Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És egy kicsit aggasztó tweet Baltimoreból
 twitter.com/OfficialShon_4/status/1186739224168599553
Állítólag Yannick MÉG nem eladó.
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1186676826443259908
Ha őt is eltradeli Coughlin a következő 7 napban... Kurvára morcos leszek.
iktriad
Azért az, hogy egy szezon alatt elveszíts 3 probowler védőt (Telvin, Jalen, Yannick) szerintem egy csapatnál se fér bele (pats tuti kivétel, de leszarom).
Telvin eleve hatalmas mák, hogy 5. körös játékosból mivé érett, de nagyon kétséges, hogy mikor és hova fog majd visszatérni (ha egyáltalán visszatér), Jalen esetében 1/5-re ment fel Rams két 1/2X-szel + apróval - de nekem az jön ebből ki, hogy jól jártak. És akkor még Yannick, aki végzi a dolgát, draftclass egyik legjobbja, ráadásul, mivel 3. körben akadtak rá, eddig szinte pénzt se keresett (NFL-es mércével mérve). Vazze, nem fér bele, hogy ennyi jól sikerült választástól megszabaduljanak, mert az összes többi választás közel sem olyan konzisztensen jó, hogy ezt elbírja a csapat.
Én Coughlintól előbb szabadulnék meg, minthogy teljesen leépítsem a védelmet szinte egy fél szezon alatt... Köv szezonra Dareus ugye már logikusan nem lesz itt, Calaisnak se a LOS-re hozza majd a postás a nyugdíjat... ami marad, az nem sok momentán, miközben a támadófalba kéne ölni mindent és találni mellé egy potens cornert is. Basszus, Coughlinra nagyon pipa leszek, ha elkergeti Yannickot.
Húsrágó
Nincs benne ráció,miért engednétek.Abban sem miért vágyna Yannich.
kátrány
Coughlinnak ez nem jelent problemat. Lehet, hogy Yannicknak volt egy rossz szava Ramsey miatt. Bar ezen a tweeten kivul nincs semmi, szerintem is marad.
winston
A fő ok egy esetleges cserére (bár ez nagyon ostoba indok lenne) az lehet, hogy minek Yannick, hisz ott van Josh Allen. Ami hatalmas baromság, mert a Denver se akarja elcserélni Von Millert, csak mert van egy Chubbjuk. Az anyagi rész is érthetetlen, most szabadult fel alsó hangon 80-90 millió Ramsey miatt a követlkező évekre. Én a FO helyébe konkrétan lehet oda toltam volna Yannick elé egy új szerződést mostanra (csillapítani a Ramsey trade miatti népharagot), de hát a kedves EVP-nk útjai kifürkészhetetlenek.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
És egy kicsit aggasztó tweet Baltimoreból
 twitter.com/OfficialShon_4/status/1186739224168599553
Állítólag Yannick MÉG nem eladó.
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1186676826443259908
Ha őt is eltradeli Coughlin a következő 7 napban... Kurvára morcos leszek.
iktriad
Azért az, hogy egy szezon alatt elveszíts 3 probowler védőt (Telvin, Jalen, Yannick) szerintem egy csapatnál se fér bele (pats tuti kivétel, de leszarom).
Telvin eleve hatalmas mák, hogy 5. körös játékosból mivé érett, de nagyon kétséges, hogy mikor és hova fog majd visszatérni (ha egyáltalán visszatér), Jalen esetében 1/5-re ment fel Rams két 1/2X-szel + apróval - de nekem az jön ebből ki, hogy jól jártak. És akkor még Yannick, aki végzi a dolgát, draftclass egyik legjobbja, ráadásul, mivel 3. körben akadtak rá, eddig szinte pénzt se keresett (NFL-es mércével mérve). Vazze, nem fér bele, hogy ennyi jól sikerült választástól megszabaduljanak, mert az összes többi választás közel sem olyan konzisztensen jó, hogy ezt elbírja a csapat.
Én Coughlintól előbb szabadulnék meg, minthogy teljesen leépítsem a védelmet szinte egy fél szezon alatt... Köv szezonra Dareus ugye már logikusan nem lesz itt, Calaisnak se a LOS-re hozza majd a postás a nyugdíjat... ami marad, az nem sok momentán, miközben a támadófalba kéne ölni mindent és találni mellé egy potens cornert is. Basszus, Coughlinra nagyon pipa leszek, ha elkergeti Yannickot.
Húsrágó
Nincs benne ráció,miért engednétek.Abban sem miért vágyna Yannich.
kátrány
Coughlinnak ez nem jelent problemat. Lehet, hogy Yannicknak volt egy rossz szava Ramsey miatt. Bar ezen a tweeten kivul nincs semmi, szerintem is marad.
több mint 4 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
És egy kicsit aggasztó tweet Baltimoreból
 twitter.com/OfficialShon_4/status/1186739224168599553
Állítólag Yannick MÉG nem eladó.
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1186676826443259908
Ha őt is eltradeli Coughlin a következő 7 napban... Kurvára morcos leszek.
iktriad
Azért az, hogy egy szezon alatt elveszíts 3 probowler védőt (Telvin, Jalen, Yannick) szerintem egy csapatnál se fér bele (pats tuti kivétel, de leszarom).
Telvin eleve hatalmas mák, hogy 5. körös játékosból mivé érett, de nagyon kétséges, hogy mikor és hova fog majd visszatérni (ha egyáltalán visszatér), Jalen esetében 1/5-re ment fel Rams két 1/2X-szel + apróval - de nekem az jön ebből ki, hogy jól jártak. És akkor még Yannick, aki végzi a dolgát, draftclass egyik legjobbja, ráadásul, mivel 3. körben akadtak rá, eddig szinte pénzt se keresett (NFL-es mércével mérve). Vazze, nem fér bele, hogy ennyi jól sikerült választástól megszabaduljanak, mert az összes többi választás közel sem olyan konzisztensen jó, hogy ezt elbírja a csapat.
Én Coughlintól előbb szabadulnék meg, minthogy teljesen leépítsem a védelmet szinte egy fél szezon alatt... Köv szezonra Dareus ugye már logikusan nem lesz itt, Calaisnak se a LOS-re hozza majd a postás a nyugdíjat... ami marad, az nem sok momentán, miközben a támadófalba kéne ölni mindent és találni mellé egy potens cornert is. Basszus, Coughlinra nagyon pipa leszek, ha elkergeti Yannickot.
Húsrágó
Nincs benne ráció,miért engednétek.Abban sem miért vágyna Yannich.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És egy kicsit aggasztó tweet Baltimoreból
 twitter.com/OfficialShon_4/status/1186739224168599553
Állítólag Yannick MÉG nem eladó.
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1186676826443259908
Ha őt is eltradeli Coughlin a következő 7 napban... Kurvára morcos leszek.
iktriad
Azért az, hogy egy szezon alatt elveszíts 3 probowler védőt (Telvin, Jalen, Yannick) szerintem egy csapatnál se fér bele (pats tuti kivétel, de leszarom).
Telvin eleve hatalmas mák, hogy 5. körös játékosból mivé érett, de nagyon kétséges, hogy mikor és hova fog majd visszatérni (ha egyáltalán visszatér), Jalen esetében 1/5-re ment fel Rams két 1/2X-szel + apróval - de nekem az jön ebből ki, hogy jól jártak. És akkor még Yannick, aki végzi a dolgát, draftclass egyik legjobbja, ráadásul, mivel 3. körben akadtak rá, eddig szinte pénzt se keresett (NFL-es mércével mérve). Vazze, nem fér bele, hogy ennyi jól sikerült választástól megszabaduljanak, mert az összes többi választás közel sem olyan konzisztensen jó, hogy ezt elbírja a csapat.
Én Coughlintól előbb szabadulnék meg, minthogy teljesen leépítsem a védelmet szinte egy fél szezon alatt... Köv szezonra Dareus ugye már logikusan nem lesz itt, Calaisnak se a LOS-re hozza majd a postás a nyugdíjat... ami marad, az nem sok momentán, miközben a támadófalba kéne ölni mindent és találni mellé egy potens cornert is. Basszus, Coughlinra nagyon pipa leszek, ha elkergeti Yannickot.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli Ankout-t elvitte a practice squadból a Bronws.
Így 3 üresedés volt a helyén, de ebből egyet, egy újabb LB-vel (ma már a 3.) már azóta pótoltunk.

Sokan voltak nálunk LB workouton, igazoltuk belőlük 2 a keretre, egyet, Sutton Smitht, a practice squadba,
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1186751499818471427
A Steelers draftolta idén a 6. körben, de gyorsanlemondtak róla.

Ronnie Harrisont jelölték a hét védője címre.
 twitter.com/TDickman89/status/1186733367808708621

És egy kicsit aggasztó tweet Baltimoreból
 twitter.com/OfficialShon_4/status/1186739224168599553
Állítólag Yannick MÉG nem eladó.
 twitter.com/jeffzrebiec/status/1186676826443259908
Ha őt is eltradeli Coughlin a következő 7 napban... Kurvára morcos leszek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkétszereződött a Superbowl MVP-k száma a keretünkön!
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1186699145484099584
A nagy LB dögvész miatt még visszahoztuk Donald Paynet is.
 twitter.com/Jaguars/status/1186707973122547712
A TE poszt is egyre jobban néz ki - maradt Koyack, Seth DeValve és Josh Oliver (meg elméletben Matthew Orzech, a LS is az).

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
Nincs semmi bajom Ramseyvel azon kivul, hogy primadonna, azokat meg utalom. Foleg azokat, akik annyit tudnak felmutatni, hogy a harom es fel idenyukbol leraktak egy nagyon jot az asztalra, es nem is evrol evre verik hulyere azt, aki veluk szembejon.

Kivancsi vagyok, peldaul egy Watt mikor allna neki mutogatni meg hisztizni. Szerintem soha. Tovabblepne csondben es korrekten, ez a szakasz lezarva, csokolom, jojjon a kovetkezo.

Na, en az ilyen karakterek fele huzok. Foleg egy ilyen nyar utan, ami egy nagypofaju gyoker amokfutasarol szolt vegig. Brr. Vegkepp a szor felall a hatamon a sok primadonnatol.
Stez
Szóval szőrös a hátad. 😊
Húsrágó
Amíg feláll, nem gond.
Sobri Jóska
az sose gond.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs semmi bajom Ramseyvel azon kivul, hogy primadonna, azokat meg utalom. Foleg azokat, akik annyit tudnak felmutatni, hogy a harom es fel idenyukbol leraktak egy nagyon jot az asztalra, es nem is evrol evre verik hulyere azt, aki veluk szembejon.Stez
Azért Ramsey abból a 3.5-ből nem egy jó idényt rakott le. Ebben a 3.5 évben ő az egyetlen corner a ligában, akire negatív win pct-el dobnak (azaz ha felé dobsz, rosszabb lesz az esélyed nyerni a dobás után, mint előtte volt).

A karakterben egyezik a véleményünk, én sem vagyok oda a nagyszájúakért. Csak én bizonyos nagy szájat tudok tolerálni, mert nem gondolom hogy árt a csapatnak, más félét meg nem, mert árt. Szerintem Ramsey az előbbi.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Nincs semmi bajom Ramseyvel azon kivul, hogy primadonna, azokat meg utalom. Foleg azokat, akik annyit tudnak felmutatni, hogy a harom es fel idenyukbol leraktak egy nagyon jot az asztalra, es nem is evrol evre verik hulyere azt, aki veluk szembejon.

Kivancsi vagyok, peldaul egy Watt mikor allna neki mutogatni meg hisztizni. Szerintem soha. Tovabblepne csondben es korrekten, ez a szakasz lezarva, csokolom, jojjon a kovetkezo.

Na, en az ilyen karakterek fele huzok. Foleg egy ilyen nyar utan, ami egy nagypofaju gyoker amokfutasarol szolt vegig. Brr. Vegkepp a szor felall a hatamon a sok primadonnatol.
Stez
Szóval szőrös a hátad. 😊
Húsrágó
Amíg feláll, nem gond.

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Nincs semmi bajom Ramseyvel azon kivul, hogy primadonna, azokat meg utalom. Foleg azokat, akik annyit tudnak felmutatni, hogy a harom es fel idenyukbol leraktak egy nagyon jot az asztalra, es nem is evrol evre verik hulyere azt, aki veluk szembejon.

Kivancsi vagyok, peldaul egy Watt mikor allna neki mutogatni meg hisztizni. Szerintem soha. Tovabblepne csondben es korrekten, ez a szakasz lezarva, csokolom, jojjon a kovetkezo.

Na, en az ilyen karakterek fele huzok. Foleg egy ilyen nyar utan, ami egy nagypofaju gyoker amokfutasarol szolt vegig. Brr. Vegkepp a szor felall a hatamon a sok primadonnatol.
Stez
Szóval szőrös a hátad. 😊
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nincs semmi bajom Ramseyvel azon kivul, hogy primadonna, azokat meg utalom. Foleg azokat, akik annyit tudnak felmutatni, hogy a harom es fel idenyukbol leraktak egy nagyon jot az asztalra, es nem is evrol evre verik hulyere azt, aki veluk szembejon.

Kivancsi vagyok, peldaul egy Watt mikor allna neki mutogatni meg hisztizni. Szerintem soha. Tovabblepne csondben es korrekten, ez a szakasz lezarva, csokolom, jojjon a kovetkezo.

Na, en az ilyen karakterek fele huzok. Foleg egy ilyen nyar utan, ami egy nagypofaju gyoker amokfutasarol szolt vegig. Brr. Vegkepp a szor felall a hatamon a sok primadonnatol.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tudom, mert neked Ramsey valamiért nagyon a bögyödben van. 😊

Szerintem meg egyszerűbb és egyenesebb leülni így és elmondani a saját szemszögéből a dolgokat, amíg az normális keretek között történik, és nem köpködés. Ramsey nem köpködött, ez egy teljesen normális interjú, a véleményét mondta csak el, anélkül, hogy beleszállt volna bárkibe. Khalil Mack véleményét is pontosan tudjuk, akár adott interjút, akár nem. Ennyi erővel akár ő is leülhetett volna egy hasonló interjúra, nem csinált volna vele rosszabbat. Nem muszáj, az se baj, ha nem ül le, de én abban sem látok problémát, ha 2019-ben valaki igen.

A Jags FO-val megy úgy vagyok, hogy majd akkor hiszem el, hogy több eszük van, ha nem mondanak olyant nagy nyilvánosság előtt, hogy azért nem tudnak egy - illetve úgy látszik több - fontos játékosukról semmit, mert nem tudják elérni, miközben mindenki más a világon el tudja. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A kulcs ott van, amit magad is leirtal: hallani kellene a masik felet is. Utana nem biztos, hogy vedeni probalnad. Minden eremnek ket oldala van, az interjubol pedig teljesen egyertelmuen erzodik, hogy Ramsey alig varta, hogy elkezdje kiteregetni a szennyest es rahuzza a vizes lepedot a masik felre, magat vedve.

Csak erre valasz meg nem fog erkezni, mert egy csapat vezetosegenek tobb esze van, mintsem belemenjen az ilyen adok-kapokba. Na, pont az ilyenek miatt terjednek el sokakrol, mennyire szar emberek es unfairek, etc.

De azert remeljuk, Ramsey jol keresett ezzel az interjuval.

En azokat a jatekosokat tudom becsulni, akikben van annyi tisztelet, hogy mar csak a mult miatt sem mennek bele ilyen szemet mutogatasokba, hanem egyszeruen csak tovabblepnek.

Es nem azert, de en nagyon siman kinezem Ramseybol, hogy elferditi az allitasait es sok esetben nem az igazat mondja. Ez a csoka sunyi. Aki peldaul a serulesekrol hazudik, es hirtelen csodak csodajara rendbe jon, amint elcserelik, az masrol is szemrebbenes nelkul hazudni fog.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Itt a trade utáni teljes Ramsey interjú. Végignézve/hallgatva, azért ez a helyzet már érett egy ideje. Bár részleteket nem mondott, az teljesen egyértelmű, hogy nem a csapattársakkal vagy edzőkkel volt baja, hanem az FO-val. Nevet nem mondott, de nem nehéz találgatni. Amit elmond az persze csak az egyik oldala a történetnek, kéne hallani a másik felet is (ami sose fog megtörténni). Mindenesetre azért a Telvin Smith ügy fényében is igen furcsán működik a Jags FO. Mi az, hogy egy játékosnak nem tudják a számát? És mi az, hogy nem érik el, mert rossz számot hívnak? Nem hívják fel az ügynököt, hogy figyi, nem veszi fel XY, mi van vele, jó számot hívunk?

Azt hiszem Khan sajnálja, hogy nem lépett korábban közbe, mert ezt a dolgot úgy tűnik nem egyedül Ramsey szúrta el. Ami ennél is fontosabb, hogy nem kéne hasonlóan elszúrni Telvinnel, Ngakogue-vel vagy valaki mással...

 www.youtube.com/watch?v=_TcecMJEqcc

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egy 22 milliós kezdő irányítót nem lehet csak úgy padoztatni, ha felépül a sérüléséből. Illetve lehet, de arra 50 évente van példa, és Belichicknek hívják az edzőt. 😀

Egyébként viszont az van, hogy a kezdő visszaáll, aztán ha jó lesz, akkor mindenki örül, hogy van két potens irányítója is a csapatnak. Ha bűn rossz lesz, akkor jöhet el a csere QB ideje. Úgyhogy vagy Foles lebőg és akkor jöhet a bajusz, vagy üldögél egy kicsit, ahogy Mahomes ült Smith, vagy Rogers Favre mögött. Vagy éppen Foles Wentz mögött.

Ebből olyan nagyon rosszul nem tudtok már kijönni. Sőt, igazából már csak jól, mert a pénzt már úgysem lehet vissza csinálni, akárki is kezd, egyébként meg van két kezdethető irányítótók. Évekig egy se volt, nem olyan rossz ez. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lassan jön a szezon igazán nagy kérdése - mi lesz Folesszal, ha visszajön? A héten már edzeni fog.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1186363122182955009
 twitter.com/Demetrius82/status/1186342395102797827
Érdekes vélemény az ügyben.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186297093310353408
Én nem tenném, de tudjuk milyen okos a front officeunk, és ugyebár elvileg idén nyerni kéne.
Jó lenne 2 nagyon jó meccs Minshewtól a Bye-ig, hogy nagyon nehéz legyen még Coughlinnak is a döntés.
Még 2 érdekes megjegyzés Foles vs Minshew ügyben a 2 fiatal, de nagyon remek új Jax beattől:
 twitter.com/_John_Shipley/status/1186357274198999040
 twitter.com/Demetrius82/status/1186357799154044928
Jó hír Herndonnak és a secondarynek az egyik meccsre a bye-ig.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186321953180794880

Westbrooknak jár a pacsi, így játszani sérülten tegnap.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186337711768121346
Ha már sérült WR-ek.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186350727108726787
Ennek Fournette örülne, mert albinó kitűnő futó blokkoló lett az évek során.

Nojsz a D-től.
 twitter.com/TDickman89/status/1186273948813709315
Nojsz Fournettetől.
 twitter.com/TDickman89/status/1186077787037339648

Watson ugyebár Sacksonville alapításakor ugrott be a 2. félidőben ellenünk az 1. héten, mikor Calais és tsai 10 sacket szereztek a Texans ellen.
iktriad
Mondok még jobbat. Andrew Luck is 1600 yardot (egészen pontosan 1673-at) passzolt a karrierje első 6 meccsén, és 3-3 volt a mérlege.

Ééééés .... hiszed vagy sem, de Marcus Mariota is ennyit (ő 1610-et). És majdnem hozta ős is a mérleget (2-4). 😀

AFC megbabonázott South. 😊
peterk2005
Itt vannak az ő statjai is.
 twitter.com/KevinFromDuval/status/1186133403613192193
És még 5 név.  twitter.com/KevinFromDuval/status/1186135842710048768
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Watson ugyebár Sacksonville alapításakor ugrott be a 2. félidőben ellenünk az 1. héten, mikor Calais és tsai 10 sacket szereztek a Texans ellen.
iktriad
Mondok még jobbat. Andrew Luck is 1600 yardot (egészen pontosan 1673-at) passzolt a karrierje első 6 meccsén, és 3-3 volt a mérlege.

Ééééés .... hiszed vagy sem, de Marcus Mariota is ennyit (ő 1610-et). És majdnem hozta ős is a mérleget (2-4). 😀

Éééés, mind a négyen 7 hét alatt játszották le az első hat meccsüket, azaz volt egy kieső hét is (vagy bye, van más játszott) 😊

AFC Salem South. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Ramsey helyére leigazolt Parry Nickerson jó "sokáig" volt nálunk. Az LB sérüléshullám (a meccs végén csak Myles jack volt bevethető az aktív LB-kből és Jarred Wilson volt az egyik LB-nk...) miatt Joe Giles-Harrist visszahoztuk a practice squadból az 53-as keretbe (kerethirdetéskor 1 teljes napig volt ott), és Nickerson ment helyette el.
A QB Chase Littont pedig a practice squadból küldtük el. Ha Foles újra edzhet, akkor így is van 3 QB-nk.

És ha már irányítók - WOW!
 twitter.com/KevinFromDuval/status/1186130971831259136
Watson ugyebár Sacksonville alapításakor ugrott be a 2. félidőben ellenünk az 1. héten, mikor Calais és tsai 10 sacket szereztek a Texans ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Micsoda csoportkép - LOL Taven a szélen. 😊 😊 😊


Snap count tegnapról:
 twitter.com/Demetrius82/status/1186285488346411008

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nagyon örülök a tegnapi győzelemnek, kellett, hogy még éljenek a remények, volt több jó teljesítmény de ami tuti biztos, hogy Fournette elképesztő mennyiséget dolgozik, gyakorlatilag ő az O!
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jaguars játékosok, akik nem egészen vágják, mit is akar a másik - Támadók kiadás


iktriad
Csak azért mert Minshew nem tud négerül, nem lehet brudda vagy bruh?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár statisztika - íme egy kis ízelítő:
 twitter.com/_fournette/status/1186035883390197760

Fournette továbbra is az AFC legtöbb yardot futó játékosa 715-el, és 2. a ligában. 10 yarddal van most lemaradva Dalvin Cook mögött.
Chark a 2 csöndesebb meccse ellenére szintén vezeti az AFC-t elkapott yardokban 581 egységel (ahogy mindenki várta a szezon előtt), és 4. az NFL-ben.
A házi sack leader, Josh Allen vezeti a rookiekat sackekben. (Összesítésben 12. és épp annyi sackje van mint a tegnap triplázó Fowlernek).

Apropó Fournette, Fred Taylor és MJD csapatában ez nem semmi stat.
 twitter.com/Jaguars/status/1186031083047006208
Classy. (Nem, nem tapossa meg a bengals mezt).
 twitter.com/_fournette/status/1186089306227654661

Jaguars játékosok, akik nem egészen vágják, mit is akar a másik - Támadók kiadás

Jaguars játékosok, akik nem egészen vágják, mit is akar a másik - Védők kiadás
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1186067747568001026
😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Emlékszem a héten olvastam olyan tweeteket szagértöktől, hogy Joe Mixon szét fogja futni a Jagst, kötelezően kezdetni kell fantasyban. Nos, majdnem.
 twitter.com/BrentASJax/status/1186039245808553985

Engedd el. 😉
Sobri Jóska
Szép lassan meglesz, de ma voltak új fejlemények az ügyben, arról illik beszámolni.

Vagy te a MinshewMániára gondolsz? Mert arra is igaz ugyanez. 😊
iktriad
Ramseyt engedd el.
Sobri Jóska
Egyszer-kétszer még biztos elő les véve őt és/vagy a Jagst ismerve, de igyekszem nem túltolni. Egyelőre. 😉
Sok függ attól hogy alakul a szezonunk(ha pl. sokszor megég idén a secondary, lesz kurva anyázás Coughlin felé, ezt most megmondom), mit teszünk CB poszton a pótlására (előre tartok attól, mi lesz ha egy ellenfélnek lesz 2 komolyabb WR-e és az egyik Herndonra jut), illetve mit kezdünk a pickkel.
iktriad
Inkabb azon agyalj, hogy Ramsey helyett draftolhattatok volna inkabb Tunsilt, es most lenne tamadofal Wilson elott, ha pedig o megserul, akkor sincs gaz, beallna Mahomes!
Stez
Go home Stez, you're dumb drunk.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Emlékszem a héten olvastam olyan tweeteket szagértöktől, hogy Joe Mixon szét fogja futni a Jagst, kötelezően kezdetni kell fantasyban. Nos, majdnem.
 twitter.com/BrentASJax/status/1186039245808553985

Engedd el. 😉
Sobri Jóska
Szép lassan meglesz, de ma voltak új fejlemények az ügyben, arról illik beszámolni.

Vagy te a MinshewMániára gondolsz? Mert arra is igaz ugyanez. 😊
iktriad
Ramseyt engedd el.
Sobri Jóska
Egyszer-kétszer még biztos elő les véve őt és/vagy a Jagst ismerve, de igyekszem nem túltolni. Egyelőre. 😉
Sok függ attól hogy alakul a szezonunk(ha pl. sokszor megég idén a secondary, lesz kurva anyázás Coughlin felé, ezt most megmondom), mit teszünk CB poszton a pótlására (előre tartok attól, mi lesz ha egy ellenfélnek lesz 2 komolyabb WR-e és az egyik Herndonra jut), illetve mit kezdünk a pickkel.
iktriad
Inkabb azon agyalj, hogy Ramsey helyett draftolhattatok volna inkabb Tunsilt, es most lenne tamadofal Wilson elott, ha pedig o megserul, akkor sincs gaz, beallna Mahomes!

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wyatt, lehet kezdhetsz örülni.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1186061406564732929

És még mellé tudja helyén kezelni a dolgot.
 twitter.com/Demetrius82/status/1186059446247706624

Szerkesztette: iktriad