Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszezon meccs volt, de a W az W. 😊
iktriad
Idén biztosan nem 😊
Tavaly igen, de most lehet, hogy lesz Brady és Gronk is 😊)

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ULTIMATE SWAG
 twitter.com/Jaguars/status/952653917241954309
Erre reagálva.
 twitter.com/SportsCenter/status/951095069096005635

És soha ne felejtsük el honnan jöttünk.
 twitter.com/SportsCenter/status/952662874354307072

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma este buli lesz Jacksonfalván!
 twitter.com/Tdickman89/status/952657404264636419
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
 mobile.twitter.com/jaguars/status/952653917241954309?ref_src=twcamp%5Eshare%7Ctwsrc%5Eios%7Ctwgr%5Eother
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mondtam hogy Bortles amikor kell akkor behúzza, én végig nyugodt voltam...
harras
Hát akkor vagy nagyon jó idegeid vannak, vagy csak simán a jövőbe látsz, ha az utóbbi, tudsz mondani nekem 5 számot 1-től 90-ig? 😀
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mondtam hogy Bortles amikor kell akkor behúzza, én végig nyugodt voltam...
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszszon meccs volt, de a W az W. 😊
iktriad
Igen, akkor említettem, hogy megvertük a két SB résztvevőt, és hogy jó szezonunk lesz 😛
Willis
Tudtommal a Cleveland mind a négy előszezonmeccsét nyerte 😊.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan feszültség van még bennem mindig, hogy nem tudom hogy lesz ebből alvás, pedig gyorsan itt a reggel6!
Stoki
Egy cipőben járunk. Nekem is dolgoznom kell, mert a kollegámank dolga van (egyébként itthon lennék
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezzred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Ez olyan nagy dolog? Jól közvetít, papírforma. Ricsinek ez évekbe tellett..

Amúgy grat a Jaxnek, főleg az O-séma összeállítóinak. Nagyon nem lepődtem meg, csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊 Jó éjt, meg persze sok sikert a továbbiakra!
kishaszi
fontos megjegyezni hogy jó volt mert azért követőben eléggé durván lehúzták páran elfogultság miatt szerintem teljesen indokolatlanul ...
yooker
Sose volt gondom vele most viszont egyszer összeomlottnak titulálta a JAX-et és megállíthatatlannak a Steelers-t. Nem tudtam hogy JAX szurkoló, ebből nem is jöttem volna rá....
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Olyan feszültség van még bennem mindig, hogy nem tudom hogy lesz ebből alvás, pedig gyorsan itt a reggel6!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka mezének tulajdonosa a W-ről.
 twitter.com/JeffDarlington/status/952663256304320512

THIS!
 twitter.com/AlyssaLang/status/952662345951653888

LOL
 twitter.com/Bigsmoot_94/status/952658253107875840
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezzred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Ez olyan nagy dolog? Jól közvetít, papírforma. Ricsinek ez évekbe tellett..

Amúgy grat a Jaxnek, főleg az O-séma összeállítóinak. Nagyon nem lepődtem meg, csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊 Jó éjt, meg persze sok sikert a továbbiakra!
kishaszi
fontos megjegyezni hogy jó volt mert azért követőben eléggé durván lehúzták páran elfogultság miatt szerintem teljesen indokolatlanul ...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
UNREAL
 twitter.com/ryanohalloran/status/952653344237072384
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
KELLEMES MAGÖMLÉST IKTRIAD!
(és persze minden jacksonville szurkolóünak)
Ventura
 www.kephost.com/images/2018/01/14/jax45.png

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak egy dolgot sajnálok, hogy nem jött össze a közös meccsnézés...komoly "buli" lett volna! 😊
Stoki
Én hatszor kaptam volna düh vagy szívrohamot. 😊


Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezzred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Ez olyan nagy dolog? Jól közvetít, papírforma. Ricsinek ez évekbe tellett..

Amúgy grat a Jaxnek, főleg az O-séma összeállítóinak. Nagyon nem lepődtem meg, csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊 Jó éjt, meg persze sok sikert a továbbiakra!
kishaszi
Első éve közvetít Maka NFL-t, szóval szerintem nagy dolog.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezzred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Ez olyan nagy dolog? Jól közvetít, papírforma. Ricsinek ez évekbe tellett..

Amúgy grat a Jaxnek, főleg az O-séma összeállítóinak. Nagyon nem lepődtem meg, csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊 Jó éjt, meg persze sok sikert a továbbiakra!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
KELLEMES MAGÖMLÉST IKTRIAD!
(és persze minden jacksonville szurkolóünak)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 789 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Csak egy dolgot sajnálok, hogy nem jött össze a közös meccsnézés...komoly "buli" lett volna! 😊
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszszon meccs volt, de a W az W. 😊
iktriad
Igen, akkor említettem, hogy megvertük a két SB résztvevőt, és hogy jó szezonunk lesz 😛
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszezon meccs volt, de a W az W. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
huh..GRAT!!
2x temettem a Jagset , 1x meccs előtt 1x meccs alatt de hálistennek ez rohadtul nem számított! 😊
az viszont bejött hogy Bortles ott volt amikor kellett mert a védelem önmagában kevés lett volna!
óriási meccs volt!!!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 311
Gratulàlok, megérdemeltétek. Nagyon koncentrált volt a csapatotok, amikor kellett. Nálunk csak az O hozta a tudásszintjét
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Ez férfimunka volt, a Vasas offense azért megmutatta, miért is top3. Következő héten meg kb. top1 offense jön szembe, szóval bajlósak az előjelek. A védelmünknek jobban össze kell szednie magát, mert ami hosszú passzokat engedtünk, az sokszor botrányos volt.

Nem számítottam az O-tól ilyen meccsre. Bortles és Fournette is alázott olykor. Tökös playek, jó hívások.
Védelem oldaláról azért Telvin szépen felpakolt 16 tacklet 😀
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Megint annyit játszott a csapat, amennyit kellett, végig kézben volt a meccs, sima W.
Jakehomer
Magam se tudtam volna tárgyilagosabban és bőségesebben kielemezni.
Pár ponttal többet kell szerezni, mint az ellen, kábé ennyi.
Sima W.