Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet én néztem túl sok filmet, de továbbra is fenn tartom: nem lehet, hogy Khan szándékosan szabotálja a csapatot?
Vagy tényleg mi más magyarázat lehet arra, hogy ennyire látványosan nem akarják, hogy beinduljon a szekér?
Nagy kedvencem a Jax de rossz nézni, hogy mi megy már évek óta a csapatnál 😕

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Nem szándékos, csak ennyire inkompetens. A Fulhamnél ugyanez megy, csak ott ki is lehet esni, amit gyakran meg is tesznek... Plusz sehol sincs igazán jelen, csak papíron. A fiacskája meg papíron 60 doloot csinál egyszerre (Fulham , Jags, AEW), azt csodálkozik, hogy miért küldi el mindenki az anyjába twitteren.

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Mindig van. Trevor, Robinson, Laviska, sok pénz a cap alatt. De mindig csak az alagút végén van.
winston
Jó neked, én még az alagutat se látom. 😊



Ami a bigcatcounty cikkben nagyon durva, az a QB sneak-es rész. Trevor ellentmond Meyernek..
winston
Az még egy gyönyörű epizód. És én inkább hiszek annak, akiről nem derült ki az utóbbi hetekben (is), hogy rögeszmés hazudozó...
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
Snagal
Mindig van. Trevor, Robinson, Laviska, sok pénz a cap alatt. De mindig csak az alagút végén van.
több mint 2 éve
Snagal Baltimore Ravens 866
UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ

MoSt mIéRt KeLl BaSzTaTnI?

Ekkora hazudozót. 3 hónapig azzal paraszt vakított mindenkit, hogy teljesen felkészülten jött az NFL-be, évek óta erre készült és hétről hétre hónapról hónapra kiderül, hogy alap dolgokkal nincs tisztában. Mindezt 8 számjegyű összegért évente. Kaphatok én is egy ilyen állást? Ennél rosszabbul bravúr lenne végezni ezt a munkát, és én legalább nem égetném le magam egy bárban mellé...
Ja és a meccs után megint kitette magáért Pervy Urby
 www.bigcatcountry.com/2021/10/10/22719850/5-takeaways-from-urban-meyers-bizarre-disjointed-postgame-press-conference
Miért kell nekünk mindig ekkora kapitális faszkalapokkal szenvedni 10 éve GM és HC fronton?

Ja tudom a választ.


Pedig ez a szurkolótábor nem egészen ezt érdemelné.


Frusztrált panaszáradat vége.
iktriad
Lehet én néztem túl sok filmet, de továbbra is fenn tartom: nem lehet, hogy Khan szándékosan szabotálja a csapatot?
Vagy tényleg mi más magyarázat lehet arra, hogy ennyire látványosan nem akarják, hogy beinduljon a szekér?
Nagy kedvencem a Jax de rossz nézni, hogy mi megy már évek óta a csapatnál 😕

Látni valami fényt az alagút végén? (ami nem a vonat?)
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem láttam a meccset (pedig meg akartam nézni), de az eredmény alapján úgy tűnik, a szokásos módon kaptunk ki.
Néztem a meccs alakulását és ha jól láttam, akkor Henrynek megint nagy napja volt ellenünk. Vajon Meyer hogyan készült, mégis mire számított??

Én hittem abban, hogy Meyer jó lesz nálunk, de a múlt heti balhéja óta egy bohócnak gondolom a palit...
0-5-el állunk, miközben a mienk volt az 1/1 (és kb. az évtized legjobb egyetemi irányítóját lehetett érte kapni), mellé egy raklap pick (top 100-ban talán 4?) meg a 3. legtöbb pénz a sapka alatt. És ezt hozta ki belőle. Ezt akárki meg tudta volna csinálni (még én is, pedig annak a csapatnak nem sok babér teremne, amit én irányítok 😀 ).

Röviden összefoglalva: Meyer elhúzhat a picsába, Khan meg keresen maga mellé valakit, akit az eredmények is érdekelnek (vagy adja el a csapatot) 😀
dioadam
Egyébként Henryt egészen sikerült fogni sokáig, Jack kidőlése után volt pár hosszabb futása, de ezt most csak így érzésre/emlékezetből gondolom.


UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ
iktriad
Ami a bigcatcounty cikkben nagyon durva, az a QB sneak-es rész. Trevor ellentmond Meyernek..
több mint 2 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Nem láttam a meccset (pedig meg akartam nézni), de az eredmény alapján úgy tűnik, a szokásos módon kaptunk ki.
Néztem a meccs alakulását és ha jól láttam, akkor Henrynek megint nagy napja volt ellenünk. Vajon Meyer hogyan készült, mégis mire számított??

Én hittem abban, hogy Meyer jó lesz nálunk, de a múlt heti balhéja óta egy bohócnak gondolom a palit...
0-5-el állunk, miközben a mienk volt az 1/1 (és kb. az évtized legjobb egyetemi irányítóját lehetett érte kapni), mellé egy raklap pick (top 100-ban talán 4?) meg a 3. legtöbb pénz a sapka alatt. És ezt hozta ki belőle. Ezt akárki meg tudta volna csinálni (még én is, pedig annak a csapatnak nem sok babér teremne, amit én irányítok 😀 ).

Röviden összefoglalva: Meyer elhúzhat a picsába, Khan meg keresen maga mellé valakit, akit az eredmények is érdekelnek (vagy adja el a csapatot) 😀
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UrBaN MeYeR nAgYoN jÓ eDzŐ

MoSt mIéRt KeLl BaSzTaTnI?

Ekkora hazudozót. 3 hónapig azzal paraszt vakított mindenkit, hogy teljesen felkészülten jött az NFL-be, évek óta erre készült és hétről hétre hónapról hónapra kiderül, hogy alap dolgokkal nincs tisztában. Mindezt 8 számjegyű összegért évente. Kaphatok én is egy ilyen állást? Ennél rosszabbul bravúr lenne végezni ezt a munkát, és én legalább nem égetném le magam egy bárban mellé...
Ja és a meccs után megint kitette magáért Pervy Urby
 www.bigcatcountry.com/2021/10/10/22719850/5-takeaways-from-urban-meyers-bizarre-disjointed-postgame-press-conference
Miért kell nekünk mindig ekkora kapitális faszkalapokkal szenvedni 10 éve GM és HC fronton?

Ja tudom a választ.


Pedig ez a szurkolótábor nem egészen ezt érdemelné.


Frusztrált panaszáradat vége.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én 31-13-nál letettem a meccsről (Jags esetében ha kell 19 pont a győzelemhez az 4 TD drive 24 pontjából jöhet össze csak), de amikor hirtelen megjelent a kijelzőn a 31-25, bár én is rövidnek láttam a vetődést, de akkor hirtelen elöntött az "Úr Isten, meccs van" érzés, aztán ahogy visszavonták a TD-t én is éreztem, hogy elment az a k.rva hajó, az 1 yardos próbálkozásra úgy tekintettem, hogy kb 3 yardról támadhat majd a Titans. Aztán a valóság megint kicsit rosszabb lett, mint ahogyan azt pesszimistán gondoltam előtte.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hihetetlen, hogy 1 (2) playben milyen gyorsan fordulhat minden rosszra. Visszavont TD, majd 4.-re Robinson helyett Hyde van bent, negativ yardos szereles + Lindert kocsival kell levinni a palyarol. 31-25 helyett 31-19 marad es tamadhat a Tenesse.
winston
Jaguars Football baby!!!
több mint 2 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hihetetlen, hogy 1 (2) playben milyen gyorsan fordulhat minden rosszra. Visszavont TD, majd 4.-re Robinson helyett Hyde van bent, negativ yardos szereles + Lindert kocsival kell levinni a palyarol. 31-25 helyett 31-19 marad es tamadhat a Tenesse.
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.

iktriad
Inkabb valami csajos montazs erdekelt volna, Meyer legujabb hoditasairol.

Szerkesztette: Stez

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Lambo elvesztette a hét közepén a Matt Wright elleni kicker csatát. És mivel nem lehet 3-szor egymás után aktiválni valakit a practice squadból, lehet ez a Lambo éra vége.

CB poszton elég vékonyak leszünk...

Jay Tufele először aktív mióta draftoltuk.


Quincy Williamst meg úgy látszik, csak mi nem tudtuk jól használni. Meglepő. Ja nem.

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matthew Wright újra kativálva lett a gyakorlócsapatból, lsanszosan ő fog holnap is rúgni.

Ja és Anthony Miller, a Bears 2018-as 2. körös WR pickje, akit idén a Texansba cseréltek, de 3 napja onnan is elküldték egy ilyet rakott ki nemrég twitterre.

Sanszosan aláírt hozzánk.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
White Jesus Walks. 😊 😊 😊


Holnap Teal Túltengés lesz.


1. körös bustjaink sorozatunk mai részében a BOAT vitorlázik felénk. Féluton van Jason Kidd és Matt Jones között. 😊


Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Jihad Ward szerint meg a Meyer körüli cirkusz nem lesz hatással a vasárnapi eredményre.

iktriad
Már eleve vereséggel számoltak? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi van, hirtelen minden 1. körös Jaguars WR bust előkerül a semmiből? Füves Alkesz után pár nappal egy újabb ex-drogos egykori 1. körös elkapónk, Matt "Coke Zero" Jones is előkerült, méghozzá Eli Manning társaságában!

Az ok? Jones még QB volt az Arkansasban és ő és Eli egy 7 OTs meccset játszottak, (Baggio most elmorzsolt valahol egy könnycseppet). Itt van róla archív felvétel is.


Vissza a jelenbe - sérült helyzet:



Meyer saga - a felesége, Shelley nyilvánosan is megvédte a férjét. (És hamarosan elmenekül a twitterről.)


Jihad Ward szerint meg a Meyer körüli cirkusz nem lesz hatással a vasárnapi eredményre.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 289
Miközben mindenki Meyerrel van elfoglalva, Trevor és Marissa ilyet küldött Charknak, hogy megédesítse a gyógyulását.

Mondjuk hosszú hajú, szőke 22 évesként nem életbiztosítás Meyer környékén lenni a jelek szerint.
somoskovig
Szerencsére van blokkoló TE-je(Manhertz), aki segít blokkolni hogy Urban hozzáférjen az ő hogy is mondjam csak... tight endjéhez. 😊
iktriad
Teljesítményfokozók?
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez egyszerre szomorú és reménykeltő is egyben.

iktriad
Mondjuk hosszú hajú, szőke 22 évesként nem életbiztosítás Meyer környékén lenni a jelek szerint.
somoskovig
Lehet hogy Trevor környékén se az, csak arról még nem tudunk.
Matthew99
A lenyeg, hogy a vezetoseg ne engedje meg, hogy Lorenzo massziroztatni menjen. Mint tudjuk, a 2-0 utan az a legveszelyesebb.

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Ez egyszerre szomorú és reménykeltő is egyben.

iktriad
Mondjuk hosszú hajú, szőke 22 évesként nem életbiztosítás Meyer környékén lenni a jelek szerint.
somoskovig
Lehet hogy Trevor környékén se az, csak arról még nem tudunk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miközben mindenki Meyerrel van elfoglalva, Trevor és Marissa ilyet küldött Charknak, hogy megédesítse a gyógyulását.

Mondjuk hosszú hajú, szőke 22 évesként nem életbiztosítás Meyer környékén lenni a jelek szerint.
somoskovig
Szerencsére van blokkoló TE-je(Manhertz), aki segít blokkolni hogy Urban hozzáférjen az ő hogy is mondjam csak... tight endjéhez. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 262 — 49ers GM
Ez egyszerre szomorú és reménykeltő is egyben.

iktriad
Mondjuk hosszú hajú, szőke 22 évesként nem életbiztosítás Meyer környékén lenni a jelek szerint.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez egyszerre szomorú és reménykeltő is egyben.
több mint 2 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Az új főnök Meyerről.


Ma 22 éves amúgy.



Jött az RB Wendell Smallwood a practice squadba.
iktriad
Azért az mutat valamit, haviccelődnek a dologgal. Lehet szerintük belefér, de ha én edző lennék, sülne a pofámról a bőr, és abban sem lennék bizos, hogy a tiszteletem csorba nélkül villog...
 dailysnark.com/2021/10/06/jaguars-players-hilariously-troll-urban-meyer-by-breaking-huddle-to-end-practice-with-grind/

Szerkesztette: Ppistike
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új főnök Meyerről.


Ma 22 éves amúgy.



Jött az RB Wendell Smallwood a practice squadba.