NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
feljött ez az interjú facebookon, még nem is láttam, de mondtam én, hogy Blake jó arc. kár, hogy jobb arc, mint amilyen jó QB

winston
Ennyi pénzből dezodorra is futhatna 😀
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Bradyn kívül az AFC-ben 7 top QB van: Flacco, Mariota, A.Smith, Big Ben, Luck, Rivers, Carr.
Bradyn kívül az AFC döntőben 1 QB van: Bortles.
Véletlen? Aligha!

A Jaxnél idén még nem volt szükség arra, hogy irányítói bravúrteljesítmény kelljen a következő körbe lépéshez.
Elég erős csapatot sejtet.
Bortles fikázása akkor értelmezhető, ha ezt az elég erős csapatot lerontja, a csapatteljesítményt visszaveti.
Addig tökéletes fogaskerék a gépezetben, mivel az amfoci csapatsport, és nem lehet egy ember teljesítményére kiélezni egy csapat eredményességét.
Persze vannak olyan hibák, amik ránézésre egy ember felelősségét felnagyítják, mint pl. a Saints meccsen Williamsé, de valójában az is csapathiba, mivel, 59 perc 50 másodperce volt a teljes csapatnak és az összes edzőnek, játékosnak, hogy ne 1 pont, hanem mondjuk 10 legyen az előny, és akkor nem 1 misstackle dönt egy szezonról.

Bortles eddig az összes alapszakaszmeccsen hozta amire alapszakaszmeccsen szükség van, és a PO-ba jutott.
És mindkét PO-meccsen hozta azt, ami ahhoz kell, hogy továbbjusson a csapat.
A Pats nagy falat, de ellenük se neki kell egyszemélyben meccset nyerni. Az ő feladata annyi, hogy ha van győztes út, akkor arról ne térítse le a csapatot.
És miért ne lenne? 😉
Sobri Jóska
Flacco és Mariota annyira top QB, amennyire Bortles az.

Szerkesztette: Maka

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
feljött ez az interjú facebookon, még nem is láttam, de mondtam én, hogy Blake jó arc. kár, hogy jobb arc, mint amilyen jó QB

 www.youtube.com/watch?v=DajK_CQyVKM

edit: itt a folytatás:  www.facebook.com/barstoolsports/videos/10153765203107502/
kissé már búlvár, de azért érdekes.
winston
Az a borospince azért nem éppen olyan, mint ami a nagyszülők házánál van a kiskert végébe' 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Bradyn kívül az AFC-ben 7 top QB van: Flacco, Mariota, A.Smith, Big Ben, Luck, Rivers, Carr.
Bradyn kívül az AFC döntőben 1 QB van: Bortles.
Véletlen? Aligha!

A Jaxnél idén még nem volt szükség arra, hogy irányítói bravúrteljesítmény kelljen a következő körbe lépéshez.
Elég erős csapatot sejtet.
Bortles fikázása akkor értelmezhető, ha ezt az elég erős csapatot lerontja, a csapatteljesítményt visszaveti.
Addig tökéletes fogaskerék a gépezetben, mivel az amfoci csapatsport, és nem lehet egy ember teljesítményére kiélezni egy csapat eredményességét.
Persze vannak olyan hibák, amik ránézésre egy ember felelősségét felnagyítják, mint pl. a Saints meccsen Williamsé, de valójában az is csapathiba, mivel, 59 perc 50 másodperce volt a teljes csapatnak és az összes edzőnek, játékosnak, hogy ne 1 pont, hanem mondjuk 10 legyen az előny, és akkor nem 1 misstackle dönt egy szezonról.

Bortles eddig az összes alapszakaszmeccsen hozta amire alapszakaszmeccsen szükség van, és a PO-ba jutott.
És mindkét PO-meccsen hozta azt, ami ahhoz kell, hogy továbbjusson a csapat.
A Pats nagy falat, de ellenük se neki kell egyszemélyben meccset nyerni. Az ő feladata annyi, hogy ha van győztes út, akkor arról ne térítse le a csapatot.
És miért ne lenne? 😉

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem feltűnt még valami. Kérdezte a csaj az öltözködésről. Mondja, hogy szerencsés a melója, mert nem kell kiöltöznie. Aztán hozzáteszi, hogy évente csak nyolcszor vesz fel kimenő ruhát. "you know, away games".

Szólni kéne neki, hogy ne nyolc meccsre készüljön, hátha segít. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
feljött ez az interjú facebookon, még nem is láttam, de mondtam én, hogy Blake jó arc. kár, hogy jobb arc, mint amilyen jó QB

 www.youtube.com/watch?v=DajK_CQyVKM
winston
Az interjú végén ebből nagy répázás lett valószínűleg.

- És mit szoktál csinálni reggelente?
- Általában csak... pisálok egyet.

Garantáltan benedvesítette.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
feljött ez az interjú facebookon, még nem is láttam, de mondtam én, hogy Blake jó arc. kár, hogy jobb arc, mint amilyen jó QB

 www.youtube.com/watch?v=DajK_CQyVKM

edit: itt a folytatás:  www.facebook.com/barstoolsports/videos/10153765203107502/
kissé már búlvár, de azért érdekes.

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez aztán az összehasonlítás 😊

 scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/26239516_1790237697689577_1729477078482662526_n.jpg?oh=7bbf9a00d0e6dfada6ad8c8469d1d30e&oe=5AE76683
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Halloran 10 pontja a Steelers meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-15/jaguars-takeaways-ten-things-win-pittsburgh

Bortles mosolya, mikor Yeldon blokkol neki. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/953342937043058689

Remélem vasárnapra felgyógyul az a boka...
 twitter.com/phillip_heilman/status/953299650701942786

Jacksonvilleben 42 fokon tüzel a futball láz.
 twitter.com/BrentASJax/status/953278973856899073

A Soha ki nem égő kecske(GOAT) véleménye a Jags D-ről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953264525066764289
És Ramseyről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953265260311597056
iktriad
Ebben jo dolgok vannak. Csak a brady magasztaljuk fel az ellenfelet, mert ha netan kikapunk akkor mi megmondtuk hogy milyen jok es igy nem szegyen stb. Ha meg nyerunk ellenuk akkor meg nagyobb a dicsoseg. Hupp hupp hupp brady trukk. : ) Amugy sok szerencset es remeljuk felepulnek a fontos serultjeitek...
gabistar
Ez is benne van, de szerintem a pats a trash talkbol es a gyuloletbol merit erot es ugyen ezt a szivesseget nem teszi meg az ellen oldalnak.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Halloran 10 pontja a Steelers meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-15/jaguars-takeaways-ten-things-win-pittsburgh

Bortles mosolya, mikor Yeldon blokkol neki. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/953342937043058689

Remélem vasárnapra felgyógyul az a boka...
 twitter.com/phillip_heilman/status/953299650701942786

Jacksonvilleben 42 fokon tüzel a futball láz.
 twitter.com/BrentASJax/status/953278973856899073

A Soha ki nem égő kecske(GOAT) véleménye a Jags D-ről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953264525066764289
És Ramseyről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953265260311597056
iktriad
Ebben jo dolgok vannak. Csak a brady magasztaljuk fel az ellenfelet, mert ha netan kikapunk akkor mi megmondtuk hogy milyen jok es igy nem szegyen stb. Ha meg nyerunk ellenuk akkor meg nagyobb a dicsoseg. Hupp hupp hupp brady trukk. : ) Amugy sok szerencset es remeljuk felepulnek a fontos serultjeitek...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer, Iktriad, Sobri Jóska

Pats: Cuchulain82, kristóf17, Helmut Zimmer

több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ide is. 😀
Remélem mindenkinek megvannak az előzmények.
 twitter.com/CincyJungle/status/953313409516429318
Mikey
Lassan az egész ligában minden franchise fog adakozni egy másik csapat QB.-jának
iktriad
Szép lenne ha körbeérne a dolog. Legalább jó célra menne. 😊
Mikey
Már látom magam előtt, hogy ha netán vasárnap kiesne a Jags és az NFC -s csapat nyerné a Superbowlt, akkor hirtelen nagyon sok adomány menne Keenum vagy Foles alapítványának Floridából. 😊
iktriad
Jó dolog a célpesszimizmus. 😉
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ide is. 😀
Remélem mindenkinek megvannak az előzmények.
 twitter.com/CincyJungle/status/953313409516429318
Mikey
Lassan az egész ligában minden franchise fog adakozni egy másik csapat QB.-jának
iktriad
Szép lenne ha körbeérne a dolog. Legalább jó célra menne. 😊
Mikey
Már látom magam előtt, hogy ha netán vasárnap kiesne a Jags és az NFC -s csapat nyerné a Superbowlt, akkor hirtelen nagyon sok adomány menne Keenum vagy Foles alapítványának Floridából. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Ide is. 😀
Remélem mindenkinek megvannak az előzmények.
 twitter.com/CincyJungle/status/953313409516429318
Mikey
Lassan az egész ligában minden franchise fog adakozni egy másik csapat QB.-jának
iktriad
Szép lenne ha körbeérne a dolog. Legalább jó célra menne. 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
bejött amit valaki jósolt itt, hogy micsoda felsz***kodasok lesznek a ket csapat kozt 😊 jogos es jo nezni.
winston
Biztos az augusztusi közös 2 napos edzése teszi. Vajon gondoltak a felek arra, hogy a 2 csapat 5 hónappal később az AFC döntőben találkozik?

Ryan "Nostredamus" O'Halloran tavaly májusi tweetje
 twitter.com/ryanohalloran/status/867054222919045120
Calais 45-42-es jóslata ehhez képest smafu. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bejött amit valaki jósolt itt, hogy micsoda felsz***kodasok lesznek a ket csapat kozt 😊 jogos es jo nezni.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran 10 pontja a Steelers meccsről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-15/jaguars-takeaways-ten-things-win-pittsburgh

Bortles mosolya, mikor Yeldon blokkol neki. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/953342937043058689

Remélem vasárnapra felgyógyul az a boka...
 twitter.com/phillip_heilman/status/953299650701942786

Jacksonvilleben 42 fokon tüzel a futball láz.
 twitter.com/BrentASJax/status/953278973856899073

A Soha ki nem égő kecske(GOAT) véleménye a Jags D-ről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953264525066764289
És Ramseyről
 twitter.com/ryanohalloran/status/953265260311597056

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ide is. 😀
Remélem mindenkinek megvannak az előzmények.
 twitter.com/CincyJungle/status/953313409516429318
Mikey
Lassan az egész ligában minden franchise fog adakozni egy másik csapat QB.-jának

Mert miért ne? 😊
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer, Iktriad

Pats: Cuchulain82, kristóf17, Helmut Zimmer
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
OFF: isteni az avatarod! 😊
empty taxi
Köszi 😊
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17
akdestroyer
Pecc
Helmut Zimmer
OFF: isteni az avatarod! 😊

Hogy ON is legyek, Fournette-nek volt egy kisebb autóbalesete, de nem lett semmi baja:
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F1214%2Fr299267_2_1296x729_16-9.jpg
Jags' Fournette uninjured in car accident
Jaguars running back Leonard Fournette was in a car accident on Tuesday but wasn't hurt.


Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17
akdestroyer
Pecc
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT, mascherano, Stoki, Giowa, akdestroyer

Pats: Cuchulain82, kristóf17

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 991 — no es importante
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
Stoki
mai cikk, hogy pontosan mi is változott tavaly óta

 www.washingtonpost.com/sports/redskins/jags-threw-a-tantrum-when-marrone-started-making-changes/2018/01/16/ef2cbab6-fae3-11e7-9b5d-bbf0da31214d_story.html?utm_term=.f6d2db76d127

The ping pong table was the first to go. Dominoes followed...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Átpakoltam a Pats topikba, már akit érdekel....
gabokocka
Köszi, bazdmeg! 😊 Topiknyitási jogod nincsen?
Gyűlölni fogom a Pantherst! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 684 — Bears & Illinois fan
Minden jövőbeli eseményre lehet jósolni. A véletlenszerűekre is (lottószámok). Csak az ilyen jóslásnak semmilyen alapja, relevanciája, ereje nincs. A nem (teljesen) véletlenszerű eseményekre adott jóslás viszont a tudott, kiszámítható körülményeken alapulhat. Ezen körülmények szerint a Pats jobb csapat mint a Jaguars, ezért (és még másokért is) esélyesebb a győzelemre. Persze az ilyen jóslás is bizonytalan, és nem kell messzire menni egy olyan példáért, amikor egy jobb csapatot (Steelers) győzött le egy gyengébb csapat (Jaguars). Úgyhogy, persze, és természetesen, a jóslásban mindig van egy nagy adag bizonytalanság is. Ennek a mértéke változó. Mit lehet ilyenkor tenni? Az ilyesmikkel profi szinten foglakozó szakértőknek (pl. fogadási irodák) hosszú távon "érdekükben áll", hogy jól jósolják meg az eredményt, hiszen pénzre megy a játék. Vagyis, csak meg kell nézni a meccsre adott esélyeket.
És persze, emellett lehet vágyvezérelten is gondolkodni. Szóval, csak azon mulatok, hogy - nem mintha ez nagy nóvum lenne -, hogy ez a vágyvezéreltség mennyire messze van a reáliáktól. Legalábbis a pats-gyűlölők esetében. Bevallom, jó ezt látni.
ötös műhold
Utolsó hsz ez ügyben ígérem.

Kérlek, fejtsd ki, mi alapján titulálsz valakit "pats gyűlölő"nek. Véletlenszerűen vagy vágyvezérelve? Mert a véletlenszerűnek semmilyen alapja, relevanciája nincsen. Ha valaki a Jags mellett teszi le a voksát (egy olyan szavazáson, ahol a) nincs semmi tét, b) tényleg nincs releváns tétje, c) lásd az a pontot), akkor az pats-hater?
Más esetben, ha leírja valaki, hogy rohadt csaló pats (szigorúan az általad leírt formátumban írom a csapat nevét), akkor őrá lehet mondani, hogy hater? Nem lehet, hogy csak vágyvezérelt és eme vágya manifesztálódik soraiban, hogy hátha csalónak minősül a csapat és ő boldog lesz, mert az övé esélyesebb lesz?

Kérlek válaszolj erre tudományos alapon.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png