Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Coughlin nem csak Marronetól, de Khantól is kapott egy enyhe(?) beszólást tegnap a tulajdonosok gyűlésén.
 twitter.com/E_Dilla/status/1184501602826276871
Lehet, hogy mégsem megbonthatatlan a szovjet-magyar konzervKhan-Coughlin szövetség, és Shao a Ramsey afférból rájött arra, hogy ahogy TC intézi az ügyeket, az nem biztos hogy alkalmassá teszi őt GM-nek?

Egyébként vicces, hogy Coughlin a számon kérhetőségről és a felelősségről papol állandóan(lásd pl. májusban, mikor Telvin meg nem Ramsey nem került elő az önkéntes OTA-kre), most meg, amikor kéne tartania egy nyamvadt kis sajtótájékoztatót a franchise történetének talán legjelentősebb csereüzletéről(amit megjegyzem az ő kis magánakciói miatt kellett tető alá hozni, hisz Marrone megtartotta volna Ramseyt, Khan kifizette volna, akkor vajon ki volt itt a probléma fő forrása kezdetben?...), akkor elintézi egy semmit mondó pár soros nyilatkozattal, és kvázi Marronenal végezteti el a piszkos munkát.

A jags nem egy szerencsés franchise, de ha már el kellett tradelni Ramseyt, akkor remélem most az egyszer lesz akkora mázlink, hogy Coughlin év végén elhúz a picsába, de legalábbis nyugdíjba, és a franchise történetében először talán találunk egy normális GM-et.

Ramsey egyébként nem tudta megmondani játszik-e vasárnap, de mindent megpróbál, McVay szerint meg egyenesen az a terv, hogy fog. A kaliforniai levegő úgy tűnik nagyon gyorsan tesz jót a krónikus hátfájásnak....

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
(Ex-)csapattársak reakciója a Ramsey traderől Myles Jacktől Calaisen és Ngakouen át Minshewig.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/life-after-jalen-ramsey-jaguars-locker-room-addresses-trade/

A cikkben van egy durva trivia - ebből a már-már legendás secondaryből már csak Bouye maradt a Jaguars keretén - 2 ÉVVEL A KÉP KÉSZÜLTE UTÁN!


Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem bontottam pezsgőt a Ramsey hír hallatán, de örülök, hogy végre eljött, amiről tudtuk, hogy hamarosan úgyis el fog jönni!
Jó játékos, posztja egyik legjobbja, de nagyon jó trade-et eszközöltünk, jól ki kell jönnünk ebből, és tőlem | aki szeret nyavalyogni | ez a hurráoptimizmus elég nagy szó! 😊
Stoki
Akkor adok okot a nyavajgásra. 😊 A Jagsnek még nincs HOF játékosa, és most elcseréltétek azt a játékost, akinek a következő 20 évben esélye lehetett oda bekerülni. A közelmúlt játékosai és a jelenlegi kereten levők között nem látok senki mást akinek lenne rá esélye. (Ngakogue-nek talán-talán, de ahhoz jópár Mack féle évet kellene produkálnia, ami elég long shot, akármilyen jó is.)

Mi ebből a tanulság? All in on Minsheeeeewwww!!!!!!!!. 😀
Ha beválik, ő menthet meg titeket ebből a szempontból is. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami azért is kellett, mert Caldwell és főleg Coughlin baszik beszélni a médiával a traderől. Marrone van kidobva az újságírók elé, akinek annyi behatása van az ügyre, mint itt kb a fórumozóknak... Marrone halkan ennek a frusztráltságnak hangot is adott ma.
 twitter.com/APMarkLong/status/1184490504035192832
iktriad
Nem is volt ez olyan halk. És amúgy szvsz tök igaza van. Kitolják a média elé olyan ügyről beszélni, ami nem rajta múlt, (tudomásom szerint) nem ő indikálta, nem is ő döntötte el, és nem is az ő hatásköre. Azt megértem, hogy Khan nem sajttájozik, egy owner ritkán teszi. De van ott az FO-ban ember akinek ez lenne a feladata.
peterk2005
Khan végig nyilatkozott Ramsey ügyben, szóval őt még nem is érheti kritika. Ez inkább Coughlinnak volt burkolt beszólás.
Marrone elmondta a sajtótájékoztatón, hogy a csere után beszélt Ramseyvel, nagyon úgy tűnik a szavaiból, hogy ő semmiképp se akarta, hogy Jalen el legyen tradelve (pedig az elején mindenki azt hitte ez a kettőjük ügye, aztán gyorsan kiderült, hogy ez valójában egy Coughlin-Ramsey meccs)
Caldwell egyébként a trade után beszélt Marronenal, hogy kvázi az egyik legjobb játékosa el lett cserélve...
Itt a teljes sajtótájékoztató. Érdemes végignézni.
 twitter.com/Jaguars/status/1184484364316491777
Egyébként Marrone lehet, hogy nem tartozik a jobb NFL HC-k közé, de így 3 év után azt mondom, elég jó arc lehet.

Amúgy az a vicc, hogy amíg Coughlin vissza nem jött a Jags volt az egyik legnyitottabb front office az NFL-ben, ahol a GM vagy a HC bármikor rendelkezésre állt. Viszont mióta TC itt van hirtelen a legzárkózottabb front office lettünk, és kb tényleg Marronenak kell nyilvánosan elvinni minden olyan balhét is, amihez nincs amúgy sok köze...
Egyébként amikor a nagy TC fan Pete Prisco azt mondja Coughlin sajtóközleményére, hogy egy ez nagy mellébeszélés, és ki kéne állni a nyilvánosság elé legalább 5 percre, abból lehet tudni, hogy mennyire rossz (megint) a kommunikáció a kvázi GM és a sajtó kötözött.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem bontottam pezsgőt a Ramsey hír hallatán, de örülök, hogy végre eljött, amiről tudtuk, hogy hamarosan úgyis el fog jönni!
Jó játékos, posztja egyik legjobbja, de nagyon jó trade-et eszközöltünk, jól ki kell jönnünk ebből, és tőlem | aki szeret nyavalyogni | ez a hurráoptimizmus elég nagy szó! 😊
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legjobb edzők megoldják, de azért ha az a feladat, hogy építsünk Foles / Minshew elé egy ennél jobb falat, akkor azért ne a Niners fal legyen a példa. Ha az a fal ide lenne hozva, rosszabbul nézne ki, mint a jelenlegi fal. Az igazán jó falakban igazán komoly a tehetség szint is. Az meg nem olcsó, akár pénzről, akár draft pickről van szó.
peterk2005
Pénzt(Linder, Norwell) és magas pickeket(Cam Robinson, Taylor) is öltünk a falba, és így tart ott, ahol van...iktriad
Persze, így van. Én csak arra utaltam, hogy ha ez nem jó, és további javítást igényel, az aligha úgy várható, hogy majd kukáztok valahonnan pár olcsó veteránt vagy UDFA-t. 😊

(A Colts egyébként 2 első kör, 2 második kör, 2 harmadik kör után állt úgy, hogy a liga egyik legrosszabb fala volt. Szóval bejártuk ezt a pályát mi is. Sőt, rosszabbat is mint ez a Jags fal. Bele kellett tolni még egy 1 kör legelejét, meg egy 2. kör legelejét, hogy olyan legyen amilyen most.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami azért is kellett, mert Caldwell és főleg Coughélin bazsik beszélni a médiával a traderől. Marrone van kidobva az újságírók elé, akinek annyi behatása van az ügyre, mint itt kb a fórumozóknak... Marrone halkan ennek a frusztráltságnak hangot is adott ma.
 twitter.com/APMarkLong/status/1184490504035192832
iktriad
Nem is volt ez olyan halk. És amúgy szvsz tök igaza van. Kitolják a média elé olyan ügyről beszélni, ami nem rajta múlt, (tudomásom szerint) nem ő indikálta, nem is ő döntötte el, és nem is az ő hatásköre. Azt megértem, hogy Khan nem sajttájozik, egy owner ritkán teszi. De van ott az FO-ban ember akinek ez lenne a feladata.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Khan és Coughlin is kiadott egy-egy közleményt Ramsey ügyben.
 twitter.com/Jaguars/status/1184464091026509826
Coughlin szerint idén is továbbra is harcban vagyunk a divízió győzelemér és ezen a Ramsey trade nem változtat(hahahahaha).
Khan a Ramsey traderől
 twitter.com/APMarkLong/status/1184502115282104320
 twitter.com/APMarkLong/status/1184502248656789504

Ami azért is kellett, mert Caldwell és főleg Coughlin baszik beszélni a médiával a traderől. Marrone van kidobva az újságírók elé, akinek annyi behatása van az ügyre, mint itt kb a fórumozóknak... Marrone halkan ennek a frusztráltságnak hangot is adott ma.
 twitter.com/APMarkLong/status/1184490504035192832

3 ember, akit nagyon érint Ramsey távozása (Bouye, Ngakoue és Herndon)
 www.si.com/nfl/jaguars/news/what-is-the-future-of-jacksonvilles-defense-without-jalen-ramsey/

LOL, de egyben beszédes is.
 twitter.com/APMarkLong/status/1184538641416249344

Mai nem edzők listája:
 twitter.com/APMarkLong/status/1184477307135823874

A legjobb edzők megoldják, de azért ha az a feladat, hogy építsünk Foles / Minshew elé egy ennél jobb falat, akkor azért ne a Niners fal legyen a példa. Ha az a fal ide lenne hozva, rosszabbul nézne ki, mint a jelenlegi fal. Az igazán jó falakban igazán komoly a tehetség szint is. Az meg nem olcsó, akár pénzről, akár draft pickről van szó.
peterk2005
Pénzt(Linder, Norwell) és magas pickeket(Cam Robinson, Taylor) is öltünk a falba, és így tart ott, ahol van...
Megjegyzem a Saints meccset nem lehet a nyakukba varrni kivételesen. 2 sack és 1 QB hit jött Minshewra egy elit D-től, ezt leszámítva egyébként a zseb a meccs nagy részén megvolt ahhoz, hogy Csodabajusz sikeres legyen, de ez nem az ő és az elkapók napja volt. A bengals ellen majd megint lehet fordított a helyzet.
Ez a legnagyobb baja az idei Jagsnek (is), hogy szinte minden meccsen új csapat megy ki a pályára, aztán edző legyen a talpán, aki kiigazodik rajtuk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A legjobb edzők megoldják, de azért ha az a feladat, hogy építsünk Foles / Minshew elé egy ennél jobb falat, akkor azért ne a Niners fal legyen a példa. Ha az a fal ide lenne hozva, rosszabbul nézne ki, mint a jelenlegi fal. Az igazán jó falakban igazán komoly a tehetség szint is. Az meg nem olcsó, akár pénzről, akár draft pickről van szó.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Részemről az lenne az üzenet, hogy talán jobb a drafttőkét másba fektetni és inkább veteránokkal operálni. Frisconak van egy kezdőnyi guberált falembere és a győzelmek meg jönnek.
Húsrágó
Khömm.

Az alapfalukban Staley és McGlinchey is saját 1. körös pick (a Staley helyére beugró Skule tényleg várakozáson felül szerepel 7. körös rookieként). Az interior OL-ből Tomlinson 1. körös (2015, Lions), Richburg 2. körös (2014, Giants) volt, egyedüli kivétel Person, akit 2011-ben a 7. körben draftolt a Niners. Magyarul az alap kezdőötösből 4 ember abszolút kezdőpotenciállal került a ligába.
empty taxi
Mondjuk jelenleg már a 6. körös Skule és az UDFA Daniel Brunskill a két kezdő, plusz akkor Person és Tomlinson brutális bustként érkezett. Itt jelenleg egyedül Richburg volt a minőség, persze, ha a két OT visszajön, akkor jobb a helyzet, de pl most épp a két OT-t értékelték jóra, a fal közepét pedig pocsékra.

A 49ers abban tűnik jónak, hogy ha nincs már kezdő OT, akkor igyekszel úgy megoldani, hogy a QB-t minél kevésbé verhessék agyon.

több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Részemről az lenne az üzenet, hogy talán jobb a drafttőkét másba fektetni és inkább veteránokkal operálni. Frisconak van egy kezdőnyi guberált falembere és a győzelmek meg jönnek.
Húsrágó
Khömm.

Az alapfalukban Staley és McGlinchey is saját 1. körös pick (a Staley helyére beugró Skule tényleg várakozáson felül szerepel 7. körös rookieként). Az interior OL-ből Tomlinson 1. körös (2015, Lions), Richburg 2. körös (2014, Giants) volt, egyedüli kivétel Person, akit 2011-ben a 7. körben draftolt a Niners. Magyarul az alap kezdőötösből 4 ember abszolút kezdőpotenciállal került a ligába.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!
Pizsama
Na most ezen felröhögtem, köszi :d
Wyatt
ez olyan mint amikor más csapatok begyűjtik a pats játékosokat, nyerő franchiseból éri meg elhozni a játékosokat!
winston
pl Dwayne Allen-nel is meilyen jól járt a Miami...
A pats meg felszedegeti mások után a szemetet és csinál belőlük gyűrűhordozót... nem mindig az az arany, ami fénylik, vagy hogy van ez..
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!
Pizsama
Na most ezen felröhögtem, köszi :d
Wyatt
ez olyan mint amikor más csapatok begyűjtik a pats játékosokat, nyerő franchiseból éri meg elhozni a játékosokat!
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!
Pizsama
Na most ezen felröhögtem, köszi :d

több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hat, en nagyon sajnalom, de igy, hogy lathatoan ez a “hatfajas” nem javult volna meg valoszinuleg egesz szezonban, ez a legjobb amit ebbol ki lehetett hozni. akkor most a CB mint hianyposzt vastaggal bekerult a need-ek koze. az lenne persze jo ha most a rams betlizne sokat, de nem kivanom nekik, remelem a 4 elso korosbol majd tudunk epitkezni, plusz igy yannickra is marad penz.
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
A Ramsey trade-ből szerintem jól jöttünk ki. Az elmúlt pár hét alapján lehetett látni, hogy Ramsey nem akar maradni Jacksonville-ben. Így legalább kaptunk érte 2 db első kört és 1 db 4-et + nem "tevékenykedett" sokáig az öltözőben.
A pickekből lehet építkezni, csak ne akarjunk felmenni 1/1-re (vagy egyéb hajmeresztő trade-be belemenni 😀 )
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ngakouenál most már biztosan belefér egy esetleges franchise tag, ha tényleg meg akarjuk tartani.
iktriad
En egyaltalan nem vagyok biztos benne hogy nem az utolso jagses szezonjat latjuk Yannicknak. Ahhoz kepest hogy mennyi penzt akar meg hogy contract year szemre nagyon nem jatszik jol sajnos. En nagyon sokat vartam tole iden, de eddig arnyeka onmaganak. Ha igy folytatja, akkor nem latom hogy a jags miert tagelne.
kisvanek4
Calais pár hete azt mondta, kvázi 1 lábon játszik. Ha egészségesebb és ezáltal jobb lesz a szezon második felére, akkor szvsz marad.
több mint 4 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 281 — Keep pounding
Ez simán jó deal.
Ennél többet ebből nem lehetett kihozni, ha meg nem akart itt maradni, akkor felesleges erőltetni, csak bomlasztana az öltözőben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 710
just a cornerback. Ennek a csapatnak Minshew a jövője. Ő köré kell mindent szervezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Ngakouenál most már biztosan belefér egy esetleges franchise tag, ha tényleg meg akarjuk tartani.
iktriad
En egyaltalan nem vagyok biztos benne hogy nem az utolso jagses szezonjat latjuk Yannicknak. Ahhoz kepest hogy mennyi penzt akar meg hogy contract year szemre nagyon nem jatszik jol sajnos. En nagyon sokat vartam tole iden, de eddig arnyeka onmaganak. Ha igy folytatja, akkor nem latom hogy a jags miert tagelne.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 216 — én ezt meguntam
Akkor ennyit arról amit írtam 😛

Ennyit Howienak nem ért meg a dolog.
dande
Jó de ti focizni akartok, a Rams meg készíti elő a "Nagypályások" következő évadát. 😊
| -Charlest kirúgják- |
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!
Pizsama
Én inkább Luke Joeckelt keresném meg valamelyik kuka mellett aki FA (évek óta...), és akkor megvan a TELJES "Jaguars Dave Caldwell 1. körös Top 5 draft pick kollekció". Ráadásul ő a Seattleben volt G is egy kis ideig, tehát nem idegen számára az NFC West és talán segítene a támadófalban is. 😊
iktriad
Na, az pláne jó megoldás lenne, és akkor tényleg All In a Rams. 😀
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
fuck
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!
Pizsama
Én inkább Luke Joeckelt keresném meg valamelyik kuka mellett aki FA (évek óta...), és akkor megvan a TELJES "Jaguars Dave Caldwell 1. körös Top 5 draft pick kollekció". Ráadásul ő a Seattleben volt G is egy kis ideig, tehát nem idegen számára az NFC West és talán segítene a támadófalban is. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Fournette reakciója.
 twitter.com/_fournette/status/1184272139815456769
iktriad
Nem tudom miért sír Fournette, hisz jövőre ő is jön LA-be. A 2022-es és 23-as elsőköröse még megvan a Rams-nek és ha meglesz a 14/15/16/17 Jaguars 1st round pick, akkor az színsor, és arra sokat fizet Vegas!