Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ramsey-t és AB-t mégis hogyan lehet összehasonlítani? Értem én, nagy a szája, de hány CB-nek nagy a szája? Ezen a poszton ez szinte "vele jár", jópár nagyszájú játszik a ligában. Lásd Sherman, Revis, Norman, stb. A nagy pofa egy dolog, amíg az öltözőt nem bomlasztja, vagy off field problémákkal nem jár. AB egy on-the-field és off-the-field ketyegő bomba már egy ideje, öltözőn belül is folyamatos balhékkal, és pályán kívül is (szálloda szobából kidobált fotel, satöbbi). Peters sem jó összevetés, mert az ő ára is azért esett le, mert eleve off field issue háttérrel érkezett a ligába, és továbbra is tartani lehet, lehetett off-field problémáktól. És emellett még az öltözőben sem találta a helyét, azt mondják nem könnyen kezelhető játékos az öltözőben sem.

Ramsey-nél ilyesmiről szó nincs, sem pályán kívül, sem az öltözőben. Én legalábbis semmi ilyesmiről nem tudok. Ő egy Sherman, nagy pofával, akit amúgy szeretnek az öltözőben, és a pályán is kiváló. Az, hogy tegnap üvöltöztek egyet Marrone-val? Ez önmagában még nem feltétlenül jelent bármit is. Szinte minden héten előfordul, hogy valaki "heated eszmecserébe" keveredik az edzőjével a pálya szélén. Pozíciós edzőkkel mindennapos, HC-al ritkább, de ha ő hívja a playeket, akkor ő hívja a playeket, vele vitázik a játékos. Ha olyan súlyos lett volna az eset, akkor nem küldik vissza a pályára.

Az már nagyobb baj, hogy ez már lógott a levegőben. Érezhető volt, hogy egy ideje nem érzi jól magát. Hogy a gyenge eredmények miatt-e vagy az edzőket nem szereti, azt én nem tudom (Ik biztosan többet tud), de érezhető volt, hogy nem jól érzi magát. De ez önmagában nem csökkenti az értékét, ha egyéb balhéktól nem kell tartani. Ilyen fiatalon, ilyen jó játékosként bőven megér első kört. Sőt, szerintem többet, mint Minkah. Más kérdés, hogy minden trade egyedi, nem biztos, hogy lesz jelentkező aki meg is akar (tud) ennyit adni.

De akkor meg én inkább beszélnék a fejével. Nem kötelező minden cserét kérő játékost azonnal el is cserélni. Én inkább lehiggasztanám, és jövőre kib*sznám az egész FO-t és edzői gárdát inkább, mert ott van az igazi gond. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
WR poszton viszonylag megvagyunk. TE kéne, de az már New Englandben sincs. Mondjuk egy jó GM/HC/DC nem ártana. Belichick <-> Ramsey + Coughlin + Todd Wash. Ki mond erre nemet? 😊

És BB-nek adott a fiatal 6. körös QB is itt. 😊
iktriad
Jó trade, esetleg be lehetne tenni Bill papa mellé TB-t is, van még benne egy jó 6-8 év! 😊

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se penz se gyozelem. A zsoldos eddig birta. Varhato volt. Nekimegy az edzonek, betelt nala a pohar.
Stez
Milyen fasza lesz, amikor a Pats felajánlja érte AB-t és egy 3. kört, AB beszól Coughlinnak és a Pats visszaigazolja
shawnka
WR poszton viszonylag megvagyunk. TE kéne, de az már New Englandben sincs. Mondjuk egy jó GM/HC/DC nem ártana. Belichick <-> Ramsey + Coughlin + Todd Wash. Ki mond erre nemet? 😊

És BB-nek adott a fiatal 6. körös QB is itt. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
Se penz se gyozelem. A zsoldos eddig birta. Varhato volt. Nekimegy az edzonek, betelt nala a pohar.
Stez
Milyen fasza lesz, amikor a Pats felajánlja érte AB-t és egy 3. kört, AB beszól Coughlinnak és a Pats visszaigazolja
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Ramseynek sokat kell még tennie azért, hogy AB-val egy lapon említsük, mint balhés sztár(ocska), bár tény, hogy jó úton halad effelé...ezért gondolom azt, hogy még talán időben vagyunk, hogy érték jöjjön érte.
Kíváncsian várom!
Stoki
Most. Mondjuk AB nem 24 évesen tartott ekkora arcnál, hanem "vénségére" kapta el a harciláz
Fast Willie
mondjuk Ramsey egész életében sztárként volt elkönyvelve, nem egy underdog karrier az övé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nagyon messze van szerintem Jalen AB-tol. Sot, a hetvegi balheban en neki adtam igazat, Marrone hibazott. Boven fognak erte 1+x kort adni, legalabbis nagyon remelem.

En nagyon fogom sajnalni, ha elmegy, nagyon fog hianyozni a vedelembol. Ha nincs egy sztar CB aki levegye a sztar WR-t, teljesen mas gameplan kell, meg a Patsnel is igy gondoljak.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Ramseynek sokat kell még tennie azért, hogy AB-val egy lapon említsük, mint balhés sztár(ocska), bár tény, hogy jó úton halad effelé...ezért gondolom azt, hogy még talán időben vagyunk, hogy érték jöjjön érte.
Kíváncsian várom!
Stoki
Most. Mondjuk AB nem 24 évesen tartott ekkora arcnál, hanem "vénségére" kapta el a harciláz
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ramseynek sokat kell még tennie azért, hogy AB-val egy lapon említsük, mint balhés sztár(ocska), bár tény, hogy jó úton halad effelé...ezért gondolom azt, hogy még talán időben vagyunk, hogy érték jöjjön érte.
Kíváncsian várom!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Most nem leszek népszerű, de én egy cseppet sem bánom. Most hétvégén jó volt, aláírom, de az utóbbi időben nem estem hasra tőle (A.J. dettó).
Nagy a respectje a ligában, csinálni kell egy brutál trade-t érte, és pénzügyileg is lesz mozgásterünk, ki lehet ebből jól jönni, bár ezt -ismerve a vezetőséget- félve mondom!
Stoki
Aham. Antonio Brownnak is nagy a respektje... Mint elkapo. Csak epp a csapatok ruhellik es extran fosnak az ilyen egoista primadonnaktol, mint ami Ramsey is. Osszehasonlitasi pelda, eleg megnezni Peterst, aki evekig a liga egyik legjobbja volt, o raadasul sorra szedte a pickeket is, es kisertetiesen hasonlo volt a forgatokonyv. Eloszor jott a hisztk az uj szerzodesert, majd az edzok baszogatasa. A Chiefs vegul pedig annak is orulhetett, hogy a fiatal, elit cornereert kapott egy 2+4et. Ramsey a balheival ugyanezt eri el, es magaval szur ki, mivel ilyen balhes gyerekert odzkodnak a csapatok sokat adni, viszont a Jax meg a tehetseget nem is fogja eladni aron alul. Aminek Ramsey issza meg a levet, mert ott kell teljesitenie, ahol nem akar, es ahol lehet, hogy lassan mar kiutaljak az arca miatt.

En jelenleg inkabb gondolom, hogy a Jaguars elso kort sem kap meg egy ilyen balhes valakiert, es tovabb is fogja adni valami Petershez hasonlo arert. Mivel ez a kapcsolat mar egy eve mast sem csinal, csak mergez. Es az a nagy helyzet, hogy kb halalra van itelve, miutan a Jaguars nem hajlando kitomni penzzel Ramseyt. Es teszem hozza, szerintem joggal. Szetfizetik, akkor egy evig minden csodas lesz, de aztan ugy is jon a kovetkezo hiszti. Ramsey ilyen. Keptelen a seggen maradni, tulsagosan nagy kiralynak erzi magat. Szegeny ember AB-ja. Kell ez ide? Szerintem a csapatnak van eleg baja Ramsey baromsagai nelkul is.

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Most nem leszek népszerű, de én egy cseppet sem bánom. Most hétvégén jó volt, aláírom, de az utóbbi időben nem estem hasra tőle (A.J. dettó).
Nagy a respectje a ligában, csinálni kell egy brutál trade-t érte, és pénzügyileg is lesz mozgásterünk, ki lehet ebből jól jönni, bár ezt -ismerve a vezetőséget- félve mondom!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Na klassz, megint nezhetek uj kedvenc Jaguar utan. (most eloszor lehet QB lesz?) .

Ezzel a CB sor elegge kerdojeles lenne, ha Bouye nem szedi ossze magat, de meg akkor is. Ennyit arrol, hogy Marrone szerint semmiseg volt az a kakaskodas az oldalvonalnal.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
...ezek szerint Ramsey mez se jön elő többet a szekrényből...

Azt mondjuk eddig se értettem, hogy amikor van egy emberezésben erős védelem, akit erőből zónáztatunk akkor kiben van a hiba, mert szerintem az edzőben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdjünk el búcsút venni Jalentől.
 twitter.com/Demetrius82/status/1173835059088023552
1. Amikor eltradeljük, remélem nem két második körösre cseréjük, hanem normális ellenértéket (1. kör + min. 2. vagy minőségi játékos) szerzünk érte. Én pl. a Miaminak felajánlanám a most szerzett valószínűleg igen magas Steelers pickért meg az egyik extra 2. körösükért cserébe.)
2. Azonnal aláíratjuk Yannickot (nincs kire spórolni, plusz ezzel valamennyire le lehet talán nyugtatani az eléggé pipa szurkolókat/szezonbérleteseket),
De még ha mindkét pont össze is jön, akkor is ezt nagyon nehezen fogják sokan megbocsátani Coughlinéknak (értsd: Marronet és Washt =középszert választani a legjobb játékosod helyett...) ezt most mondom. Hacsak nem jön össze valami csoda szezon (sanszosan nem fog)m Jövőre Lampingéknek kb térden csúszva kell kérni a régi szezonbérletestek egy jelentős részét, hogy újítsa meg jövőre azt/lasszóval kell fogni új szezonbérleteseket, Csodás, hogy a 3. héten már megint úgy nézünk ki, mint egy összedőlő kártyavár, amikor elméletben ki van adva a front officenak, hogy "nyerjetek vagy fejek hullanak".
Ha utóbbi történik, remélem vele kezdjük a sort.
 twitter.com/OldCityWes/status/1173784671756443648



A league source said he believes Jalen Ramsey could be traded as early as this week because of the sideline incident between Ramsey and Doug Marrone during the Jacksonville Jaguars' loss to Houston.

(via Adam Schefter, Chris Mortensen)
tenorx
Na most kinek higgyük, Schefternek vagy Schefternek? 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1173721654813515777
iktriad
A kettő sztem nem ellentmondó, el akarják tradelni még a héten, de nem tudják, h mi legyen az ellenérték. Nem lenne meglepő ettől a FO-tól.

Megjegyzem, én inkább Marrone-t tradelném. 😊
PEEtör
Vagy Washt akinek a rendszerét évek óta kritizálják a védelem tagjai. De egyik se fog megtörténni.
És remélem, ha lépni kell, (már pedig úgy tűnik lépni kell, lásd feljebb), akkor 1. kör + valami alatt nem állunk szóba senkivel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A league source said he believes Jalen Ramsey could be traded as early as this week because of the sideline incident between Ramsey and Doug Marrone during the Jacksonville Jaguars' loss to Houston.

(via Adam Schefter, Chris Mortensen)
tenorx
Na most kinek higgyük, Schefternek vagy Schefternek? 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1173721654813515777
iktriad
A kettő sztem nem ellentmondó, el akarják tradelni még a héten, de nem tudják, h mi legyen az ellenérték. Nem lenne meglepő ettől a FO-tól.

Megjegyzem, én inkább Marrone-t tradelném. 😊

Szerkesztette: PEEtör
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A league source said he believes Jalen Ramsey could be traded as early as this week because of the sideline incident between Ramsey and Doug Marrone during the Jacksonville Jaguars' loss to Houston.

(via Adam Schefter, Chris Mortensen)
tenorx
Na most kinek higgyük, Schefternek vagy Schefternek? 😊
 twitter.com/AdamSchefter/status/1173721654813515777
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A league source said he believes Jalen Ramsey could be traded as early as this week because of the sideline incident between Ramsey and Doug Marrone during the Jacksonville Jaguars' loss to Houston.

(via Adam Schefter, Chris Mortensen)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy mindenki nyugodjon le a picsába.
 twitter.com/JeffDarlington/status/1173733918832517120

Chiefsnek nagyon gyorsan kéné tárcsáznia érteSztroga
sok csapatnak van rá pénze, de hogy a chiefsnek nincs, az biztos
Cruyffista
Az NFL-ben mindenkire van pénz, csak akarni kell... 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 327
Chiefsnek nagyon gyorsan kéné tárcsáznia érteSztroga
sok csapatnak van rá pénze, de hogy a chiefsnek nincs, az biztos
több mint 5 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
Chiefsnek nagyon gyorsan kéné tárcsáznia érte
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Se penz se gyozelem. A zsoldos eddig birta. Varhato volt. Nekimegy az edzonek, betelt nala a pohar.

több mint 5 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
 twitter.com/AdamSchefter/status/1173721654813515777?s=20
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 411 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lageman a 2 pontosról
 twitter.com/Jaguars/status/1173638699713728513

Tegnapi snap count.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1173573882848190464

Magic Minshew
 twitter.com/phillip_heilman/status/1173660373163094016
 twitter.com/Demetrius82/status/1173624801841373185

Nem minden Fournette hibája Sobri, de azért neki is van benne szerepe, hogy tegnap mennyire nem ment neki.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1173656175080017921
Mondjuk a 67-ből 65 snap borzalmasan sok. Ha hagynánk pihenni, és bevetni Armsteadet, talán hatékonyabb lenne.

Minshew > Bortles
 twitter.com/PFF_ConnorPrice/status/1173631382603493379

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Yikes. Mintha a LOS valami kőfal vagy erőtér lenne. Ebben benne van a(z elméletileg futáshoz remeknek tervezett) O-line is, de azért egy 1/4-es RB-től ez kevés, mint mackósajtban a brummogás...
iktriad
Fournette elég ergya.

Most, hogy ezt így együtt kikövetkeztettük, remélem megspórolok neked 300 Fournette-fikázó, mindenfélével alátámasztott hsz.-t. 😉

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
O fal temeti a csapatot sajnos. Ha egy kis tere van, akkor Fornetti a tudja a kontakt utáni plusz pár yardot, erre jó ő - nyilván nem lesz 10 millás szerződése a hamarosan. De ez olyan fal, amely érintés nélkül enged át védőt, aki a sacket is megcsinálja...
Hát ilyen falnál a futás támogatásában mégis miben reménykedünk?

A kétpontosra rá kellett menni, én szeretem az ilyen tökös hívásokat.

Viszont leszámoltam Fournetti labdacipeléseit:
0 vagy negatív: 3 db
1 yard: 5 db
2 yard: 5 db
ez együtt ugye 13, ami nem túl fényes az összes (szabálytalanság miatt esetleg elvett) futását beszámolva.
Mert ami ettől hosszabb volt az:
3-4 yard: 3,
ettől is hosszabb még 2 db.

13 Vs 5, ilyen eséllyel indultak neki annak, hogy 2 yardnál többet meg tud tenni Fournetti. Na ez nem volt egy átgondolt döntés.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De egyebkent Norwellert nem lehet Coughlinra mutogatni, a csavo rohadt jo volt a Giantsben. Ha most nem az, akkor valami a Jaxnel nincsen rendben, illetve gondolom a rendszer sem fekszik neki, de ez ujfent a stab hibaja, mert egy jo stab igenis kepes a jatekosok erossegeire szabni a rendszert.

Viszont egy nem idevago kerdes, Quincy milyen volt? Lattam, hogy tackle leader volt, de amugy teljesitmenyben a szereleseken kivul valamit mutatott? Mondjuk az elozo heti serulesei utan alapbol tutira vettem, hogy a csavo kihagy legalabb ket honapot...
Stez
Norwell a Carolinában volt, nem a Giantsben.

Quincynek ez a ,meccse jóval tetszetősebb volt, mint az 1. Bár még akadtak gondjai főleg a futás ellen, ahogy néztem.
iktriad
Jajaja, kevertem, igaz, Panthers volt.
Na, hat remelhetoleg akkor azert rohamosan fejlodni fog.