Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már csak mi meg a Lions vagyunk nyeretlenek idén... Keelan Cole meg Quincy Williams egész jól játszott a Titans verésben. Utóbbinak sackje is volt. Megint kiderül, hogy csak mi nem tudtuk használni?....
Urban meg láthatóan minden erejével a Tennessee legyőzésére fókuszál. Ja nem. (Én is beraktam tegnap éjjel az ominózus videót, még TEbow atyát is felemlegettem benne, csak azt a videót törölték) De alig várom jövő vasárnapa Titans L utáni "fejlődnek a fiúk, nem vagyunk messze a győzelemtől" BS-t.

Annyira, de annyira jellemző kedves tulajunkra nézve, hogy minden esélye meg lett volna(Trevor, draft pickek, cap space), hogy normális irányba rakja végre ezt az elbaszott franchiset egy normális HC és GM kinevezésével, ehhez képest egyelőre úgy tűnik még ha lehet jobban elbaszta dolgot, mint eddig.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
 dailysnark.com/2021/10/03/footage-surfaces-of-urban-meyer-at-bar-being-grinded-on-by-woman-who-wasnt-his-wife/
😄🥰🤣❤❤❤
Ppistike
Szerencsetlen Meyert az ag is huzza.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
 dailysnark.com/2021/10/03/footage-surfaces-of-urban-meyer-at-bar-being-grinded-on-by-woman-who-wasnt-his-wife/
😄🥰🤣❤❤❤
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan már azt a pénzt is megszolgálja Agnew, amit eredetileg írtak az insiderek mikor leigazoltuk.A passz se volt semmi.


Meyer szerint Lambo személyes/motivációs gondokkal küzd. Igyekszünk segíteni neki (úgy mint Hendonak)?
4 meccs után annyi sikeres mezőnygólunk van idén, mint győzelmünk!
Meyer szerint J-Robnak kellett volna kapni a labdát a 4 & 1-nél. ami nem ment be. Meyer azt is elmondta, szerinte Trevor a legjobb meccsét játszotta, mióta profi.


Snapszámok - az aktivált Tavon Austin lett a 3. számú WR, miután Chark kidőlt. Agnew meg majdnem annyit játszott , mint Tyron Johnon. Miért is küldtük el Collin Johnsont, ha a helyettese alig játszik? Igaz Meyer pénteken azt mondta, Chark kidőlésével több szerep vár rá, Ja 9 helyett 13 snap? Cisco most se játszott a D-ben 1 snapet se. A draft classból Lawrencen meg Campbellen kívül Meyer egykori recruitja, Luke Farrell játszik szinte, ás ő is alig/minek... Ez is elég nagy kritika Baalkeéknek...
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-vs-bengals-week-4-snap-analysis

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennel azert karakanabb, eroteljesebb vezetonek kellene lennie, de nekem nagyon igy tunik, hogy a mindsetjeben tenyleg nem az volt, hogy az eleje szop@s lesz, de majd mint a legovarat felhuzza es akkor megcsapnak mindenkit, hanem az, hogy idejon es majd Trevorral rogton hollywoodi sztori lesznek.
undisputedly
Azt nem tudom, hogy mennyire hitte el tényleg, hogy idejön és tejjelmézzel lesz egyből minden, de az mindenképpen érezhető rajta, hogy nem erre számított. Már a preseasonban is voltak itt-ott apróbb kiszólásai, amiből erre lehetett következtetni. Hosszú karrier ide vagy oda, az NFL teljesen más, mint a college. Ő még ráadásul nyugdíjból is tért vissza, a ritmust magát is újra fel kell (kellett) vennie.

Felteszem most már eloszlott nála a köd, ha vékony volt, ha sűrű volt, és látja, hogy ez bizony egy hegymenet, kőkemény meló és az eredményre is akár éveket kell várni. Az ilyen felismerések kijózanítóak tudnak lenni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
gedam 5 788
Engem egy valami nagyon zavart Meyer merkozes utani interjujaban, de mivel en sosem edzettem semmilyen csapatot, igy vajmi keveset tudok pl egy nfl oltozo dinamikajarol, igy velelmezem, hogy tudja mit miert csinal.

Szoval en tortenetesen azon huztam fel a szemoldokom, hogy a meccs utan letorte , csalodottan, erzelmileg latszolag megviselve mondta el 3x minimum, hogy “ezek a jatekosok jo sracok, helyen a szivuk” es egyeb hasonlo, karakteket dicsero kijelentes meg a helyzet lelki nehezsegeinek kiemelese.

Konyorgom, ez mar az NFL, nem az egyetemi bajnoksag. Profi jatekosok, ez a munkajuk, komoly szakmai munka folyik, megbiztak egy frencsajz felepitesevel. Mi ez a college HC duma?!

Alljon ki es mondja el, hogy b@szki, tavaly ez egy 1/1-es csapat volt, hosszu az ut, lepesrol lepesre kell epitkezni, es fel kell epiteni szakmailag Lawrence-t stb. Erre ugy csinal, mint egy edzo aki kiskolkoket nevelget es remeg alatta a kispad.

Ennel azert karakanabb, eroteljesebb vezetonek kellene lennie, de nekem nagyon igy tunik, hogy a mindsetjeben tenyleg nem az volt, hogy az eleje szop@s lesz, de majd mint a legovarat felhuzza es akkor megcsapnak mindenkit, hanem az, hogy idejon es majd Trevorral rogton hollywoodi sztori lesznek.

Persze ez csak az en meglatasom, lehet total nem fedi a valosagot, meg nem is akarom bantani Meyert vagy T-Lawt, de ez eleg fejvakros volt.
undisputedly
szerintem simán megmakkantotta a vereség. úgy érezte jól játszanak, eladott labda sem volt, mégis kikaptak. a csapata a plafonját nyújtotta kb. és ez sem volt elég: szóval most tudatosult benne, hogy szopó lesz az év.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Engem egy valami nagyon zavart Meyer merkozes utani interjujaban, de mivel en sosem edzettem semmilyen csapatot, igy vajmi keveset tudok pl egy nfl oltozo dinamikajarol, igy velelmezem, hogy tudja mit miert csinal.

Szoval en tortenetesen azon huztam fel a szemoldokom, hogy a meccs utan letorte , csalodottan, erzelmileg latszolag megviselve mondta el 3x minimum, hogy “ezek a jatekosok jo sracok, helyen a szivuk” es egyeb hasonlo, karakteket dicsero kijelentes meg a helyzet lelki nehezsegeinek kiemelese.

Konyorgom, ez mar az NFL, nem az egyetemi bajnoksag. Profi jatekosok, ez a munkajuk, komoly szakmai munka folyik, megbiztak egy frencsajz felepitesevel. Mi ez a college HC duma?!

Alljon ki es mondja el, hogy b@szki, tavaly ez egy 1/1-es csapat volt, hosszu az ut, lepesrol lepesre kell epitkezni, es fel kell epiteni szakmailag Lawrence-t stb. Erre ugy csinal, mint egy edzo aki kiskolkoket nevelget es remeg alatta a kispad.

Ennel azert karakanabb, eroteljesebb vezetonek kellene lennie, de nekem nagyon igy tunik, hogy a mindsetjeben tenyleg nem az volt, hogy az eleje szop@s lesz, de majd mint a legovarat felhuzza es akkor megcsapnak mindenkit, hanem az, hogy idejon es majd Trevorral rogton hollywoodi sztori lesznek.

Persze ez csak az en meglatasom, lehet total nem fedi a valosagot, meg nem is akarom bantani Meyert vagy T-Lawt, de ez eleg fejvakros volt.
undisputedly
Erős nicksaban szagot érzek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Engem egy valami nagyon zavart Meyer merkozes utani interjujaban, de mivel en sosem edzettem semmilyen csapatot, igy vajmi keveset tudok pl egy nfl oltozo dinamikajarol, igy velelmezem, hogy tudja mit miert csinal.

Szoval en tortenetesen azon huztam fel a szemoldokom, hogy a meccs utan letorte , csalodottan, erzelmileg latszolag megviselve mondta el 3x minimum, hogy “ezek a jatekosok jo sracok, helyen a szivuk” es egyeb hasonlo, karakteket dicsero kijelentes meg a helyzet lelki nehezsegeinek kiemelese.

Konyorgom, ez mar az NFL, nem az egyetemi bajnoksag. Profi jatekosok, ez a munkajuk, komoly szakmai munka folyik, megbiztak egy frencsajz felepitesevel. Mi ez a college HC duma?!

Alljon ki es mondja el, hogy b@szki, tavaly ez egy 1/1-es csapat volt, hosszu az ut, lepesrol lepesre kell epitkezni, es fel kell epiteni szakmailag Lawrence-t stb. Erre ugy csinal, mint egy edzo aki kiskolkoket nevelget es remeg alatta a kispad.

Ennel azert karakanabb, eroteljesebb vezetonek kellene lennie, de nekem nagyon igy tunik, hogy a mindsetjeben tenyleg nem az volt, hogy az eleje szop@s lesz, de majd mint a legovarat felhuzza es akkor megcsapnak mindenkit, hanem az, hogy idejon es majd Trevorral rogton hollywoodi sztori lesznek.

Persze ez csak az en meglatasom, lehet total nem fedi a valosagot, meg nem is akarom bantani Meyert vagy T-Lawt, de ez eleg fejvakros volt.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 313 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hát az nagyon Jagses volt amikor 21-0 helyett a 2.félidő elején egyből 14-7 lett az állás

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az a 4 & 1 a gólvonalnál, ami nem jött össze még visszaüthet.
iktriad
Nos, visszaütött. Ott a 19. L zsinórban.

De legalább nem adtuk el a labdát...

Lawrence annyit meccset veszett az NFL-ben az első 4 meccsén, mint gimiben és collegeban együtt...
iktriad
És 0-19 amióta ezt kitweeteltétek:
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 360
Csak a cicák! 😁

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
Miknar Cincinnati Bengals 508
Egyébként Trevor tehetsége biztos, hogy utat fog törni előbb utóbb, azok a hosszú passzok… és nem volt INT sem. Kívánom nektek hogy itt érjen be!

Jót tenne az NFL-nek egy erős Jaguars, Bengals végre😎
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
4&4re neki kellett volna menni.
És nem feltétlenül azért mert biztosan megcsinálták volna, hanem azért, mert ha nem is sikerül, rövid pályát kap a Bengals és nem tudja (vagy nehezebben) lepörgetni az órát.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A JAX most az a szimpatikus vesztes, aki mi voltunk tavaly. Vannak szikrák, de ez még nem elég. Lawrence jó lesz, kell neki a tapasztalat meg némi tehetség a D-be és jó lesz ez. Csak ne járjon úgy mint Burrow tavaly. 🤞
SirPub
Mi már tavaly is kikaptunk tőletek... A 19 vereségből 2 is a Cincytől és Burrowtól jött.
több mint 3 éve
SirPub Cincinnati Bengals 1 360
A JAX most az a szimpatikus vesztes, aki mi voltunk tavaly. Vannak szikrák, de ez még nem elég. Lawrence jó lesz, kell neki a tapasztalat meg némi tehetség a D-be és jó lesz ez. Csak ne járjon úgy mint Burrow tavaly. 🤞

Ezt még anyám is két cekkerrel...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a félpályánál, 2.és 14-nél nem kellett volna kikérni az utolsó időt? azt nem értettem.
gedam
Meyer azt hitte, a 2. félidőben kvázi semmit sem csináló D majd hirtelen feltámad és leparancsolja a Cincyt a pályáról. Bejött. Ja nem.
több mint 3 éve
gedam 5 788
a félpályánál, 2.és 14-nél nem kellett volna kikérni az utolsó időt? azt nem értettem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a 4 & 1 a gólvonalnál, ami nem jött össze még visszaüthet.
iktriad
Nos, visszaütött. Ott a 19. L zsinórban.

De legalább nem adtuk el a labdát...

Lawrence annyit meccset veszett az NFL-ben az első 4 meccsén, mint gimiben és collegeban együtt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. félidei gondolatok:
+
NFL csapat benyomását keltjük.
A futójáték Hyde nélkül is működik hála J-Robnak... és Lawrencenek!
Eddig a D-re nem lehet panasz.
Legnagyobb előny a 2019-es 17. hét óta.
Dan Arnold úgy játszik, mintha tavasszal igazoltuk volna, és régóta itt lenne.
Wright berúgta az XP-ket.

-
Chark szezonjának valószínű vége (bokatörés), és Cann is megsérült.
Az a 4 & 1 a gólvonalnál, ami nem jött össze még visszaüthet.


Lawrence első futott TD-je az NFL-ben.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hoppá, Hyde inaktív. Na ezt nem láttam jönni!

Hyde nem érezte jól magát a stadionba érve.




De legalább Minshew rúgja ma az FG-ket, álnéven (még a bajuszt is leborotválta mára). 😊


na akkor szuletesnapomra osszejohetne az elso W Trevorral, ha mar fentmaradassal kezdem..
winston
Boldog szülinapot! Úgy legyen!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
na akkor szuletesnapomra osszejohetne az elso W Trevorral, ha mar fentmaradassal kezdem..
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet, hogy 0-3-al állunk, de a hónap AFC special teamer játékosa nálunk játszik!!!



Visszahordott TD-k 2021-ben:
Jamal Agnew : 2
Az NFL többi 31 csapata: 0

Fehér mez, fekete nadrágban lépünk ma pályára.


Lageman elemez - Az idény első Jags turnovere.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hendo már (vagy soha?) nem működött, nem volt szüksége a csapatnak rá, és neki sem volt szüksége a csapatra!
TE-nk van, de csak a melegvizet fogyasztják meccs után, másra nem nagyon jók! Arnold egy új esély, nagy szüksége van Lőrincnek egy jó TE-re, legyen szó blokkról, vagy pontokról!
Most még nem tudhatjuk persze, de ez egy win-win is simán lehet!
Stoki
Arnold ink egy nagy db WR, blokkolni nem tud, cserében a méretéhez képest igen gyorsan fut.
empty taxi
Akkor jó lesz, mert Urbánnak a sebesség a mániája 😀
Mondjuk nem is azzal volt a gond eddig, hanem hogy lyukas kesztyűben sportolnak az elvtársak...
Ppistike
Akkor a Need for speed a kedvenc játéka?? 😀 😀
dioadam
All time egyik legjobb szurkolói blognév volt a Pistonsnak a 2000-es évek közepén a Need for Sheed. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez jól összefoglalja az esélyeket. 😊


Bevell lát előrelépéseket Trevornál. Méghozzá passzpontosságban, sikeres kísérletekben és főleg elkapható labdában mind elég sokat javult Lawrence az első 2 meccshez képest. Utóbbi stat főleg fontos, mert 2 hét után Trevor volt az 1. elkaphatatlan passzokban....
 www.si.com/nfl/jaguars/news/where-darrell-bevell-saw-trevor-lawrence-improve-after-his-third-nfl-start

Mindeközben Carolinában...

Nagy hülyék voltunk, hogy alapos kutakodás nélkül vittük 1/9-en, de most már Hendo nem a mi gondunk. A szemei alapján most is biztos sokat alszik...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lambo nem játszik holnap (és Robertson-Harris se, ami Mixon miatt probléma lehet). A héten a practice squadba igazolt Matthew Wright lesz holnap a Jaguars rugója.