NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Baldrick Houston Texans 5
gratula, nagyot játszottatok, őrült jó meccs volt!😊 Bradyéket is gyűrjétek be !😊
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Tavaly lettem Jax-drukker, a gárda azóta elindult felfelé.
Véletlen lenne? Aligha.
Stez
Én 2-3 éve sajnálatból...... Viszont ha már nem lesz idén Arizona Londonban, be van célozva a Jaguars.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Tavaly lettem Jax-drukker, a gárda azóta elindult felfelé.
Véletlen lenne? Aligha.

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Na és most ? Mi a gyengéje a JAX-nak ? A támadás vagy a védelem ? 😊)) Vagy melyik az erőssége ?
harras
Azt hiszem igen.

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Gondolom ha fél éve azt mondják a Pats drukkereknek hogy egy JAX elleni otthoni meccsen múlik csak a SB részvétel, kiegyeztek volna ezzel.
harras
Ha fél éve azt mondja nekem valaki, hogy Sobri hardcore Jax fan lesz a Kérdések bármiről topikban kerestetek neki egy jó orvost. Most meg azt várom, hogy a Browns fanok zaklatják, hogy szurkoljon már nekik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Gondolom ha fél éve azt mondják a Pats drukkereknek hogy egy JAX elleni otthoni meccsen múlik csak a SB részvétel, kiegyeztek volna ezzel.

Na és most ? Mi a gyengéje a JAX-nak ? A támadás vagy a védelem ? 😊)) Vagy melyik az erőssége ? 10-3 után 45-42. LOL. MEGALOL.

Szerkesztette: harras
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez milyen interjú lett a végére. Deion Sanders belénk fog szeretni(már ha nem szerelmes már most is a Jagsbe).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jacksonville_Jaguars_cornerback_Jalen_Ramsey_crashes_running_back_Leonard_Fournettes_interview_with_Prime/25d6d023-ba69-43da-af88-5848d12890ef

Mondtam, hogy nagyon sokat számított, hogy a Steelers egyes játékosai átnéztek rajtunk egész héten (köszi Bell a tweetet szombat este a 2 rematchről ellenünk, majd a Pats ellen. Mondtam, hogy Marrone fel fogja használni ezt vasárnap motivációnak).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside_a_Minute_Not_done_yet_/2a8077b1-299b-4645-9f97-e492f59b2aa8
Itt nem egy olyan vélemény elhangzik, amiből látható, hogy ez a csapat zokon veszi, ha lenézik/lebecsülik. Belichick szerintem Gronkon és Bradyn kívül mindenkit kibasz a csapatból, aki ilyen anyagot ad a héten Doug kezébe. 😊 😊 😊

Marrone öregedett pár évet a meccs alatt fejre. 😊
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Marrone_It_was_a_hard_fought_battle/d24c0428-22da-4cc2-885f-e4fcc67672d3

Este jövők, addig ne szabaduljon el a pokol, max jó irányba (=celebration everywhere)! Stay classy Jags fans!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Next Sunday


Hangulatjelentés az öltözőből.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2018-01-14/jaguars-insider-outburst-happiness-after-upset-win-over-pittsburgh

Úgy tűnik Gipson az egyedüli sérült, aki nem tért vissza. Jarrod Wilsonnak volt egy szép leütött passza a helyén. Gronk ellen T-Gip igencsak kellene. Fournette azt mondta, ugyanaz a boka sérült meg. Remélem jövő vasárnapra bevethető lesz majd ő is.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Calais tűpontosan megmondta múlt héten, hogy mi lesz a végeredmény. 😊
 twitter.com/TomPelissero/status/952673568856399872
iktriad
Tipszmikszült

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais tűpontosan megmondta múlt héten, hogy mi lesz a végeredmény. 😊
 twitter.com/TomPelissero/status/952673568856399872
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel ovatosan, mert ezen a heten jobbak voltatok, de csak egy csapat lehet SB nyertes es jovo heten nagyon nagy underdogok vagytok. Ott nem lesz ilyen konnyu a def ellen...

Es ha ott a pats nyer ugyanugy vagytok mint mi. : ) Csak mi jobban jartunk mert elobb huzhatunk embert a drafton. : )
gabistar
Tudom, 10 pontos underdogok vagyunk. És én arra a meccsre is úgy tekintek már, mint a maira. Jutalomjáték.

Ez itten kérem szépen a nap statja:
 twitter.com/mike_e_kaye/status/952671440578469888

Bortlesnek felajánlották, hogy visszaszólhat a kritikusoknak, de ma is elzárkozótt ettől. Igazi profi ebben az értelemben.
 twitter.com/BroadcastingBri/status/952665433152413697


Marrone azt mondta, még egyelőre nem foglalkozik a Patsszel, csak szeretne egy nagy levegőt venni a mai W után.

Fournette megerősítette a sajtótájékoztatón, hogy volt egy Steelers játékos (Mitchell) aki meccs előtt üzengetett az ajtó túloldaláról nekünk. Nem tudja, hogy ennek a csapatnak a lebecsülés olaj a tűzre. 😊

Marrone az öltözőben a meccs után, bár Telvin része imperszívebb volt a végén.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Doug-Marrones-Locker-Room-Speech-/f3fa270b-ddcc-47e3-b632-6e677b826ad2

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Élő facebook feed a hazaérkezésről:
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/24554224_1907817699290707_6295272121392168960_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=inxlD4Sk_GsQ7kNvgFQUExQ&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AuHHZ432pPU3MoM3G9WqT-y&oh=00_AYBAXOR1njFahM89WeXYwT8zoa0gFNONEAdEirAwa2bN0g&oe=671012A1
Awaiting Jags arrival at EverBank Field | AWAITING THE JAGUARS: Sky Action News Jax is flying over EverBank Field as we await the Jaguars' return home after the 45-42 win over the Steelers to... | By Action News Jax | Facebook
AWAITING THE JAGUARS: Sky Action News Jax is flying over EverBank Field as we await the Jaguars' return home after the 45-42 win over the Steelers to...


Piszkáld csak a megjegxyzéseiddel a jagst, csak erősebbé teszed őket - thread
 www.bigcatcountry.com/2018/1/14/16891222/the-jacksonville-jaguars-are-mad-as-hell

LMFAO

több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊
kishaszi
LOL
MacPhisto
Tebow és az egyesek által lesajnált Broncos, most Bortles és az egyesek által lesajnált Jags.. Soroljam még LOLMac?
Nem, kurvára nem érdekel a Staffordos nyűgöd.
kishaszi
Soroljad már LOLHaszi, a Wingsnek mikor volt mákja a draftlotteryn!

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratulálok, óriásit játszott a Jags! Bárcsak a Patset is elkapnátok, de hát úgyse😊
zavi27
Soha ne mond, hogy soha. Coughlin már kétszer megverte őket a giants élén, hasonló D-vel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 853 — Amerikai sportok rajongója
Gratulálok, óriásit játszott a Jags! Bárcsak a Patset is elkapnátok, de hát úgyse😊

Szerkesztette: zavi27
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap statja? Wow.
 twitter.com/Alex_Kozora/status/952658363430653952

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
 twitter.com/seangentille/status/952670170371239936

Calais classy, Dareus nem annyira.
 twitter.com/TimBenzPGH/status/952667362288984066
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊
kishaszi
LOL
MacPhisto
Tebow és az egyesek által lesajnált Broncos, most Bortles és az egyesek által lesajnált Jags.. Soroljam még LOLMac?
Nem, kurvára nem érdekel a Staffordos nyűgöd.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula srácok! Most már daráljátok be Bradyéket is!
garrett27
Igyekszünk.

LOOOOOOOOL
 twitter.com/AnthonyH21/status/952652041209303040
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Gratula srácok! Most már daráljátok be Bradyéket is!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊
kishaszi
LOL

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Ma este buli lesz Jacksonfalván!
 twitter.com/Tdickman89/status/952657404264636419
iktriad
Majd valahonnan előkeresem miket küldtek be a rajongók csapat címére, mikor megkérdezte a management a szurkolókat, hogy mit várnak a szezontól. Volt ott magát elsíró kisgyerek, ön orrba rúgás, égő hídról leugráló emberek.....
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 085 — #NoStress
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszezon meccs volt, de a W az W. 😊
iktriad
Idén biztosan nem 😊
Tavaly igen, de most lehet, hogy lesz Brady és Gronk is 😊)
Wyatt
A labdák legyenek felfújva ám!
iktriad
Falabda lesz.

 cdn1.bigcommerce.com/server1000/d5a05/products/31/images/128/football-01__35755.1313352039.420.420.jpg?c=2

több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
Mondtam hogy Bortles amikor kell akkor behúzza, én végig nyugodt voltam...
harras
Hát akkor vagy nagyon jó idegeid vannak, vagy csak simán a jövőbe látsz, ha az utóbbi, tudsz mondani nekem 5 számot 1-től 90-ig? 😀
Stoki
Nyilván izgultam mivel nem olyan kevés pénzem múlt rajta..... Azt tényleg mondtam a héten, nem Bortles lesz a banánhéj. Már mint JAX szempontból.
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az megvan, hogy idén már vertük egyszer a Patriots-t is. Előszezon meccs volt, de a W az W. 😊
iktriad
Idén biztosan nem 😊
Tavaly igen, de most lehet, hogy lesz Brady és Gronk is 😊)
Wyatt
A labdák legyenek felfújva ám!
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Amellett se menjünk el, hogy Maka (szerintem egész jól) leközvetítette az évezzred eddigi legnagyobb Jaguars W-jét. 😊
iktriad
Ez olyan nagy dolog? Jól közvetít, papírforma. Ricsinek ez évekbe tellett..

Amúgy grat a Jaxnek, főleg az O-séma összeállítóinak. Nagyon nem lepődtem meg, csak már unom, hogy mi vagyunk mindig za ilyen meccsek szopóágán😊 Jó éjt, meg persze sok sikert a továbbiakra!
kishaszi
fontos megjegyezni hogy jó volt mert azért követőben eléggé durván lehúzták páran elfogultság miatt szerintem teljesen indokolatlanul ...
yooker
2-en kb.
Többen megvédtük Steelers oldalról.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."