Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha belegondolok, hogy mennyire fasza WR párosunk lehetne, ha Dede ÉS A-Rob is a Jagst erősítené...
 twitter.com/NFL/status/1168735776814682112
Ha már ma szóba kerültek a buta döntések, pl. A-Rob elengedése konkrétan faszság volt TC-ék részéről (az meg, hogy kit tartottak meg és igazoltak helyette csak rátett még egy lapáttal...).

Kíváncsi leszek a Schrager által is emlegetett Dorian hurrikán mennyire kavar ténylegesen be a Chiefs meccsre való felkészülésre nálunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Jól értem, hogy úgy véled, hogy az itthonról elérhető infóid alapján a te 4+8-as megoldásod jobb döntés lenne, mint amit kint, helyben, némileg több infó birtokában hoztak?
Sobri Jóska
Igen, jól érted. Az ember már csak ilyen. Véleménye van.

Neked például mi a véleményed a Clowney trade-ről? Azt is kint hozták meg, némileg több infó birtokában, mint ami nekünk van. Mit kéne tennünk? Ne is kommenteljük, mert kevesebb az infónk? 😊
peterk2005
Nincs. (Ennyire részletesen nem követek játékosokat.)
Kommentelj, véleményezz nyugodtan.
Csak míg egy 1/4-re kihúzott futó évek múlva történő beválása a draftolásakor egy hiányos infókra alapozott prognózis, aminek valójában kimeneteli range van (és Fournette esetében a range alja látszik realizálódni), így az utólagos kritizálhatósága könnyű, addig egy capmanagement döntés szikár és egzakt tények következménye, amihez minden infó adott a döntnökök számára (csak ugye nem publikálják) míg a te számodra csak azok töredéke, így azok véleményezése... felesleges.
Hogy értsd, milyen különbséget látok: egy draftpick beválása a húzása után pár évvel jól látható, egy capmanagement döntés háttérinfói a döntés után pár nappal meg nem.
Vagyis kb. olyan ez így, mintha kapnék egy nagyon felszínes betekintést a céged működésébe, mondjuk ami a mérlegből leszűrhető, majd úgy szólnék bele, hogy (bár a valós infók nagy részéről fogalmam nem lehet, pl. hogy xy a párod keresztfia, zw zsebbe is kap pénzt, az egyik területen te már visszavonulsz, zárod a pozíciókat, a másikon most invesztálsz, és erősítesz, van négy beszállítóval szóbeli megállapodásod árcsökkenésről, öt megrendelővel vagy előkészítési fázisban, satöbbi) jobb lenne ha többet fordítanál az infrastruktúrafejlesztésre, és kevesebbet a személyi juttatásokra.
Nem tartanál okostojásnak? Nem lenne vicces, ahogy a hiányos infók alapján beokoskodok? Nem triviális, hogy csak hiányos infóim lehetnek?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Jól értem, hogy úgy véled, hogy az itthonról elérhető infóid alapján a te 4+8-as megoldásod jobb döntés lenne, mint amit kint, helyben, némileg több infó birtokában hoztak?
Sobri Jóska
Igen, jól érted. Az ember már csak ilyen. Véleménye van.

Neked például mi a véleményed a Clowney trade-ről? Azt is kint hozták meg, némileg több infó birtokában, mint ami nekünk van. Mit kéne tennünk? Ne is kommenteljük, mert kevesebb az infónk? 😊
peterk2005
hát de tényleg elég magabiztosan hülyézitek le az nfl gm-eket, edzőket, tulajokat. érdekes látni, ahogy példul a giants esetében most kuss van, mert jones elég jól néz ki, vagyis jobban, mint bármelyik qb, akit kihúztak. egy mémet sem láttam még, hogy gettleman igazad volt, mindenkinél okosabb voltál, mi voltunk a pancserok, nem te.
mondjuk szó se róla, én is ezt csinálom, arod egy szar, mé nem dobja előbb a lasztit meg ilyen nagyon okos dolgokat írok, de ez nálam csak időtöltés, nem hiszem el magamról, hogy nfl expert vagyok. nyilván sokatoknak megvan az elméleti tudása hozzá, hogy kinyilatkozzon, de mondjuk amilyen cikkeket renningan is ír, vicc kategória. kb. mindenki hülye meg szar, 60 éves emberek, 40 éves nfl tapasztalattal idióták a meglátása szerint. én sokkal szívesebben olvasok tárgyilagos elemzéseket példul, minimális személyes véleménnyel, mint hangulatkeltő faszságokat, mint luck esetében.
gedam
Én valahol a kettő között vagyok. Azért nem tudom hány év tapasztalat ide, szakértelem oda sok-sok NFL GM/HC követ el kapitális bakikat. Nézd meg nálunk Coughlint, akinek nem vitatom, hogy nagy a szakértelme, de pl. egy downhill runnert vitt 1/4-ere egy olyan csapatnál, ahol pl. erősen kérdőjeles QB gondok voltak. És nem ez volt az egyetlen megkérdőjelezhető vagy mint kiderült kifejezetten ostoba döntése, mióta visszajött (lásd pl. hogyan kezeli a QB szitut, és milyen szerencsétlenkedést művelt az RB poszttal tavaly, pl kidobott az ablakon egy 5. körös picket miatta). Szóval ha eget verő baromságot lát az ember, akkor azt igenis illik szóvá tenni.

De abban igazad van, hogy sok a fotel GM is, aki szereti kinyírni mindenért a saját front officeát (sokakban rejtőzik egy kis EatDatPussy, aki mint emlékezetes sokáig csak Doug 'Fucking' Pederson-nak hívta a Super Bowlt először a városnak megnyerő HC-t...), de amúgy nem lát előre 1 lépésnél előrébb se. Gyakran esek/esünk bele ebbe a csapdába. A Szivaros Frici jól megfogalmazza itt a lényeget a másik oldalról nézve a dolgot.
 www.youtube.com/watch?v=qwosNwskqOg

Ami meg peterk2005-t illeti, ő olyan mint Chad Forbes(@NFLDraftBites a twitteren) csak míg utóbbi minden csapat OL szituációjáért aggódik (sokszor joggal), addig előbbi a salary cap helyzetért teszi mindezt (olykor szintén joggal). És mindkettőnek van némi rálátása a dologra. Más kérdés, hogy nem mindig van igazuk, de azért sokszor igen.

Önök a Pávatánc című műsorunkat látták. Tartsanak velünk következő alakalommal is. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
gedam 5 803
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Jól értem, hogy úgy véled, hogy az itthonról elérhető infóid alapján a te 4+8-as megoldásod jobb döntés lenne, mint amit kint, helyben, némileg több infó birtokában hoztak?
Sobri Jóska
Igen, jól érted. Az ember már csak ilyen. Véleménye van.

Neked például mi a véleményed a Clowney trade-ről? Azt is kint hozták meg, némileg több infó birtokában, mint ami nekünk van. Mit kéne tennünk? Ne is kommenteljük, mert kevesebb az infónk? 😊
peterk2005
hát de tényleg elég magabiztosan hülyézitek le az nfl gm-eket, edzőket, tulajokat. érdekes látni, ahogy példul a giants esetében most kuss van, mert jones elég jól néz ki, vagyis jobban, mint bármelyik qb, akit kihúztak. egy mémet sem láttam még, hogy gettleman igazad volt, mindenkinél okosabb voltál, mi voltunk a pancserok, nem te.
mondjuk szó se róla, én is ezt csinálom, arod egy szar, mé nem dobja előbb a lasztit meg ilyen nagyon okos dolgokat írok, de ez nálam csak időtöltés, nem hiszem el magamról, hogy nfl expert vagyok. nyilván sokatoknak megvan az elméleti tudása hozzá, hogy kinyilatkozzon, de mondjuk amilyen cikkeket renningan is ír, vicc kategória. kb. mindenki hülye meg szar, 60 éves emberek, 40 éves nfl tapasztalattal idióták a meglátása szerint. én sokkal szívesebben olvasok tárgyilagos elemzéseket példul, minimális személyes véleménnyel, mint hangulatkeltő faszságokat, mint luck esetében.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Jól értem, hogy úgy véled, hogy az itthonról elérhető infóid alapján a te 4+8-as megoldásod jobb döntés lenne, mint amit kint, helyben, némileg több infó birtokában hoztak?
Sobri Jóska
Igen, jól érted. Az ember már csak ilyen. Véleménye van.

Neked például mi a véleményed a Clowney trade-ről? Azt is kint hozták meg, némileg több infó birtokában, mint ami nekünk van. Mit kéne tennünk? Ne is kommenteljük, mert kevesebb az infónk? 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli Ankou nem kellett senkinek, lehet jön majd vissza PS-be. Ahogy nézem, nincs is most DL a gyakorlócsapatban.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168626180439912451

És CJ Reavis tényleg úgy tűnik az öltözőbeli insta videóval rúgatta ki magát a csapattól.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168656452518666240
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168658178109820929
Az egykori Last Chance U alumot is vissza lehetett volna hozni PS-be akár, de nagyon nincs erre hajlandóság a Jags-nél. Csak nehogy megszívjuk, mert mint mondom, szerintem a 3. legjobb safety volt az előszezonban a kereten... Bár, ha S poszton gáz van, akkor még mindig ott van opciónak TJ Ward szerződtetése.


Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Lehet azért döntöttek így, hogy nagyobb mozgástér legyen a szezonban, ha megint cserélnénk valakiért (pl. jó új szokás szerint egy 5. körös picket) a trade deadline közelében. Amióta Coughlin visszajött, mindkét évben meghúztuk a dolgot. Egyszer bejött (Dareus), egyszer nagyon nem (Hyde).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.
peterk2005
Jól értem, hogy úgy véled, hogy az itthonról elérhető infóid alapján a te 4+8-as megoldásod jobb döntés lenne, mint amit kint, helyben, némileg több infó birtokában hoztak?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/
iktriad
Köszi! A contract szépen el van osztva, ahogy az kell, de hááát én azért egy picit nyafogok. 😊 Nem nagyon, mert a cap rolloverrel ezt lehet azért kezelni, de egy cap szorításban levő csapat esetén nekem jobban tetszett volna, ha azt a 12 millát amit most a kezébe nyomtak, nem aláírási pénzként adják oda (hogy 5 évig terhelje a capet évről évre), hanem mondjuk 4+8 megoszlásban, 4 aláírási (az tényleg semmi elosztva), és 8 milla mondjuk roster bonuszként idénre. És akkor idénre 8 le van tudva - ennyi cap van is -, jövő évtől 8-al kevesebb gond.

De mindez, ez már csak szépészkedés. A lényeg, hogy Jack megvan, és ezzel meg lehet Ngakogue is majd.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4 nem eddig is kereten lévő practice squados:
QB Chase Litton
LB Deshaun Davis
WR Keelan Doss - YESSSSSSS!!!!
OT Blake Hance
(Itt pedig a másik 6 practice squados, akit szombaton kitettünk, majd vasárnap visszahoztunk)
OL Ka’John Armstrong
CB Tae Hayes
RB Elijah Hood
TE Charles Jones
WR Michael Walker
CB Brandon Watson

A 2 eddig még nem ismert emberről pár infó:
Deshaun Davis a Bengals 6. körös pickje volt idén. Az Auburnre járt. Majd Russell körbevezeti.
Chase Litton eddig a Cheifs QB-ja volt, tehát tudjuk miért hoztuk. A Marshallra járt, tavaly került a ligába, mi vagyunk a második csapata.

A Dorian hurrikán miatt a jags nem edz szerdán, csak csütörtök délben próbálnak majd edzeni.
 twitter.com/Jaguars/status/1168533845714624512

Új mezszámok:
 twitter.com/Demetrius82/status/1168574217169854465
Ozigbo nagyon kapós volt waiveren - a Browns és a Lions is vitte volna.
 twitter.com/FieldYates/status/1168515700811583489

Coughlin Myles Jack új szerződéséről.


Marrone Mylesról
 twitter.com/Jaguars/status/1168535299250540545
Doug elmondta tavaly volt olyan időszak, hogy újra RB-ként vessük be Mylest!

Marrone szerint Quincy Williams játékra kész, és bevethető lesz vasárnap!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik- 2LB felállásoknál ki lesz fenn Jack mellett?
Toto21
Ha Quincy Williams játékra kész (azt mondta múlt héten, mikor visszajött edzeni, hogy készen áll), akkor ő. Ha még nem, akkor az előszezonban a helyén jól játszó Naaje Goode. Szerintem a szezon elején rotáljuk majd a 2 játékost, hogy Quincy ne kapjon olyan nagy terhelést, hogy megint rásérüljön a nemrég műtött lábára.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 871
Ik- 2LB felállásoknál ki lesz fenn Jack mellett?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Myles Jack érez némi elégtételt (és ellenszenvet) egy bizonyos insider iránt a szerződéshosszabbítása kapcsán. Azt kell mondjam, teljes joggal.

 twitter.com/MylesJack/status/1168363465905508358
 twitter.com/MylesJack/status/1168363562655539200
Na ja.
 twitter.com/MylesJack/status/1168361838209372160
Mondjuk Rapapa rémhírterjesztésének hála tudtuk őt elhozni a 2. körben, úgyhogy kivételesen nem neheztelek a csávóra emiatt. 😉
De ez is jól tükrözi, mennyire szeretik őt a játékosok (= a liga belső emberének/csicskájának tartják. És még így is 1 fokkal jobb, mint LaCanfora...)


Peter King meg a jó Josh Allennek Év Rookie Védője díjat, nekünk 9-7-et és épphogy playoff lemaradást, valamit szoros vereséget jósol a hétvégére.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/super-bowl-54-prediction-nfl-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
A 9-7-et most látatlanban elfogadnám, ez tény,
De pl. azt nem hiszem, hogy 2 AFC South csapat is jobb mérleggel végezne, ha a 9-7 összejönne nekünk. (Kingnél a Colts(!!!) ül a divízió trónjára - és Brisett 3. lesz az MVP szavazásom -na az a komoly hot take- , és a Texans 6. lesz). Szvsz 9-7-el szerintem idén meg lehet majd nyerni az AFC Southt. 😉 Már csak azért is, mert 2 olyan erős csoport, mint az AFC West meg az NFC South nem hiszem, hogy sok könnyű W-t jelentene bárkinek a divízióból. Még a Bucs vagy a Raiders is kemény falat lehet bárkinek a csoportunkból.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peterk2005 nagy örömére itt van teljesen lebontva Myles jack új szerződése.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/09/01/inside-the-myles-jack-deal/



Az új passzelkapó TE-nk, amíg Oliver fel nem épül.
 twitter.com/Demetrius82/status/1168349101441867777
 twitter.com/Demetrius82/status/1168350656375250945
 twitter.com/Demetrius82/status/1168351512743022592

Az új returnerünk. Legalább nem fog úgy fickándozni ellenünk, mint az 1. videón...
 twitter.com/Demetrius82/status/1168353873553240064

És az új 3. számú RB-nk. Me likey!
 twitter.com/Demetrius82/status/1168356789940903936

Ha már RB-k, Itt van Fournette, ahogy a most szintén LSU-n játszó tesóját figyeli TV-n. 😊 😊 😊 😊
 www.instagram.com/p/B12QtI5lPe4/

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Overton búcsúüzenete.
 twitter.com/MattOverton_LS/status/1168232895342927873
Na az ő kirakását nem vágom főleg nem egy collegeban sokat sérült UDFA rookie LS-ért.

Itt a Koyack pótlék elköszönő/beköszönő üzenete is.
 twitter.com/SethDevalve/status/1168214089602125825

Úgy tűnik ő lesz a practice squad QB
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1168237411077435392

McGoughért állítólag elég nagy volt a verseny, hogy megszerezzék(akkor miért nem claimelték, teszi fel a kérdést a költő?)
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1168242533220139008
Kár, hogy elvitték a szegény ember Taysom Hilljét.

Ja és Brandon Allen lett a csere QB jelenleg most Denverben (Bortles meg a Ramsé). Vannak 6. körös QB pickjeink, akik viszik is valamire. Csak baszunk megtartani őket...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az új jaguárok:
TE Seth DeValve (Cleveland)
RB Tyler Ervin (Baltimore)
TE Matt Orzech (Baltimore)
RB Devine Ozigbo (New Orleans)


És akik mentek miattuk:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168221031724720128
Szegény Matt Overton. Orzech lesz az új LS.

Seth Devalve az egyedüli embereke a 4-ből, akinek ismerősen cseng a neve:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168206951920099328

És így néz ki most a RB depth chart.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168213910866092032
Hát mit mondjak, Fournette, 2 rookie meg egykori Texans/Ravens RB, akiről nem nagyon is hallottam (a csávókám elsősorban returner). Championship. A 3 embernek, aki Fournette mögött együtt van 5 az az ÖT labdacipelése az NFL-ben!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168229892007309313
Ozigbo mondjuk ígéretes.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168206494573182976



Alex McGough a Texans gyakorlocsapataban kotott ki ha minden igaz.
winston
Pech, viszont jön helyette oda nagy FCS kedvencem, Keelan Doss!!!!
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1168233321303826432

Egyéb practice squadosok:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168250701425676288
 twitter.com/BenStandig/status/1168209851929022470

Egyébként SENKIT nem claimeltek a Jagsből. Érdekes.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1168218149445165056

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Alex McGough a Texans gyakorlocsapataban kotott ki ha minden igaz.
több mint 5 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Jagsnak azért hogy megmaradjon ez a 3as küljük ki a TAO-t 😊 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Valaki az éjjel nagyon gazdag ember lett.iktriad
Az offseason legjobb move-ja eddig az én szememben. (Foles akkor se számítana bele, ha MVP szezont tol, mert az ő idehozatala annyira adta magát, mint Grigsonnak Luck 2012-ben. Máshová menni se tudott volna, nektek meg más értelmes alternatíva nem volt, ezt csak elrontani lehetett volna.)

Viszont ez a hosszabbítás két legyet is üt egy csapásra. Megtartja Jack-et, és megoldja azt a problémát, hogy a csapat a Jack / Ngakogue duóból az egyiket elveszítse jövőre. Ha Ngakogue ügynöke annyit kért amennyit a csapat szerint nem ér akkor ezt volt a megoldható út.

Itt csak már az lesz a kérdés, hogy a szerződést hogyan struktúrálják. A 4 év 57 azért egy MLB-nek nem kevés, ezen a poszton 5-6 az NFL átlag költést. Ez a plusz majdnem 10 megéri egy Jack szintű játékosért, de jól kell gazdálkodni, hogy ne okozzon gondot. Az ideális ilyenkor az, hogy a 4 év 57-ből csinálnak egy 5 év 59 milliót, hozzávéve az idei két millás utolsó olcsó évét. Előrehoznak a könyvelésben mondjuk egy tizest, és máris 12-t csináltak a 14.5-ből. Ennyit a Jags nem tud előrehozni, de amennyit csak lehet előre kellene, mert a büdzsé jövőre is igen-igen szoros lesz. Már eddig is túl voltak a várható jövő évi capen - Foles is elkezdi elvinni az évi 26-28 milliókat -, amit még tovább fog felfelé lökni Jack most megkötött szerződése. És arra jön majd még a Ngakogue / Ramsey "probléma". Ami inkább öröm lenne ... ha lenne rájuk pénz, mert remek játékosok.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valaki az éjjel nagyon gazdag ember lett.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey és Ngakoue a Jack szerződéshosszabbításra reagálva.

"Azt szeretném, bárcsak együtt tartanának mindhármunkat."

Én is azt szeretném Jalen, hogy a Jags FO meg fogja próbálni összehozni valahogy a dolgot. Ugye Jags FO? UGYE?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remek keretelemzés a Locked on Jaguarson, és szinte minden poszton van 1-2 potenciális elhozható ember is feltüntetve.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/breaking-down-jaguars-initial-53-man-roster/


Okos húzás volt az FO részéről, mert ha nem sikerül Ngakoueval megállapodni, ott lesz a tag neki.
 twitter.com/APMarkLong/status/1167930872089067520
Myles meg vehet magának egy csomó gyertyásnak valót. Állítólag az a hobbija, hogy gyertyákat csinál. Komolyan.

Egyébként egy csomóan a kinti szurkerek közül azt hiszik azzal, hogy a jó Josh Allen nálunk van, már el is lehet felejteni Yannickot. Mintha a Denvernél feláldozható lenne Von Miller, csak mert megvan Chubb (vagy a Coltsnál Robert Mathis beáldozható lett volna, csak mert megszerezték Dwight Freeneyt)... Remélem a front officeban nem így gondolkodnak, de sajna tudjuk, mekkora faszságokra képes Coughlin alatt is a Jags, szóval kinézem belőlük ezt a logikát, ami katasztrofálisan ostoba döntés lenne...

Na ja, ez egyébként enyhe jelzésnek is beillik az FO-tól, hogy ha csendben maradsz, teszed a dolgot, és teljesítesz, jó dolgok várnak rád.
 twitter.com/APMarkLong/status/1167931955381358594
Azért mondom, remélem Yan És Jalen új szerződése is a terveinkben van.

Még egy kis Myjes - Schefternek volt egy tweetje, ami nagyot tetszett - 2016-ban 2 csapat is bevállalt 1-1 komoly egészségügyi red flaggel rendelkező embert. Egyelőre mindkettőnek bejött a dolog.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1167887032577773568

Datone Jones megint tanúbizonyságot tett arról, milyen jó csapattárs (lett volna, ha nálunk marad).
 twitter.com/IAM_Dat_One/status/1167917310796951553
Tényleg Eli Ankout meg kellett tartani, mikor ott van előtte Russell is, Jones meg nem ért meg egy kerethelyet?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme az 53-as keret tagjai képekben. Jól nézzétek meg őket, 24 óra múlva ez már nem lesz aktuális...
 twitter.com/Jaguars/status/1167887796956098561

A 2. heti Texans - Jaguars hirtelen óriási meccs lett a divízióért ezzel a blockbuster Texans tradedel (a Tunsil + Stills-esre gondolok, nem a Clowney félére).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Telvin Smith milyen statusban van jelenleg?
Amadeus
Reserve/retired listára lett rakva a nyáron.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Telvin Smith milyen statusban van jelenleg?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a jelenlegi keret:
Támadók:

Védők:

ST:


Pár megjegyzés: 3 RB? Már megint hülyék vagyunk? (Bármennyire is öreg Shady McCoy, megeresztenék neki egy telefont ma este.) Aláírt a Chiefsbe, csak hogy duplán örüljünk.
Board és Koyack aggódhatnak a leginkább a holnap miatt a támadók közül.
Az OT szitu borzalom: Cam Robinson és Taylor mögött vagy az egy szál, jelenleg sérült Ogbuehi, meg Will Richardson mint vész RT...
A védőknél Ankou Datone Jones helyett borzalmas döntés. Giles-Harrisnek örülök, hogy maradt, de ide el tudnék képzelni némi erősítést.
Josh Robinsonnak csak keretet ért a remek ST munkája. Aki megmondta, hogy ő, Wingard és Breon Borders keretet fognak, az nagy Nostredamus.
Wingard és Giles-Harris személyében 2 UDFA rookie fogott idén keretet egyelőre.


Kirakottak listája.


Szerkesztette: iktriad