Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Na vegre. Hetek ota bohockodas volt az egesz, mindket fel azt akarta, hogy vege legyen mar, csak jott egy Khan, aki meg kavargatta kicsit a szaros palacsintat, amivel huzodott a dolog.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maximálisan egyetértek John Shipley írásával - a Jags kihozta a maximumot egy rossz helyzetből
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-made-the-best-of-a-bad-jalen-ramsey-situation/
Az más kérdés, hogy mihez kezdünk a megszerzett draft jogokkal. Amiből megjegyzem most tele van a Jags. TIZENNYOLC pickünk van a következő két évben, köztük 4 első körös.
 twitter.com/JaguarMaven/status/1184262633987493890
Bárcsak lenne egy jó de facto GM-ünk is, aki mindezt normálisan tudja majd felhasználni...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyit arról amit írtam 😛

Ennyit Howienak nem ért meg a dolog.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brent Martineau alaposan és elég fair módon körüljárja ebben a 24 perces videóban a Ramsey cserét, néhány insider infóval(pl. a Broncos meccs után mindenki együtt ünnepelt, Jalen mezzel szemben egyedül telefonálgatott) megspékelve.
 twitter.com/BrentASJax/status/1184260287869968385
Ahogy Brent mondja, a Jags elvesztette a történetének egyik legjobb játékosát, és a pickek is egyelőre képlékenyek (főleg olyan front office-cal, ami nálunk van..), de egyszerűen odáig fajultak a dolgok(lásd Khan se tudott hatni a fejére, plusz az összes kis húzása az elmúlt hetekben - most vasárnap likeolt egy olyan posztot, ahol Cameron Jordan sackelte Minshewt), hogy a Rams ajánlata kb áldás volt szinte mindenkinek.

Egyébként az anyagiakat nézzük, ezzel a tradedel Bouye biztos, hogy marad jövőre is(ha Ramsey maradt volna kereten, akkor tuti kivágjuk jövőre), talán Calais is(az öreg még mindig Top 3 védő nálunk). Ngakouenál most már biztosan belefér egy esetleges franchise tag, ha tényleg meg akarjuk tartani. Viszont a egy kezdő CB-t majd keresni kell a drafton/FA-ben. Herndonnak (és vele nekünk is) hosszú szezonja lesz idén...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769

Ramseyvel az összes Dave Caldwell mint de facto GM 1. körös pickünk elment. Már csak a 2. Coughlin éráé vannak nálunk(Fornette, Bryan és a jó Josh Allen).
 twitter.com/MarcelASJax/status/1184260289329586179

De ideje továbblépni, ha már "must win" ,meccs van vasárnap!
 twitter.com/ColeFartley2/status/1184279111969181696

Hát ez kemény többe került mint Mack...
Tomcsik
Jobb cornerback.
Sobri Jóska
😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Hát ez kemény többe került mint Mack...
Tomcsik
Jobb cornerback.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugyanannyi 1. körös egykori Jags draft pick van a Jaguars rosterén, mint a Ramsén.

Ramsey nincs, de ennyi első körrel akár fel is mehettek egy új franchise irányítóért, ha Minshew hype marad. 😊 Vagy le lehet cserélni a kiöregedő veteránokat hasonló tehetségű fiatalra.

Most már csak jobban kell elkölteni ezeket a pickeket, mint 1-2 évet kivéve az utóbbi 20 évben sikerült.
peterk2005
Na itt van a kiscica elásva. Egy kézen meg tudom számolni, hány 1. körös pick vált itt be az elmúlt 15 évben. És nem kell hozzá minden ujj arról arról az egy kézről. A legjobbat belőlük pedig épp most cseréltük el. #tudomnelegyeknegatív

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez kurva sok!
Jó boltot csinált a Jags!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát ez kemény többe került mint Mack...

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ramsey nincs, de ennyi első körrel akár fel is mehettek egy új franchise irányítóért, ha Minshew hype marad. 😊 Vagy le lehet cserélni a kiöregedő veteránokat hasonló tehetségű fiatalra.

Most már csak jobban kell elkölteni ezeket a pickeket, mint 1-2 évet kivéve az utóbbi 20 évben sikerült.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meg is történt:

 twitter.com/AroundTheNFL/status/1184256751962472448


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 079 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ramsey kapcsán én attól tartok, hogy úgy járnánk vele, mint Asoval vagy Samuellel. Mert nálumk rwndszer hiba is lehet, nem csak játékosàllományi. Ha vinnénk is, ne túl drágán. De arra meg nincs esély.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag az Eagles minden héten felhív minket, hogy Ramsey vihető-e. És mivel vasárnap Jalen nem játszott, annak ellenére, hogy Khan azt mondta múlt héten a kettőjük találkozására alapozva szerinte fog, már Shao is nyitottabb a tradere, mint pár hete.
“[Jacksonville owner] Shad Khan expected [Jalen Ramsey] to play after a heart-to-heart meeting last week, and he did not play. But Shad Khan finally, I think, cracked open the door, saying, ‘Hey, we’ve got to do what’s best for the team and the individual.’ I say stay alert on this and certainly the Philadelphia Eagles are calling the Jaguars every week to check on this one.”
Ja és most hogy a Rams eltradelte Peterst, egyre többen gondolják azt, hogy Ramsey csatlakozik két másik Top 5-ös jaguars pickhez.
LOL
 twitter.com/mistochristopho/status/1184207919639871493
LOLOLOLOL


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.Húsrágó
Feltéve, hogy az a bizonyított veterán volt első körös. 😀 😀

Vegyük csak a tackle-ket. Jelenleg így néz ki az NFL tackle fronton, ha a kezdőket számoljuk (az IR-ra kerülteket is beszámítva, hogy a cseréket ne nézzük):
1. kör: 31 db
2. kör: 12 db
3.-7. kör: 11 db
UDFA: 10 db

Fejben adtam össze, lehet, hogy nem teljesen pontosak a számok, de 1-2 eltéréssel ilyen a térkép. Szóval a liga felét első körös kezdő tackle-k adják, négy hatodát első két körben draftoltak. Annak már nem állok neki szétszálazni, hogy a 21 hátsó körös ill UDFA közül hány VALÓBAN JÓ falember van, és hány játszik kényszerből. Maradjunk annyiban, hogy bár akad Jason Peters is köztük, azért a liga sz*rabb falaiban játszik a többségük. 😊

A guardokat, centereket nem adom össze, de gyorsan végigfutva olyan nagyon nem tér el ott sem az arány. Talán kicsit kevesebb az első körös és több a 2. körös, mert guardot, centert ritkábban húznak első körben, de azért az arányok hasonlóak lennének.

A defensive line esetén sem gondolom, hogy nagyon más lenne a helyzet. Szóva, persze. Bust mindig és mindenhol akad, de ettől még igaz, hogy ha jó játékost akarsz, akkor próbálkozz minél hamarabb kihúzni. Bármilyen posztról is legyen szó.

(A kiváló tackle-k egyébként ritkán mennek ki a piacra. A Trent Brown, Ja'Wuan James félék a gyakoriak, őket kell megdobni 15+ millióval. Jobb esetben egy Nate Soldert, akinek a JÓ elé oda kell tenni, hogy Bostonban volt jó, Scar keze alatt. Free agent guardokkal kapcsolatosan pedig első kézből vannak tapasztalataitok. 😊 )
peterk2005
Köszi a belefektetett munkát. Az nyilvánvaló, hogy a jobbnak tűnőkből fognak több jót kifogni a csapatok.
Én azt mondom, hogy az OT a poszt értéke szerint reprezentált az első körben (gyakorlatilag két LT kaliber kell mindenhova, mert mindkét oldalról jönnek a brutális rusherek, ezért minden csapat húzgálja őket lelkesen), viszont például a 2013-as draft alapján, a beválási százalékuk mintha elmaradna attól, mint amennyire sokat "költenek" draftérték alapján rájuk a csapatok.
Részemről az lenne az üzenet, hogy talán jobb a drafttőkét másba fektetni és inkább veteránokkal operálni. Frisconak van egy kezdőnyi guberált falembere és a győzelmek meg jönnek.
Húsrágó
a támadófalak hatékonyságában szerintem három dolog játszik nagy szerepet: a rendszer /ha percekig kell tartania egy falnak nyilván sokkal nehezebb dolga van még top játékosokkal is/, az edzői munka és a tehetség; kb ez a fontossági sorrend is
az hogy a magas draft pickek mennyire nem számítanak ha szar az edző vagy a rendszer arra kiváló példa a Cable féle Seahawks fal
ellenpéldának ott a tavalyi Scar féle Patriots fal ahol két 3. egy 4. egy 5. körös és egy udfa játszott, de például a Munchak féle Steelers-fal sem csupa első körösből állt /tudom DeCastro és Pouncey azok voltak de a másik három nem/
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.Húsrágó
Feltéve, hogy az a bizonyított veterán volt első körös. 😀 😀

Vegyük csak a tackle-ket. Jelenleg így néz ki az NFL tackle fronton, ha a kezdőket számoljuk (az IR-ra kerülteket is beszámítva, hogy a cseréket ne nézzük):
1. kör: 31 db
2. kör: 12 db
3.-7. kör: 11 db
UDFA: 10 db

Fejben adtam össze, lehet, hogy nem teljesen pontosak a számok, de 1-2 eltéréssel ilyen a térkép. Szóval a liga felét első körös kezdő tackle-k adják, négy hatodát első két körben draftoltak. Annak már nem állok neki szétszálazni, hogy a 21 hátsó körös ill UDFA közül hány VALÓBAN JÓ falember van, és hány játszik kényszerből. Maradjunk annyiban, hogy bár akad Jason Peters is köztük, azért a liga sz*rabb falaiban játszik a többségük. 😊

A guardokat, centereket nem adom össze, de gyorsan végigfutva olyan nagyon nem tér el ott sem az arány. Talán kicsit kevesebb az első körös és több a 2. körös, mert guardot, centert ritkábban húznak első körben, de azért az arányok hasonlóak lennének.

A defensive line esetén sem gondolom, hogy nagyon más lenne a helyzet. Szóva, persze. Bust mindig és mindenhol akad, de ettől még igaz, hogy ha jó játékost akarsz, akkor próbálkozz minél hamarabb kihúzni. Bármilyen posztról is legyen szó.

(A kiváló tackle-k egyébként ritkán mennek ki a piacra. A Trent Brown, Ja'Wuan James félék a gyakoriak, őket kell megdobni 15+ millióval. Jobb esetben egy Nate Soldert, akinek a JÓ elé oda kell tenni, hogy Bostonban volt jó, Scar keze alatt. Free agent guardokkal kapcsolatosan pedig első kézből vannak tapasztalataitok. 😊 )
peterk2005
Köszi a belefektetett munkát. Az nyilvánvaló, hogy a jobbnak tűnőkből fognak több jót kifogni a csapatok.
Én azt mondom, hogy az OT a poszt értéke szerint reprezentált az első körben (gyakorlatilag két LT kaliber kell mindenhova, mert mindkét oldalról jönnek a brutális rusherek, ezért minden csapat húzgálja őket lelkesen), viszont például a 2013-as draft alapján, a beválási százalékuk mintha elmaradna attól, mint amennyire sokat "költenek" draftérték alapján rájuk a csapatok.
Részemről az lenne az üzenet, hogy talán jobb a drafttőkét másba fektetni és inkább veteránokkal operálni. Frisconak van egy kezdőnyi guberált falembere és a győzelmek meg jönnek.
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.Húsrágó
Feltéve, hogy az a bizonyított veterán volt első körös. 😀 😀

Vegyük csak a tackle-ket. Jelenleg így néz ki az NFL tackle fronton, ha a kezdőket számoljuk (az IR-ra kerülteket is beszámítva, hogy a cseréket ne nézzük):
1. kör: 31 db
2. kör: 12 db
3.-7. kör: 11 db
UDFA: 10 db

Fejben adtam össze, lehet, hogy nem teljesen pontosak a számok, de 1-2 eltéréssel ilyen a térkép. Szóval a liga felét első körös kezdő tackle-k adják, négy hatodát első két körben draftoltak. Annak már nem állok neki szétszálazni, hogy a 21 hátsó körös ill UDFA közül hány VALÓBAN JÓ falember van, és hány játszik kényszerből. Maradjunk annyiban, hogy bár akad Jason Peters is köztük, azért a liga sz*rabb falaiban játszik a többségük. 😊

A guardokat, centereket nem adom össze, de gyorsan végigfutva olyan nagyon nem tér el ott sem az arány. Talán kicsit kevesebb az első körös és több a 2. körös, mert guardot, centert ritkábban húznak első körben, de azért az arányok hasonlóak lennének.

A defensive line esetén sem gondolom, hogy nagyon más lenne a helyzet. Szóva, persze. Bust mindig és mindenhol akad, de ettől még igaz, hogy ha jó játékost akarsz, akkor próbálkozz minél hamarabb kihúzni. Bármilyen posztról is legyen szó.

(A kiváló tackle-k egyébként ritkán mennek ki a piacra. A Trent Brown, Ja'Wuan James félék a gyakoriak, őket kell megdobni 15+ millióval. Jobb esetben egy Nate Soldert, akinek a JÓ elé oda kell tenni, hogy Bostonban volt jó, Scar keze alatt. Free agent guardokkal kapcsolatosan pedig első kézből vannak tapasztalataitok. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A tegnapi meccsen rossz volt nézni a támadófalat, szerintem ez az egyik leggyengébb pontunk. Kéne ide hozni min. 2 embert, különben Minshew is mehet IR-re, mert agyon fogják verni...
Már azon gondolkodtam, hogy kéne szólni Bosellinek, ugorjon be a hátralévő 10 meccsre 😀 Nem lógna ki lefele az szinte 100%
Korai még a draftról beszélni, de az első pick nyugodtan mehet a támadófalba (meg a 2-3. közül is egy).
dioadam
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.
Ott volt mondjuk 2013, amikor Fisher, Joeckel, Cooper, Warmack, Fluker ment ki az első 11 választással, akik nem karcolnak (fele a ligában sincs), és Lane Johnson, aki meg nagyot ment/megy.
Nem gyúrom át a többi évet, de a mintha nem jönnének olyan nagyon felkészült OT-k mostanában. Veteránokból összevadászott, de nem csúcsgázsis top FA-ból kellene építkezni, mert egy közepes falat csak össze lehet hozni Linder köré ilyenekből is.
Húsrágó
Igy nez ki a kezdo tamadofal: 2. kor / UDFA / 3. kor / 3. kor - 4. kor / 2. kor
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marqise Leet egy darabig elfelejthetjük (Fournette és a futójátéknak ez nagy érvágás), ma csizmában járkált és Marrone szerint hétről hétre fogják nézni az állapotát.
Swaim agyrázkódás protokollban van és van egy combzuzodása is. Viszotnt Marrone azt mondta, ha nem történik semmi váratlan a héten, Josh Oliver bemutatkozhat végre vasárnap az NFL-ben a Bengals ellen.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 862
A tegnapi meccsen rossz volt nézni a támadófalat, szerintem ez az egyik leggyengébb pontunk. Kéne ide hozni min. 2 embert, különben Minshew is mehet IR-re, mert agyon fogják verni...
Már azon gondolkodtam, hogy kéne szólni Bosellinek, ugorjon be a hátralévő 10 meccsre 😀 Nem lógna ki lefele az szinte 100%
Korai még a draftról beszélni, de az első pick nyugodtan mehet a támadófalba (meg a 2-3. közül is egy).
dioadam
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.
Ott volt mondjuk 2013, amikor Fisher, Joeckel, Cooper, Warmack, Fluker ment ki az első 11 választással, akik nem karcolnak (fele a ligában sincs), és Lane Johnson, aki meg nagyot ment/megy.
Nem gyúrom át a többi évet, de a mintha nem jönnének olyan nagyon felkészült OT-k mostanában. Veteránokból összevadászott, de nem csúcsgázsis top FA-ból kellene építkezni, mert egy közepes falat csak össze lehet hozni Linder köré ilyenekből is.
Húsrágó
Én sem fogom Neked àtböngészni 😀😀, de hogy legyen jó példa, Ramczyk bevàlt.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A tegnapi meccsen rossz volt nézni a támadófalat, szerintem ez az egyik leggyengébb pontunk. Kéne ide hozni min. 2 embert, különben Minshew is mehet IR-re, mert agyon fogják verni...
Már azon gondolkodtam, hogy kéne szólni Bosellinek, ugorjon be a hátralévő 10 meccsre 😀 Nem lógna ki lefele az szinte 100%
Korai még a draftról beszélni, de az első pick nyugodtan mehet a támadófalba (meg a 2-3. közül is egy).
dioadam
Nem végeztem erről most alapos kutatást, csak érzésből mondom, hogy az első körben kiválasztott falemberekből a beválási ráta nem valami fényes. Ez talán pont az a poszt, amit bizonyított veteránokkal jobban feltölthető.
Ott volt mondjuk 2013, amikor Fisher, Joeckel, Cooper, Warmack, Fluker ment ki az első 11 választással, akik nem karcolnak (fele a ligában sincs), és Lane Johnson, aki meg nagyot ment/megy.
Nem gyúrom át a többi évet, de a mintha nem jönnének olyan nagyon felkészült OT-k mostanában. Veteránokból összevadászott, de nem csúcsgázsis top FA-ból kellene építkezni, mert egy közepes falat csak össze lehet hozni Linder köré ilyenekből is.
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sziasztok!
Volt multkor valami abbol a "mindenki kap egy bajuszt meg egy bandazst" meccsbol?
Mert semmit nem is hallottam rola utana.
El is felejtettem.
Képek?Videók?
Köszii
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 231 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A tegnapi meccsen rossz volt nézni a támadófalat, szerintem ez az egyik leggyengébb pontunk. Kéne ide hozni min. 2 embert, különben Minshew is mehet IR-re, mert agyon fogják verni...
Már azon gondolkodtam, hogy kéne szólni Bosellinek, ugorjon be a hátralévő 10 meccsre 😀 Nem lógna ki lefele az szinte 100%
Korai még a draftról beszélni, de az első pick nyugodtan mehet a támadófalba (meg a 2-3. közül is egy).
dioadam
Azt a 3.at el lehetne küldeni Washingtonba, hátha odaadják érte Williamst.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
A tegnapi meccsen rossz volt nézni a támadófalat, szerintem ez az egyik leggyengébb pontunk. Kéne ide hozni min. 2 embert, különben Minshew is mehet IR-re, mert agyon fogják verni...
Már azon gondolkodtam, hogy kéne szólni Bosellinek, ugorjon be a hátralévő 10 meccsre 😀 Nem lógna ki lefele az szinte 100%
Korai még a draftról beszélni, de az első pick nyugodtan mehet a támadófalba (meg a 2-3. közül is egy).
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na ma lett vége (egy időre) a MinshewMániának.
iktriad
Jo eg Minshew dobott egy INT-et es kikapott az amugy ligaelit Saintstol! Mindenki rohanjon amerre tud, egesse a mezet, vege a srac sikersztorijanak!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy mindenki jósolta a szezon előtt. Egyébként hajlok arra, hogy ez az állítás igaz.
 twitter.com/Demetrius82/status/1183537664089346048

A pohár félig tele stat.
 twitter.com/Frank_Frangie/status/1183559185071513600

Tegnap homecoming meccs volt egy csomó régi Jax játékos (vagy 80 körül) kint volt a meccsen. Scobee és Poz nem csak a meccsre, hanem a tailgatere is kiment a Bold City Brigadehez.
 twitter.com/BoldCityBrigade/status/1183412784392003589