Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ekkora pech srácok nincs a világon! Kivéve ha ez a Minshaw gyerek csiszolatlan gyémántnak bizonyul.
Pizsama
No igen. ha valaki azt mondja, hogy ő (meg Chark) lesz a Jagsnél a meccs fénypontja...
Minshew a meccs után(A kép alapján milyen évet írunk? 1982-t? 😊 😊 😊 )
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1170798553440145409
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1170798673908903936
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1170799218065334273

Foles azt mondta, az esésnél tudta, hogy baj van. 2014-ben hajszáltörése volt a kulcscsontjában, ez most sajnos teljes törés.
 twitter.com/Demetrius82/status/1170797288006082562


Marrone a sérülésekről
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1170797078475411457
De Marrone bízik Minshewban
 twitter.com/HaysCarlyon/status/1170794387472814081
Szerinte a 2 OT nem játszott rosszul (és azt kell mondjam ebben többnyire igaza van. Taylor azért szokjon le a holdingról).
 twitter.com/Demetrius82/status/1170794543429685248
És mindent megtesz, hogy kihúzza a csávából a csapatot.
 twitter.com/Demetrius82/status/1170796501058170880
Mondjuk holnap kezdésnek szétrúghatná a teljes back 7 seggét.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 960 — pizsama@gmail.com
Ekkora pech srácok nincs a világon! Kivéve ha ez a Minshaw gyerek csiszolatlan gyémántnak bizonyul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vissza is jöttem a bandwagonra! Minshew for prez!
alatriste
!!!!!
alatriste
Itt lesz egy ideig. Foles azt mondta ez a kulcscsonttörés súlyosabb mint a 2014-es volt. Hétfőn már műtik is...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170797036171595783
több mint 5 éve
rokaur 869
Ez a meccs arra volt jo, hogy megtalaljatok a bajuszos bradyt, mostmar nincs megallas ebbol dinasztia lesz 😊
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 232 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vissza is jöttem a bandwagonra! Minshew for prez!
alatriste
!!!!!


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remelem nem Tanner Lee jon vissza meg backupnak sem.
winston
Majd visszahozzuk Bortlest egy 5. körösért. 😊

Amúgy ja.
 twitter.com/iambwf/status/1170795149892509697
Bajuszgeci.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remelem nem Tanner Lee jon vissza meg backupnak sem.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Breaking news: Foles- > kulcscsonttörés.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170792071294308352
Elkezdődött a Minshew éra.
iktriad
szerintem ez nektek nem annyira rossz, illetve annyiban hogy egy csomó pénzt kidobtatok az ablakon fülesre
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Breaking news: Foles- > kulcscsonttörés.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1170792071294308352
Elkezdődött a Minshew éra.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mai meccs után csak egy kérdésem van: mi a f@sz van a komplett védelemmel?
Akartak készíteni egy hogyan NE játssz videót kezdők számára? Mert a mai produkció arra tökéletesen megfelel...
dioadam
Reméljük így altatjuk a Texanst meg a Titanst O-t. A Browns kapja be, hogy nem tudják a Titanst megverni sose.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hogy egy tavalyi klasszikust idezzek: lekerult a 16-0 terhe.

gyogyuljon meg mindenki, fejben is (jack!). plusz a vedelem talaljon ki valamit.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
A mai meccs után csak egy kérdésem van: mi a f@sz van a komplett védelemmel?
Akartak készíteni egy hogyan NE játssz videót kezdők számára? Mert a mai produkció arra tökéletesen megfelel...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag Minshew második TD passza gyönyörű volt.
 twitter.com/E_Dilla/status/1170788649681727489
Megvan a bajszos Bradynk. Ő meg Chark nagy dicséretet érdemel. Meg Richardson is. Hallotta valaki a nevét? Mert én sem, ami OL-eknél jó.

Ami a védelmet illeti, van hova fejlődni. 10 driveból 1 punt, 1 térdelés a többi mint pontszerzés. A back7 különösen borzasztó volt. A 2 DE-nk, Allen és Ngakoue még úgy ahogy odaért Mahomesra. Taven meg egyszer volt fent, abból is bünti lett....

Kíváncsi leszek Jack mennyire lesz eltiltva, és mi váltotta ki belőle azt a tőle szokatlan őrjöngést.Ramsey, Williams, Harrison és Ngakoue is szedett be sérülést, de talán egyik se komoly.

És akkor Foles. A TD-je gyönyörű volt, de lehet megint kiszállt 1-2 hónapra (ha szerencsénk van...). Idén se fog 16 meccset játszani. Drága volt évi 22 millióért porcelánt venni....
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Én fasz, Foles mezt vettem Minshew helyet...k.rvaélet...

Ez a védelem ne próbáljon meg zónát védekezni sohatöbbet, mert a második Watkins TD-t rossz volt nézni...

Kurvára túlértékelt ez a védelem. Egyenként jók, de borzasztóan vannak összerakva.

Kidühöngtem magamat! Köszi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
És szerinted ha nyerünk ma, és mondjuk így lesz egy 9-7-es szezonunk, az utánunk lévőnek meg egy 8-8-as szezonja (ugy hogy nem mi állunk jobban divízión belül) akkor ki jut tovább?
Stoki
Akkor lesz 9-7 ha a csoportot hozzuk 4-2-re. Anélkül valószerűtlen, hogy aki 4-t nyer délen az a maradék 12-ből csak 4-t, míg mi 3-t délen, 6-t a többin.
Ezt a csoportot csoportmeccsekkel lehet hozni, és PO-ba jutni.
Sima matek. 😊

több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
És szerinted ha nyerünk ma, és mondjuk így lesz egy 9-7-es szezonunk, az utánunk lévőnek meg egy 8-8-as szezonja (ugy hogy nem mi állunk jobban divízión belül) akkor ki jut tovább?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )
peterk2005
Quincy Williamsre gondolsz? Mert őt még NFL meccsen senki sem látta, mert szegénynek ki kellett hagyni az egész előszezont. Ő, Allen, Jawaan Taylor és Will Richardson is nem semmi meccsen esik át az NFL tűzkeresztségen. Kíváncsi leszek kinek hogyan sikerül majd a bemutatkozás.
iktriad
Shaddy jó lesz!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )
peterk2005
Quincy Williamsre gondolsz? Mert őt még NFL meccsen senki sem látta, mert szegénynek ki kellett hagyni az egész előszezont. Ő, Allen, Jawaan Taylor és Will Richardson is nem semmi meccsen esik át az NFL tűzkeresztségen. Kíváncsi leszek kinek hogyan sikerül majd a bemutatkozás.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nézni fogom a meccset egyébként. Illetve úgy igaz, hogy valószínűleg leginkább ezt fogom nézni.

Kíváncsi vagyok WIlliamsre, az alapszakasban tetszett. És a small school sztori is olyan hogy szívesen szorít neki az ember. (Bár IDP ligában draftoltam is sleeperként 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.
peterk2005
Én az AFC Eastből max a Jetsben látok egy kevés playoff potenciált. A másik 5 felsorolt csapatot + a Birodalmat adom.
iktriad
Patriots, Steelers, Jaguars, Chiefs, Chargers és valamelyik nagy bukó (Texans, Browns)

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.
peterk2005
Én az AFC Eastből max a Jetsben látok egy kevés playoff potenciált. A másik 5 felsorolt csapatot + a Birodalmat adom.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,
iktriad
Ehhez az is kéne, hogy a másik három csoportból csak egyben legyen jobb mérlegű csapat. A Westben ott a Chiefs és Chargers, északon a Steelers, Ravens, Browns. És én még a Billst sem zárom ki, mert jó csapat, és nekik is sétagalopp schedule-juk van.

Nehéz lesz innen 2 csapatnak is playoffba menni ezzel a schedule-el.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Poz megint bizonyítja mennyire jó arc.
 twitter.com/1010xlfattony/status/1170734414269157377


Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Az elmúlt 2 évben tényleg nyertünk (2017 - 10 sackes Houston verés, tavalyi kicsit nyögvenyelős siker a Giants ellen). De 2017 előtt utoljára 2011-ben nyertünk a Titans ellen a szezonnyitón. Azon még Luke McCown(!) a kezdő QB. Volt egy nagyon csúnya Jags-Chiefs is 2013ban, amikor az akkori 1/1-es(Eric Fisher) és az 1/2(Luke Joeckel) csapata csapott össze Andy Reid első meccsén, mint Chiefs HC (és Gus Bradleyén, mint Jags HC). Laza 28-2-re cumiztunk le (előre vetítve a Bradley éra "sikerességét"), úgy hogy 2-0-ra még mi vezettünk. 😊

Mivel Campbellnek mindegy (btw itt szerintem jobb is), kit kezdetnel inkabb egy 1/7-es csokat vagy mast? Amugy is konnyebb falra lehet szukseg a Chiefs ellen, szal megint no brainer

Tavennek azert kerek ket sacket
Wyatt
Mondjuk így állunk fel Allen inkább OLB lesz, mert arra a szerepre, amit Calais játszik ő nem alkalmas. De akkor is sokat elmond, hogy inkább ezt lépte meg a Jags, ahelyett, hogy Bryant kezdesse Dareus helyén...

Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.
Sobri Jóska
Feltett kérdésedre válaszolva bárki a másik 3-ból. Szerintem óriási körbeverések lesznek a divízióban, mert 4 eléggé egy szinten lévő alakulatot látok(hiába van remek D-nk, konkrétan senki sem tudja mit lehet várni a támadóinktól. mert nem láttunk szinte semmit tőlük az előszezonban se. És én biza kinézek legalább egy komoly esélyest a wildcardra is a divízióból pont a közel hasonló erejű csapatok miatt,

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Olyan mondjuk nincs, hogy lényegtelen meccs, ha egy nba, nhl 82-es szezonban elsütnek egy ilyet azt mondom oké, de 16 meccs nem túl sok!
Tény, hogy a chiefs nem a mi szintünk de egy W akár motivációnak/önbizalomnak is min. besegíthet!
Nem szoktuk rosszul kezdeni az adott évet...bizakodom!
DUUUUVAAAL!!
Stoki
Szerinted a csoportunkból ki nyer ellenük?
Idén nem a South adja a wild cardokat, így csoportot kell nyerni.
Ha az megvan akkor a PO is. Ha az nincs meg, akkor a PO se.
Tartom, hogy lényegtelen ez a meccs ilyeténképpen.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mivel Campbellnek mindegy (btw itt szerintem jobb is), kit kezdetnel inkabb egy 1/7-es csokat vagy mast? Amugy is konnyebb falra lehet szukseg a Chiefs ellen, szal megint no brainer

Tavennek azert kerek ket sacket