a csapatnak? Gondolok itt elsősorban a OL, CB posztokra.
dioadam
Olyan játékosnak akinek ilyenkor nincs csapata úgyse adsz sok pénzt.
kb 8. hétig még lehet trade-elni, de azokra a deadline előtt szokott sor kerülni, aki úgy érzi kis lökés kell a szezonhoz, az a TC alatt-után trade-el még, ezt esetleg valami szezon eleji váratlan sérülés húzhatja keresztbe, de amúgy elég amatőr lenne az 1. meccs után rájönni, hogy gyenge az OL ésvagy CB sor és gyorsan csereberélni.
Majd a trade deadline előtt akik rájönnek, hogy semmire nem mennek az idei keretükkel van hogy kiárusítják az értékesíthető játékosokat azoknak, akiknek az a kis lökés kellheta PO-hoz vagy a PO-ban.
A Jags szerintem egyik scenarioban sem lesz érintett. Ellenben azt a 29 milliót át lehet görgetni jövőre és folytatni/újrakezdeni belőle az építkezést...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ma reggel megnéztem, hogy állunk a fizetési sapkával és ha jól látom, akkor van 29 millió $.
El lehet ezt a pénzt értelmesen költeni mostanában?
Van (vagy esetleg lesz a közeljövőben) olyan játékos a piacon, aki tudna adni egy kis lendületet a csapatnak? Gondolok itt elsősorban a OL, CB posztokra.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Meyer kijelentette, hogy nem érdekli a USC HC állás. (Majd kérdezzék meg újra 1-3/0-4 után...)
iktriad
Nem tudom, ki kérdezett erre rá, de buta egy kérdés volt.
Igaz nem sikerült Meyer 1. NFL meccse, de miért menne vissza egyből az egyetemi foci világába?

Ha a szezon végén megint top 3-ban (vagy top 5-ben) draftolunk, akkor megértem, ha felmerül egy ilyen váltás lehetősége, de ez még korai. Én bízom benne, hogy Ő is (és Trevor is) belerázódnak az NFL-be és legkésőbb a szezon második felében kellemes meglepetés lesz a csapat játéka.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ilyen a QB-nk egy "nagyon rossz" meccsén, alig várom, hogy milyen amikor átlagos napja van a pályán.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer kijelentette, hogy nem érdekli a USC HC állás. (Majd kérdezzék meg újra 1-3/0-4 után...)
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hogy NE csak halálhörgés, siralom legyen. 😊 😊 😊

iktriad
Ez amúgy is az egyik legszebb játék volt, 3&sokra.
winston
2,5 másodperc után: Norwell tartja az emberét, Linder tartja az emberét, Cann nézi vajon hol vannak az ellenfelek, mert ő bár két passrusherrel is találkozott, most éppen pár levegőmolekulát tart csak vissza Trevortól, mert az emberét átadta Lindernek, a két OT pedig kocog az embere után, aki igyekeznek szendvicsbe vágni Trevort... még jó hogy Trevor észnél volt...

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hogy NE csak halálhörgés, siralom legyen. 😊 😊 😊

iktriad
Ez amúgy is az egyik legszebb játék volt, 3&sokra.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy NE csak halálhörgés, siralom legyen. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az idei év kérdése felétek, hogy Urbán fejfájása olyan-e, mint anno Ramsey háta.
Amadeus
MÉG nem fáj semmije. Még.

Itt van a Lageman féle rádiós anyag kedd délutánról. Érdemes/érdemes belehallgatni.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Lassan Meyernek kb olyan "sikeres" első napjai lesznek, mint Jags HC az alapszakaszban, mint a Titanic kapitányának.


Amy Palcic, a remek PR-osunk próbálta menteni a menthetőt és beáldozni magát Urbanért, de sok sikert nem ért el vele.


Mindennek a tetejébe Lageman kedd délután leszedte kvázi a keresztvizet róla - szerinte teljesen felkészületlennek tűnt a Jags, szánalmas és amatőr hibákat követtünk el alap dolgokban (pl. hogy és hova kell felállni). Mintha teljesen felkészületlen lett volna a gárda és ez bizony Urban sara, aki kb mindennek a totális ellenkezőjéről prédikál, mióta idejött.



Kíváncsi vagyok mennyire felkészült csapatot látunk vasárnap. Megjegyzem a Denver 6,5 pontos favoritként jön hozzánk.
iktriad
Az idei év kérdése felétek, hogy Urbán fejfájása olyan-e, mint anno Ramsey háta.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan Meyernek kb olyan "sikeres" első napjai lesznek, mint Jags HC az alapszakaszban, mint a Titanic kapitányának.


Amy Palcic, a remek PR-osunk próbálta menteni a menthetőt és beáldozni magát Urbanért, de sok sikert nem ért el vele.


Mindennek a tetejébe Lageman kedd délután leszedte kvázi a keresztvizet róla - szerinte teljesen felkészületlennek tűnt a Jags, szánalmas és amatőr hibákat követtünk el alap dolgokban (pl. hogy és hova kell felállni). Mintha teljesen felkészületlen lett volna a gárda és ez bizony Urban sara, aki kb mindennek a totális ellenkezőjéről prédikál, mióta idejött.



Kíváncsi vagyok mennyire felkészült csapatot látunk vasárnap. Megjegyzem a Denver 6,5 pontos favoritként jön hozzánk.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Kingsburryt konkrétan egy meccs után odatenni az elmúlt év lehúzása után meredek nekem

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Részemről: az edzői stáb teljesen feljészületlennek tűnt, amikor minden k.rva néző látta már, hogy rossz buszra szálltak, ők akkor se szálltak le ( vagy nem tudtak változtatni a taktikán, de az még szomorúbb mint a csökönyösség). A védelemet megégette az a Tyrod, aki basszus nem az NFL krémjébe tartozik, mégis probowlernek látszott. Fejben rohadtul nem volt ott a pályán a csapat az elejétől, minden playben repült sárga holding, falsstart figyeljenek már kicsit oda.
Trevi belejön, a dobómozudalata nagyon könnyednek és természetesnek látszik, ami Bortles és Magic-örökké-imádlak-Minsew után öröm nézni.
Húsrágó
Korai egy meccs után leírni Urbánt. Azon fog múlni, hogy fel tudja-e venni a tempót és le tudja-e gombolni az egót.
Amadeus
Nem is írtam le őket végleg, de ezen a meccsen én ezt láttam. Felkészületlenséget, kb mintha szombat este szóltak volna neki, hogy holnap meccs lesz Főnök, ő meg vadul scrollozni kezd a telefonján, hogy kiderítse ki lesz az ellenfél...

És azt már csak csendesen mondom, hogy az 1/1 egyik konszenzusos várományosa simázta a gárdát nagyon könnyedén... szóval nem nagyon van mire büszkének lenni.

Amúgy mindegy is, csak Trevort nézi mindenki. 😊 Szegénynek oda lett a makulátlan alapszakasz mérlege...
Húsrágó
Erre mondtam, hogy meg kell szoknia a tempót és szépen félre kell tenni az egót. Ez nem az Ohio State, ahol elég szombat péntek este scrollozni a telefont, mivel a másnapi ellenfél a Taktahartyán alsó State University, amit a top100 recruitokból álló keret akkor is elver, ha másnaposan érkezik mindenki a kocsmából a meccsre. Saban is hasonlóan égett meg Miamiban, igazából valahol ez a sikeres NCAA edzők átka. Akik nem ennyire top tier, powerhouse programokból jönnek, azok rá vannak kényszerítve arra, hogy NCAA szinten is folyamatosan készüljenek gameplannel az adott hétre, ld. Kingsburry.

Dabo ugyanekkorát égne az NFL-ben elsőre.

Fel a fejjel, hátha Urbán is felfogja, hogy ez a welcome punch volt csak. (Igazából muszáj neki, mert Kingsburry, Carroll, McVay, Vrabel, BB sor elég kemény schedule lesz coaching szempontból)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 659 — a new hope (again)
@iktriad mi bajod cannal? Jaylen Mayfiled 1,6aos osztályzatot kapott passblockingra a pff-től. Ahhoz képest a 9.2 egészen zseniális játékra utal 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ameddig van elérhető egyáltalán, 1 évre veterán stabilitást lehetne hozni a falba. Az hogy két rossz OT mellett van egy libafos G is, ez aláássa az összes többi munkáját...
Hamarosan jön Chandler Jones, aki nem kezdte rozsdásan a szezont...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Snap countok tegnapról:

O (74 snap):
LT Cam Robinson: (74, 100%)
LG Andrew Norwell: (74, 100%)
C Brandon Linder: (74, 100%)
RG A.J. Cann: (74, 100%)
RT Jawaan Taylor: (74, 100%)
QB Trevor Lawrence: (74, 100%)
WR Marvin Jones Jr.: (67, 91%)
WR DJ Chark: (62, 84%)
TE James O'Shaughnessy (59, 80%)
WR Laviska Shenault: (52, 70%)
RB James Robinson: (47, 64%)
TE Chris Manhertz: (26, 35%)
RB Carlos Hyde: (25, 34%)
WR Jamal Agnew: (10, 14%)
WR Devin Smith: (9, 12%)
WR Tyron Johnson: (9, 12%)
TE Luke Farrell: (4, 5%)
J-Rob hiába játszott többet, Hyde többször(11) futott, mint ő(9). Öööööö mi van?

D (78 snap):
CB Shaquill Griffin: (78, 100%)
S Rayshawn Jenkins: (78, 100%)
CB CJ Henderson: (78, 100%)
LB Myles Jack: (71, 91%)
LB D Wilson: (60, 77%)
S A Wingard: (55, 71%)
DE/OLB Josh Allen: (53, 68%)
DT Malcom Brown: (51, 65%)
DT DaVon Hamilton: (46, 59%)
DT Roy Robertson-Harris DT 45 58% 7 20%
DE/OLB Jihad Ward: (43, 55%)
DE/OLB K'Lavon Chaisson: (37, 47%)
DE/OLB Dawuane Smoot: (36, 46%)
DT Taven Bryan: (30, 38%)
CB Tyson Campbell: (29, 37%)
S Andre Cisco: (23, 29%)
DE/OLB Lerentee McCray: (15, 19%)
S Rudy Ford: (12, 15%)
LB Dakota Allen: (7, 9%)
LB Shaquille Quarterman: (7, 9%)
CB Chris Claybrooks: (3, 4%)

Allen és Quaterman is játszott? Érdekes.


Rookie QB elemzés 1 hét után.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2017-es jags D most keservesen sír valamelyik sikátorban.


PFF-es osztályzatok, de sajna ez most elég pontosnak tűnik. AJ Cann ooof. Minek is hoztuk vissza Warhopot OL edzőnek?


Némi pozitívum a végére.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább ez már nem a Todd Wash(ed) D többé.


Trevor és a 3 pick.
 www.si.com/nfl/jaguars/gameday/jaguars-qb-trevor-lawrence-breaks-down-his-three-interceptions-vs-texans
Nagyon tetszik ez a fajta hozzáállás tőle. És nem csak nekem.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hamarosan üresedés lesz a USC-nél, lehet hogy tol inkább egy Petrino-t
r.baggio
Azt mondod pár év múlva ő is FCS edző lesz? 😊