NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mondjuk most jut eszembe, hogy Coughlin nálunk van. Gond egy szál se.

Így visszagondolva, mennyire van benne szerintetek a keze a sikertörténetünkben? Vagy az idei keret nélküle is hozta volna ezt?
Maka
Ő meg Marrone nagyon kellettek a szemléletváltáshoz. a kemény training camp Tom jellegzetessége és kvázi az gyúrta szeptemberre csapattá a Jagst. Minimum 50% volt neki és Dougnak a szerepe az idei előrelépésben. Szerintem masszívan benne van TC keze a game planningben is minden héten őt ismerve.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem ideje lenne a Jaguars hivatalos twitter accountjának átmeneti nevét megváltoztatni Sacksonvilleről SWAGSONVILLE-re. 😊 😊 😊
 twitter.com/Jaguars/status/953024997626232832

Remélem Belichick nem követi Buday Zolit, mert akkor megvan a nyerő formulája védelemben, ha Blake passzol .
 twitter.com/PFF_Zoltan/status/952993294073630720

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Sőt, ha idén megvan a SB-győzelem a Jaxnek, akkor az idény után iktriaddal együtt átigazolunk egy egyelőre még meg nem nevezett csapathoz, és bevonzunk egy egész tökéletes szezont. 😊
Sobri Jóska
Tárt karokkal várunk titeket.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Mondhatok a sportból más példákat is, ha úgy érthetőbb. Pl. Cseh Laci. Nem nyert olimpiát, de a szememben a magyar úszás történetének szűk elitjében van, jópár olimpiai bajnokot is megelőzve. Pl. Wladár moszkvai félolimpiás aranyérme. Ez nem Wladár negatívuma, hanem Cseh pozitívuma. Mindegy, befejeztem, hadd örüljenek a Jags fanek nyugodtan. 😊 )
peterk2005
Offok offja:

Cseh Lacit személyesen ismerem (alattam járt 2-vel általánosban és egy korosztállyal lejjebb úszott a Szpariban, majd utána a munkám miatt is kapcsolatban maradtunk), ő nem egy extraklasszis, ő egy dolgos gyerek. Nem a tehetségével érte el azt, amit elért, hanem a kitartásával, a munkamoráljával, a munkamániájával. Emiatt én is nagyon becsülöm, talán még jobban, mint azokat, akiknek megadatik a kivételes tehetség. De Laci nem ilyen és ezt ő is tudja magáról. Szóval szűk elitbe nem tenném, és akkor sem, ha összejött volna neki az olimpiai arany.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Még a "nemzeti sportunktól" is kaptunk ma egy kis cikket, bár főleg JR szabadszájúságára térnek ki! 😊
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szétoffoljuk szegények topicját. 😊
peterk2005
Szerintem Iktriad azt hiszi álmodik és várja hogy felébredjen....
harras
Jó lenne aludni, de ezen a héten nagyon elfoglalt vagyok munkaügyileg a jelek szerint. Szóval ezért leszek kevésbé aktív a héten. Tudom, sokkaknak ezzel örömet szerzek. 😊


Remek MMQB cikkarról, milyen volt a hangulat az öltözőben a meccs után.
 www.si.com/nfl/2018/01/14/jacksonville-jaguars-pittsburgh-steelers-upset-playoffs-telvin-smith-calais-campbell-shad-khan-blakr
Már ott tartunk, hogy a csapat magára veszi a Bortlesszen ércelkedő kritikákat is. Pardon, majdnem mindenki. Bortles nagy ívben szarik rájuk.


Mai FTU-s címlapok:




A-Rob ma járt bent az öltözőben.
 twitter.com/ryanohalloran/status/952943223919521792


Gipson lábán csizma volt, de azt mondta, játszik vasárnap.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Ha fél éve azt mondja nekem valaki, hogy Sobri hardcore Jax fan lesz a Kérdések bármiről topikban kerestetek neki egy jó orvost. Most meg azt várom, hogy a Browns fanok zaklatják, hogy szurkoljon már nekik.
Matthew99
Pedig egy éve megmondta, hogy ha megnyeri az ötödiket a Pats, akkor Iktriad iránt érzett együttérzésből átjön, bevonzza a sikert, és minden egyes alkalommal hangsúlyozta, hogy PO-ba jut a Jaguars, sőt bajnok lesz. Most már azért kezd egy kicsit félelmetes lenni 😀
Wyatt
És még nincs vége. 😊

Sőt, ha idén megvan a SB-győzelem a Jaxnek, akkor az idény után iktriaddal együtt átigazolunk egy egyelőre még meg nem nevezett csapathoz, és bevonzunk egy egész tökéletes szezont. 😊
Sobri Jóska
Mondjuk akkor lennétek igazán tökösek,ha jövőre Browns fanok lennétek és kiszurkolnátok egy plusszos szezont,még talán szobrot is kapnátok.😊
több mint 6 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Jó volt nézni a tegnapi meccset. Jó volt nézni a Vasas verést.... Így tovább
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Ha fél éve azt mondja nekem valaki, hogy Sobri hardcore Jax fan lesz a Kérdések bármiről topikban kerestetek neki egy jó orvost. Most meg azt várom, hogy a Browns fanok zaklatják, hogy szurkoljon már nekik.
Matthew99
Pedig egy éve megmondta, hogy ha megnyeri az ötödiket a Pats, akkor Iktriad iránt érzett együttérzésből átjön, bevonzza a sikert, és minden egyes alkalommal hangsúlyozta, hogy PO-ba jut a Jaguars, sőt bajnok lesz. Most már azért kezd egy kicsit félelmetes lenni 😀
Wyatt
És még nincs vége. 😊

Sőt, ha idén megvan a SB-győzelem a Jaxnek, akkor az idény után iktriaddal együtt átigazolunk egy egyelőre még meg nem nevezett csapathoz, és bevonzunk egy egész tökéletes szezont. 😊

több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
egy dolog fórumon okoskodni a kommentek között, és egy másik főoldalas cikket leközölni "kretének, akik tönkretették csapatuk álmát" címmel... egészen szánalmas az az oldal, és akkor mi vagyunk megszólva mikor kérjük, hogy lehetőleg ne idézzetek onnan
baggio 🏈
Borzalmas volt az a cikk. Szokott azért értelmes írás is megjelenni, de ez valami iszonyat gány volt. 😊
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
egy dolog fórumon okoskodni a kommentek között, és egy másik főoldalas cikket leközölni "kretének, akik tönkretették csapatuk álmát" címmel... egészen szánalmas az az oldal, és akkor mi vagyunk megszólva mikor kérjük, hogy lehetőleg ne idézzetek onnan
baggio 🏈
OK, nem tudtam.
harras
Nyugodtan bent hagyhattad volna a hozzászólást, nem arról van szó, csak a költői kérdést tettem fel, hogy ilyet idézni (bárkitől) mi értelme? Ez nem átgondolt elemzés, hanem egy sima szurkolói vélemény, ilyen alapon a Steelers topicból is lehetne szemezgetni gyöngyszemeket. Ott legalább lehet elfogultsággal védekezni, nem a kattintásvadászat a cél.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
egy dolog fórumon okoskodni a kommentek között, és egy másik főoldalas cikket leközölni "kretének, akik tönkretették csapatuk álmát" címmel... egészen szánalmas az az oldal, és akkor mi vagyunk megszólva mikor kérjük, hogy lehetőleg ne idézzetek onnan
baggio 🏈
OK, nem tudtam.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
egy dolog fórumon okoskodni a kommentek között, és egy másik főoldalas cikket leközölni "kretének, akik tönkretették csapatuk álmát" címmel... egészen szánalmas az az oldal, és akkor mi vagyunk megszólva mikor kérjük, hogy lehetőleg ne idézzetek onnan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Szétoffoljuk szegények topicját. 😊
peterk2005
Szerintem Iktriad azt hiszi álmodik és várja hogy felébredjen....
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Szétoffoljuk szegények topicját. 😊 Egyébként komoly. Nálam a teljesítmény annál értékesebb, minél nemesebb az ellenfél. A Bears nem tehet róla, de 2006-ban ők overarchiverek voltak. Abban a szezonban ők büszkék lehettek magukra, mert a maximumnál is többet kihoztak magukból. Ha nincs a Pats elleni főcsoportdöntő (és előtte a Ravens elleni idegenbeli siker) akkor a Colts csak hozta volna a kötelezőt.

(Mondhatok a sportból más példákat is, ha úgy érthetőbb. Pl. Cseh Laci. Nem nyert olimpiát, de a szememben a magyar úszás történetének szűk elitjében van, jópár olimpiai bajnokot is megelőzve. Pl. Wladár moszkvai félolimpiás aranyérme. Ez nem Wladár negatívuma, hanem Cseh pozitívuma. Mindegy, befejeztem, hadd örüljenek a Jags fanek nyugodtan. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Viccesen hathat, de personnelben a Jax talán a legnehezebb matchup a Patsnek az afc po poolból. Campbell és Malik lesz a kulcs a belső nyomás folytán. Nem hiszem, hogy Ngakoue és Fowler a szélső nyomással képes lenne akár csak lassítani is a quick release O#-t. És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Hát igen. Amikor a vakok közül kiemelkedik a világtalan. 😊

Superbowlba lehet jutni a Titans + Jaguars legyőzésével? Nem a Jags teljesítményét akarom csökkenteni természetesen. De ugyanez volt a véleményem amikor 2014-ben a Colts jutott főcsoportdöntőbe. Otthon leverni azt a félkész Colts-ot a superbowl-ért?

Mondanám, hogy Brady & Belichick co visszavonulása után hasonló kihívásokat szeretnék a majdani Coltsnak. 😊 De az az igazság, hogy inkább nem. A mai napig van benne egy kis hiányérzet a 2006-os Superbowl-al kapcsolatban Rex Grossmann miatt, Nem is akarom tudni, hogy hogyan éreznék, ha előtte nem lett volna egy Colts-Patriots főcsoportdöntő.
peterk2005
Off:
Most ez komoly? Nem hiszem el, hogy még ez is tud egy parányi negatív gondolatot okozni, hogy nem egy sztárirányítóval felálló ellenfelet vert el a csapat akkor. Hát ki a frászt érdekel... Elképzelem, ahogy a 2005ös BL döntőt 3-2-re megnyerő (11es kimarad) Milán szurkolói húzzák a szájukat még pár évre rá, hogy áhh, Smicer, Finnan, Baros, Mellor stb. játszottak/voltak az ellenfél keretében, mégis kaptak két gólt. Elképesztőek vagyunk mi emberek | /magyarok? | tényleg. 😊
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Viccesen hathat, de personnelben a Jax talán a legnehezebb matchup a Patsnek az afc po poolból. Campbell és Malik lesz a kulcs a belső nyomás folytán. Nem hiszem, hogy Ngakoue és Fowler a szélső nyomással képes lenne akár csak lassítani is a quick release O#-t. És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Hát igen. Amikor a vakok közül kiemelkedik a világtalan. 😊

Superbowlba lehet jutni a Titans + Jaguars legyőzésével? Nem a Jags teljesítményét akarom csökkenteni természetesen. De ugyanez volt a véleményem amikor 2014-ben a Colts jutott főcsoportdöntőbe. Otthon leverni azt a félkész Colts-ot a superbowl-ért?

Mondanám, hogy Brady & Belichick co visszavonulása után hasonló kihívásokat szeretnék a majdani Coltsnak. 😊 De az az igazság, hogy inkább nem. A mai napig van benne egy kis hiányérzet a 2006-os Superbowl-al kapcsolatban Rex Grossmann miatt, Nem is akarom tudni, hogy hogyan éreznék, ha előtte nem lett volna egy Colts-Patriots főcsoportdöntő.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
engem az lepett meg, hogy AB első TD-je után nem cserélt helyet Bouye és Ramsey. Megnéztem volna AB-n Ramseyt
eaglesmcnabb
Volt rajta. Konstans cserélgettek. Róla is volt egy-két hosszabb elkapása.
Maka
szerintem a 2. TD után már végig Ramsey volt Brownon
braxa88

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/
Sobri Jóska
Valószínűség számításnak a profi sportban nem sok értelme van. Pókerasztalnál talán van helye, NFL playoffban szerintem nincs. 40% a Pats-re nagyon kevés a jelen helyzetben. Pedig nem szeretném, hogy ők nyerjenek.
Kenji
Pedig Vegas valahogy megállapítja az oddsokat. És nem hasraütéssel. 😊
Sobri Jóska
Nyilván, de látjuk is, hogy mennyire szoktak bejönni. Meg lényegében teljesen mindegy, hogy melyik eshetőség történik meg, utána lehet mutogatni, hogy mennyi esély volt rá. Ergo nem fogod tudni Vegasra sem rásütni soha, hogy hülyeséget számolt.
Ahogy elhangzott, ez tényleg hozzáállás kérdése, szóval nehéz téma. Majd bízok a Vikes meg a Jags 20-20%-ában. 😀
Kenji
Látjuk.
Kibaszottul.
Ha nem így lenne, már bezárhatták volna a boltot. 😉
Sobri Jóska
Maradjunk annyiban, hogy Vegas a fogadási határok megállapításával, megoldja, hogy szépen nőjön az erszénye. A valós számok meg egy teljesen másik dolog. Nyilván nem hülyék dolgoznak ott, és azt gondolom te is érzed, hogy egy "objektív" 40-20-20-20 leosztás egy kicsit egyszerűnek tűnik....
több mint 6 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
13 éve szurkolok a csapatnak. Első szezonban wildcard playoff meccs, nyer a Pats simán. Aztán 2007 óriási meccsen Jags győzelem a Heinz Fielden, majd simán nyer a Pats. 10 év csönd, és megint óriási meccsen Jags győzelem a Heinz Fielden és fejezd be a mondatot. Annyira visszavonulhatna már Brady 😀
Megint látszott, hogy mennyire kell a Jags-nek az opening drive TD, kb az alapozta meg a meccset, és ha pl az első 2 driveból nem jön össze a TD a Pats ellen akkor esélytelen meccs lesz. Gronk-ot szerintem Smith vagy Jack fogja fogni. Walsh bízik a játékosaiban, Brown se lett beduplázva, gyakran 4 emberes pass rush van csak, valszeg a Pats ellen is ez lesz, reménykedjünk, hogy a D összekapja magát és emberfelettit fognak majd játszani.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gondolom ha fél éve azt mondják a Pats drukkereknek hogy egy JAX elleni otthoni meccsen múlik csak a SB részvétel, kiegyeztek volna ezzel.
harras
Ha fél éve azt mondja nekem valaki, hogy Sobri hardcore Jax fan lesz a Kérdések bármiről topikban kerestetek neki egy jó orvost. Most meg azt várom, hogy a Browns fanok zaklatják, hogy szurkoljon már nekik.
Matthew99
Pedig egy éve megmondta, hogy ha megnyeri az ötödiket a Pats, akkor Iktriad iránt érzett együttérzésből átjön, bevonzza a sikert, és minden egyes alkalommal hangsúlyozta, hogy PO-ba jut a Jaguars, sőt bajnok lesz. Most már azért kezd egy kicsit félelmetes lenni 😀


Gondolom ha fél éve azt mondják a Pats drukkereknek hogy egy JAX elleni otthoni meccsen múlik csak a SB részvétel, kiegyeztek volna ezzel.

Na és most ? Mi a gyengéje a JAX-nak ? A támadás vagy a védelem ? 😊)) Vagy melyik az erőssége ? 10-3 után 45-42. LOL. MEGALOL.
harras
Ha fél éve azt mondják, hogy konfdöntőben vagyunk otthon, persze, hogy kiegyezik vele bárki 😊
Most is. Az legyen egy csapat legnagyobb baja, hogy erős csapat ellen kell otthon konferenciadöntőt játszani 😊

Szerintem amúgy a kérdésedre te is tudod a választ, a támadósor. Én nagyon nem szeretnék olyan védelmet látni a részünkről, amit a Steelers megcsinált, nevezetesen, hogy konkrétan nem volt védelme. Ugyanakkor azt sem hiszem, hogy ilyen negyedik és a halál fasza kísérleteket nálunk mondjuk Cooksék lekapkodnák, ha ezen múlna a szezonunk... Mi szerintem annak ellenére lényegesen kevesebb ponttal zárunk majd, hogy szerintem jobb a támadósorunk, mint a Steelersé, viszont NAGYON remélem, hogy ennél kategóriákkal kevesebbet kapunk.


Mondtam, hogy nagyon sokat számított, hogy a Steelers egyes játékosai átnéztek rajtunk egész héten (köszi Bell a tweetet szombat este a 2 rematchről ellenünk, majd a Pats ellen. Mondtam, hogy Marrone fel fogja használni ezt vasárnap motivációnak).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside_a_Minute_Not_done_yet_/2a8077b1-299b-4645-9f97-e492f59b2aa8
Itt nem egy olyan vélemény elhangzik, amiből látható, hogy ez a csapat zokon veszi, ha lenézik/lebecsülik. Belichick szerintem Gronkon és Bradyn kívül mindenkit kibasz a csapatból, aki ilyen anyagot ad a héten Doug kezébe. 😊 😊 😊
iktriad
Éjjel már nem akartam ezzel foglalkozni, de ha van egy csapat, amitől nem várhattok ekkora segítséget, az szerintem pont a Patriots. Sőt, biztos vagyok benne, hogy BB és TB is alaposan felnyalja a csapatot a meccs előtti napokban 😊

Inkább ellenünk szoktak ilyen kedves adalékokkal szolgálni az ellenfelek (győzelem garantálása és egyebek, na most már kérdés, hogy ez a legutóbbiról nem derülhet ki, mert a Steelers végül nem jutott tovább)

Olyan felszopkodás lesz itt a két csapat részéről a másik irányába, hogy győzzék majd gyomorral a többi csapat szurkolói 😀

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Szerintem a Pats fanokon kívül nem nagyon van ember, aki ne a Jaxnek drukkolna 😊
Bortles - Keenum csata legyen 😀

Szerkesztette: Chargers LT

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/
Sobri Jóska
Valószínűség számításnak a profi sportban nem sok értelme van. Pókerasztalnál talán van helye, NFL playoffban szerintem nincs. 40% a Pats-re nagyon kevés a jelen helyzetben. Pedig nem szeretném, hogy ők nyerjenek.
Kenji
Pedig Vegas valahogy megállapítja az oddsokat. És nem hasraütéssel. 😊
Sobri Jóska
Nyilván, de látjuk is, hogy mennyire szoktak bejönni. Meg lényegében teljesen mindegy, hogy melyik eshetőség történik meg, utána lehet mutogatni, hogy mennyi esély volt rá. Ergo nem fogod tudni Vegasra sem rásütni soha, hogy hülyeséget számolt.
Ahogy elhangzott, ez tényleg hozzáállás kérdése, szóval nehéz téma. Majd bízok a Vikes meg a Jags 20-20%-ában. 😀
Kenji
Látjuk.
Kibaszottul.
Ha nem így lenne, már bezárhatták volna a boltot. 😉

több mint 6 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
grat srácok a győzelemhez én nektek szoritottam, remélem a döntőben találkozuk de ott ne tovább a Win-el 😀
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.
gabokocka
Objektíven viszont a végső győzelemre a valószínűségek:
Pats 40%
Jax 20%
Eagles 20%
Vikes 20%

Tehát 40%, hogy a Pats nyer, 60%, hogy nem.
Vagyis ha egyenként nézed akkor a legvalószínűbb, hogy a Pats nyer, de nemhogy nem toronymagas favorit (az mondjuk 70-80%-tól lenne), hanem egyáltalán nem favorit, mert összességében valószínűbb, hogy nem ő nyeri a SB-t, minthogy igen.
De ez csak valószínűségszámítás, nem szentírás.

/Ahogy egy AA sem favorit egy 4way preflop allinben egy 78s, JTs, KQs ellen. (48-19-18-14%)/
Sobri Jóska
Valószínűség számításnak a profi sportban nem sok értelme van. Pókerasztalnál talán van helye, NFL playoffban szerintem nincs. 40% a Pats-re nagyon kevés a jelen helyzetben. Pedig nem szeretném, hogy ők nyerjenek.
Kenji
Pedig Vegas valahogy megállapítja az oddsokat. És nem hasraütéssel. 😊
Sobri Jóska
Nyilván, de látjuk is, hogy mennyire szoktak bejönni. Meg lényegében teljesen mindegy, hogy melyik eshetőség történik meg, utána lehet mutogatni, hogy mennyi esély volt rá. Ergo nem fogod tudni Vegasra sem rásütni soha, hogy hülyeséget számolt.
Ahogy elhangzott, ez tényleg hozzáállás kérdése, szóval nehéz téma. Majd bízok a Vikes meg a Jags 20-20%-ában. 😀