NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nahát, ezt is megértük, hogy a Jaguars a "bandwagon"? 😉
Ez a szavazás úgy lenne informatívabb, ha külön lenne választva egymástól a "vágy", és a jóslás. Mert ugye, úgy az jönne ki, hogy a Pats szurkolókon kívül kb. mindenki Pats-gyűlölő, vagyis a vágyaik szerint pusztuljon a Pats, lehetőleg még az NFL-ből is, nehogy megint elorozza előlük a "trófeát". Tehát ez a "vágyvezérelt szavazás" meglehetősen egyoldalú lenne.
No és aztán, még lehetséges egy realistább - már amennyire a jóslás realista lehet - szavazás is, amely pedig a valószínű kimenetelre vonatkozik - ha teccikérteni, amit írok. Itt (ebben) leginkább az lenne az érdekes, hogy a vágyvezéreltek mennyire realisták. 😉
ötös műhold
Nincs olyan, hogy elválasztva a vágy vagy a jóslás.

Amikor a Patriotsnak a mostani évekhez képest szarul ment, és reálisan max 2-3. helyen volt a konferenciában, de inkább 3-5. helyen, akkor is szerintem egy 30-40 százalék arra tippelt nálunk, hogy a Pats lesz a bajnok.

A szurkolók azért is szurkolók, mert nem mindig érdekli őket, mi mennyire reális. Minden szavazás legalább felerészben úgy értelmezett a szavazóknál, hogy kinek szurkolsz.

Mivel nálunk akkor kezdték el adni a meccseket, amikor a New England-i dinasztia kiépült, érthetően több Pats-szurkoló lett arányait tekintve, mint bármi más, és ezt még a 9 év szünet sem csökkentette le.

Szóval szerintem felesleges azt várnia bárkinek is, hogy külön legyen ez választva 😊

több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
egy realistább - már amennyire a jóslás realista lehet - szavazás is, amely pedig a valószínű kimenetelre vonatkozik - ha teccikérteni, amit írok. Itt (ebben) leginkább az lenne az érdekes, hogy a vágyvezéreltek mennyire realisták. 😉
ötös műhold
szerintem inkább a Jags szurkolókra gondoltál, de azért megemlíteném hogy az én Pats tippem inkább vágyott eredmény, mint realista jóslás, a C. Campbell által vezetett Jags DLinetól én baromira féltem Bradyt, márpedig ha az oline közepén érkezik a nyomás az nagyon nem szokott jó meccseket hozni a Patriotsnak
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nahát, ezt is megértük, hogy a Jaguars a "bandwagon"? 😉
Ez a szavazás úgy lenne informatívabb, ha külön lenne választva egymástól a "vágy", és a jóslás. Mert ugye, úgy kb, az jönne ki, hogy a Pats szurkolókon kívül kb. mindenki Pats-gyűlölő, vagyis a vágyaik szerint pusztuljon a Pats, lehetőleg még az NFL-ből is, nehogy megint elorozza előlük a "trófeát". Tehát ez a "vágyvezérelt szavazás" meglehetősen egyoldalú lenne.
No és aztán, még lehetséges egy realistább - már amennyire a jóslás realista lehet - szavazás is, amely pedig a valószínű kimenetelre vonatkozik - ha teccikérteni, amit írok. Itt (ebben) leginkább az lenne az érdekes, hogy a vágyvezéreltek mennyire realisták. 😉
ötös műhold
itt tippelni kell a győztesre.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
a Pats szurkolókon kívül kb. mindenki Pats-gyűlölő, vagyis a vágyaik szerint pusztuljon a Pats, lehetőleg még az NFL-ből is, nehogy megint elorozza előlük a "trófeát".
ötös műhold
Csak szeretnéd.
több mint 6 éve
ötös műhold New England Patriots 306
Nahát, ezt is megértük, hogy a Jaguars a "bandwagon"? 😉
Ez a szavazás úgy lenne informatívabb, ha külön lenne választva egymástól a "vágy", és a jóslás. Mert ugye, úgy az jönne ki, hogy a Pats szurkolókon kívül kb. mindenki Pats-gyűlölő, vagyis a vágyaik szerint pusztuljon a Pats, lehetőleg még az NFL-ből is, nehogy megint elorozza előlük a "trófeát". Tehát ez a "vágyvezérelt szavazás" meglehetősen egyoldalú lenne.
No és aztán, még lehetséges egy realistább - már amennyire a jóslás realista lehet - szavazás is, amely pedig a valószínű kimenetelre vonatkozik - ha teccikérteni, amit írok. Itt (ebben) leginkább az lenne az érdekes, hogy a vágyvezéreltek mennyire realisták. 😉

Szerkesztette: ötös műhold
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
kezdjük akkor ezt is:

Jaguars: winston

Patriots:

| a 2016-os szezon első meccsén keményen felültem a bandwagonra. bár ott kikaptak a Packerstől |
winston
Arra a meccsre emlékszem, utána volt egy kinti elemzés mely szerint tizennyolcszor tévedtek a bírók és ebből tizenötször a Jags kárára és senki nem volt megdöbbenve (azaz a GB javára)..... számok nagyjából voltak ezek
harras
én is emlékszem, pár jaguárral egyetemben egy lélekvesztőben néztük valahol a belvárosban... 😊
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
kezdjük akkor ezt is:

Jaguars: winston

Patriots:

| a 2016-os szezon első meccsén keményen felültem a bandwagonra. bár ott kikaptak a Packerstől |
winston
Arra a meccsre emlékszem, utána volt egy kinti elemzés mely szerint tizennyolcszor tévedtek a bírók és ebből tizenötször a Jags kárára és senki nem volt megdöbbenve (azaz a GB javára)..... számok nagyjából voltak ezek
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
A szívemre hallgatok 😊
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17, Chargers LT
Pats: Cuchulain82, kristóf17

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
metaxa17 Green Bay Packers 306
Én felültem a bandwagonra.
Jax: winston, Matthew99, Phylos, metaxa17
Pats: Cuchulain82, kristóf17
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Akkor maradjunk a megszokottnál:
Jax: winston, Matthew99, Phylos
Pats: Cuchulain82, kristóf17
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Jax: winston, Matthew99, Phylos
Pats: Cuchulain82

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
"2000-es évek elején amikor BB felolvasta, hogy az Eagles(?) SB győzelmi parádé busza merre fog menni?"... erről nem is hallottam, ez valami rohadt nagy 😊 😀 😊
Stoki
America's Game: 2004 Patriots - az SB előtt a csapat megbeszélésen bejött BB egy philly-s tájékoztató füzettel, melyből felolvasta, hogy az győztes SB-t követő parádén az Eaglest szállító busz merre fog menni és a parádé részletes programját...
 youtu.be/tbg_CyjNrYA?t=31m52s
több mint 6 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Jax: winston, Matthew99
Pats: Cuchulain82
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Még a "nemzeti sportunktól" is kaptunk ma egy kis cikket, bár főleg JR szabadszájúságára térnek ki! 😊
Stoki
Én Ramsey és az FO helyében nagyon óvakodnék a pats előzetes hergelésétől, mert történelmi tény, hogy ezeket BB felhasználja a csapat motiválására...egy tucat ilyen "trash talk" volt már korábban ami fegyvert adott BB kezébe.
Pl. Brown-Tomlin asshole videoja, Freeman - pick your poison dumája, 2000-es évek elején amikor BB felolvasta, hogy az Eagles(?) SB győzelmi parádé busza merre fog menni?
De még számtalan ilyenre emlékszem. A pats kvázi ezt a gyűlöletet lovagolja meg és alakítja insta pontokká.
Pari
Vagy amikor Anthony Smith "garantálta" a Vasasok győzelmét, ez lett belőle:
 www.youtube.com/watch?v=y58XTEGkmDk
Sztyopa
alul meg futnak az eredmények, hogy a 9-4-es Jags épp kivégezte a Carolina-t 😊
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tippem: Jacksonville

remélem a DL elveszi Brady kedvét az egésztől, szerintem ez lesz a kulcs

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Jax: winston, Matthew99
Pats:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Sztyopa 306
Még a "nemzeti sportunktól" is kaptunk ma egy kis cikket, bár főleg JR szabadszájúságára térnek ki! 😊
Stoki
Én Ramsey és az FO helyében nagyon óvakodnék a pats előzetes hergelésétől, mert történelmi tény, hogy ezeket BB felhasználja a csapat motiválására...egy tucat ilyen "trash talk" volt már korábban ami fegyvert adott BB kezébe.
Pl. Brown-Tomlin asshole videoja, Freeman - pick your poison dumája, 2000-es évek elején amikor BB felolvasta, hogy az Eagles(?) SB győzelmi parádé busza merre fog menni?
De még számtalan ilyenre emlékszem. A pats kvázi ezt a gyűlöletet lovagolja meg és alakítja insta pontokká.
Pari
Vagy amikor Anthony Smith "garantálta" a Vasasok győzelmét, ez lett belőle:
 www.youtube.com/watch?v=y58XTEGkmDk

Why so serious?
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
"2000-es évek elején amikor BB felolvasta, hogy az Eagles(?) SB győzelmi parádé busza merre fog menni?"... erről nem is hallottam, ez valami rohadt nagy 😊 😀 😊
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kezdjük akkor ezt is:

Jaguars: winston

Patriots:

| nagy bajban vagyok, mert a Patriotsszal szerettem meg ezt a sportot ~11 éve, őket kezdtem el szeretni (ez még mindig tart), de Bortles draft óta közelről figyelem a Jagst és a 2016-os szezon első meccsén keményen felültem a bandwagonra. bár ott kikaptak a Packerstől, de nagyon tökösen játszottak. most bár hajszálnyival, de Jags felé húz a szívem és a tippem is. bár lehet, hogy létre kellett volna hoznom egy 3. lehetőséget "jó foci" címmel. |

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Még a "nemzeti sportunktól" is kaptunk ma egy kis cikket, bár főleg JR szabadszájúságára térnek ki! 😊
Stoki
Én Ramsey és az FO helyében nagyon óvakodnék a pats előzetes hergelésétől, mert történelmi tény, hogy ezeket BB felhasználja a csapat motiválására...egy tucat ilyen "trash talk" volt már korábban ami fegyvert adott BB kezébe.
Pl. Brown-Tomlin asshole videoja, Freeman - pick your poison dumája, 2000-es évek elején amikor BB felolvasta, hogy az Eagles(?) SB győzelmi parádé busza merre fog menni?
De még számtalan ilyenre emlékszem. A pats kvázi ezt a gyűlöletet lovagolja meg és alakítja insta pontokká.
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
Stoki
Szerintem viszont simán 25-30% körülire lehet mondani azt, hogy mennyit változott a keret. Campbell egyértelműen vezér, mind az öltözőben, mind a pályán, simán magával húzza Fowler-t,Malik-ot vagy Yannick-ot. A sec se lenne itt nélkülük meg Church és Bouye nélkül. Támadásban a futásra kell építkezni, ami Robinson-nal és Fournette-tel azért jóval másabb helyzet, mint Ivory-val és tavalyi Joeckel-es fallal. Mindegyik nyári igazolás telitalálat volt, és mind az 5 instant impact volt, ez azért eléggé ritka, és akkor vegyük hozzá még Darues-t, aki ugyancsak kezdő és eddig megcsinálja amiért hozták. Ha azt nézed, hogy pl ki a legjobb 5 játékos jelenleg a csapatban (pl legyen Campbell,Bouye,Ramsey,Smith, esetleg Fournette vagy Yannick) akkor a fele tavaly nem volt itt.
kisvanek4
Igen, ahogy Te is mondod nagyon ültek az igazolások, mindenki bevált szinte kivétel nélkül, de ha már a százalékoknál maradunk nálam egy kicsit a "vezetőség" felé billen a mérleg nyelve, azt gondolom, hogy Gus-éknál nagyon sok minden nem lett "kihozva" sok mindenkiből, mint ami igazából benne van... de hát természetesen ez is csak egy szubjektív gondolat. 😊
Stoki
Meg az igazolások is a vezetőség érdeme 😊 De szerintem az idei sorsolást megnézve, meg az idei keretet, Gus is tudott volna hozni egy 8-8-at kb., de azért az ég és föld egy AFC-döntőhöz képest.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
Stoki
Szerintem viszont simán 25-30% körülire lehet mondani azt, hogy mennyit változott a keret. Campbell egyértelműen vezér, mind az öltözőben, mind a pályán, simán magával húzza Fowler-t,Malik-ot vagy Yannick-ot. A sec se lenne itt nélkülük meg Church és Bouye nélkül. Támadásban a futásra kell építkezni, ami Robinson-nal és Fournette-tel azért jóval másabb helyzet, mint Ivory-val és tavalyi Joeckel-es fallal. Mindegyik nyári igazolás telitalálat volt, és mind az 5 instant impact volt, ez azért eléggé ritka, és akkor vegyük hozzá még Darues-t, aki ugyancsak kezdő és eddig megcsinálja amiért hozták. Ha azt nézed, hogy pl ki a legjobb 5 játékos jelenleg a csapatban (pl legyen Campbell,Bouye,Ramsey,Smith, esetleg Fournette vagy Yannick) akkor a fele tavaly nem volt itt.
kisvanek4
Igen, ahogy Te is mondod nagyon ültek az igazolások, mindenki bevált szinte kivétel nélkül, de ha már a százalékoknál maradunk nálam egy kicsit a "vezetőség" felé billen a mérleg nyelve, azt gondolom, hogy Gus-éknál nagyon sok minden nem lett "kihozva" sok mindenkiből, mint ami igazából benne van... de hát természetesen ez is csak egy szubjektív gondolat. 😊
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
Stoki
Szerintem viszont simán 25-30% körülire lehet mondani azt, hogy mennyit változott a keret. Campbell egyértelműen vezér, mind az öltözőben, mind a pályán, simán magával húzza Fowler-t,Malik-ot vagy Yannick-ot. A sec se lenne itt nélkülük meg Church és Bouye nélkül. Támadásban a futásra kell építkezni, ami Robinson-nal és Fournette-tel azért jóval másabb helyzet, mint Ivory-val és tavalyi Joeckel-es fallal. Mindegyik nyári igazolás telitalálat volt, és mind az 5 instant impact volt, ez azért eléggé ritka, és akkor vegyük hozzá még Darues-t, aki ugyancsak kezdő és eddig megcsinálja amiért hozták. Ha azt nézed, hogy pl ki a legjobb 5 játékos jelenleg a csapatban (pl legyen Campbell,Bouye,Ramsey,Smith, esetleg Fournette vagy Yannick) akkor a fele tavaly nem volt itt.
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.


iktriad
Én is adom, hogy nagy szerepe van mind Dougnak, mint Coughlin-nak a változásban, nálam még több is, mint 50%.
Azt gondolom, hogy annyit azért nem változott a keret, hogy ekkora pozitív pálfordulást éljünk át, a dörzsölt TC keze tuti benne van! 😛 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem Belichick nem követi Buday Zolit, mert akkor megvan a nyerő formulája védelemben, ha Blake passzol .
iktriad
Háát, nem is kell olvasnia. A Pats-é az egyik legtöbbet emberező védelem a ligában. Ez ugyan egy októberi cikk, de szerintem nem sok változott azóta:

 www.patspulpit.com/2017/10/18/16489464/only-2-teams-use-more-man-coverage-than-2017-patriots-butler-gilmore-chiefs-falcons-titans-seahawks


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)