Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
Willis
azt hiszem hivatalos, hogy 3. évtől már annak számítanak, a magyar jelentése mást sugall kicsit.

én bírtam amúgy Ivoryt, kár volt szerintem elengedni. most jól jönne.
winston
Sajna túl sokat keresett, ezért kellett mennie.

Hasonló okok miatt már most nagy lehet a dilemma, hogy jövőre melyik ujjunkba harapjunk bele annak kapcsán, hogy kinek kell mennie majd tavasszal. A Dareus-Campbell-Malik trió mindegyikeke remekel eddig és minimum egyiküknek mennie kell majd a magas fizuja miatt, ha nem kettőjüknek (hacsak Calais nem megy bele drasztikus fizetés csökkentésbe, de még az is kevés lehet, hogy megtartsuk mindhármukat).
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
Willis
azt hiszem hivatalos, hogy 3. évtől már annak számítanak, a magyar jelentése mást sugall kicsit.

én bírtam amúgy Ivoryt, kár volt szerintem elengedni. most jól jönne.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-re" verseny győztese.
iktriad
Bírom ezt a veteránozást 😀 Ezt nem külön neked címzem ik, csak úgy általában ezt mondják minden játékosra, aki 2 szezont már letolt az NFL-ben. Veterán az én nézőpontom szerint kb Fitzgerald, Brady, Tim Duncan, Dwyane Wade, Jaromir Jagr stb. 2-3 év az nem nagy rutin még.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Veterán RB a Jagsnél workouton!
 twitter.com/1010XLTyler/status/1047128057956454400
Akkor ő lesz a "bökjünk rá a legkevésbé gázabb veterán FA RB-rem aníg Fournette nem lesz újra 100%-os" verseny győztese?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy SNF-et szerintem még nem lehet módosítani, csak valamikor a szezon második felétől kezdve. Én is sajnálom, hogy nem ezt adja a tévé, mindig jó móka, amikor a liga két legjobb egysége találkozik.

Azért Iktriadtól annyit kérnék, hogy mivel a Chiefs védelme kellően hullagyenge (28.8 pont meccsenként), ezt is vegye figyelembe akkor, amikor majd ömleng, hogy mennyire jó volt Bortles, miközben Mahomes szenvedett (a 14 pontot engedő, PICIT másabb védelemmel szemben). Inkább csak tisztességesen örüljön a győzelemnek 😀
Wyatt
Rosszul tudod, már a 4. vagy az 5. héttől flexibilis az SNF meccse, de ezek szerint a texasi rangadó elég nézőcsalógató az BNBC-nek (vagy a CBS nem ment bele, hogy átadják).


És ne aggódj, nem tervezek semmi melldöngetést, ha netán összejönne a Chiefs verés. 😊
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 080 — #NoStress
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
Csak akkor érthetetlen, ha a kiajánlás legfőbb szempontja az, hogy az aktuálisan legjobb formában lévő csapatokat lássák Európában.
És ha nem az?

több mint 6 éve
gedam 5 808
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
tudják, hogy a kansas lufi. mi szakértők nem pattanunk fel a bandwagonra. nyertek 3td-vel, mahomi 3int 1td

Szerkesztette: gedam
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.
KeyG
Talan az is benne van a schedule osszeallitasnal h figyelnek arra h 2 fomusoridos meccs nem lehet egymas utan szoval MNF es SNF. Bar ezt most igy hirtelen nem tudom van e vagy volt e ilyen.
KeyG
Ez biztosan nincs így, mert nem lehetne az első 9 fordulóban 5 éjszakai meccsünk. Illetve végül is de, de nem így 😀
5 okt. 04 IND @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets FOX
6 okt. 14 KC @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
7 okt. 21 NE @ CHI Soldier Field 1:00 PM Tickets CBS
8 okt. 29 NE @ BUF New Era Field 8:15 PM Tickets ESPN
9 nov. 04 GB @ NE Gillette Stadium 8:20 PM Tickets NBC
A kövi öt héten négy éjszakázás, már most imádom 😊

Amúgy SNF-et szerintem még nem lehet módosítani, csak valamikor a szezon második felétől kezdve. Én is sajnálom, hogy nem ezt adja a tévé, mindig jó móka, amikor a liga két legjobb egysége találkozik.

Azért Iktriadtól annyit kérnék, hogy mivel a Chiefs védelme kellően hullagyenge (28.8 pont meccsenként), ezt is vegye figyelembe akkor, amikor majd ömleng, hogy mennyire jó volt Bortles, miközben Mahomes szenvedett (a 14 pontot engedő, PICIT másabb védelemmel szemben). Inkább csak tisztességesen örüljön a győzelemnek 😀

több mint 6 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Kvázi szép lassan ő lesz a fehér Garrard(=tartós, mobilis, és teljesen kiszámíthatatlan). 😊 😊 😊
iktriad
Nekem annak idején a fekete Garrarddal is gondom volt, aztán persze kiderült, hogy van lejjebb is, sokkal-sokkal lejjebb... Akkor persze visszasírtam...
Nekem továbbra is az az igazi bajom Bortles játékával, Ő igazán sokat nem tesz hozzá a sikerességhez, ha jól működik a felrajzolt play és jó az elkapó, akkor elkapás lesz, de a rizikós dolgok már jönnek össze, kisebb "ablakokba" nem talál be. Amikor pedig megindul időnként lábon az ínyencség, de ez se olyan, ami beépülne az "arzenálba", inkább amolyan úri huncutság, amikor nem jut eszébe semmi más. Vagy mint a Bills ellen, csak ezen az egy dolgon jár esze, amikor rájön, hogy 30 próbálkozásból se tudna 100 yardot passzolni...

A Kansas meccset nagyon várom, ha valamikor villanthat a D#, akkor az pontosan ez a meccs. Főleg Ramsey, a nagy mellényébe betömhetne már pár INT-t is...
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 164
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.
KeyG
Talan az is benne van a schedule osszeallitasnal h figyelnek arra h 2 fomusoridos meccs nem lehet egymas utan szoval MNF es SNF. Bar ezt most igy hirtelen nem tudom van e vagy volt e ilyen.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 164
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
iktriad
A fel nem ajanlast en sem ertem. Az Snf nel meg nem tudhattak elore h Mahomes igy bevalik es a Chiefs hasitani fog vele.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A vasárnapi menü:
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046965077331591173
Érthetetlen, hogy az amerikaiak hogy nem ajánlhatták fel ezt a meccset közvetítésre Európába (vagy hogy nem lett ez az SNF).
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"Remek" fejlemények Fournette hamstringjével kapcsolatban.
 twitter.com/ESPNdirocco/status/1046867109307998208
1. Szerintem lassan tényleg okos döntés lenne a visszatérős IR-re rakni és hagyni teljesen felgyógyulni. Idén 4 meccs alatt játszott kevesebb, mint egy mérkőzést. Ennek így nincs sok értelme.
2. Komolyan nézzünk körül az FA RB piacon, és bökjünk rá a legkevésbé gázabb opcióra.
3. Újabb bizonyíték, hogy Blake el lenne a hiányában a meccsek többségén, legalábbis 1st downoknál biztosan.
 twitter.com/NFLMatchup/status/1046791892221014018

Linder hátáról nincs semmilyen infó, majd csütörtökö kiderül, rendbe jött-e. Szerdán úgy is pihenni szokott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fel kell épülnie Leonardnak, kell erre idő sajnos, addig meg beugrik Le'Veon Bell, ha nincs ló... 😉
Stoki
Vagy (és itt a nagy fejlemény!), hagyjuk a picsába a power running team koncepcióját, és elkezdünk úgy játszani, mint a Pats vagy a Jets ellen. A 1st downon passzra, nagyon kreatív playekre, Blakere (és ezek mellé persze a zseni D-nkre) építve. Egyelőre ez működik támadásban. A futójáték nem. Hacsak nem épp Blake fut. Ok, volt egy-két szép futásunk mástól is, de a Jags idén NAGYON nem az power runner csapat, aminek szánva lett volna. Érdekes lesz látni, hogy TC és Marrone miként reagál erre a dilemmára, mert egyrészt Fournette sérülése erre felé taszítja őket, és látványosan hatékonyabb a Jags O (már ha nem a Titans az ellenfél), ha nem kell automatikusan futást hívni 1st downoknál (=Fournette játszik), hanem Blake passzolhat (és sokszor) ilyenkor.

Még egy adalék. Nem érdekes, hogy Gus alatt ha Blake 300 passzolt yard felé jutott, mindig kikaptunk. most meg ha ezt eléri, akkor a Jags általában nyer, ráadásul többnyire elég simán? Hm...
Az utolsó 9 alapszakasz meccsén 94.4-es QB ratingje van, és idén eddig 94-es QB ratingje van (ami a 18. legjobb a ligában jelenleg...).
Kezd MINIMUM teljesen átlagos NFL kezdő QB lenni, aki időként képes bravúrokra (és persze aztán a következő meccsen borzalmasra is). Kvázi szép lassan ő lesz a fehér Garrard(=tartós, mobilis, és teljesen kiszámíthatatlan). 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Fel kell épülnie Leonardnak, kell erre idő sajnos, addig meg beugrik Le'Veon Bell, ha nincs ló... 😉
több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
És ha már Blake, ha a hátralévő 12 meccsen átlagban 244 yardot passzol, akkor bejön a Top 5-be első szezonbeli passzolt yardokban - evör.
 www.bigcatcountry.com/2018/9/30/17921710/blake-bortles-16th-most-passing-yards-quarterback-in-nfl-history
Nem rossz egy remek RB-től.

iktriad
Mondjuk a jelenlegi 5. helyezettért lehet, hogy nem cserélném el Bortlest.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyira nem örülök ennek a fordulónak mégsem. Titans sajnos nyert, viszont a Colts kezd lemaradni. A csoportelsőségért rohadt nagy csatát fogunk vívni, csak kár, hogy pont a Titans a mumus 😀
Ráadásul kövi héten nekik a Buffalo ellen van találkozójuk, nekünk meg Chiefs... Nem könnyítettük meg a saját dolgunkat na.
Willis
nem, és ezt mind a 3. heti impotenciánknak köszönhetjük, már a 4. fordulóban 2 meccs előnyünk lehetne, de a fiúk izgalmakat akarnak 😊
Stoki
Már Bortlesék. A védelmen egyelőre nem múlik semmi.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046792866008379393
Ha a Chiefs meccs után is a közelben maradnak ezek a helyezések, akkor lassan kezdhetünk historikusan jó védelemről beszélni.

A Varjú IR-re rakná Fournett-et, amíg fel nem gyógyul a100%-ig a hamstringje.
 www.bigcatcountry.com/2018/10/1/17923046/leonard-fournette-injury-jaguars-injured-reserve
Sajna sok opció nincs a piacon.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046771086409572353
Ezek közül én Terrance Westre beruháznék, mint minőségi Yeldon csere. Volt is itt workouton a nyáron. Wildsnál (és Grantnél) csak többet tudna segíteni....
Yeldonnak meg szép csöndben kinéz egy szép szerződés jövő tavasszal valakitől, ha ilyen számokat hoz Fournette hiányában. Lehet be kéne kínálni neki most egy szerződés hosszabbítást, amíg még viszonylag olcsón aláíratható. Sajna Leonard nem megbízható, úgyhogy kell 2 ember B és c opciónak jövőre melél...

Bár a New York-i média egyes tagjainál (Köhög Mehta köhög) kiverte a biztosítékot Marrone 2 pontos kísérlete a meccs végén, Bowles a védelmébe vette a döntést.
 www.bigcatcountry.com/2018/10/1/17922382/todd-bowles-on-jaguars-2-point-conversion-if-they-run-it-we-have-to-defend-it
Bár Marrone elzárkózott attól, hogy ez kvázi személyes bosszú volt a részéről, mert anno nem kapta meg a szerinte már neki ígért jets HC posztot pár éve, azért úgy tűnik maradt benne tüske az ügyben
https://a4.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2018%2F0930%2Fr439882_1296x729_16-9.jpg
Marrone says late 2-point try no swipe at Jets
Doug Marrone said his decision to go for two points while up 19 late in the fourth quarter had nothing to do with any perceived ill will toward the Jets and everything to do with keeping the foot on the gas pedal until the final whistle.

Ha most ilyen sztorik jönnek elő, mik derülnek majd ki, mikor majd Buffalóba megyünk?...

A legjobb reakció Bortlesé volt, mikor megkérdezték a 2 pontossal kapcsolatban.
 twitter.com/MadeByTim/status/1046570848881188864
😊 😊 😊 Meg is van a következő BCC-s poló.

És ha már Blake, ha a hátralévő 12 meccsen átlagban 244 yardot passzol, akkor bejön a Top 5-be első szezonbeli passzolt yardokban - evör.
 www.bigcatcountry.com/2018/9/30/17921710/blake-bortles-16th-most-passing-yards-quarterback-in-nfl-history
Nem rossz egy remek RB-től.

Tessék, nem csak az orosz botok tudnak ennyit linkelni egy hszben. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Annyira nem örülök ennek a fordulónak mégsem. Titans sajnos nyert, viszont a Colts kezd lemaradni. A csoportelsőségért rohadt nagy csatát fogunk vívni, csak kár, hogy pont a Titans a mumus 😀
Ráadásul kövi héten nekik a Buffalo ellen van találkozójuk, nekünk meg Chiefs... Nem könnyítettük meg a saját dolgunkat na.
Willis
nem, és ezt mind a 3. heti impotenciánknak köszönhetjük, már a 4. fordulóban 2 meccs előnyünk lehetne, de a fiúk izgalmakat akarnak 😊
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Annyira nem örülök ennek a fordulónak mégsem. Titans sajnos nyert, viszont a Colts kezd lemaradni. A csoportelsőségért rohadt nagy csatát fogunk vívni, csak kár, hogy pont a Titans a mumus 😀
Ráadásul kövi héten nekik a Buffalo ellen van találkozójuk, nekünk meg Chiefs... Nem könnyítettük meg a saját dolgunkat na.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy a Jets mecs előtti utolsó safetynket még 2014-ben szereztük Londonban, mikor Romoék tönkrevertek minket?

Myers csodás fogadtatásban részesült visszatérése alkalmával.
 twitter.com/BrentASJax/status/1046477364023230464
Amiko Bowles reménytelen helyzetben inkább rúgatott a közönség reakciójából lehetett hallani, hogy mi (vagy inkább ki) következik.

Bezzeg az utódja közönség kedvenc. Nem tudok rájönni, miért. 😊
 twitter.com/LaurieFitzptrck/status/1046464256378580993

8 (+1) ember aki kitűnt a Jets ellen, mind felfelé.
 www.bigcatcountry.com/2018/9/30/17920914/jaguars-vs-jets-final-score-8-jacksonville-players-who-stood-out-in-31-12-win

Ha már Romo szóba került, jövő héten a CBS 1. kommentátorcsapat közvetíti majd a Chiefs- Jagst (Nantz és Romo).
 twitter.com/TDickman89/status/1046525343203504129

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én is, de marad a stream

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kíváncsi leszek mire megy majd a D Mahomesék ellen jövő vasárnap.
 twitter.com/NFLResearch/status/1046513414565052416
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pozitívumok:

3-1-es mérleg 2007 óta először
2 db 100 yardos elkapó (Moncrief és a támadó MVP Westbrrok)
Blake 388 yardos karrier csúcsa
A D line munkája
Lambo még mindig hibátlan otthon, mióta leigazoltuk
-3 as TO mutató mellett is sima hazai siker

Negatívumok
-3-as TO mutató
Az offense megint lehalt a 2. félidőre, megspékelve buta labdaeladásokkal
Még mindig sárga zászló érzékeny a csapat, különösen ST-ben
A secondary ma ugyan 3 picket is szedhetett volna, de jó párszor a dropok segítették ki őket. Ez pl. jövő héten nem fog beleférni.
Ramsey továbbra sem játszik önmagához képest jól. Ma is emlékszem 2-3 olyan szitura, ahol konkrétan verve volt, csak nem lett belőle nagy baj túldobás vagy drop miatt.
Linder és Fournette kiválása, igaz utóbbit állítólag csak jegeltük, mert érezte, hogy a hamstringje megint fáj. Remélem Lindernek sincs nagyobb baja.

Húzós rész jön a sorsolásunkban (Chiefs, Cowboys idegenben, Texans otthon, ki tudja milyen formában és Phily Londonban, bár ha így szenvednek a Coltsszal és a Titansszel akkor kezdenek tetszeni az esélyeink azon a meccsen).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Természetesen a legfontosabb a W, de voltak rossz pillanatok is a meccsen sajnos.
Sok volt a TO, sok volt a penalty, és az Interceptionok is a dekoncentráltság miatt maradtak el...ez így nem mehet jövő héten, mert a Chiefs kivégez.
A maródi lista növekedése pedig egyértelmű, hogy negatív hozadéka a meccsnek!
Persze azért boldogság van... 😛
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Fournette mellett Cann is játszik, nincs meglepi az inaktívak között, hacsak azt nem vesszük annak, hogy a Cann helyén a múlt héten játszó Reed ma inaktív.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1046422694227529729
iktriad
Nagyon-nagyon kellene most egy hazai Jets elleni siker, mert ha kikapunk véletlenül, akkor utána való meccsen a Chiefs ellen sem lesz könnyebb dolgunk, sőt. Egy ilyen kaliberű csapatnak illene hozni a kötelezőket.