A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mai MinshewMánia content. Peter Kingtől kapott egy nagy külön szekciót, valamint ő lett a hét egyik legjobb támadója. Calais meg a hét védője.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/23/daniel-jones-giants-nfl-week-3-fmia-peter-king/

És megtaláltam az NFL Networkós nagyinterjúját a TNF után (feat. Minshew fater)
 www.youtube.com/watch?v=ZnZ3KFud6Gg

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Kivételesen dicsérjük meg TC-t, hogy nem ment ebbe bele.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1175791037765292033
iktriad
Pedig szép manőver lett volna a Giantstől mindkét RoY-díjast megszerezni 😊
Wyatt
igy most van esely, hogy itt landol mindketto. (tippem szerint egyik sem, de mindketto oldalon lesz a top5-ben jags jatekos)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kivételesen dicsérjük meg TC-t, hogy nem ment ebbe bele.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1175791037765292033
iktriad
Pedig szép manőver lett volna a Giantstől mindkét RoY-díjast megszerezni 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner

Matthew99
Nojsz.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre inkább úgy tűnik Denverben is látjuk majd a pályán jövő vasárnap a Jagsben Ramseyt.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1175764294266425346

Kivételesen dicsérjük meg TC-t, hogy nem ment ebbe bele.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1175791037765292033

Ha már Coughlin szóba került, ő meg Eli váltott pár sms-t a hlten.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1175416639040495617
Szerencsére idén már kidobta az ablakon a szokásos 5. köröst Josh Dobbsért, meg Minshew is jól játszik, szóval csak nem akar érte tradelni.

Napi Minshew content.
 twitter.com/camdunkcity/status/1175805177112211456

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
jó, szerinted Ramsey boldog lenne egy Texansban /az elmult 10 évükből három szezon volt negatív mérlegű, ergo nem csak minden 4-5. meccsüket nyerik, bár SB-re nem nagyon van esélyük/, ott van JJ Watt locker room leadernek és mondjuk ott lenne a liga 10 /de nem a első 5/ legjobban fizetett cornere között?
mert szerintem ez a szitu sem tetszene neki pedig megfelelne az általad leírtaknak
Cuchulain82
Az utolsón kívül a többi feltétel tetszene neki szerintem. Pénz szempontból viszont nem csak top10, de top5 se lenne neki elég. Csak a rekord deal (#1), de azt úgyis meg fogja kapni, akár itt marad akár elmegy máshová.
peterk2005
igen meg fogja kapni, de ha túl korán kapja meg akkor lehet hogy már abban az évben lesz aki beelőzi, de legkésőbb egy év múlva már biztos lesz az övénél jobb szerződés akkor megint emeled a fizuját hogy maradjon a legjobban fizetett cb?
de igazából szerintem neki a PO-ba jutás, első meccsen kiesés sem lenne elég

nagyon jó játékos Ramsey, de ettől függetlenül én nem érzem úgy hogy ő lenne az az ember aki mindenáron kellene a csapatomba, de persze nyilván ettől még rengetegen gondolkodhatnak erről másképpen

Szerkesztette: Cuchulain82
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A balhes es a nagyszaju kozt nagy a kulonbseg, nem tudom a balhes jelzore mivel szolgalt ra. nem volt semmilyen off-field ugye, penzt azt szeretne az igaz, de ne csinaljunk ugy mintha nem lenne ilyen ember kb minden csapatban. meg csak nem is holdoutolt. csapattarsai valamiert csak szeretik, legalabbis ugy tunik.

most pedig szerintem belso problemak voltak, amirol egyre tobbet olvasva (foleg Coughlinrol) nem biztos, hogy o volt a hunyo.

a jateka meg szerintem onmagaert beszel.
winston
Ne haragudj, de nalam a balhe nem annyit jelent, hogy rendorsegi ugye van, vagy birosagi. Az, hogy nekimegy egy edzonek, az igenis balhes ember.

Onmagaert beszel. A baj az, hogy az egyik heten onmagaert beszel, a masik heten meg hulyere nyeli a passzokat, mert epp szar napja van. PP-nel, Revisnel, Shermannel vagy epp Champnel anno idenyenkent akadt ket rossz meccs, de igazabol a DC-nek morfondiroznia sem kellett azon, hogy hogyan oldja meg a legjobb elkapo levedekezeset, mert raallitotta a jatekost, aztan csokolom, egy az egyben, legtobbszor safety segitsege vagy barmilyen duplazas nelkul a vedo leradirozta a palyarol az elkapot.

Na, nalam a korszakos cornerback az ilyen, es en eszerint alkotok velemenyt valakirol. Ramsey meg kurva jo, csak epp rendkivul inkonzisztens, ami az en szememben valamit levon az ertekebol.

Ettol persze szerintem meger ket elso kort, csak mondjuk en egy GM-jatekban lennek hajlando megadni ennyit, de a valosagban azert joval nehezebben nyulnak a zsebukbe a GM-ek, es azt nem latom, hogy valaki 1+1-et odaadjon. Nyilvan egy KC akar oda is adhatna, ha all 7–0-val vagy 6–1-gyel ideny kozben, ordito need a corner nekik, es tenyleg tok egyertelmu, hogy Mahomes fel kezzel is elviszi oket a PO-ba, mert ket 1/25+-os cetli az egyaltalan nem egy vilagmegvalto ertek, hiaba elso korok.

Es ha egy KC megadna ennyit, nem is mondanam, hogy mekkorat hibazott, ellentetben mondjuk BOB amokfutasaval, mert Tunsil perpillanat nem tobb, mint egy korrekt LT. Ramsey viszont szinten premierposzton mar megmutatta, hogy klasszis is tud lenni, mar csak a kiegyensulyozottsag kell. Ezt valoszinuleg a KC nagyszeru DB-edzoi mellett meg is szerezne, ha rendesen dolgozik es odafigyel a trenerekre. De ez itt mar off.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A balhes es a nagyszaju kozt nagy a kulonbseg, nem tudom a balhes jelzore mivel szolgalt ra. nem volt semmilyen off-field ugye, penzt azt szeretne az igaz, de ne csinaljunk ugy mintha nem lenne ilyen ember kb minden csapatban. meg csak nem is holdoutolt. csapattarsai valamiert csak szeretik, legalabbis ugy tunik.

most pedig szerintem belso problemak voltak, amirol egyre tobbet olvasva (foleg Coughlinrol) nem biztos, hogy o volt a hunyo.

a jateka meg szerintem onmagaert beszel.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
jó, szerinted Ramsey boldog lenne egy Texansban /az elmult 10 évükből három szezon volt negatív mérlegű, ergo nem csak minden 4-5. meccsüket nyerik, bár SB-re nem nagyon van esélyük/, ott van JJ Watt locker room leadernek és mondjuk ott lenne a liga 10 /de nem a első 5/ legjobban fizetett cornere között?
mert szerintem ez a szitu sem tetszene neki pedig megfelelne az általad leírtaknak
Cuchulain82
Az utolsón kívül a többi feltétel tetszene neki szerintem. Pénz szempontból viszont nem csak top10, de top5 se lenne neki elég. Csak a rekord deal (#1), de azt úgyis meg fogja kapni, akár itt marad akár elmegy máshová.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jó, szerinted Ramsey boldog lenne egy Texansban /az elmult 10 évükből három szezon volt negatív mérlegű, ergo nem csak minden 4-5. meccsüket nyerik, bár SB-re nem nagyon van esélyük/, ott van JJ Watt locker room leadernek és mondjuk ott lenne a liga 10 /de nem a első 5/ legjobban fizetett cornere között?
mert szerintem ez a szitu sem tetszene neki pedig megfelelne az általad leírtaknak
Cuchulain82
A Texansba szvsz szívesen menne ha választhatna, mert baromi nagy DeShaun Watson fan és nekem úgy tűnik Hopkinsszal is elég jóban van.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ramsey igenis egy korszakos tehetség. Csak azon múlik nála a first ballot HOF karrier, hogy képes lesz-e egészséges maradni, és a marhaságait megtartani legalább a jelenlegi szinten. Amire azért nem rosszak az esélyei, mert nem egy AB féle eltorzult személyiségnek tűnik. Inkább csak egy sima nagyszájúnak, amiből corner poszton tizenkettő egy tucat ebben a ligában. Emiatt persze sosem lesz belőle igazi locker room leader. De az nem is kell. Elég, ha egy olyan csapatnál van, ahol van a locker roomban elég leadership rajta kívül is, és ő elégedett, mert meg van fizetve, és a csapata is nyer, lehetőleg nem csak minden 4., 5. meccsen.
peterk2005
tehát csak annyi kell ahhoz hogy ne balhézzon hogy mindig a liga legjobban fizetett cornere legyen, a csapata folyamatosan SBket játszon és legyen mellette pár ember akik folyamatosan kordában tartják, még szerencse hogy nem nehezen kezelhető a csávó
Cuchulain82
Az viszont nem szerencsés, hogy megszoroztad hárommal, amit írtam.
peterk2005
jó, szerinted Ramsey boldog lenne egy Texansban /az elmult 10 évükből három szezon volt negatív mérlegű, ergo nem csak minden 4-5. meccsüket nyerik, bár SB-re nem nagyon van esélyük/, ott van JJ Watt locker room leadernek és mondjuk ott lenne a liga 10 /de nem a első 5/ legjobban fizetett cornere között?
mert szerintem ez a szitu sem tetszene neki pedig megfelelne az általad leírtaknak
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ramsey igenis egy korszakos tehetség. Csak azon múlik nála a first ballot HOF karrier, hogy képes lesz-e egészséges maradni, és a marhaságait megtartani legalább a jelenlegi szinten. Amire azért nem rosszak az esélyei, mert nem egy AB féle eltorzult személyiségnek tűnik. Inkább csak egy sima nagyszájúnak, amiből corner poszton tizenkettő egy tucat ebben a ligában. Emiatt persze sosem lesz belőle igazi locker room leader. De az nem is kell. Elég, ha egy olyan csapatnál van, ahol van a locker roomban elég leadership rajta kívül is, és ő elégedett, mert meg van fizetve, és a csapata is nyer, lehetőleg nem csak minden 4., 5. meccsen.
peterk2005
tehát csak annyi kell ahhoz hogy ne balhézzon hogy mindig a liga legjobban fizetett cornere legyen, a csapata folyamatosan SBket játszon és legyen mellette pár ember akik folyamatosan kordában tartják, még szerencse hogy nem nehezen kezelhető a csávó
Cuchulain82
Az viszont nem szerencsés, hogy megszoroztad hárommal, amit írtam.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Ramsey igenis egy korszakos tehetség. Csak azon múlik nála a first ballot HOF karrier, hogy képes lesz-e egészséges maradni, és a marhaságait megtartani legalább a jelenlegi szinten. Amire azért nem rosszak az esélyei, mert nem egy AB féle eltorzult személyiségnek tűnik. Inkább csak egy sima nagyszájúnak, amiből corner poszton tizenkettő egy tucat ebben a ligában. Emiatt persze sosem lesz belőle igazi locker room leader. De az nem is kell. Elég, ha egy olyan csapatnál van, ahol van a locker roomban elég leadership rajta kívül is, és ő elégedett, mert meg van fizetve, és a csapata is nyer, lehetőleg nem csak minden 4., 5. meccsen.
peterk2005
tehát csak annyi kell ahhoz hogy ne balhézzon hogy mindig a liga legjobban fizetett cornere legyen, a csapata folyamatosan SBket játszon és legyen mellette pár ember akik folyamatosan kordában tartják, még szerencse hogy nem nehezen kezelhető a csávó
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Ravens a hírek szerint bekínált egy 1+2+Hurst-öt, az több, mint az 1+3. Hogy ebből mennyi igaz, az persze kérdés, de úgy néz ki az érdeklődés és fizető készség azért megvan.

A jelzőid meg túlzóak ide is, meg oda is. Nincs olyan cornere a ligának, akit időnként ne "szopatnának". Ramsey sem kivétel, ez a poszttal együtt jár. Ezzel együtt Ramsey az egyetlen cornere a ligának, akire karrier átlagban negatív EPA-val dobálnak (expected points added, értsd, a passz után az offense átlagosan szarabb ponszerzési pozícióban van, mint előtte). Egyetlen corner nem képes erre rajta kívül. Mindezt a karrierje első három évében produkálta, még fejlődési fázisban. Egy olyan ligában, ahol manapság a QB-k fele 100-as ratinggel passzolgat minden fordulóban, és a 70%-os passz sikeresség lassan átlagos lesz. Revis - a maihoz képest kevésbé happy ligában, védők számára könnyebb szabályok között - nem tudta ezt például.

Persze, segíti őt, hogy van egy nagyon jó front előtte. De kit nem? Revis előtt is jó frontok voltak. Sherman-ről nem is beszélve, És Ramsey nem is egy számára ideális rendszerben játszik, mint pl. Sherman játszott. Ez a Jags féle többnyire zónázó védekezés nem is aknázza ki az atletikusságát teljesen. Egy többet emberező védelemben még inkább ki tudna tűnni.

Ramsey igenis egy korszakos tehetség. Csak azon múlik nála a first ballot HOF karrier, hogy képes lesz-e egészséges maradni, és a marhaságait megtartani legalább a jelenlegi szinten. Amire azért nem rosszak az esélyei, mert nem egy AB féle eltorzult személyiségnek tűnik. Inkább csak egy sima nagyszájúnak, amiből corner poszton tizenkettő egy tucat ebben a ligában. Emiatt persze sosem lesz belőle igazi locker room leader. De az nem is kell. Elég, ha egy olyan csapatnál van, ahol van a locker roomban elég leadership rajta kívül is, és ő elégedett, mert meg van fizetve, és a csapata is nyer, lehetőleg nem csak minden 4., 5. meccsen.

A trade value-ja ettől függetlenül nyilván a marketen is múlik. Hogy mikor ki éppen mennyit ér, azt a körülmények, időzítés is nagyban tudják befolyásolni. De a Ravens ajánlata alapján olyan nagyon nincs messze az a 2 első kör, sőt. És a trade deadline-ig még bő egy hónap van, változhat még a helyzet. Ha pl. a Ravensről november elejéig kiderülne, hogy akár bajnokaspiráns is lehet, de nagyon kéne hozzá egy Ramsey, akkor máris ugorhat egyet az a 2. kör elsőre. Vagy a Chiefs beszállhat, ha az ő helyzetük lesz olyan.

Ettől függetlenül én a Jags helyében semennyiért nem adnám. A jó csapatokat mindig is a saját draftoltakra alapozva építik. Jack megtartása fontos volt, Ngakogue is fontos lenne, de az igazi az Ramsey itt tartása lenne. Ő külön klasszis még ebben a névsorban is. Ráadásul a Jags-nek még nincs hall of famere. Jelenleg Ramsey közel és távol a legjobb esély arra, hogy legyen. Ha most, mindössze három évnyi Jags karrierrel eltradelik, akkor hiába kerül be majd esetleg, nem Jags színekben fog bejutni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Yep, úgy tűnik még se kell még elbúcsúzni Ramseytől.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1175525244389470208

Mindeközben Minshew igyekszik a körülötte lévő hypeot tovább növelni ilyen videókkal.😊 😊 😊
 twitter.com/GardnerMinshew5/status/1175480125594275840
iktriad
Mondtam, hogy ez a ket elso kor komolytalan ar lesz a vevok szemeben egy balhes cornerert, akit hamarosan szet kell fizetni. Ha Petersert a Chiefs nagy nehezen 2+4-et tudott kisajtolni, Ramseyert talan kapna 1+3-at a Jaguars, foleg az elozo heti mutatvanya utan. Akar le is kurva anyazhattak ot, akkor sincs elfogadhato indok arra, hogy nekimegy egy edzonek.

Halkan teszem hozza, Ramsey tulertekelt gyerek, abszolut hangulatfuggoen jatszik, es az elozo idenyben is nem egyszer szetszopattak, de ebben az idenyben Mahomes ellen is szenvedett peldaul. Szerintem nem igaz, hogy eleg lenne ezt a teljesitmenyt nyujtania, es sima HOF, es osszehasonlitani sem tudom egyelore peldaul egy Revisszel, akinel a jobb eveiben nem letezett olyan, hogy megszopattak, nem veletlenul volt Revis-island, aki 30-40 yardoknal es 2-3 elkapasnal tobbet nem engedelyezett, de azokat sem hosszu labdaknal.

Siman latom Ramseyben, hogyha elcserelik, egy gyengebb pass rushhal rendelkezo csapatnal visszaesik, meg ha nem is Peters-szinten, de mondjuk top10-15 kornyekere. Ramsey vilag eleteben szanaszet volt hype-olva, mikozben olyan alulertekelt cornerek rohangalnak a ligaban, mint peldaul Chris Harris Jr, aki szerencsetlen kb. barmit csinalhat, sosem lesz kozeppontban.
Stez
1+2+Hayden Hurst jott erte elvileg, ami a legjobb volt, azert ez magasan uti az “1+3 max” teoriat. Persze csak pletyka, hogy szinte minden csapattal beszeltek rola, en nem hiszem, hogy tul lenne ertekelve. (ok, en persze nagyon birom).
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Yep, úgy tűnik még se kell még elbúcsúzni Ramseytől.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1175525244389470208

Mindeközben Minshew igyekszik a körülötte lévő hypeot tovább növelni ilyen videókkal.😊 😊 😊
 twitter.com/GardnerMinshew5/status/1175480125594275840
iktriad
Mondtam, hogy ez a ket elso kor komolytalan ar lesz a vevok szemeben egy balhes cornerert, akit hamarosan szet kell fizetni. Ha Petersert a Chiefs nagy nehezen 2+4-et tudott kisajtolni, Ramseyert talan kapna 1+3-at a Jaguars, foleg az elozo heti mutatvanya utan. Akar le is kurva anyazhattak ot, akkor sincs elfogadhato indok arra, hogy nekimegy egy edzonek.

Halkan teszem hozza, Ramsey tulertekelt gyerek, abszolut hangulatfuggoen jatszik, es az elozo idenyben is nem egyszer szetszopattak, de ebben az idenyben Mahomes ellen is szenvedett peldaul. Szerintem nem igaz, hogy eleg lenne ezt a teljesitmenyt nyujtania, es sima HOF, es osszehasonlitani sem tudom egyelore peldaul egy Revisszel, akinel a jobb eveiben nem letezett olyan, hogy megszopattak, nem veletlenul volt Revis-island, aki 30-40 yardoknal es 2-3 elkapasnal tobbet nem engedelyezett, de azokat sem hosszu labdaknal.

Siman latom Ramseyben, hogyha elcserelik, egy gyengebb pass rushhal rendelkezo csapatnal visszaesik, meg ha nem is Peters-szinten, de mondjuk top10-15 kornyekere. Ramsey vilag eleteben szanaszet volt hype-olva, mikozben olyan alulertekelt cornerek rohangalnak a ligaban, mint peldaul Chris Harris Jr, aki szerencsetlen kb. barmit csinalhat, sosem lesz kozeppontban.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshew lassan nagyobb legenda lesz
 twitter.com/SportsCenter/status/1175618801754398721
mint Ancsin János (WTF? ez a sztori)
 twitter.com/Morgan_Moriarty/status/1175067363273838592
Coughlin vajon erről az oldaláról is tudott Minshewnak? Erősen kétlem.
Egyébként az ESPN idézet annak köszönhető, hogy Minshew visszament a Marsra A Washington State-re megnézni a Wazzou-UCLA meccset.
 twitter.com/espn/status/1175600912204779522
Ezt meg itt hagyom bónusznak. 😊 😊 😊
 twitter.com/JvilleThrill/status/1175234677701062656https://twitter.com/SportsCenter/status/1175618801754398721

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yep, úgy tűnik még se kell még elbúcsúzni Ramseytől.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1175525244389470208

Mindeközben Minshew igyekszik a körülötte lévő hypeot tovább növelni ilyen videókkal.😊 😊 😊
 twitter.com/GardnerMinshew5/status/1175480125594275840
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi következik ebből?

Minshew olyan jó, hogy neki még egy saját Ebronra sincs szüksége. 😊

 mobile.twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175422120781705217&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bigcatcountry.com%2F2019%2F9%2F21%2F20877091%2Fjalen-ramsey-trade-baltimore-ravens-offer-hayden-hurst-jacksonville-jaguars
winston
peterk2005
Ott van neki Josh Oliver, ha hajlandó lesz egyszer végre felépülni. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mi következik ebből?

Minshew olyan jó, hogy neki még egy saját Ebronra sincs szüksége. 😊

 mobile.twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175422120781705217&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bigcatcountry.com%2F2019%2F9%2F21%2F20877091%2Fjalen-ramsey-trade-baltimore-ravens-offer-hayden-hurst-jacksonville-jaguars
winston


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
 mobile.twitter.com/GeneFrenette/status/1175422120781705217?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175422120781705217&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.bigcatcountry.com%2F2019%2F9%2F21%2F20877091%2Fjalen-ramsey-trade-baltimore-ravens-offer-hayden-hurst-jacksonville-jaguars
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/CaseyM_12/status/1175040100331376642?s=19

Future HoF

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
erősen emlékeztet ez a szitu egy bizonyos Mullensre. megy a hype pár meccsig, aztán helyre kerül ez a csávó is.
petey
Na na azért nem úgy van az te 😊
Rózsa Sándor (betyár)
jaja persze. mert még nem láttunk ilyet ugye 😀

amúgy sok sikert, jöjjön össze neki
petey
vagy olyan mint minden jol kezdo QB valaha, aki meg valamiert szeretheto figura is.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mi lesz, ha Minshew felfedezi magának a pálya közepét is?
iktriad
Titansben akad elit safety, inkább okos dolog, hogy nem dobált az irányába. 😊