Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez màr nem negatívoskodás Ik, itt már objektíven nézve is ultragáz a szitu!
Ha keresünk némi jót benne, akkor remélem most már belátja TC, és Caldwell, hogy BB-t ki kell iktatni, nincs mese!
Stoki
Én csont nélkül trade-elnék Fitzmagicért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez màr nem negatívoskodás Ik, itt már objektíven nézve is ultragáz a szitu!
Ha keresünk némi jót benne, akkor remélem most már belátja TC, és Caldwell, hogy BB-t ki kell iktatni, nincs mese!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hacsak nem tradelünk Tom Bradyért, Rodgersért vagy Mahomesért, akkor ennyi volt a szezon. Kíváncsi leszek mit tesz Marrone QB poszton, de szerintem ideje véget venni a Bortles korszaknak. Ebből nem lesz playoff. Egyre jobban hasonlít a szezon a 2008-ashoz.

Tudom Sobri mindjárt jön, hogy miért vagyok ilyen negatív, de ez a támadósor teljesen kilátástalan, és már a védelem is kezd bele szarni. A run defenseünk meg kezd a Dareus érkezése előtti időkre hasonlítani. Az elmúlt 3 meccsen a jags nem szerzett pontit az első félidőben, és kapott 57-et. Ilyet még az elmúlt pár év híg fos Jagsjei se produkáltak, ez meg elméletben egy Super Bowl contender csapat lenne. Az a baj, hogy csak elméletben.

Ez még a Texs meccs előtti tweet, de most még inkább aktuális. Kiegészíteném, hogy az első 2 hetet még a kérkedési fázisba raknám.
 twitter.com/_John_Shipley/status/1053794442921025544

Ja és továbbra se fordítottunk idén, ha hátrányba kerültünk egy meccsen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Úgy tűnik Fornetti után Yeldon is oda: Carlos Hyde is heading to Florida. Cleveland Browns are trading the running back to the Jacksonville Jaguars.
dr_najo
Miért lenne oda? Örülök, hogy a csapat rájött, hogy 31 éves RB-k nem fogják megváltani a világot csereként se.

Plusz ezzel a tradedel már kicsit jövőre is gondoltunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1053396267798327301

Egy 5. körös megy Clevelandbe Hydeért, ha átmegy a fizikai teszteken.
iktriad
mindezt úgy, hogy jövőre caphit nélkül szélnek ereszthető
Húsrágó
Igen, ez is csábító, bár mivel sanszosan Yeldon és Corey Grant is máshova megy majd jövőre, kvázi ő lesz Fournette 1. számú cseréje 2019-től. Hacsak Leonard hamstringje nem kezd el megint szarakodni, mert akkor lehet kezdő is...

Egyébként ha Fournette felépül az a Fournette-Hyde-Yeldon-Charles RB 4-es nem hangzik túl rosszul télre, sőt(főleg ha sikerül valahogy bevergődni a PO-ba). Csak a passzjátéknak és Blakenek kéne összeszednie végre magát.

Kíváncsi vagyok akarunk-e tradelni TE-ért is, most hogy lasszóval fogjuk oda az embereket.

A Browns WR-t kért volna Hyde-ért, de azt nem akartunk adni.
 twitter.com/MikeSilver/status/1053397009158172672
Moncriefet igazán rájuk sózhattuk volna...

Így már 2 jövő évi Jags pick is a Brownsnál van, Kesslerért egy 7. körös (ez még nem 100%), plusz Hyde-ért egy 5. körös.
iktriad
Na jó! 😊
Így már érthető. Köszi a háttér megvilágítását! Remélem működni is fog...

Dr NaJó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jövő RT-je, Will Richardson ment IR-re, hogy helyet csináljuk Hydenak.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1053659192245080064
OT meg TE poszton vékonyabbak vagyunk, mint a 2 centis jég, amire egy kocsi készül hajtani.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Fornetti után Yeldon is oda: Carlos Hyde is heading to Florida. Cleveland Browns are trading the running back to the Jacksonville Jaguars.
dr_najo
Miért lenne oda? Örülök, hogy a csapat rájött, hogy 31 éves RB-k nem fogják megváltani a világot csereként se.

Plusz ezzel a tradedel már kicsit jövőre is gondoltunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1053396267798327301

Egy 5. körös megy Clevelandbe Hydeért, ha átmegy a fizikai teszteken.
iktriad
mindezt úgy, hogy jövőre caphit nélkül szélnek ereszthető
Húsrágó
Igen, ez is csábító, bár mivel sanszosan Yeldon és Corey Grant is máshova megy majd jövőre, kvázi ő lesz Fournette 1. számú cseréje 2019-től. Hacsak Leonard hamstringje nem kezd el megint szarakodni, mert akkor lehet kezdő is...

Egyébként ha Fournette felépül az a Fournette-Hyde-Yeldon-Charles RB 4-es nem hangzik túl rosszul télre, sőt(főleg ha sikerül valahogy bevergődni a PO-ba). Csak a passzjátéknak és Blakenek kéne összeszednie végre magát.

Kíváncsi vagyok akarunk-e tradelni TE-ért is, most hogy lasszóval fogjuk oda az embereket.

A Browns WR-t kért volna Hyde-ért, de azt nem akartunk adni.
 twitter.com/MikeSilver/status/1053397009158172672
Moncriefet igazán rájuk sózhattuk volna...

Így már 2 jövő évi Jags pick is a Brownsnál van, Kesslerért egy 7. körös (ez még nem 100%), plusz Hyde-ért egy 5. körös.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Úgy tűnik Fornetti után Yeldon is oda: Carlos Hyde is heading to Florida. Cleveland Browns are trading the running back to the Jacksonville Jaguars.
dr_najo
Miért lenne oda? Örülök, hogy a csapat rá jött, hogy 31 éves RB-k nem fogják megváltani a világot csereként se.

Plusz ezzel a tradedel már kicsit jövőre is gondoltunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1053396267798327301

Egy 5. körös megy Clevelandbe Hydeért, ha átmegy a fizikai teszteken.
iktriad
mindezt úgy, hogy jövőre caphit nélkül szélnek ereszthető
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Fornetti után Yeldon is oda: Carlos Hyde is heading to Florida. Cleveland Browns are trading the running back to the Jacksonville Jaguars.
dr_najo
Miért lenne oda? Örülök, hogy a csapat rájött, hogy 31 éves RB-k nem fogják megváltani a világot csereként se.

Plusz ezzel a tradedel már kicsit jövőre is gondoltunk.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1053396267798327301

Egy 5. körös megy Clevelandbe Hydeért, ha átmegy a fizikai teszteken.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Úgy tűnik Fornetti után Yeldon is oda: Carlos Hyde is heading to Florida. Cleveland Browns are trading the running back to the Jacksonville Jaguars.

Dr NaJó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leonard Fournette, D.J. Hayden és.... James O'Shaughnessy biztos nem játszik vasárnap. Grinnage és Blake Bell lesz a 2 bevethető TE. Marcedes hol vagy (tudom, Green Bayben)?

Will Richardson, Herndon... és Calais játéka is kérdéses a Texans ellen.


Shao ma személyesen nézte meg az edzést. Arról nem érkezett jelentés, hogy kapott-e snapeket TE-ben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A szokásos Hayden, Herndon, Fournette 3-as mellett ma O'Shaughnessy se edzett, bár azért talán nem kell miatta aggódni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1052953897680232448
Azért remélem nem Grinnage és a kedden igazolt Blake Bell TE duóval állunk ki a Texans ellen.

Ha már Houston, remélem a pass rushereink egy 10-essel megdobják azt a liga utolsó 70-et vasárnap.
 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921
Mondjuk a 36 QB hit Bortlesszen szintén nem néz ki túl jól. Főleg ha azt vesszük, hogy miket okoz ez nála idén.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is többet vártam persze ennél, de lement eddig hat meccs, és jobbára csak a rotációban kapott helyet, azt sem állítom, hogy a legjobb posztján. Ha a második éve közepén sem lesz jobb, addig aggódhatsz, de addig szerintem lehetnél egy picit türelmesebb is 😊
Wyatt
Ok, tény nem miatta van krízisben a Jags. De azért pl. a 3. körös Ronnie Harrisont lassan már a kezdőbe követeli a néptömeg SS-ben(és nem csak azért, mert Churchnek vannak mostanság gondjai), addig szegény Wyoming Wildmanről tényleg csak az a ronda piruett jut eszembe eddig múlt vasárnapról. Vasárnap igazán összeszedhetné Watsont, hogy jobb legyen róla az összkép.
iktriad
 youtu.be/aSzsUyIJwWA?t=96
Wyatt
Ne provokálj itt még a névtolvajokkal is. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is többet vártam persze ennél, de lement eddig hat meccs, és jobbára csak a rotációban kapott helyet, azt sem állítom, hogy a legjobb posztján. Ha a második éve közepén sem lesz jobb, addig aggódhatsz, de addig szerintem lehetnél egy picit türelmesebb is 😊
Wyatt
Ok, tény nem miatta van krízisben a Jags. De azért pl. a 3. körös Ronnie Harrisont lassan már a kezdőbe követeli a néptömeg SS-ben(és nem csak azért, mert Churchnek vannak mostanság gondjai), addig szegény Wyoming Wildmanről tényleg csak az a ronda piruett jut eszembe eddig múlt vasárnapról. Vasárnap igazán összeszedhetné Watsont, hogy jobb legyen róla az összkép.
iktriad
 youtu.be/aSzsUyIJwWA?t=96

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én is többet vártam persze ennél, de lement eddig hat meccs, és jobbára csak a rotációban kapott helyet, azt sem állítom, hogy a legjobb posztján. Ha a második éve közepén sem lesz jobb, addig aggódhatsz, de addig szerintem lehetnél egy picit türelmesebb is 😊
Wyatt
Ok, tény nem miatta van krízisben a Jags. De azért pl. a 3. körös Ronnie Harrisont lassan már a kezdőbe követeli a néptömeg SS-ben(és nem csak azért, mert Churchnek vannak mostanság gondjai), addig szegény Wyoming Wildmanről tényleg csak az a ronda piruett jut eszembe eddig múlt vasárnapról. Vasárnap igazán összeszedhetné Watsont, hogy jobb legyen róla az összkép.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Shao mégsem veszi meg a Wembleyt. "Szegény" London Jaguars-os összeesküvés elmélet gyártók, most hogy lesz ebtől odaköltözés? 😊 😊 😊


Mai nem edzők listája.
T.J. Yeldon
Leonard Fournette
Tre Herndon
Brandon Linder
Andrew Norwell
D.J. Hayden
Calais Campbell

Ne szenvedj már, egyáltalán nem rossz ez kezdésként. Jó lesz ő, nyugi
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/65/29/35/cikk_2652935/bryan.JPG
Wyatt
A jótól azért ez még messze van...Főleg egy első körös picktől. Sajna túl magasra raktad a hypeoddal a mércét. Az hittük JJ Watt jött, aztán egyelőre úgy tűnik, hogy Smoot, csak 2 körrel előbb....
iktriad
Csak meglesném, hogyan kezdett Watt pl. Tudom, hogy fura, de nem az első évben kell dobbantani egy játékosnak 😊

Én is többet vártam persze ennél, de lement eddig hat meccs, és jobbára csak a rotációban kapott helyet, azt sem állítom, hogy a legjobb posztján. Ha a második éve közepén sem lesz jobb, addig aggódhatsz, de addig szerintem lehetnél egy picit türelmesebb is 😊

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shao mégsem veszi meg a Wembleyt. "Szegény" London Jaguars-os összeesküvés elmélet gyártók, most hogy lesz ebtől odaköltözés? 😊 😊 😊


Mai nem edzők listája.
T.J. Yeldon
Leonard Fournette
Tre Herndon
Brandon Linder
Andrew Norwell
D.J. Hayden
Calais Campbell

Ne szenvedj már, egyáltalán nem rossz ez kezdésként. Jó lesz ő, nyugi
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/65/29/35/cikk_2652935/bryan.JPG
Wyatt
A jótól azért ez még messze van...Főleg egy első körös picktől. Sajna túl magasra raktad a hypeoddal a mércét. Az hittük JJ Watt jött, aztán egyelőre úgy tűnik, hogy Smoot, csak 2 körrel előbb....
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne szenvedj már, egyáltalán nem rossz ez kezdésként. Jó lesz ő, nyugi
 www.nemzetisport.hu/data/cikk/2/65/29/35/cikk_2652935/bryan.JPG

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A védelemmel továbbra sincsenek akkora bajok, főleg ha Wash is belátja, hogy némi sémaváltást kéne eszközölnie hátul.
 twitter.com/zach_goodall/status/1052022410499813377

Viszont a támadókat a front office már lehet tavasszal zsákutcába küldte és ezt a keretszűkítésles döntésekkel csak megspékelte,
 www.bigcatcountry.com/2018/10/16/17983458/blake-bortles-is-an-issue-for-the-jaguars-but-they-didnt-him-any-favors

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lehet mégsem kellett volna Koyack-ot eltessékelni...
Stoki
IR-re lett rakva, aztán onnan elengedtük. Lehet még lábadozik, mert még mindig FA.

Viszont Marcedes most jól jönne. Egy újabb remek offseason döntés TC-éktől...

Ha már TE-k, Niles Paul is ment IR-re, Blake Bell jött a helyére. A 49ers 4. körös pickje volt 2015-ben. Tavaly a Vikingsban játszott, idén keretszűkítéskor rakták ki, tehát ott volt a közös edzéseken és a Jags elleni előszezon meccsen.
A mostani James O'Shaughnessy, David Grinnage, Blake Bell Jaguars TE triónak összesen 54 elkapása, 633 yardja és 1 elkapott TD-je van. Champioship.

Szép kis lista...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1052199517494358016
Főleg ha még Fournette sérülését is idevesszük...

De ma pl visszajött egy játékos, akit idén már IR-re raktunk, csak elengedtük. Az OL Brandon Thomas jött vissza a practice squadba Michael Dunn helyére.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
lehet mégsem kellett volna Koyack-ot eltessékelni...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mickensnek is ennyi volt a szezon. Visszajött Rashad Greene.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1051930776667910149
Ráadásul mostantól szerintem játszani is fog, nem csak inaktív lesz. És talán nem csak PR-ként.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niles Paul sérülése nem IR-es, de pár Mickenshez hasonlóan ő is ki fog hagyni pár hetet.
 twitter.com/RapSheet/status/1051873221283328005
Remek, úgy is olyan egészséges a támadósor. Oh wait. Jelenleg O'Shaughnessy meg a múlt héten felhozott felhozott Grinnage a 2 egészséges TE-nk.

Szóval a támadósorból kidőlt már a kezdő és a csere LT, az első számú (fizetéssel rendelkező, valójában egy a sok közül) WR, a kezdő és a 3. számú TE, a kezdő és a 3. számú RB, és a punt returner. Amúgy minden fasza.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
A második negyedben összetörtem az iPhone-om.
Maka
úgy is szar most már az Apple.
Amadeus
Profi karrierje legjobb évét tolja a Giantsben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Not so fun fact: A Jaguars idén még nem vette vissza a vezetést, ha hátrányba került. Vagy végig vezetett, vagy kikapott.

Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic
Borbinho
Ettől függetlenül ha most vasárnap -valahogy- verjük a Texanst, és a Chargers üti a Titanst Londonban, akkor megint egyedül vezetjük az AFC South, és megint fel lehet tenni a rószaszinteal szemüvegeket. És a telefonok sem fognak Maka kezében összetörni.
iktriad
azért ez nem tűnik lehetetlen feladatnak, amit idén a Texanstól láttam az valami borzalom, a Titanstől fogalmam nincs mit várjak, baromi kiszámíthatatlan csapat, de azért a Chargers jobbnak tűnik /tehát jön a szoros Tennessee siker 😉/
Cuchulain82
Az a baj, hogy a Jags is teljesen kiszámíthatalan. Papron a védőfalnak össze kéne hoznia 5-8 sacket vasárnap, és turnovereket gyártani, de nincs garancia arra, hogy mi nem tesszük meg ugyanezt. Josh Walker/Ereck Flowers Watt és Clowney ellen - brrrrrrr. És mostanság, ha Blakere korán odaérnek, hajlamos a belső óráját felgyorsítani passz szituációknál, amiből sok jó nem származik.
Mondjuk ha nem a Titans az ellenfél, a Jags a tavalyi 6. hét óta nem kapott ki senkitől. Most ebben a trendben bízom.
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Amúgy érthetetlen, hogy mi történik a Jagsnél.
Solymi
*AFC South magic
Borbinho
Ettől függetlenül ha most vasárnap -valahogy- verjük a Texanst, és a Chargers üti a Titanst Londonban, akkor megint egyedül vezetjük az AFC South, és megint fel lehet tenni a rószaszinteal szemüvegeket. És a telefonok sem fognak Maka kezében összetörni.
iktriad
azért ez nem tűnik lehetetlen feladatnak, amit idén a Texanstól láttam az valami borzalom, a Titanstől fogalmam nincs mit várjak, baromi kiszámíthatatlan csapat, de azért a Chargers jobbnak tűnik /tehát jön a szoros Tennessee siker 😉/