Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pont ezen a másodikon ujjongtam nagyokat, mert tény, hogy az a fontosabb, hogy jól kergesse a QB-t, de emellett ez a játék az elejétől fogva olyan gyönyörű volt, hogy csak na 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quincy Williams úgy érzi készen fog állni a nyitó hétre.
 twitter.com/Jaguars/status/1166488310707101698

Marrone kedden elmondta, hogy nem valószínű, hogy Cann vagy Richardson játszik majd csütörtökön, de még nincs lefutva köztük ki legyen a kezdő RG. Mint mondta az edzések fogják ezt eldönteni. Azt is elmondta,hogy mindkettő munkájával nagyon elégedett az elmúlt hetekben, szóval akárki kapja meg a lehetőséget, nem fog izgulni miatt (azért ha lehet, legyen ez Will Richardson).

Aki biztos fog játszani (és kezdeni) csütörtökön az Minshew lesz, akiből szeretnének még többet kihozni, mint amit eddig mutatott (cserék ellen ez talán menni fog, pláne hogy lesz pár WR, (többek közt, ha felépül addig, a kedvenc elkapója Pryor) aki az állásért küzd majd).

Lageman többször is előkerült az elmúlt 2 napban Jags-es elemző műsorokban. Többek közt beszélt arról, hogy több snap erejéig 3-4-ben(!) játszott a védelem, többek közt a legelső snapnél is a 'Phins ellen! Abry volt az NT, Taven és Calais a két DE, Yannick és Allen a 2 OLB (pass rusher), és Goode és Myles a két középső LB. Érdekes ez a fejlemény (gondolom Capers keze benne van a dologban) és az is mennyit tervezzük ezt használni. Azt is el mondta, hogy ez láthatóan még picit szokatlan volt pl. Yannicknak, de szerinte neki se lesz nagy probléma alkalmazkodni hozzá, ha sokszor vesszük majd ezt elő!
Taven Bryan kapcsán beszélt arról, hogy a 2 buta szabálytalanságból az egyiknél pl nagyon szép pass rusht mutatott be, ahogy megverte az emberét, és egy nagyon pozitív play lehetett volna a számára ha megáll, mikor Fitzmagic eldobta a labdát, de ezt sikerült elszúrnia egy ostoba hibával. Sajnos ő is kiemelte, hogy bár az atletikussága továbbra is rendkívüli, az ösztöneit és a helyzetfelismerő képessége meglehetősen problémás. Jeff azt is elmondta, hogy elég dramatikus váltás volt aközött ahogy Marrone beszélt Bryanről az 1. (már-már túlzottan védő és pozitív), és a 3. meccs("tűnnyékijáccaniéslegyéljó" copyright by Wyatt 😊 ) után, és ez sokat elmond, hogy mennyire van megelégedve Doug Taven fejlődésével az elmúlt hetekben. Ennek ellenére Lageman szerint még mindig benne van a 8 legjobb DL között a kereten, szóval mindenki, aki ki akarja vágni Tavent nyugodjon le a picsába (persze nem ezeket a szavakat használta). Más kérdés, hogy ő és Tony Boselli is picit nyugtalan volt hétfőn amiatt, hogy mi lesz 3T poszton, ha Dareus nem épül fel a Kansas meccsre és esetleg Bryannek kezdenie kéne. (Szvsz, ha így lenne, én benyomnám Calaist 3T-be, most hogy Smoot és Datone Jones révén egész jó mögötte a depth és oldják meg ők a big end posztot, amíg Calais és Taven váltja egymás 3T-ben, mondjuk 80-20%-ban Calais javára. 😊 ).
Lageman szerint Smoot és Datone is kereten lesz. Smoot szerintem is 100%, hogy ott lesz az 53-ban (lásd Marrone "sok jó snapet fogunk tőle kapni idén" megjegyzése a hétvégén) és Datone is olyan 90 körül lehet. Szerinte Dontavious Russell többet kínál, mint Ankou, szóval az egykori waiver claimnek áll nagyon kifelé a szénája a DL-ben.
LB poszton Jeff szerint (is) DJ Alexander kezdi bejátszani magát az 53-ban, és nagy este kell a Falcons ellen Giles-Harristől, ha a keretre akar kerülni.
WR poszton ő 5 embert tartana meg, és Keelan Cole lesz az 5. ember. (Jeff szerint biztos a kerettagsága) Ha 6-ot viszünk akkor McBride vagy Borders az embere. Pryornál elmondta nem érti, miért nem teszi magát oda jobban ST-ben, amikor nagyon nem biztos a helye a keretben. Mint mondta Borders és McBride pontosan úgy játszanak ST-ben, mint akik tisztában vannak azzal, hogy emiatt is kerülhetnek majd esetleg a keretre.
És ha már ST, Jeff nagyon szeretné, ha a CB Josh Robinsont valahogy be lehetne préselni az 53-ba, mert szerinte egyértelműen az egyik legjobb special teamer a csapatban, aki mindig hozza magát.
OL poszton jeff és Boselli szerint is ha összeáll a Richardson-Jawaan Taylor duó, abból egy erős jobb oldal lehet majd, főleg futásnál. ahol Taylor már most is megvillantotta, hogy miért is volt magasan jegyezve az OT-k közül. Cam Robinson 6 az az HAT snapjéből annyit lehetett látni, hogy visszatért minden jó (ösztönök, lelkesedés, kézhasználat) és sajnos minden rossz (lábmunka) tulajdonságával együtt. Boselli különösen aggasztónak nevezte a Jags helyzetét egykori posztját (LT) Ogbuehi jelenlegi sérülése miatt, és mert úgy tűnik Warhopék inkább Westert preferálják Josh Wells helyett, aki szerinte rosszabb játékos(teljesen limitált mozgása miatt), mint a már egy ideje nálunk lévő Wells. Viszont jó hír, hogy mint Jeff, mint Tony szerint szinte biztos, hogy Shatley ott lesz az 53-ban az elmúlt hetekben mutatott edzésmunkája és játéka miatt.

Tessék Wyatt, hogy ne csak kritikus videókat kapj - íme 2 Josh Allen play elemzés az egykori szintén pass rusher (és szintén 1. körös pick) Jeff Lagemantől.
 twitter.com/Jaguars/status/1166113935759749121

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír - Quincy Williams (és DJ Chark) visszatért edzeni!!!
 twitter.com/phillip_heilman/status/1166385533515370496
Marrone nem tudta megmondani, hogy Quincy játszik-e csütörtökön (inkább ne, ha lehet...)

Sérültek és visszatértek listája:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1166388138253664257

Demetrius Harvey beszélt a tegnap újra edzésbe állt titkos fegyverünkkel, Geoff Swaimmel, aki alig várja, hogy bizonyítson Jags mezben.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/jaguars-tight-end-geoff-swaim-back-at-practice/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Bortles tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
Sixo
Lehet, de nem lesz.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Bortles tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?
Sixo
Jövőre ő váltja Riverst, mint a Chargers új kezdő QB-ja, szóval erről még korai beszélni. 😉 Majd Gus Bradley rábeszéli a váltásra Anthony Lynnt. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tudom kicsit korai, de szerintetek ha Bortles tényleg nem játszik többet az NFL-ben, ezzel a karrierrel lehet/lesz Hall of Famer?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír az offensenek, Swaim újra edzésbe állt.
 twitter.com/JohnOehser/status/1166028107872178176
Dareusért viszont egy picit kezdek aggódni. Ha ő nincs akkor Abry Jones és Taven kezdene DT-ben. Előbbivel nincs baj, de az utóbbit nem erőltetném...

Az egykori Colts, most Jags LS Matt Overton igazán nemes gesztussal hívta fel magára a figyelmet.
 twitter.com/MattOverton_LS/status/1166004750392942593

Tűnnyékijáccaniéslegyéljó
Wyatt
Ja, lényegében ez volt Marrone üzenete Tavennek. Smoot vagy különösen Datone Jones (mint egykori 1. körös bust, aki most próbál nyomni egy tombrédit - > poraiból feltámad 😊 ) a szárnyai alá vehetnék, hogy az ösztöneit rendbe szedjék, mert tényleg fejben tűnik gyengének srác.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tűnnyékijáccaniéslegyéljó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bouye bemikrofonozva a 'Phins ellen.
 www.youtube.com/watch?v=ZYanviAKqkw

Wyattnek - Marrone Bryanről.
 twitter.com/APMarkLong/status/1165725979232428034
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bár a new yorki Manish Mehta(aki mind a mai napig ott szidja Marronet, mint a bokrot, ahol tudja) biztos másként gondolja, azért jó látni, hogy a Jags vezetőedzője nem egy pöcs.
 twitter.com/APMarkLong/status/1165656457855062018
És mivel ezt nem először hangoztatja, bár ennyire érzelmesnek még nem láttam a témában, biztos nem csak megjátssza.

Sérültlista
 twitter.com/phillip_heilman/status/1165667858254389249
Pryornak lehet ezen fog múlni a cutja, hogy állandóan sérült. Pedig pl. Minshewval tényleg jó párost alkotnak, lásd a Phins meccs. Ha nem épül fel csütörtökre, szerintem akkor szvsz nek lefő a kávé nálunk. Wellsnek meg itt a nagy lehetőség, hogy kereten maradjon. De nem szeretném, ha miatta Shatleynek mennie kéne. Az ex-clemsoni jobb játékos, mint az egykori James Madison kiválóság.

Ha az UDFA rookie TE Charles Jones tud játszani csütörtökön, az érdekes lehet. Nagyon sokan (Marrone, Lageman) nagyon elismerően beszéltek róla, amíg le nem sérült.

Smoot úgy tűnik kereten lesz.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1165651417018900480
Azt kell mondjam, megérdemelten. Idén végre látni nála jeleket, hogy miért volt 3. körös pick. Ez Datone Jonesnak lehet picit aggasztó hír, de szerintem ő és sajnos Taven Bryan is kereten lesz. Eli Ankou fogja megszívni, illetve egy csapat jól járni vele, akik majd felszedik.


BCC-s 53-as keretjóslat 6 nappal a végső roster cutok előtt. Itt TJ Ward is fel van tüntetve, mint aki bekerül, de egyelőre ő még nem a Jags játékosa. De nem lenne ellenemre, ha jönne.
 www.bigcatcountry.com/2019/8/25/20832088/jacksonville-jaguars-53-man-roster-prediction-week-3-preseason
Bár Koyack itt nincs az 53-ban, Oliver miatt a keretszűkítést szvsz túléli, de a waiver claimet nem biztos, ugyanez igaz a 4. RB-re, bár fingom sincs ki lesz az, mert Rawls folyton sérült, a többiekből Mays kivételével alig láttam valamit. Amit meg tőle láttam, az nem volt sok.
WR-ben itt Cole és Pryor ki, McBride és Board bekerült. Szerintem mindkét duóból 1-1 marad. Tippre Cole és McBride.
LB-ben Giles-Harris helyett a valóban sokat játszó DJ Alexander jött be, én mondjuk inkább a Duke rookieja felé húzok.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tetszik az ötlet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165332287585734656
Lenne egy minőségi B terv FS poszton, ha Wilson nem vállna be.

Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Ward annyira FS, mint én.
Boxba jó, másra nem.
gabokocka
Oda is jól jöhet némi depth. 😉
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 282 — Keep pounding
Tetszik az ötlet.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1165332287585734656
Lenne egy minőségi B terv FS poszton, ha Wilson nem vállna be.

Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Ward annyira FS, mint én.
Boxba jó, másra nem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
Stoki
A Titans-es Lewan 4 meccses eltiltását is nemrég erősítette meg a liga.
iktriad
De a Luck és a Miller hír mellett ez Lewan sz*rva 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
Stoki
A Titans-es Lewan 4 meccses eltiltását is nemrég erősítette meg a liga.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Pár órán belül Luck és Miller is out. Reméljük nem folytatódik az AFC South átok...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clowney én keveset láttam, de nekem nem támadt rá gusztusom, főleg amilyen fizetési igénye lesz később.

OK, hogy a falat örökké építeni kell, de idén a támadófalat kellene! Egy akciós Laremy Tunsil?
Húsrágó
A Miami nem fogja elengedni a legjobb OL-ét. Ha csak tényleg nem fullba nyomják a #TankforTuát. A Clowney tradet meg csak viccesen jegyeztem meg. Remélem tényleg valami WR-t sikerül szerezniük (csak NE AJ Greent) ellenértéknek, úgy is az hiányzik a Houstonból. 😊

Plusz ahogy ismerjük a "bölcs" front officeunkat, szerintük semmi gond nincs az OL-el, amit ne lehetne waiverről megoldani...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Tunsil
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Ha nem tudsz pontot szerezni ellenünk, nincs szükség átlagos offensere se.
iktriad
Clowney én keveset láttam, de nekem nem támadt rá gusztusom, főleg amilyen fizetési igénye lesz később.

OK, hogy a falat örökké építeni kell, de idén a támadófalat kellene! Egy akciós Laremy Tunsil?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Ha nem tudsz pontot szerezni ellenünk, nincs szükség átlagos offensere se.

Bud Dupree nem kell? 🤣
steelwolf
Csak Alualut kérjük onnan vissza. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 327 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.
Sixo
Bud Dupree nem kell? 🤣
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
iktriad
Jah kevés az edge rusher kéne még ide pár.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.
Sixo
A hangsúly a MÉG-en. Egyébként jöhet a Jagsbe Fournettért cserébe. Odaadjuk még Cannt is, hogy ugyanannyi kismókus legyen a Texansban a trade előtt és után. 😉
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
Nem tudom miről beszélsz, Clowneyt még nem cserélték el.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
A Texans vagy a Titans megnyeri a csoportot? Ugyan...
Sobri Jóska
A Jags nagy mesterre annak, hogy hogyan kúrja el a saját esélyeit, szóval sajna benne van a pakliban. Nézz vissza az elmúlt 10 évünkre.
Plusz a Texans a nagy mestere annak, hogyan kell a legkevésbé rossznak maradni a csoportban... Igaz onnan ma kiesett Lamar Miller és Clowneyt állítólag 48 órán belül elcserélik.
De igaz, ma sokkal jobbal az esélyeink mint akár tegnap este 11-kor.
Lásd még - ez tőle mondjuk várható
 twitter.com/PriscoCBS/status/1165438695958339584
Na de tőle? 😊
 twitter.com/Danna__/status/1165445617981767680

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.
iktriad
A Texans vagy a Titans megnyeri a csoportot? Ugyan...

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már B terv - Luck visszavonult! Holy shit!
iktriad
Első lépés a Jax SB-győzelme felé. PO ezzel meg is van.
Sobri Jóska
Ez volt az igazi ok.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1165439608190046208

Amúgy lassan a testtel ezzel a 'megvan a PO' dologgal, de a legnagyobb akadály elhárult az útból, ez tény.