Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
De egyebkent Norwellert nem lehet Coughlinra mutogatni, a csavo rohadt jo volt a Giantsben. Ha most nem az, akkor valami a Jaxnel nincsen rendben, illetve gondolom a rendszer sem fekszik neki, de ez ujfent a stab hibaja, mert egy jo stab igenis kepes a jatekosok erossegeire szabni a rendszert.

Viszont egy nem idevago kerdes, Quincy milyen volt? Lattam, hogy tackle leader volt, de amugy teljesitmenyben a szereleseken kivul valamit mutatott? Mondjuk az elozo heti serulesei utan alapbol tutira vettem, hogy a csavo kihagy legalabb ket honapot...
Stez
Norwell a Carolinában volt, nem a Giantsben.

Quincynek ez a ,meccse jóval tetszetősebb volt, mint az 1. Bár még akadtak gondjai főleg a futás ellen, ahogy néztem.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Marrone egy szar edzo, es igazabol legutobb DeFilippo eleg nagyot bukott. Nem is ertem, mit varsz toluk. Nektek is valami Reich-fele koponya kellene,aki meg a szart is el tudja adni korrektnek
Stez
DeFilippo annyira nem gáz egyelőre. Arról nem tehet, hogy egy TC-ék O-fala komoly védelmek ellen elég rossz, és itt nem csak a 2 kvázi rookiera gondolok. Cann és Norwell szvsz rosszabbak a tapasztalat és főleg a nekik perkált összeg miatt.

De hogy ellentmondjak magamnak.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1173342119580356609
Ha itt bootleget hív Marrone/DeFilippo, akkor Conley, (de akár Keelan Cole is) ott lett volna Minshewnak üresen... De inkább kapja meg a Fournette egyenesen bele a falba.

peterk2005
Óriási +1(0000) minden szavadra!
iktriad
De, tehet rola. Az offense-ben is minden hatassal van mindenre. Igy egy jo koordinator latja az egysege gyengeit, es ehhez tud, illetve probal igazodni, megprobalja valami modon kiolni a csapatabol, meg ellensulyozni.

Ha a fal szar, akkor a koordinatornak ezt tudnia es latnia kell, es ehhez merten kell alakitania a plant es a hivasait, esetunkben peldaul olyan jatekokat hivni, amikben Minshew hamarabb szabadulhat a labdatol, ezaltal ellensulyozva a tamadofal hibait.

De egyebkent Norwellert nem lehet Coughlinra mutogatni, a csavo rohadt jo volt a Carolinaban. Ha most nem az, akkor valami a Jaxnel nincsen rendben, illetve gondolom a rendszer sem fekszik neki, de ez ujfent a stab hibaja, mert egy jo stab igenis kepes a jatekosok erossegeire szabni a rendszert.

Viszont egy nem idevago kerdes, Quincy milyen volt? Lattam, hogy tackle leader volt, de amugy teljesitmenyben a szereleseken kivul valamit mutatott? Mondjuk az elozo heti serulesei utan alapbol tutira vettem, hogy a csavo kihagy legalabb ket honapot...

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Yikes. Mintha a LOS valami kőfal vagy erőtér lenne. Ebben benne van a(z elméletileg futáshoz remeknek tervezett) O-line is, de azért egy 1/4-es RB-től ez kevés, mint mackósajtban a brummogás... iktriad
Nézheted úgy is, hogy nem volt egyetlen negatív yardos se közte. 😀

Na jó, nem. Az a 2 hosszabb futás összehozott 30 yardot, az összes többi 15 yard. Izmos. Ez a grafikon a fiatal magamat juttatta eszembe. Így jutottam ki éjszaka matt részegen a kolesz szobából a folyosó végi wc-be. Első menet, ajtófélfa, második, ajtófélfa, harmadik, ajtófélfa, aztán sutty, átslisszantam, kint voltam a szobából, és már csak a wc ajtón kellett bejutnom. Újabb 6-8 lepattanóval az is összejött. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ramsey-t had vedjem meg ik.

- Elejti a labdat, ami pick lehetett volna: hat ez megesik, a feladata az elkapo levedekezese, es ezt abban a playben eleg bravurosan tette Hopkinson.

- Marrone nem ertem miert nem dobta be a piros zaszlot arra a playre, megertem Jalen frusztraltsagat. Nekem ebbol az jon le, hogy o mennyire akar, bar biztos lehetett volna visszafogottabb is, de meg tudtam erteni.

Jo meccse volt.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yikes. Mintha a LOS valami kőfal vagy erőtér lenne. Ebben benne van a(z elméletileg futáshoz remeknek tervezett) O-line is, de azért egy 1/4-es RB-től ez kevés, mint mackósajtban a brummogás...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Á dehogy szerintem eléri a kért csapat együtt a 20 pontot. 😊
iktriad
Azt mondod 10-10 lesz ?
Viszont egy jó kis Taven Bryan vs Garrett Bolles párharcot megnéznék. Két szerecsétlent már holnap cutolni kéne, de sajnos nem így lesz
Heisman Trophy
Bryan egész jól játszott ma, magához képest. Látod, még Ramsey is elejtett egy tuti picket, annyira meglepödőtt ezen.

12 vagy 13 - 10 lesz valakinek azon a meccsen.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
iktriad
Nekünk sikerült a 2pt, de utána beszoptunk egy FG-t. Ugyanúgy 13-12nél mentünk rá. Kb ugyanaz a meccs volt...
Heisman Trophy
Ha nem vigyáztok/vigyázunk könnyen két 0-3-as csapat találkozhat 2 hét múlva ilyenkor a Mile Highban. 😊
iktriad
Sajnos igen... és ott lesz egy jó kis 3-3as meccs... 😊
Heisman Trophy
Á dehogy szerintem eléri a kért csapat együtt a 20 pontot. 😊
iktriad
Azt mondod 10-10 lesz ?
Viszont egy jó kis Taven Bryan vs Garrett Bolles párharcot megnéznék. Két szerecsétlent már holnap cutolni kéne, de sajnos nem így lesz

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
iktriad
Nekünk sikerült a 2pt, de utána beszoptunk egy FG-t. Ugyanúgy 13-12nél mentünk rá. Kb ugyanaz a meccs volt...
Heisman Trophy
Ha nem vigyáztok/vigyázunk könnyen két 0-3-as csapat találkozhat 2 hét múlva ilyenkor a Mile Highban. 😊
iktriad
Sajnos igen... és ott lesz egy jó kis 3-3as meccs... 😊
Heisman Trophy
Á dehogy szerintem eléri a kért csapat együtt a 20 pontot. 😊
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
iktriad
Nekünk sikerült a 2pt, de utána beszoptunk egy FG-t. Ugyanúgy 13-12nél mentünk rá. Kb ugyanaz a meccs volt...
Heisman Trophy
Ha nem vigyáztok/vigyázunk könnyen két 0-3-as csapat találkozhat 2 hét múlva ilyenkor a Mile Highban. 😊
iktriad
Sajnos igen... és ott lesz egy jó kis 3-3as meccs... 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
iktriad
Nekünk sikerült a 2pt, de utána beszoptunk egy FG-t. Ugyanúgy 13-12nél mentünk rá. Kb ugyanaz a meccs volt...
Heisman Trophy
Ha nem vigyáztok/vigyázunk könnyen két 0-3-as csapat találkozhat 2 hét múlva ilyenkor a Mile Highban. 😊
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
iktriad
Nekünk sikerült a 2pt, de utána beszoptunk egy FG-t. Ugyanúgy 13-12nél mentünk rá. Kb ugyanaz a meccs volt...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀
Heisman Trophy
Mit művelt már megint Flakon?

Amúgy ez LOL (avagy nem ez az első eset, hogy nem megy Fournettetel a short yardage...)
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369237919981568
 twitter.com/AlfieBCC/status/1173369398054281216
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Melyik a jobb?
Az amit ti csináltatok a 4.negyedben, vagy az amit mi... 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Nekem már az is furcsa volt, hogy a 2 pontost választottuk, mert a lélektani előny nálunk lett volna a hosszabbításban, ha döntetlenre hozzuk a végét.

Aztán bíztam benne, hogy valamilyen trükkös játékkal meglesz a +2 pont és a győzelem. Tudom, hogy a második héten még nem szokás a trükkös játékokat felfedni, de szerintem egy győzelemért fel lehetett volna fedni ezt a lapot... Bár nem tudom, hogy Minshew eleget gyakorlta-e ezeket a játékokat, de jó tapasztalat lett volna ez neki.

De a kivitelezés az valami botrányosra sikerült. Mi a francért kellett pont Fournette-nek futnia a labdával (gyakorlatilag bele a falba) amikor egész meccsen nem volt neki értelmes megmozdulása.
És nem az a baj, hogy nem megy neki (bar akar mehetne is) hanem hogy a stáb ennek ellenére ezzel a play-el próbálkozott...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék, hogy ne csak negatív Ik legyen.
 twitter.com/BrianBCC1/status/1173338647724212224
Ez igaz, de tartom, ha péntek hajnalban nem nyerünk, kvázi vége a szezonnak. 0-3-ról, 0-2-es divízió mérleggel sok sikert a playoff eléréséhez..

Wyattnek:
 twitter.com/Demetrius82/status/1173305375522795520

II. rész
 twitter.com/JaxonFil/status/1173308094845202433
Ma volt pár jó pillanata Bryannek ez tény. Hát ha még Ramsey nem ejti el azt a majdnem biztos pck sixet abban a playben...
Update: Megtaláltam a jelenetet.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1173307976632950796
Jalen ezzel, meg az oldalvonal melletti balhéval, és hogy nem nyilatkozott a meccs után szépen redukálta az amúgy remek meccsét. Hopkins nem sok sót evett meg mellette. Herndon is elég vállalható volt amúgy Will Fulleren.

A nap tweetje avagy a magas labdát leütik ugye.
 twitter.com/JohnOehser/status/1173311663308713985
*DJ Alexander dőlt ott ki.

Ha itt bootleget hív Marrone/DeFilippo, akkor Conley, (de akár Keelan Cole is) ott lett volna Minshewnak üresen... De inkább kapja meg a Fournette egyenesen bele a falba.iktriad
Szerintem itt már nem élt a rádió (azt 15mp után kikapcsolják). Ezt Minshew-nak kellett volna észrevennie, de egy első meccses QB ezt sose fogja észrevenni és áthívni. Nem is merné. Itt olyan playt kell hívni, ha egy első meccses rookie-val neki megyek, ami minden felállás ellen működhetne, de legalább van másodlagos opció. Ezt a héten előre lebeszélik, gondosan kiválasztják azt a 2-3-4 playt és alaposan begyakorolják edzésen. Gondolom ez egy ilyen play volt. Ha nem, ha a normál playbookból csak úgy behívta, akkor Marrone monnyon le. 😊
peterk2005
Minshew úgy gondolta, jó volt a call a 2 pontosra, ezért nem variált.
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1173347100937129984
Igazad van Zsömle. Majd Londonban visszavághatsz nekik. 😊
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1173346787983273984

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha itt bootleget hív Marrone/DeFilippo, akkor Conley, (de akár Keelan Cole is) ott lett volna Minshewnak üresen... De inkább kapja meg a Fournette egyenesen bele a falba.iktriad
Szerintem itt már nem élt a rádió (azt 15mp után kikapcsolják). Ezt Minshew-nak kellett volna észrevennie, de egy első meccses QB ezt sose fogja észrevenni és áthívni. Nem is merné. Itt olyan playt kell hívni, ha egy első meccses rookie-val neki megyek, ami minden felállás ellen működhetne, de legalább van másodlagos opció. Ezt a héten előre lebeszélik, gondosan kiválasztják azt a 2-3-4 playt és alaposan begyakorolják edzésen. Gondolom ez egy ilyen play volt. Ha nem, ha a normál playbookból csak úgy behívta, akkor Marrone monnyon le. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marrone egy szar edzo, es igazabol legutobb DeFilippo eleg nagyot bukott. Nem is ertem, mit varsz toluk. Nektek is valami Reich-fele koponya kellene,aki meg a szart is el tudja adni korrektnek
Stez
DeFilippo annyira nem gáz egyelőre. Arról nem tehet, hogy egy TC-ék O-fala komoly védelmek ellen elég rossz, és itt nem csak a 2 kvázi rookiera gondolok. Cann és Norwell szvsz rosszabbak a tapasztalat és főleg a nekik perkált összeg miatt.

De hogy ellentmondjak magamnak.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1173342119580356609
Ha itt bootleget hív Marrone/DeFilippo, akkor Conley, (de akár Keelan Cole is) ott lett volna Minshewnak üresen... De inkább kapja meg a Fournette egyenesen bele a falba.

peterk2005
Óriási +1(0000) minden szavadra!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én megértem, hogy miért emlegeti Ik a múltat. Azért Norwell igazolás nem az a megszerezzük Quenton Nelsont / Zach Martint típusú surefire OL building block igazolás volt. Norwell egy volt UDFA, egyetlen remek évvel, erre kapta a sose látott csúcs contractot. Az oké, hogy egy GM rámegy egy ilyen játékosra is, mert rizikó nélkül nincs nyerés, de van értelmes rizikó és túl nagy rizikó. Norwellnek odadobni 5 évet egy valag garantálttal 1 évre, túl nagy rizikó volt, már akkor is amikor aláírták. Bejöhetett volna, de benne volt ez az utóbbi esélye is. Nem véletlen, hogy ezekből a licitháborúkból azért az okosabb GM-ek, biztos székkel általában kiszállnak. Itt Coughlint elvitte a hév, mert előtte éven 2-3 igazolás nagyon bejött. És mellé ugye a Bortles hosszabbítás, meg Moncrief 10 milláért, meg Hyde-nak pénz és posztó semmiért, és a többi. Az idei Jags ennek a következményeit is szenvedi.

Mindez viszont semmit nem számít a mai döntéssel kapcsolatban. Van a gutsy hívás, és van a nem érthető hívás. Itt ma akkor lett volna értelme nekimenni a 2 pontosnak, ha vagy elfáradt volna a Texans run def, és dominálta volna a Jags a los-t, vagy éppen fordítva, a Jags defnek lógott volna a bele, és félő lett volna, hogy OT-ban TD-ig szalad a Texans, miközben a Jags O-ból egy FG se lett volna kinézhető. De pont nem így állt a meccs, futni egész meccsen nem nagyon sikerült, A Jags def pedig állta a sarat, és Minshew éppen megmutatta, hogy clucth pillanatban elő tud lépni. Már csak azért megpróbáltam volna az OT-t, hogy Minshewnak adjak még egy esélyt. Ha nem jön be nincs semmi, de ha igen, az óriási lökés lett volna az önbizalmának.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Marrone egy szar edzo, es igazabol legutobb DeFilippo eleg nagyot bukott. Nem is ertem, mit varsz toluk. Nektek is valami Reich-fele koponya kellene,aki meg a szart is el tudja adni korrektnek

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elengedhetned mar a multat, meg az allando mi lett volna, ha cimu sztorit. Semmi ertelme sincs ezen ugralni allandoan, meg hogy bezzeg Mahomest vagy Wilsont nem a Jaguars draftolta. Siman lehet, hogy itt ok is szarok lennenek. Rendszer es ertelmes edzoi stab kell az iranyitok melle, ugyanigy talan Brady sem lenne a jelenleginek a kozeleben sem BB-ek nelkul.

Jo dolog a what if, de egy ido utan lepni kell. Foleg, hogy itt a hatterstab valami siralmas.
Stez
A "mi lett volna" ha azért kell, hogy nyomatékosítsam Sobriban, hogy Coughlin nem túl jó GM. 😊

De a háttérstáb dologban sajna maximálisan igazad van. A legszarabb az, hogy nem látom, hogy tanulnának a hibákból. Marrone azt mondja az utolsó drive előtt megvolt a terv, hogy rámegyünk a kettesre, ha összejön a TD. Már ez is véleményes döntés, amikor a QB-d forró és a védelemd kordában tartja a Texanst. De jó, let's go. Pár snappel korábban 2 játéknál is azt láthatta, hogy egyszerűen nem működik a "shotgunból megfutja Fournette a rövid yardot" dolog, konkrétan a bírók kellettek hozzá, hogy ott tovább menjen a drive. Erre csak azért is ugyanazt hívta DeFilippoval, amikor a meccs múlt rajta.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A meccset nem láttam, de a statok alapján kissé felamás lehetett a fiú.
A 70%-os pontosság nem rossz, 213 yard szó szó de mellé ha ő a rushing leader 56 yarddal akkor végülis nem rossz.
1 TD - 0 INT
De 3 fumble? bár csak 1 lost.

Milyen volt Magnum a számok mögött?
| Továbbra is emlékeztetnék mindenkit, hogy az első ember voltam a bandwagon-on szóval bárki is akar felszállni csak mögém jöhet! |
alatriste
A cím itt mindent elárul, hogy milyen volt.
 www.bigcatcountry.com/2019/9/15/20867374/jaguars-drop-heart-breaker-as-minshew-magic-is-ruined-by-marrones-idiocracy
Nem rajta múlt a vereség. A támadófala elég gáz volt ma.
Ha már támadófal.
 twitter.com/JaxonFil/status/1173337882620305410
Ha belegondolok, hogy vihettük volna Will Hernadezt Taven helyett és Norwell helyett megtartjuk A-Robot...Sóhaj.

Go home, Sobri, You're drunk. 😊
iktriad
Pont olyan gyakran iszok, mint te. 😉
Csak én optimista józan vagyok, nem bekeseredett.
Sobri Jóska
Hogy legyek optimista, mikor Marrone a meccset eldöntő pillanatnál egy olyan playt hívott, ami egész meccsen nem működött? Hogy mást ne mondjak, Mr. 1/4-nek 2 futás kellett megoldani csak pár perccel korában egy 3 & 2-t, és azt is csak azért lett meg 4.-re, mert nem lehetett olyan bizonyítékot találni, hogy nem jutott át(egyébként sanszosan nem volt meg neki), Közben a QB kézzel és lábbal is veszélyesebb volt nála az egész meccsen, főleg a 4. negyedben.
iktriad
Elengedhetned mar a multat, meg az allando mi lett volna, ha cimu sztorit. Semmi ertelme sincs ezen ugralni allandoan, meg hogy bezzeg Mahomest vagy Wilsont nem a Jaguars draftolta. Siman lehet, hogy itt ok is szarok lennenek. Rendszer es ertelmes edzoi stab kell az iranyitok melle, ugyanigy talan Brady sem lenne a jelenleginek a kozeleben sem BB-ek nelkul.

Jo dolog a what if, de egy ido utan lepni kell. Foleg, hogy itt a hatterstab valami siralmas.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A meccset nem láttam, de a statok alapján kissé felamás lehetett a fiú.
A 70%-os pontosság nem rossz, 213 yard szó szó de mellé ha ő a rushing leader 56 yarddal akkor végülis nem rossz.
1 TD - 0 INT
De 3 fumble? bár csak 1 lost.

Milyen volt Magnum a számok mögött?
| Továbbra is emlékeztetnék mindenkit, hogy az első ember voltam a bandwagon-on szóval bárki is akar felszállni csak mögém jöhet! |
alatriste
A cím itt mindent elárul, hogy milyen volt.
 www.bigcatcountry.com/2019/9/15/20867374/jaguars-drop-heart-breaker-as-minshew-magic-is-ruined-by-marrones-idiocracy
Nem rajta múlt a vereség. A támadófala elég gáz volt ma.
Ha már támadófal.
 twitter.com/JaxonFil/status/1173337882620305410
Ha belegondolok, hogy vihettük volna Will Hernadezt Taven helyett és Norwell helyett megtartjuk A-Robot...Sóhaj.

Go home, Sobri, You're drunk. 😊
iktriad
Pont olyan gyakran iszok, mint te. 😉
Csak én optimista józan vagyok, nem bekeseredett.
Sobri Jóska
Hogy legyek optimista, mikor Marrone a meccset eldöntő pillanatnál egy olyan playt hívott, ami egész meccsen nem működött? Hogy mást ne mondjak, Mr. 1/4-nek 2 futás kellett megoldani csak pár perccel korábban egy 3 & 2-t, és azt is csak azért lett meg 4.-re, mert nem lehetett olyan bizonyítékot találni, hogy nem jutott át(egyébként sanszosan nem volt meg neki). Közben a QB kézzel és lábbal is veszélyesebb volt nála az egész meccsen, főleg a 4. negyedben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A meccset nem láttam, de a statok alapján kissé felamás lehetett a fiú.
A 70%-os pontosság nem rossz, 213 yard szó szó de mellé ha ő a rushing leader 56 yarddal akkor végülis nem rossz.
1 TD - 0 INT
De 3 fumble? bár csak 1 lost.

Milyen volt Magnum a számok mögött?
| Továbbra is emlékeztetnék mindenkit, hogy az első ember voltam a bandwagon-on szóval bárki is akar felszállni csak mögém jöhet! |


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
batyu New England Patriots 630
Ha nem sikerül nyerni a TNF-en 4 nap múlva, vége a Jaguars szezonjának.
iktriad
13-3-al is simán PO lesz, ne aggódj örökké.
Sobri Jóska
Rátennéd most a házadat a 13-3-ra? Ezzel az edzői stábbal, ezzel a kiszámíthatatlan csapattal? Na ugye. 😉
iktriad
Ha lenne? És mondjuk egy 1:1000 oddsal? Rá.
Sobri Jóska
Go home, Sobri, You're drunk. 😊
iktriad
Ne bántsd, tavaly elbukta a Jags rájátszás fogadással!

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ha nem sikerül nyerni a TNF-en 4 nap múlva, vége a Jaguars szezonjának.
iktriad
13-3-al is simán PO lesz, ne aggódj örökké.
Sobri Jóska
Rátennéd most a házadat a 13-3-ra? Ezzel az edzői stábbal, ezzel a kiszámíthatatlan csapattal? Na ugye. 😉
iktriad
Ha lenne? És mondjuk egy 1:1000 oddsal? Rá.
Sobri Jóska
Go home, Sobri, You're drunk. 😊
iktriad
Pont olyan gyakran iszok, mint te. 😉
Csak én optimista józan vagyok, nem bekeseredett.