NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Ha el kell magyarázzam, miért más egy divízió rivális ellen játszani, mint egy szimpla csapat ellen, akkor régen rossz. A Dolphins ellen is kikaptatok, elég rossz a mérleg velük szemben, még sincsenek sehol sem. Mindegy, sztem toronymagas favorit innen a Pats, szted nem, ennyi, szubjektív vélemény mindkettő.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
Eli azért egy 1/1-es QB, Sanchez pedig a Jets/Rex miatt teljesen más kávéház. Mindegy, legyen igazad 😊
gabokocka
és akkor mi van ha 1/1-es, az adott évben nyújtott teljesítmény azért csak mérvadóbb ennél, ebben meg Keenum messze jobb

miért lenne más kávéház? jól összerakott védelem, jó gameplannel, ami limitálja az adott QB hiányosságait, ez van mind az Eagles-nél, Jax-nél és Keenumnál talán nem is kell nagyon limitálni
(+ ha egymás mellé teszed, akkor én a mostani három csapat védelmét jobbnak mondom az akkori Jets-énél)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
Mondjuk az jó, hogy Ramsey már az esetlegesen 3 hét múlva következő meccsről fantáziál. A Steelersnek is bejött.
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
Arra sem gondolt senki h anno Szancsíta PO meccset nyer a Pats ellen. Még is megtörtént.
mascherano
Egyszer volt a Jetsnek kutyavásár. Az is már jó régen.
vpi
Lehet pont itt az ideje a következőnek...
Kenji
Kár, hogy már offseason van New Yorkban...
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 642
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
Arra sem gondolt senki h anno Szancsíta PO meccset nyer a Pats ellen. Még is megtörtént.
mascherano
Egyszer volt a Jetsnek kutyavásár. Az is már jó régen.
vpi
Lehet pont itt az ideje a következőnek...
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 838 — Patriot
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
Arra sem gondolt senki h anno Szancsíta PO meccset nyer a Pats ellen. Még is megtörtént.
mascherano
Egyszer volt a Jetsnek kutyavásár. Az is már jó régen.
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
Arra sem gondolt senki h anno Szancsíta PO meccset nyer a Pats ellen. Még is megtörtént.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Eli azért egy 1/1-es QB, Sanchez pedig a Jets/Rex miatt teljesen más kávéház. Mindegy, legyen igazad 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 462 — situational football
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.
gabokocka
akkor lehet jobban meg kéne nézned 😊
kaptunk már ki Eli-tól és Mark f*cking Sancheztől is... ezt az idei Keenumot pl én mindkettő elé tenném, és úgy általánosságban az O#-ek sem annyira gyengék, hogy ne tudnának komoly fejtörést okozni a mi védelmünknek

ráadásul mind3 csapatnál brutál védelem van, szóval még azt se lehet mondani, hogy az előbb említett irányítóknak kéne hátunkon vinniük a csapatot



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Én azt nem látom, hogy Bortles/Keenum/Foles meccset nyer Belichick ellen a PO-ban. Tényleg fasza D-k, meg minden, ezen offense-ek közül egyedül a Vikes-ban látom a potenciált, de valahogy azt se tudom elképzelni...

Áh, mindegy, sztem minden Jax szurkoló előre aláírta volna ezt a forgatókönyvet a szezon előtt, most meg jön a bónusz 2.0, reméljük lesz harmadik is.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..
Igor
Nem baj, a JAX a meccsek előtt ezt szereti 😊.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen,
undisputedly
Miért ne tehetnék rá Jacket?

Az meg vicces, hogy kb a liga 3 legjobb, csupa elit védelme jutott be (ami kicsit más kaliber mint a TEN volt), és máris mindenki egyből azt vizionálja, hogy itt mekkora Pats dominancia lesz..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Cooksra. De a Patsben annyi playmaker van az O#-ban, hogy az összes "cserének" is oda kell tennie magát.
winston
Bortlesnek meg szerintem szintén szörnyű matchup a New England védelme, ú
Stez
Nem gonoszkodásból, de Bortlesnek melyik védelem nem rossz matchup?
Stez
A Colts!

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viccesen hathat, de personnelben a Jax talán a legnehezebb matchup a Patsnek az afc po poolból.

Campbell és Malik lesz a kulcs a belső nyomás folytán. Nem hiszem, hogy Ngakoue és Fowler a szélső nyomással képes lenne akár csak lassítani is a quick release O#-t.

És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Qrvára meglepne, ha nem kerülne elő valami bohóc a roster legaljáról, aki csinál majd 150 yardot és 2 TD-t. Illetve az is meglepne, ha a Jags O önerőből többet tudna felmutatni, mint tette a Bills ellen. Szóval érdekes meccs lesz, szurkolok, de kicsi a hitem a hátralevő négy csapatot elnézve, hogy ne a Pats nyerje az egész bulit.
gabokocka
Valóban, a mezőny gyengesége miatt is, kb oda lehetne adni a Patsnek a gyűrűt már most, de történhetnek váratlan dolgok, ebben kell bízni. Szerintem jót tenne a sportágnak, ha nem a Pats nyerné.


És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Cooksra. De a Patsben annyi playmaker van az O#-ban, hogy az összes "cserének" is oda kell tennie magát.
winston
Bortlesnek meg szerintem szintén szörnyű matchup a New England védelme, ú
Stez
Nem gonoszkodásból, de Bortlesnek melyik védelem nem rossz matchup?
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Cooksra. De a Patsben annyi playmaker van az O#-ban, hogy az összes "cserének" is oda kell tennie magát.
winston
A Jaxnél viszont gyorsak a linebackerek, megy az emberezés, a Pats ellen pedig ez lehet a nagy fegyver a jó pass rush mellett. Jack és Telvin fel tudja venni a versenyt a futókkal, Gronkowskit pedig duplázni kell végig, szerintem nincs mese, rá kell pakolni az egyik cornert is.

Cooksnak kell idő, hogy elszakadjon, megfelelő pass rush mellett Brady nehezen tudja majd megfelelően kihasználni őt.

Való igaz, a Jax elég rossz matchup a Patriotsnak, viszont Bortlesnek meg szerintem szintén szörnyű matchup a New England védelme, úgyhogy kíváncsian várom, mi kerekedik ki ebből. Kedvezőtlen matchup ide vagy oda, én laza, 10-14 pontos Pats-győzelmet várok, mert úgy is csalnak. 8-)

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Viccesen hathat, de personnelben a Jax talán a legnehezebb matchup a Patsnek az afc po poolból.

Campbell és Malik lesz a kulcs a belső nyomás folytán. Nem hiszem, hogy Ngakoue és Fowler a szélső nyomással képes lenne akár csak lassítani is a quick release O#-t.

És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Qrvára meglepne, ha nem kerülne elő valami bohóc a roster legaljáról, aki csinál majd 150 yardot és 2 TD-t. Illetve az is meglepne, ha a Jags O önerőből többet tudna felmutatni, mint tette a Bills ellen. Szóval érdekes meccs lesz, szurkolok, de kicsi a hitem a hátralevő négy csapatot elnézve, hogy ne a Pats nyerje az egész bulit.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.
undisputedly
Cooksra. De a Patsben annyi playmaker van az O#-ban, hogy az összes "cserének" is oda kell tennie magát.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Viccesen hathat, de personnelben a Jax talán a legnehezebb matchup a Patsnek az afc po poolból.

Campbell és Malik lesz a kulcs a belső nyomás folytán. Nem hiszem, hogy Ngakoue és Fowler a szélső nyomással képes lenne akár csak lassítani is a quick release O#-t.

És akkor ugye ott tartunk, hogy Gronkra mehet Jalen, Bouye mehet valamelyik törpére.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Nem kell hagyni Bradyt passzolni......
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
braxa88
Ramsey nyakába ül Bouye és úgy talán leütjük (a labdát)....
több mint 6 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Nagyszerű meccs volt!
Ide lehet képzelni 354 ha nekem valaki azt mondja tavaly ilyenkor kezdetű mondatot 😊
Vasárnap 31 csapat szurkolótábora üvöltse, hogy DUVAL!

Made... Laid... Paid
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Gronkra mi lesz a terv?
én simán rátenném Ramseyt. Benjamint dominálta fizikálisan, Gronk nyílván mindenkinél feljebb van, de Ramseynek szerintem van ellene sansza.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Teljesen korrektül közvetítettél, Brown második TD-jénél akkorát üvöltöttél, hogy azt nem értettem hogy és miként 😊 Én fordított esetben biztos lekúrtam volna a monitort az asztalról 😀
gabokocka
Belsős infó: lekúrta és ráesett a lábára, nem akart kiabálni 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 286 — Keep pounding
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Kösz pajti, jólesik.

Néha kicsit túlkompenzáltam a Steelers felé (aki azt mondja, hogy elfogult voltam, az szerintem a cseh kettőt nézte), de ez szerintem természetes, mikor törekedsz a kiegyenlítettségre.

Marha jó meccs volt, izzadtak a golyóim végig, de valahogy két touchdown előnyben mindig olyan nyugalom fog el... Nem kellett volna. Ma nem volt jó a védelem, ezt most a támadósor nyerte meg (viszonozva a wild card hetet), ennél pedig sokkal kiegyensúlyozottabb játék kell a Patriots ellen, nem fér bele, hogy egyik vagy másik tudása alatt játszik.

Gronk és Lewis legyen lelassítva - ha ez megvan, akkor lehet esélyünk. Persze ez túl sok csapatnak nem sikerült, főleg nem egyszerre a kettő, de valahogy nem látom, hogy Cooks vagy Amendola verne meg minket, az ilyen típusú elkapók ellen nem volt gondunk idén. Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a védelmünk, mert sajnos vannak ilyen meccsek, mikor a nagy játékokkal semmit nem tudunk kezdeni (fura, hogy a Seahawks ellenit is megnyertük). Ennél nincs nagyobb teszt, ha itt is helytállnak, labdákat szereznek és sackelgetnek, akkor ez a franchise tényleg hosszú ideig jó helyen lesz.

Kicsit gondoljatok bele, hogy egy győzelem a Super Bowl. Folytatódik az álom!
Maka
Teljesen korrektül közvetítettél, Brown második TD-jénél akkorát üvöltöttél, hogy azt nem értettem hogy és miként 😊 Én fordított esetben biztos lekúrtam volna a monitort az asztalról 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Kösz pajti, jólesik.

Néha kicsit túlkompenzáltam a Steelers felé (aki azt mondja, hogy elfogult voltam, az szerintem a cseh kettőt nézte), de ez szerintem természetes, mikor törekedsz a kiegyenlítettségre.

Marha jó meccs volt, izzadtak a golyóim végig, de valahogy két touchdown előnyben mindig olyan nyugalom fog el... Nem kellett volna. Ma nem volt jó a védelem, ezt most a támadósor nyerte meg (viszonozva a wild card hetet), ennél pedig sokkal kiegyensúlyozottabb játék kell a Patriots ellen, nem fér bele, hogy egyik vagy másik tudása alatt játszik.

Gronk és Lewis legyen lelassítva - ha ez megvan, akkor lehet esélyünk. Persze ez túl sok csapatnak nem sikerült, főleg nem egyszerre a kettő, de valahogy nem látom, hogy Cooks vagy Amendola verne meg minket, az ilyen típusú elkapók ellen nem volt gondunk idén. Nagyon kíváncsi vagyok mire megy a védelmünk, mert sajnos vannak ilyen meccsek, mikor a nagy játékokkal semmit nem tudunk kezdeni (fura, hogy a Seahawks ellenit is megnyertük). Ennél nincs nagyobb teszt, ha itt is helytállnak, labdákat szereznek és sackelgetnek, akkor ez a franchise tényleg hosszú ideig jó helyen lesz.

Kicsit gondoljatok bele, hogy egy győzelem a Super Bowl. Folytatódik az álom!

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom