NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 613 — Panthers fan
Ma sajnos kicsit kevesebbet hozott a csapat (avagy Bortles), mint kellett, a bírók meg pont annyi zászlót (nem) dobtak a Patsre, amennyit kellett.

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
Grat a szép szezonért! Remélem jövőre is hasonló erényeket fog mutatni a csapatotok! Ramsey-nek lehet, hogy jó játékos, de még több tapasztalat kell neki éles meccsekből! 😊
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Férfi munka volt ez!
Sok apró dolgon ment el. 😕 Bortles-t szépen összerakták,DE egyik ilyen dolog ami a vereséget eredményezte az pont Bortles volt.Ha egy kicsit pontosabb 2-3 kulcs passznál meglehetett volna a győzelem.Nyilván ez volt a kisebb probléma,ezt még nagyon szépen elmaszkoltátok.
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Gratulálok, komoly dolgok lesznek még itt. Akár Bortles-el is.
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Fel a fejjel, remélem egyszer visszakapjátok amit most elvettek tőletek és a csapattól.

Steelers fan
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 333 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gratula! Egy kis ,szerencsével' meglett volna a SB döntő! Jövőre előre a Jax-Steelers konf.döntőért!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 359 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
remélem azért a közös edzésen megtanultátok jövőre mennyit kell utalni a sporiknak 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Büszke vagyok a srácokra, csodás szezont adtak nekünk. Persze ez az L fájni fog egy darabig, mert karnyújtásnyira volt a csoda.

Remélem a sérültjeinknek nem lett semmi komoly baja.

Blake egyszer se adta el a labdát a playoffban, erre se fogadtam volna.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Azért van annak valami bája, hogy a sporik elintézik a JAx-et, majd a Pats drukkerek sorban jönnek gratulálni a "szép szezonhoz"😊
undisputedly
Nyilván megvettük a bírókat, de hát a csalás a mindenünk.
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Fel a fejjel, nem rajtatok múlt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
manuszka86 New England Patriots 2 084 — Patriots fan
gratula jó kis meccs volt, remek szezont toltatok mindenféleképpen 😊

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Azért van annak valami bája, hogy a sporik elintézik a JAx-et, majd a Pats drukkerek sorban jönnek gratulálni a "szép szezonhoz"😊
több mint 6 éve
b /\ L i N T Carolina Panthers 198
Sajnos ezt elvettek toletek 😕 nagy grat azert a csapatnak 😊
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
A félidei térdelés, amikor még ment az offense, a Pats védelem meg nem állt a helyzet magaslatán érthetetlen.
Meg az is megér egy misét, hogy 4. és pár yardra nem mentek neki ilyen futójátékkal, akár az is döntő lehetett volna.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
emelem a kalapom a Jags elott. remelem Bortles marad.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Grat srácok!
Szép season volt, gyertek a Pats bandwagonra, mert az eredménykövetőbe kevesen voltunk 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sosem hittem volna, hogy szétbaszom a ház oldalát egy Jax elleni siker miatt.
Ez valami epic volt... Grat!

több mint 6 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Srácok, minden elismerésem, méltó AFC döntő volt szerintem (körmöm nem sok maradt).

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Igen, csak nem a Jax arcoskodik, hanem Jalen.

Egy olyan meccs után, ahol beficcent 470 passz yard és 5 passzolt TD, pont egy CB kezd királykodni, az olyan nagyon sobris. 😊
Jan
Egy olyan meccs után, ahol egy esélyesebbnek tartott ellenfelet kipöcköltek, mint csapat a PO-ból.
Pont bárki arcoskodhat. 😉

több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Akkor hajrá! Ja és nem érdekel, hogy Brady így meg Brady úgy. Győzzetek!

Szerkesztette: prérifarkas

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.

Remek írás a Ringertől, hogy miért lehet a Jags Amerika új csapata.
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2018/1/18/16906060/jaguars-afc-championship-game-america-team

TROLOLOLOL
 twitter.com/nflnetwork/status/955088700433723392
iktriad
Na zsír 😊

Egy WR-rel szemben, ha ezt megcsinálja, akkor oké. De azért mindennek van határa.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Igen, csak nem a Jax arcoskodik, hanem Jalen.

Egy olyan meccs után, ahol beficcent 470 passz yard és 5 passzolt TD, pont egy CB kezd királykodni, az olyan nagyon sobris. 😊
Jan
Mit gondolsz, ki tanított mindent a lelki hadviselésről Jalennek? Persze, hogy Sobri. 😊
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Igen, csak nem a Jax arcoskodik, hanem Jalen.

Egy olyan meccs után, ahol beficcent 470 passz yard és 5 passzolt TD, pont egy CB kezd királykodni, az olyan nagyon sobris. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉
Sobri Jóska
Nem beszélve arról, hogy Jalen mekkora playt csinált az egyik "zseniális" 4 & 1-es Haley hívásnál.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 083 — #NoStress
Jalen ma Brady agyára akar menni.
 twitter.com/phillip_heilman/status/955157031568269314
Hátha felidegesíti őt is úgy, mint Greenet és akkor jöhet Hoyer. 😊
Bold prediction: Vagy nagyon meg lesz ma égetve, vagy mától fogjuk őt az NFL legjobb CB-jének tekinteni.


iktriad
BigBen ha jól emlékszem 118-as qb ratinggel dobált rá múlt héten, (Bouyera meg 130 körülivel) benyeltek 470 passz yardot, 5 passzolt TD-t, értem én hogy ő ezt sikernek kommunikálta, de a rajta kívüli világban ezt megégésnek hívják.

Kiváncsian várom a mai produkciót. 😊
Jan
Ha a Jax megveri a Steelerst a PO-ban a Heinzen, az bizony siker.
Hogyha 1-2 fogaskerék meg is ég, pár csavar kicsorbul vagy eltörik, attól még a szerkezet működik. 😉