NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
rva 4 102 — Me for President!
 twitter.com/TomPelissero/status/952673568856399872

ez megvolt?
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt
eaglesmcnabb
Volt rajta. Konstans cserélgettek. Róla is volt egy-két hosszabb elkapása.
Maka
szerintem a 2. TD után már végig Ramsey volt Brownon
braxa88
Bouye is elit, egyik elkapásnál sem lehetett volna közelebb más sem. Az elsőnél pláne, jó védekezés volt, csak AB az AB 😊 A másodiknál rossz oldalon volt, de így is tapadt és a keze is centikre volt a labdától. Szerintem Bouye megtette, amit lehetett 95 %-ban. AB meg zseni...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/
Sobri Jóska
Valószínűség számításnak a profi sportban nem sok értelme van. Pókerasztalnál talán van helye, NFL playoffban szerintem nincs. 40% a Pats-re nagyon kevés a jelen helyzetben. Pedig nem szeretném, hogy ők nyerjenek.
Kenji
Pedig Vegas valahogy megállapítja az oddsokat. És nem hasraütéssel. 😊

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
most azért fel kell kötni a gatyát rendesen...
Tomlinék megint hozták a formát ezzel nagyban segítve a W-t, na BB-ék ezt tuti nem fogják!
jöhet tényleg a Coughlin Magic!
yooker
Valóban sokat segített a győzelemben, hogy Tomlin szar edző, aki hülye döntések sorát prezentálta ismét, nem tudott belenyúlni a Steelers számára hasznosan a meccsbe, de
- A Jax O is és a D is kihozta magából a maximumot, valójában ez az, amit egy sportolótól el lehet várni. Hogy hozza amit tud. Ha ez elég akkor örülünk, ha nem elég, akkor nem a sportolón múlt, volt jobb.
- Antonio Brown limitálhatatlan, tök mindegy ki van rajta. Ha stabilan hozza, amit tud, akkor eleve ott a támadók fórja, hogy egy tökéletesen kivitelezett játék levédekezhetetlen. És ehhez még AB hozzá tudja tenni a saját zsenijét, hogy a nemtökéletes játékokban is zseniálisan teljesít.
- Bell szerintem a leghiggadtabb futó az NFL-ben. Végig fókuszban van, figyel, kivár, dönt, jól dönt. Ennek ellenére néha meg lehetett állítani.
- Big Ben az egyik kedvenc irányítóm, sose adja fel, született harcos, küzd a végsőkig, az igaz Fekete Lovag, aki kéz és láb nélkül is max. egy döntetlent ajánl neked. De őt is hibára lehetett késztetni.
Vagyis elismerve Tomlin balfaszságát, azért kellett a higgadt, bevállalós és koherens Jax edzői gárda, a 100 százalékon teljesítő védelem és a 150-enn alkotó támadók ehhez a győzelemhez. Tomlin önmagában kevés lett volna.
Vagyis a Pats meccs se a gatyafelkötésen fog múlni, azzal nem lesz gond.
Csak remélni lehet, hogy elég lesz.

több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/
Sobri Jóska
Valószínűség számításnak a profi sportban nem sok értelme van. Pókerasztalnál talán van helye, NFL playoffban szerintem nincs. 40% a Pats-re nagyon kevés a jelen helyzetben. Pedig nem szeretném, hogy ők nyerjenek.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt
eaglesmcnabb
Volt rajta. Konstans cserélgettek. Róla is volt egy-két hosszabb elkapása.
Maka
szerintem a 2. TD után már végig Ramsey volt Brownon
braxa88
Ugyanezt vettem én is észre. Pl. Egyik túldobott passznál End Zone-ban róla csinált majdnem egy INT-t
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt
eaglesmcnabb
Volt rajta. Konstans cserélgettek. Róla is volt egy-két hosszabb elkapása.
Maka
szerintem a 2. TD után már végig Ramsey volt Brownon
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.
empty taxi
szerintem is ez lesz, ő az aki sebességben és erőben is képes felvenni Gronkot, magasságban meg a CB-k sem lennének jobb opciók
eaglesmcnabb
igen valszeg ez lesz, de én Ramseyt megnézném rajta.
braxa88
#nohomo

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.
empty taxi
szerintem is ez lesz, ő az aki sebességben és erőben is képes felvenni Gronkot, magasságban meg a CB-k sem lennének jobb opciók
eaglesmcnabb
igen valszeg ez lesz, de én Ramseyt megnézném rajta.
braxa88
Na ez lenne az, ami tuti bunyó.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt
eaglesmcnabb
Volt rajta. Konstans cserélgettek. Róla is volt egy-két hosszabb elkapása.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.
empty taxi
szerintem is ez lesz, ő az aki sebességben és erőben is képes felvenni Gronkot, magasságban meg a CB-k sem lennének jobb opciók
eaglesmcnabb
igen valszeg ez lesz, de én Ramseyt megnézném rajta.
braxa88
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.
empty taxi
szerintem is ez lesz, ő az aki sebességben és erőben is képes felvenni Gronkot, magasságban meg a CB-k sem lennének jobb opciók
eaglesmcnabb
igen valszeg ez lesz, de én Ramseyt megnézném rajta.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.
empty taxi
szerintem is ez lesz, ő az aki sebességben és erőben is képes felvenni Gronkot, magasságban meg a CB-k sem lennének jobb opciók

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
Arra sem gondolt senki h anno Szancsíta PO meccset nyer a Pats ellen. Még is megtörtént.
mascherano
Egyszer volt a Jetsnek kutyavásár. Az is már jó régen.
vpi
Lehet pont itt az ideje a következőnek...
Kenji
Kár, hogy már offseason van New Yorkban...
vpi
A Jags-re gondoltam, hogy méretes underdog-ként elkaphatja a Pats-et. Reméltem, hogy ezt nem kell elmagyaráznom. 😀
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem akarok vitákat gerjeszteni, mert habár a Jaxnek drukkoltam, tegnapig úgy voltam vele, hogy a Steelers a jobb csapat, és még most sem igazán tudom hová elhelyezni ezt a meccset az NFL erőtérben, de azért ha egy év alatt 2x is legyőzöl valakit a saját pályáján, akkor lehet, hogy te vagy a jobb 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Myles Jack.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Mondjuk az jó, hogy Ramsey már az esetlegesen 3 hét múlva következő meccsről fantáziál. A Steelersnek is bejött.
vpi
Picit szerintem más az, hogy saját szurkolóidat próbálod gerjeszteni azzal, hogy azt kiabálod nekik, hogy megnyerjük a Super Bowlt, meg más az, hogy a sajtónak lenyilatkozod/kitweeteled, hogy már várod a következő körös ellenfeledet.
Maka
Nyilván más...hiszen az egyiket kedvenc csapatod játékosa teszi, a másikat meg az ellenfeled csapatának játékosa. Ez utóbbi sokkal rosszabb...pfuj 😊 😉
Klaci79
Őőő...

Nekem igazából azzal se volt bajom, amit a Steelers játékosok csináltak. De ezt miért kell magyarázni, hogy van különbség nagyképűzni a sajtónak, meg feltüzelni saját szurkolóidat?
Maka
Én meg nem értem az egészet. Miért ne lehetne nagyképűzni a sajtónak? Mert nem illik? Szerintem pont leszarják....nagyon nagy belemagyarázás kell ahhoz, hogy bárki azt higgye ezen bármi is múlik. A Steelers f7 tagjai közül senki nem a Pecc meccsel foglalkozott a twitteren, aztán csináltak 0 db negatív yardos szerelést. Bell meg ezek szerint azzal foglalkozott, aztán mégse rajta múlt a L.
Na mindegy ezzel már nem kell foglalkozni...meg kell verni a Peccet. Nagyon tisztelem őket, de ideje lenne már egy kis változásnak. A JAX talán képes lehet rá, mert van ember Gronkra, van passrush és még az RB-kre is oda lehet érni. Közel sem verhetetlen csapat ez a Boston, csak az O-nak úgy kell játszania, mint tegnap. Minden nagyképűség nélkül (mert nem is lenne rá okom) de AB szintű elkapó nem ugrándozik nyúinglendben, úgyhogy Bouye is visszatalál az elkezdett útra. 😊
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
most azért fel kell kötni a gatyát rendesen...
Tomlinék megint hozták a formát ezzel nagyban segítve a W-t, na BB-ék ezt tuti nem fogják!
jöhet tényleg a Coughlin Magic!
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mondjuk az jó, hogy Ramsey már az esetlegesen 3 hét múlva következő meccsről fantáziál. A Steelersnek is bejött.
vpi
Picit szerintem más az, hogy saját szurkolóidat próbálod gerjeszteni azzal, hogy azt kiabálod nekik, hogy megnyerjük a Super Bowlt, meg más az, hogy a sajtónak lenyilatkozod/kitweeteled, hogy már várod a következő körös ellenfeledet.
Maka
Nyilván más...hiszen az egyiket kedvenc csapatod játékosa teszi, a másikat meg az ellenfeled csapatának játékosa. Ez utóbbi sokkal rosszabb...pfuj 😊 😉
Klaci79
Őőő...

Nekem igazából azzal se volt bajom, amit a Steelers játékosok csináltak. De ezt miért kell magyarázni, hogy van különbség nagyképűzni a sajtónak, meg feltüzelni saját szurkolóidat?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 991
Mondjuk az jó, hogy Ramsey már az esetlegesen 3 hét múlva következő meccsről fantáziál. A Steelersnek is bejött.
vpi
Picit szerintem más az, hogy saját szurkolóidat próbálod gerjeszteni azzal, hogy azt kiabálod nekik, hogy megnyerjük a Super Bowlt, meg más az, hogy a sajtónak lenyilatkozod/kitweeteled, hogy már várod a következő körös ellenfeledet.
Maka
Nyilván más...hiszen az egyiket kedvenc csapatod játékosa teszi, a másikat meg az ellenfeled csapatának játékosa. Ez utóbbi sokkal rosszabb...pfuj 😊 😉
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Giants 2.0 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 589 — !SuPeR6BoWL!
Coughlin tudja receptet Brady és Co kinyírására....
2007 és 2011-ben megtette és szerintem most is van olyan Defense minden pozícióban, hogy alaposan megtréfáljon bennünket....
én 50-50-re mondom az esélyeket...
Nálunk a rutin és BB , Jagsnél sikeréhség + Coughlin
Érdekes meccs lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Mondjuk az jó, hogy Ramsey már az esetlegesen 3 hét múlva következő meccsről fantáziál. A Steelersnek is bejött.
vpi
Picit szerintem más az, hogy saját szurkolóidat próbálod gerjeszteni azzal, hogy azt kiabálod nekik, hogy megnyerjük a Super Bowlt, meg más az, hogy a sajtónak lenyilatkozod/kitweeteled, hogy már várod a következő körös ellenfeledet.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom