Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
én az egész storyban csak két embert sajnálok.
meyer feleségét, és triádot.
reménykedsz, bizakodsz és erre ez
briareos
Figyelj ez sztem a franchise-nak jo
Az edzovalasztast elbasztak, de hamarabb tudnak szabadulni es johet egy uj arc, hatha nem lesz ekkora gyoker.
gabokocka
persze csak pörög az idő, megint röhej a csapat, és nem tudom kinézem e khanból h kompetens edzőt hoz.
na mindegy nem mintha miamiben jobb lenne a helyzet 😀

több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
én az egész storyban csak két embert sajnálok.
meyer feleségét, és triádot.
reménykedsz, bizakodsz és erre ez
briareos
Figyelj ez sztem a franchise-nak jo
Az edzovalasztast elbasztak, de hamarabb tudnak szabadulni es johet egy uj arc, hatha nem lesz ekkora gyoker.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
én az egész storyban csak két embert sajnálok.
meyer feleségét, és triádot.
reménykedsz, bizakodsz és erre ez

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Chris Long eleg jol osszefoglalta, hogy Meyernek ez nagyon nem az elso kerdeses cselekedete volt:






Szvsz ennek egy vege lehet csak, akkor meg minel kesobb lepik meg annal tobb hitelesseget veszit a tulaj/vezetoseg.

Ki johetne szoba stabon belul, mint interim HC?


| Side note: Achonal nagyobb klikkvadasz idiota keves van, kajak Stephen A szint, sot. |

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Célozzuk be Dabo Swinneyt, egyszer úgyis azt mondta, hogy otthagyja a colleget, ha a játékosok pénzt kapnak. (tudom, nem így értette..)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval nem erkölcscsősz Kahn, viszont a játékosok csak röhögnek Meyeren:
tenorx
Hülyeség volt Meyertől engedni a nőt (ha tényleg csak ennyi volt), de ha egy ilyen ügy miatt elveszti a credibilityjét vagy akár a tekintélyét a csapat / játékosok előtt, akkor eleve nem sok credibilityje / tekintélye volt.
peterk2005
Hát nálam emeli a respect szintjét ha levarr egy ilyen szőke cicát 😊
Matthew99
Alapesetben szerintem a játékosoknál is. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Szvsz ez marha nagy hulyeseg Kahntol. Mi koze hozza, hogy tancolt egy novel? Erkolcsrendeszet?

Komolyan a mai vilagban ezert pellengerre allitha az edzojet a media es a jatekosok elott?! Pont ebben a szakmailag nehez helyzetben.

Ezutan biztos meg lesz a respektje az oltozoben.

Kahn egy vicc.
undisputedly
meg is ujjazta nem?
briareos
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ugy is megfurjak innentol a jatekosai. Mar a baros balhe elott voltak rinyalasok, nyilvan a jatekosok ezek utan nem fogjak tisztelni annyira sem, mint korabban, a modszereit velhetoen eddig sem kedveltek, a veresegek meg sorra jonnek is. En kitennem Meyert, de csak azert, mert innentol jelentos fejlodes aligha lesz. Ugyanakkor viszont nem ertek egyet a korai edzovaltassal, hogy nem hagysz idot egy edzonek. Meyer eseteben viszont ez itt mar egy mergezett oltozo, azt meg csak ugy tudod megtisztitani, ha takaritani kezdesz.

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Szóval nem erkölcscsősz Kahn, viszont a játékosok csak röhögnek Meyeren:
tenorx
Hülyeség volt Meyertől engedni a nőt (ha tényleg csak ennyi volt), de ha egy ilyen ügy miatt elveszti a credibilityjét vagy akár a tekintélyét a csapat / játékosok előtt, akkor eleve nem sok credibilityje / tekintélye volt.
peterk2005
Hát nálam emeli a respect szintjét ha levarr egy ilyen szőke cicát 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Srácok, ő Kahn


Ő meg Khan

több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szóval nem erkölcscsősz Kahn, viszont a játékosok csak röhögnek Meyeren:
tenorx
Hülyeség volt Meyertől engedni a nőt (ha tényleg csak ennyi volt), de ha egy ilyen ügy miatt elveszti a credibilityjét vagy akár a tekintélyét a csapat / játékosok előtt, akkor eleve nem sok credibilityje / tekintélye volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Szvsz ez marha nagy hulyeseg Kahntol. Mi koze hozza, hogy tancolt egy novel? Erkolcsrendeszet?

Komolyan a mai vilagban ezert pellengerre allitha az edzojet a media es a jatekosok elott?! Pont ebben a szakmailag nehez helyzetben.

Ezutan biztos meg lesz a respektje az oltozoben.

Kahn egy vicc.
undisputedly
meg is ujjazta nem?

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 042 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Eagles tweet newson már be is dobták a másik Dougnak, annak a SB győztesnek nevét 😛
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szóval nem erkölcscsősz Kahn, viszont a játékosok csak röhögnek Meyeren:





több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 326
Szvsz ez marha nagy hulyeseg Kahntol. Mi koze hozza, hogy tancolt egy novel? Erkolcsrendeszet?

Komolyan a mai vilagban ezert pellengerre allitha az edzojet a media es a jatekosok elott?! Pont ebben a szakmailag nehez helyzetben.

Ezutan biztos meg lesz a respektje az oltozoben.

Kahn egy vicc.
undisputedly
Szerintem inkább az a hülyeség, hogy nem rúgta ki. Nem az erkölcsi oldala miatt. Hanem mert ebben a sportban kulcsfontosságú, hogy a HC elérje, hogy a játékosok teljes mértékben a focira fókuszáljanak ebben a 4-5 hónapban. Maximális csapategység és elköteleződés nélkül nincs eredmény. Meyertől ez egy olyan stikli, ami miatt innentől ő abban az egyébként is problémás öltözőben nagyon nehezen fog tudni vezetni. Elvesztette a tekintélyét, elég ha csak néhány problémás játékos nem ad a szavára, elmennek éjszakázgatni stb. Ráadásul súlyosbítja a helyzetet, hogy szezon közben történt, nem tavasszal. Nehezen látom, hogy innentől Kahn nyilatkozától független megbirkózik ezzel a feladattal.
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szvsz ez marha nagy hulyeseg Kahntol. Mi koze hozza, hogy tancolt egy novel? Erkolcsrendeszet?

Komolyan a mai vilagban ezert pellengerre allitha az edzojet a media es a jatekosok elott?! Pont ebben a szakmailag nehez helyzetben.

Ezutan biztos meg lesz a respektje az oltozoben.

Kahn egy vicc.
undisputedly
Lehet Kahn csaja volt.

több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szvsz ez marha nagy hulyeseg Kahntol. Mi koze hozza, hogy tancolt egy novel? Erkolcsrendeszet?

Komolyan a mai vilagban ezert pellengerre allitha az edzojet a media es a jatekosok elott?! Pont ebben a szakmailag nehez helyzetben.

Ezutan biztos meg lesz a respektje az oltozoben.

Kahn egy vicc.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 269 — Keep pounding
Nem basszák ki - egyelore

De sztem olyan szinten vesztette el az oltozot hogy ihaj, a byeweek tajan repulni fog, ha csak meg nem taltosodnak

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Mondjuk ki őszintén: nagyon epic lenne a Jagstől, ha Meyert ezért a kis baromságért kipenderítenék!

Az a franchise, aki egy FüvesAlkeszt nevelgetett, ideig-óráig eltűrte Jalen Ramsey baromságait, akik szétscoutolták a játékfüggő CJ Hendersont, akiknél megbillent egy Telvin Smith...

Mondják inkább, h nem találkoztak a szakmai elképzelések, de ne magánéleti dolgokkal takarózzanak!

Függetlenül attól, h Meyer kinevezése körül is voltak furcsaságok, ugye az a segédedzős sztori és attól is h várható volt, h ez nem 5-10 éves projekt lesz.
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ez alapján lehet többet kéne futnunk...

iktriad
És ez alapján mit tanácsolnál a Patriotsnak? Ki se álljon inkább? 😊
Wyatt
Innen kérsz tanácsot? 😀 😉
Húsrágó
Arra utaltam csak, hogy 31 csapat van csak a képen 😊
Wyatt
Fúzió volt a Bucs-szal😛
Willie Parker
Ott van a Patriots is, csak takarja a Steelers. Ha razoomolsz, latod a kis piros sipkacsucsot a Steelers logo bal oldalan “kituremkedni”.
undisputedly
Hát pedig figyeltem vagy két percig, megnézve, hogy mindenki biztosan megvan-e, hogy valamelyik esetleg pont rajta van-e, de ilyen művészen fos megoldást azért bravúros volt csinálni 😀

Köszi!
Wyatt
En rengeteg ugyanilyen nfl vizualizacioval talalkozok twitteren es mindegyiken van egy-ketto frencsajz amelyiket keresni kell, amit altalaban meg is teszek. Ez az egyik hobbim, na.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Közben megy a meeting, hogy kibasszátok-e Meyert.



Gyönyörű 😀
tenorx
Dancing with the stars új évad jön.
több mint 2 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Közben megy a meeting, hogy kibasszátok-e Meyert.



Gyönyörű 😀
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez alapján lehet többet kéne futnunk...

iktriad
És ez alapján mit tanácsolnál a Patriotsnak? Ki se álljon inkább? 😊
Wyatt
Innen kérsz tanácsot? 😀 😉
Húsrágó
Arra utaltam csak, hogy 31 csapat van csak a képen 😊
Wyatt
Fúzió volt a Bucs-szal😛
Willie Parker
Ott van a Patriots is, csak takarja a Steelers. Ha razoomolsz, latod a kis piros sipkacsucsot a Steelers logo bal oldalan “kituremkedni”.
undisputedly
Hát pedig figyeltem vagy két percig, megnézve, hogy mindenki biztosan megvan-e, hogy valamelyik esetleg pont rajta van-e, de ilyen művészen fos megoldást azért bravúros volt csinálni 😀

Köszi!

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Ez alapján lehet többet kéne futnunk...

iktriad
És ez alapján mit tanácsolnál a Patriotsnak? Ki se álljon inkább? 😊
Wyatt
Innen kérsz tanácsot? 😀 😉
Húsrágó
Arra utaltam csak, hogy 31 csapat van csak a képen 😊
Wyatt
Fúzió volt a Bucs-szal😛
Willie Parker
Ott van a Patriots is, csak takarja a Steelers. Ha razoomolsz, latod a kis piros sipkacsucsot a Steelers logo bal oldalan “kituremkedni”.
undisputedly
Egyszerűbb tehát azt mondani, hogy végre elhomályosítjuk őket! Big Ben árnyéka óriási, egész New Englandet beteríti.

(Jó ez nem tart sokáig, ott mindjárt kisüt a nap!)