Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 548 — !SuPeR6BoWL!
Mehet az air raid Big Dick Minsh-sel!

Várj, van 4 elkapónk?
Maka
Hapci, Tudor, Vidor, Kuka...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mehet az air raid Big Dick Minsh-sel!

Várj, van 4 elkapónk?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD beszél arról, milyen érzés, hogy most már rá is lehet szavazni, mint HoF jelölt.
 twitter.com/nflnetwork/status/1172200559392088064
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags csak begyűjtött egy elismerést az első hétért. Gratula Minshew.
 twitter.com/TDickman89/status/1172594927672406018


Most akartam pedig beírni, hogy 9.5 a spread a Houston javára, ami szerintem túl sok. De így, hogy Yannick és Bouye sem lesz? Ennek a védelemnek nem a depth az erőssége....

Nem látom, hogy hogyan lehetne meg ez a meccs így, de hátha Minshew Maxshew lesz vasárnap. 😊 Azért a Houston védelme is suspect.
peterk2005
Bouye kiesését talán annyira nem bánom, mert
1. Szvsz sajna Bouye jövőre már nem Jags mezben játszik majd és ki kell deríteni, mink van a poszton mögötte, tehát meg kell nézni valamikor élesben mit tud Herndon Ramsey másik oldalán. Reméljük kezdőként nem lesz Tre Herndon. 😊 😊 😊
2. Olyan hú de jól nem játszik A.J. sajna mostanság.

Yannick már problémásabb, de legalább a jó Josh Allen villoghat talán a helyén. Pláne, hogy mivel Dareus lesz, Calais is visszamegy megszokott posztjára, tehát a társak adva vannak, hogy segítsék.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most akartam pedig beírni, hogy 9.5 a spread a Houston javára, ami szerintem túl sok. De így, hogy Yannick és Bouye sem lesz? Ennek a védelemnek nem a depth az erőssége....

Nem látom, hogy hogyan lehetne meg ez a meccs így, de hátha Minshew Maxshew lesz vasárnap. 😊 Azért a Houston védelme is suspect.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannick biztosan nem játszik a Texans ellen, és Marrone szerint valószínűleg Bouye sem. Továbbá bár Cam Robinson kérdéses besorolást kapott, Marrone úgy tűnik nem fogja erőltetni a játékát.
 twitter.com/Jaguars/status/1172570271615725568
Viszont Calais és Dareus úgy tűnik hadra fogható lesz vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 100 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles a 11. hét körül visszatérhet. Addig vhogy hozni kellene egy 5-5körüli eredményt ifjú Bajusszal aztán jöhet a PO hajrá Folessal 😊

Report: Foles targeting Week 11 return from broken collarbone
 www.thescore.com/nfl/news/1831154

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 egykori Jaguars játékos is rajta van az idei Hall of Fame szavazás jelöltjeinek bő listáján. Most már MJD-re is lehet szavazni(bizony eltelt 5 év).
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001053757/article/reggie-wayne-troy-polamalu-lead-firsttime-hof-candidates
MJD-n (és Bosellin) kívül még Fred, Jimmy és a 2009-ben itt játszó Torry Holt van még a listán. Mivel csak Polamalu tűnik szinte biztos 1st ballot Hall of Famernek, remélem Boselli idén végre bekerül. Pláne, hogy a jövő évi classból 4 vagy 5 olyan ember lesz, aki automatikus 1st ballot hall of famer lesz, élükön Manninggel, tehát ha idén is lemarad Big Bo, akkor 2 évet tuti várnia kell a következő esélyre.

Sérült lista csütörtökről. Yannick DNP-re van jelölve, de Mike DiRocco szerint valamennyit edzett ma
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1172242579510956035

Nagy összecsapás lesz az biztos kettőjük között.
 twitter.com/MarkBermanFox26/status/1172260927120564225

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár Ngakour ma sem edzett, Todd Wash azt mondta, mind rá, mint a szerencsére ama az injury reporton nem DNP-s Calaisra is számít. Ma a z edzésen élő szerelés is várható, mert ez nagyon nem ment a D-nek vasárnap.

DeFilippo szerint megvan Foles új posztja, amíg vissza nem tér.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1172173884742864896
Azt is elmondta, hogy Gardner beépülésével a támadási filozófia és terv sokat nem változik.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minshew lassan nagyon médiahekk lesz, mint szegény Tebow volt. 😀 😀

 twitter.com/minakimes/status/1171877187470811136
Tony Adams


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Szar = szar, jelképes ellenérték = jelképes QB, win = win
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 302
Neked mi véleményed különben a srácrol ?
Rózsa Sándor (betyár)
Ígéretes, de szeretném megnézni komolyabb védelmek ellen is.
iktriad
Ravens hater felfogás
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
 twitter.com/minakimes/status/1171877187470811136
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy mindenki várta.
 twitter.com/JaguarMavenSI/status/1171783538045272064

Jó látni, hogy Minshew vasárnap óta előrelépett minimum 1-2 évtizedet az 1982-es vasárnapi kinézetéhez képest.
 twitter.com/Demetrius82/status/1171854595146027008

LOLOLOLOL
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1171879974204317696
És ilyen a legenda képben és hangban.
 twitter.com/Jaguars/status/1171854270255325184


Allent ennek ellenére lehúzták, bár nem annyira mint Frank Clarkot 😀
Tessék javulni^^
Wyatt
Lageman azt mondta róla kedden, hogy a futás ellen jól helyt állt, de többe vár tőle pass rushban. Mellesleg a héten lesz ideje bizonyítani, mert Yannick hamstring sérüléssel bajlódik és Calais se edzett ma.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1171793814631190528
Viszont Dareus ma edzett! Ez jó hír lehet Calaisinak, ha tudja vállalni a játékot vasárnap.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
te soladosista, attól hogy a megtötént mongyuk a hosszúkések meg a kristályécaka attól az nem volt jó döntés mármint Göringre hallgatni, mer például utána olyan kompenzációkba keverednek az ellenpárti bizonyítók, hogy miután leöngyizted magad azé még böcsülettel fölakasztanak aztán abba a Dachauba elégetnek, hogy aztán belepisáljanak a folyóba. S ez ix megtörtént, tehát jól döntöttek.
sutianap
Lol, csípem ezeket az on point, életszagú izé .... halálszagú hasonlataidat. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Allent ennek ellenére lehúzták, bár nem annyira mint Frank Clarkot 😀
Tessék javulni^^

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem nem csak 1 lufit pumpálnak, de ez jól hangzik.
 twitter.com/JoeJHoyt/status/1171442831669387265

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Keelan Doss megüresedett ( (😕 😕 😕 ) practice squad helyére jött a Panthers idei 7. körös pickje, Terry Godwin. A WR a Georgiára járt, szóval pl. Empty biztos meg tudja mondani majd, hogy jó játékos-e vagy se. vagy ha ő nem, akkor Gabo vagy Jakehomer, hogy miért nem tartották meg még PS-en se.

Úgy tűnik csak megérkezett a Jags támadórendszere 1984-ből 2019-be. Már megérte kinevezni DeFilippot. 😊
 twitter.com/PintOfJack/status/1171511646004502529


1 jó hír Wyattnek
 twitter.com/Demetrius82/status/1171534123896168449
1 rossz hír Wyattnek
 mavensports.io/jaguars/news/jaguars-vs-chiefs-snap-count-analysis-mTc7sVIxlkKl3-3sG2fP3Q/
A 7. körös rookie Russell 2 snappel(20) többet játszott, mint Taven Bryan(18)... Mindezt úgy, hogy a Bryan előtt a depth charton lévő Dareus ugyebár nem játszott

Miközben a média kezdi felfedezni magának az új kezdő QB-nkat (Peter Schragernek amúgy van valami Jacksonville-i kötödése, hogy jobban hypeol minket a médiában hónapok óta, mint Pete Prisco? 😊 )
 twitter.com/Jaguars/status/1171498104643710976

Addig ő általános iskolásokkal szórakozik. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1171532253249196032

És ha már Minshew, itt egy hype videó vele vasárnapra a Houston meccsre - mert miért is ne. 😊 😊 😊
 twitter.com/ColeFartley2/status/1171557861073268736

Ha már Texans, ők meg kirakták Colvint (hogy helyet csináljanak McGoughnak - tehát ex-jaguár váltott ex-jaguárt, az igen 😊 ).
 twitter.com/aaronjreiss/status/1171539691797012480
Hát nem lett belőle a ő Bouyejuk (igaz az eredeti is kezd elég látványosan visszaesni nálunk..). Hogy ne csak folyton ekézzem Coughlint és a front officet, tavaly ha volt 1 dolog, amit jól csináltak az pont (meglepő módon) a Colvin-Hayden csere.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Igen az. Egy nem túl bölcs emberé.
iktriad
Lehet, hogy nem bölcs, lehet, hogy hülye.
Én csípem Coughlint. Tett ezt-azt, ami respektálható. Momentán irreleváns.
Deaz ő világában, és ezáltal a valóságba is beemelve -puzsérosan mondva: megképezve- csak kijön, hogy az ötödik kör jelképes ellenérték.
És ennyi volt az alapállításom.
Sobri Jóska
Nekem meg csupán annyi, hogy ez nem volt bölcs dolog. Se a trade, se az ellenérték. De mivel úgyse tudjuk egymást meggyőzni, hagyjuk is abba az érvelést.
iktriad
Nagy különbség, hogy az én alapállításom bebizonyosodott a tied meg feltételezés marad.
Lehet bölcs volt, lehet nem, ezt nem tudhatod.
Csak azt, hogy az ötödik kör jelképes értékkel bír nálunk.
Sobri Jóska
Én meg akkor ha megengeded idebiggyesztem ezt ellenvetésnek.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1171523396422627329
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
nah:
- Helló Kugli hallom izékét partvonalra rakták, azt még egy gyökér rugindapasszert se kaptatok!
- Ne idegjj fő Kolbert, mer anyádon váglak, minek telfonágacc, várom, hogy Meggú viiszahíjon!!
- Ne várd, me Bob elvitte, olyan kemény segge van, hogy viszzapattan rajt a fény. A időbanditáddal mi lesz, bízzá benne, hogy nem nyeri vissza a pre formáját vagy krómsodronyból van a gyárök azt eviszi a sezlonyt? Van nálam egy kopasz futó egy fél szemér megkapod. Namiccósz?
- Mennyapixába kapsz egy hatodikat jézus születésére kettőezer harmicban, az ríldíl?
- Minek nézel te engem lókupecnak, faszinger, hatodikat Bodinéér csengetett Belicsikk, harmadnapra kivágta, ez legalább nem bólogat aggy egy ötöst, azt visszakapod japánkurvába, zsoké vénhüje?
- BazmekKolbert egy gennyláda vagy, akkor nem volt nagy pofád mikor a hisztiszajhával házaltál, csakegykis meleg levest aggyanak szopoknyalok aranyeretharapok.
- Na azé legyémá, maraggyá, te is tudod, hogy bontottunk volna, de fogadtam Csákival, hogy egy kis szappant kifőzök Majokkbó, hogy ne basztassa a tavalyi ötödikért Bryantér, tényleg elkapóval hogyász?
- Kopoggyámácsimasz...

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Igen az. Egy nem túl bölcs emberé.
iktriad
Lehet, hogy nem bölcs, lehet, hogy hülye.
Én csípem Coughlint. Tett ezt-azt, ami respektálható. Momentán irreleváns.
Deaz ő világában, és ezáltal a valóságba is beemelve -puzsérosan mondva: megképezve- csak kijön, hogy az ötödik kör jelképes ellenérték.
És ennyi volt az alapállításom.
Sobri Jóska
Nekem meg csupán annyi, hogy ez nem volt bölcs dolog. Se a trade, se az ellenérték. De mivel úgyse tudjuk egymást meggyőzni, hagyjuk is abba az érvelést.
iktriad
Nagy különbség, hogy az én alapállításom bebizonyosodott a tied meg feltételezés marad.
Lehet bölcs volt, lehet nem, ezt nem tudhatod.
Csak azt, hogy az ötödik kör jelképes értékkel bír nálunk.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Igen az. Egy nem túl bölcs emberé.
iktriad
Lehet, hogy nem bölcs, lehet, hogy hülye.
Én csípem Coughlint. Tett ezt-azt, ami respektálható. Momentán irreleváns.
Deaz ő világában, és ezáltal a valóságba is beemelve -puzsérosan mondva: megképezve- csak kijön, hogy az ötödik kör jelképes ellenérték.
És ennyi volt az alapállításom.
Sobri Jóska
Nekem meg csupán annyi, hogy ez nem volt bölcs dolog. Se a trade, se az ellenérték. De mivel úgyse tudjuk egymást meggyőzni, hagyjuk is abba az érvelést.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Igen az. Egy nem túl bölcs emberé.
iktriad
Lehet, hogy nem bölcs, lehet, hogy hülye.
Én csípem Coughlint. Tett ezt-azt, ami respektálható. Momentán irreleváns.
Deaz ő világában, és ezáltal a valóságba is beemelve -puzsérosan mondva: megképezve- csak kijön, hogy az ötödik kör jelképes ellenérték.
És ennyi volt az alapállításom.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 412 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.
Sobri Jóska
Igen az. Egy nem túl bölcs emberé.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
És mivel valószínűleg egy percet nem fog játszani, ez sose derül ki, hogy mennyire eltúlzott.
Sobri Jóska
Akkor miért nem volt jó egy csomó FA QB, ha valószínűleg úgyse fog játszani?
iktriad
Ezt már mondtam.
Mert az ötödik kör a Jax GM szerint jelképes.
Pont szart se ér.
És ő Dobbsot akarta.
És -a saját értékelése szerint- szarba se került.
Ez is egy szcenárió.