NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
"Blake Bortles needs 16,935 rushing yards on Sunday against the @Titans to become the @NFL's all-time leading rusher (@EmmittSmith22: 18,355)."

Szerintetek meglehet neki?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Én azért bízom benne, hogy nem szakadtok meg egy számotokra már tét nélküli mérkőzésen. Világos, hogy csoportriválisnak nem jó ajándékot adni, de azon azért nehéz lenne vitatkozni, hogy a lehetséges ellenfelek közül mi tűnünk a leggyengébbnek. Hetek óta leszálló ágban van a Titans (zsinórban három L ugye), vendégként elég rossz a csapat mérlege, a secondary szétpasszolható, és Mariota sem remekel (finoman fogalmazva). Szerintem mindenki nézi már a Jaguarsnál, hogy ki lehet az első PO ellenfél, és örök közhely, hogy aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, de azért nem mindegy, hogy egy erős Chargers, vagy egy gyengécske Titans következhet a WC-körben. Így látom, a többi meg hamarosan kiderül. 😊
Nandito
Örök közhely, ami legalább akkora baromság, mint az, hogy a védelem nyeri a bajnokságot.

Lófüttyöt kell mindenkit leverni. Nekünk vannak kifejezetten rossz matchupok (ilyenek pl a Ravens, Jets, Broncos, néha a Chiefstől is feláll a szőr a hátamon 😀 ), amelyeknél én örültem, ha mondjuk a Steelers eltakarította őket az utunkból, mert a Steelers pl kifejezetten jó párharc volt a szempontunkból. Jött idén januárban egy általában ellenünk kistesót játszó Houston, majd a jó matchup Steelers és bumm, Super Bowl. Miközben ha becsorog a Broncos vagy a Ravens, vagy összeáll a Giants, lényegesen nehezebb szívvel vártam volna a meccseket.

Nem kell feltétlenül minden csapatnál jobbnak lenni egy az egyben. A lényeg, hogy minden szembejövő ellenfelet győzzön le végül a csapat, de azért nem baj, ha nem a csapatnak a legrosszabb megoldáson át vezet az útja, mert lényegesen könnyebben lehet kakukk 😀

Amúgy utána ugye te is nyilván kifejted, hogy erre gondolsz, hogy minden meccset meg kell nyerni a rájátszásban, és hogy azért ott nem mindegy, milyen erősségű csapat jön, csak sajna tényleg így, ebben a formában él ez a közhely is nagyon sokakban, és ez így ugyanolyan rossz gondolat, mint az, hogy a védelem nyeri a bajnokságot 😊
Wyatt
Opponálok.
Nandito pontatlanul írta a közhelyt, így hangzik pontosan: aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, aki szembejön. Így azért nehezen cáfolható, bár jobb, ha könnyebb ellenfelek, jobb matchupok jönnek.

És a bajnokságot valóban a védelem nyeri, kivéve ha van egy konstans jó teljesítmény nyújtó, limitálhatatlan offense. Ha visszanézed az első Pats SB győzelem óta, csak 1-2 kivétel akad ezen közhely alól. (Talán a '12-es Ravens és a '09-es Saints a kivétel.)
Egy jó védelem
- könnyebben elviseli 1-2 kulcsjátékos kiesését, mint egy jó offense,
- rombolni könnyebb, mint építkezni,
- ha rossz a matchup, vagy valaki rossz napot fog ki, könnyebb a védelmi oldalon korrigálni, mint a támadón.
Kábé ezek miatt szerencsés, ha van egy jó defense, és ezért nyújt nagyobb sanszot a SB-winre, mint egy jó offense. (Remember 2007)

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én azért bízom benne, hogy nem szakadtok meg egy számotokra már tét nélküli mérkőzésen. Világos, hogy csoportriválisnak nem jó ajándékot adni, de azon azért nehéz lenne vitatkozni, hogy a lehetséges ellenfelek közül mi tűnünk a leggyengébbnek. Hetek óta leszálló ágban van a Titans (zsinórban három L ugye), vendégként elég rossz a csapat mérlege, a secondary szétpasszolható, és Mariota sem remekel (finoman fogalmazva). Szerintem mindenki nézi már a Jaguarsnál, hogy ki lehet az első PO ellenfél, és örök közhely, hogy aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, de azért nem mindegy, hogy egy erős Chargers, vagy egy gyengécske Titans következhet a WC-körben. Így látom, a többi meg hamarosan kiderül. 😊
Nandito
Örök közhely, ami legalább akkora baromság, mint az, hogy a védelem nyeri a bajnokságot.

Lófüttyöt kell mindenkit leverni. Nekünk vannak kifejezetten rossz matchupok (ilyenek pl a Ravens, Jets, Broncos, néha a Chiefstől is feláll a szőr a hátamon 😀 ), amelyeknél én örültem, ha mondjuk a Steelers eltakarította őket az utunkból, mert a Steelers pl kifejezetten jó párharc volt a szempontunkból. Jött idén januárban egy általában ellenünk kistesót játszó Houston, majd a jó matchup Steelers és bumm, Super Bowl. Miközben ha becsorog a Broncos vagy a Ravens, vagy összeáll a Giants, lényegesen nehezebb szívvel vártam volna a meccseket.

Nem kell feltétlenül minden csapatnál jobbnak lenni egy az egyben. A lényeg, hogy minden szembejövő ellenfelet győzzön le végül a csapat, de azért nem baj, ha nem a csapatnak a legrosszabb megoldáson át vezet az útja, mert lényegesen könnyebben lehet kakukk 😀

Amúgy utána ugye te is nyilván kifejted, hogy erre gondolsz, hogy minden meccset meg kell nyerni a rájátszásban, és hogy azért ott nem mindegy, milyen erősségű csapat jön, csak sajna tényleg így, ebben a formában él ez a közhely is nagyon sokakban, és ez így ugyanolyan rossz gondolat, mint az, hogy a védelem nyeri a bajnokságot 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Niiiiiiiiice
 twitter.com/ColeFartley/status/946787760354004997
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lee biztosan nem játszik, kérdéses Blair Brown, Abry Jones és Cam Robinson játéka.
Mustaine nagy örömére úgy tűnik Hurns végre tényleg visszatér.

Shao Khan reakciója a telt házra immár a 3501 extra jeggyel megspékelve.
“ It's amazing. I’m also not surprised in the least, Our fans have been waiting too long to unlock the passion they have their team and city. The chance to show the world how great Jacksonville is as a football town is finally here and our fans came through, just as I knew they would.

“Winning pays off, but nonetheless, we are grateful for the response. I only wish we could accommodate everyone.”
Végre egy kis siker neki is, ha már annyi pénzt rakott a jaguarsba.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem a "Jacksonvilleben nem érdekli az embereket a profi futball" urban legend a mai nap szörnyű szenvedések közepette végkép megsemmisült.
 twitter.com/Tdickman89/status/946760442738892801

Lee és Abry nem edzett, szerintem ők biztosan kihagyják a vasárnapot. Legalább Dareus egy kicsit felpöröghet, mert az utóbbi hetekben igencsak eltűnt. És így Eli Ankou is végre játszhat. Mióta a Darues trade megköttetett, azóta nem volt aktív, pedig előtte nem volt rossz Abry cseréjeként.


Én azért bízom benne, hogy nem szakadtok meg egy számotokra már tét nélküli mérkőzésen. Világos, hogy csoportriválisnak nem jó ajándékot adni, de azon azért nehéz lenne vitatkozni, hogy a lehetséges ellenfelek közül mi tűnünk a leggyengébbnek. Hetek óta leszálló ágban van a Titans (zsinórban három L ugye), vendégként elég rossz a csapat mérlege, a secondary szétpasszolható, és Mariota sem remekel (finoman fogalmazva). Szerintem mindenki nézi már a Jaguarsnál, hogy ki lehet az első PO ellenfél, és örök közhely, hogy aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, de azért nem mindegy, hogy egy erős Chargers, vagy egy gyengécske Titans következhet a WC-körben. Így látom, a többi meg hamarosan kiderül. 😊
Nandito
szerintem nem lenne jó ötlet két vereséggel menni a playoffba egy olyan csapatnak, akik csak most kezdik megtanulni, hogy milyen győzni. abban igazad van, hogy talán az lenne a legelőnyösebb forgatókönyv, ha a titans jönne szembe a wild card körben, meg az is lehet, hogy a főbb kezdők nem lesznek 100%-ban használva, de én örülnék, ha a csapat megtenne mindent a győzelemért (és persze győzne is). jó lenne egy ilyen klassz alapszakasz lezárásaként is egy győzelem az öltözőnek (még ha maguk közt tudják is, hogy mondjuk érdekből adják le a meccset) és a szurkolóknak is (ez viszont nyilván minimum másodlagos).
winston
Már csak azért is kéne legyőzni a Titanst, mert ha kikapunk tőlünk, akkor esély lehet, hogy megismétlődjön 1999, mikor 3-szor kaptunk ki tőlük(és senki mástól) abban a szezonban.
viszont az is igaz, hogy papíron könnyeben lenne hozható jövő héten egy Jaguars - Titans, mint egy Jaguars - Chargers...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én azért bízom benne, hogy nem szakadtok meg egy számotokra már tét nélküli mérkőzésen. Világos, hogy csoportriválisnak nem jó ajándékot adni, de azon azért nehéz lenne vitatkozni, hogy a lehetséges ellenfelek közül mi tűnünk a leggyengébbnek. Hetek óta leszálló ágban van a Titans (zsinórban három L ugye), vendégként elég rossz a csapat mérlege, a secondary szétpasszolható, és Mariota sem remekel (finoman fogalmazva). Szerintem mindenki nézi már a Jaguarsnál, hogy ki lehet az első PO ellenfél, és örök közhely, hogy aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, de azért nem mindegy, hogy egy erős Chargers, vagy egy gyengécske Titans következhet a WC-körben. Így látom, a többi meg hamarosan kiderül. 😊
Nandito
szerintem nem lenne jó ötlet két vereséggel menni a playoffba egy olyan csapatnak, akik csak most kezdik megtanulni, hogy milyen győzni. abban igazad van, hogy talán az lenne a legelőnyösebb forgatókönyv, ha a titans jönne szembe a wild card körben, meg az is lehet, hogy a főbb kezdők nem lesznek 100%-ban használva, de én örülnék, ha a csapat megtenne mindent a győzelemért (és persze győzne is). jó lenne egy ilyen klassz alapszakasz lezárásaként is egy győzelem az öltözőnek (még ha maguk közt tudják is, hogy mondjuk érdekből adják le a meccset) és a szurkolóknak is (ez viszont nyilván minimum másodlagos).
több mint 6 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Én azért bízom benne, hogy nem szakadtok meg egy számotokra már tét nélküli mérkőzésen. Világos, hogy csoportriválisnak nem jó ajándékot adni, de azon azért nehéz lenne vitatkozni, hogy a lehetséges ellenfelek közül mi tűnünk a leggyengébbnek. Hetek óta leszálló ágban van a Titans (zsinórban három L ugye), vendégként elég rossz a csapat mérlege, a secondary szétpasszolható, és Mariota sem remekel (finoman fogalmazva). Szerintem mindenki nézi már a Jaguarsnál, hogy ki lehet az első PO ellenfél, és örök közhely, hogy aki SB-be vágyik, annak mindenkit le kell győznie, de azért nem mindegy, hogy egy erős Chargers, vagy egy gyengécske Titans következhet a WC-körben. Így látom, a többi meg hamarosan kiderül. 😊

Music City Miracle
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyáltalán nem edzők mai, szerencsére elég rövid listája: Lee, Marcedes, Abry Jones.

3 roster move is volt ma, mindegyik elkapóhoz kötödik
Jaelan Strong - > IR
Montay Crockett , egy újonc WR a Georgia Southernről került a practice squadból az 53-ba (pedig Ocho is jöhetett volna, bár Westbrookkal alkudoznia kellett volna a 85-ös mezért. 😊)
Tevaun Smith, egy tavaly a Coltsban már 2 meccsen pályán lévő WR jött a helyére a gyakorló csapatba. Idén a Raiders practice squdban töltött el némi időt. Ki volt tavaly ugyanott? Jaydon K. Mickens 😊
iktriad
Mickens a 85, Dede 12. Ne kavarj meg vazze, megyek közvetíteni holnapután.
Maka
Igaz, Mea maxima culpa. Viszont neked piros pont, hogy figyelsz! 😊
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 003 — no es importante
 www.footballoutsiders.com/film-room/2017/film-room-jaguars-defense


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Egyáltalán nem edzők mai, szerencsére elég rövid listája: Lee, Marcedes, Abry Jones.

3 roster move is volt ma, mindegyik elkapóhoz kötödik
Jaelan Strong - > IR
Montay Crockett , egy újonc WR a Georgia Southernről került a practice squadból az 53-ba (pedig Ocho is jöhetett volna, bár Westbrookkal alkudoznia kellett volna a 85-ös mezért. 😊)
Tevaun Smith, egy tavaly a Coltsban már 2 meccsen pályán lévő WR jött a helyére a gyakorló csapatba. Idén a Raiders practice squdban töltött el némi időt. Ki volt tavaly ugyanott? Jaydon K. Mickens 😊
iktriad
Mickens a 85, Dede 12. Ne kavarj meg vazze, megyek közvetíteni holnapután.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags engedélyt kapott a lligától, így még pluszban 3500 ember ott lehet a playoff meccsünkön.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-12-28/jaguars-receive-permission-remove-tarps-create-3501-more-seats-playoff

Erre most kapsz egy lájkot, de a 44000 hozzászólásodból adott 10000 Superbowl után azért pont te szólsz be elgépelésre? 😀
Wyatt
Jogos.

Plíz ti is páholjátok el a Titanst, és akkor remélhetőleg minket fogatok a PO-ban 😛
Chargers LT
A 4 lehetséges jelöltből tőletek félnék a legjobban, de ha a páratlan heti mojonk előkerül vasárnap is (és perszer ti is nyertek), akkor ez lesz.

Csóró Odrick, kimaradt a buliból, mit tudunk róla, focizik még?
Giowa
Az instagramja alapján civilként tevékenykedik.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ó nagy Kahn, hozd el a Sasokat nekünk 😊 😀
dande
Rá gondolsz? 😊

Mert Shao Khan (meg a fia Tony) picit máshogy írja a nevét. 😊
iktriad
Erre most kapsz egy lájkot, de a 44000 hozzászólásodból adott 10000 Superbowl után azért pont te szólsz be elgépelésre? 😀
azt csiripelik hogy a Jags-Philly SB visszavágója kerül jövőre megrendezésre Londonban !😉

 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view

| Steelers topicból loptam |
yooker
Gratulálok, jön az Eagles, jön a Steelers, aztán mi meg megint nem 😕
Wyatt
Ezt a képet azért erős fenntartásokkal kell kezelni szerintem. (mondjuk nem lenne gyenge)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ó nagy Kahn, hozd el a Sasokat nekünk 😊 😀
dande
Rá gondolsz? 😊

Mert Shao Khan (meg a fia Tony) picit máshogy írja a nevét. 😊
iktriad
Erre most kapsz egy lájkot, de a 44000 hozzászólásodból adott 10000 Superbowl után azért pont te szólsz be elgépelésre? 😀
azt csiripelik hogy a Jags-Philly SB visszavágója kerül jövőre megrendezésre Londonban !😉

 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view

| Steelers topicból loptam |
yooker
Gratulálok, jön az Eagles, jön a Steelers, aztán mi meg megint nem 😕

több mint 6 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
This is me getting released by the @Jaguars

Csóró Odrick, kimaradt a buliból, mit tudunk róla, focizik még?

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Plíz ti is páholjátok el a Titanst, és akkor remélhetőleg minket fogatok a PO-ban 😛

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
harras Arizona Cardinals 515
bár van benne kockázat de játsszon csak a teljes csapat ha ők is és az edzők is úgy érzik helyre kell tenni ezt a múlt heti kisiklást...
de ettől függetlenül bármi is történjen a Titans ellen a Po mecccs szempontjából nincs semmi jelentősége!
ott kell majd nagyon élesnek és összeszedettnek lenni!
yooker
Két éve leadtuk a SEA elleni utolsó alapszakasz meccset, nagy bukta lett belőle, aztán meg erőnyerő hét. Nos a GB-t akit pár hónappal korábban vagy 30 ponttal verünk csak OT-ban tudtuk legyőzni majd a Panthers lealázott minket.
Lehet nem jó hagyni leülni a társaságot, bár erőnyerő hete nincs a JAX-nak.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
azt csiripelik hogy a Jags-Philly SB visszavágója kerül jövőre megrendezésre Londonban !😉

 drive.google.com/file/d/1jX_T2dgjjZGSMsZqsuTocx1kgdWy5g0y/view

| Steelers topicból loptam |
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
bár van benne kockázat de játsszon csak a teljes csapat ha ők is és az edzők is úgy érzik helyre kell tenni ezt a múlt heti kisiklást...
de ettől függetlenül bármi is történjen a Titans ellen a Po mecccs szempontjából nincs semmi jelentősége!
ott kell majd nagyon élesnek és összeszedettnek lenni!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Aki akar, már rendelhet ilyeneket.

Szerdán minden Jags játékost ilyen cucc várt az öltőzőben. 😊

És szinte minden jegyet eladtak a playoff meccsünkre, szóval a telt ház garantált. 😊
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Jaguars-announce-sellout-for-home-playoff-game/b1b16b49-12c9-48e9-8f1b-fc5ff0ea81bb

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyáltalán nem edzők mai, szerencsére elég rövid listája: Lee, Marcedes, Abry Jones.

3 roster move is volt ma, mindegyik elkapóhoz kötödik
Jaelan Strong - > IR
Montay Crockett , egy újonc WR a Georgia Southernről került a practice squadból az 53-ba (pedig Ocho is jöhetett volna, bár Westbrookkal alkudoznia kellett volna a 85-ös mezért. 😊)
Tevaun Smith, egy tavaly a Coltsban már 2 meccsen pályán lévő WR jött a helyére a gyakorló csapatba. Idén a Raiders practice squdban töltött el némi időt. Ki volt tavaly ugyanott? Jaydon K. Mickens 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Még egy hír: adjuk a Sport1-en a Jags - Titanst. Márkkal kommentálom.
Maka
A korona az éven. Grat. 😉
Sobri Jóska
Én nem értek hozzá de az nem a Jags SB-on lesz a helyszínről?
Matthew99
Ha Maka menne, akkor az lenne.
De idén nem ő a soros. 😊

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 436 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eheti O & O (Frangie és Carlyon nélkül, de Oesher és Halloran jelenlétében).

A tartalomból:
49ers összefoglaló
Bortles elemzés és jövőlatogatás
Elmélkedés, hogy ki lenne ideális ellenfél a Wild Card körben és ki ellen mik lennének az esélyeink a lehetséges csapatok közül.
Titans előretekintő.
Playoff csapatok erősorrendje.

Jurell Casey gondoskodott róla, hogy Marrone tudjon motiválni a héten.
 twitter.com/PaulKuharskyNFL/status/945681555783069696?ref_src=twsrc%5Etfw

Bouye szerint jókor jött a múlt heti pofon.
“I hate to say this, but we needed this,” Bouye told John Reid of The Florida Times-Union. “It humbled a lot of people. We recognize it and we’ve got to get ready for (Tennessee) and just get it rolling going into the playoffs.”
Legyen igaza!
Marrone kijelentette, hogy senkit nem pihentetünk vasárnap, egyrészt szerintem szeretné, ha egy nyertes meccsel mennénk a rájátszásba, másrészt úgy tűnik szívesebben játszik olyan csapat ellen, akit megvertünk (Chargers, Ravens), mint olyan ellen, akitől kikaptunk (Titans) - bár arra már ki emlékszik. 😀

Mondjuk, ha a védelemben kiesik egy kulcsember sérüléssel, akkor nem leszek kibékülve a mesterrel.
Maka
Szerintem a veteránok és a nem 100%-osak max limitáltan játszanak.
Még egy hír: adjuk a Sport1-en a Jags - Titanst. Márkkal kommentálom.
Maka
A legkirályabb szilveszteri program!!!

LOL, Ochocinco NAGYON szeretne a Jaguarsban játszani. 😊 😊 😊
 twitter.com/ochocinco/status/945415383133184001
iktriad
Én megnézném egy edzésen. A harmadik practice squadból felhozott elkapónál lehet többet érne a jelenléte. Nagyon anti-Coughlin döntés lenne, pedig ha meccsenként 3 snappet állna fel, akkor is lenne egy kis buzz körülötte.
Maka
Szerintem 1 embert minimum el tudna csalni a boxból, már csak a hírneve miatt is az első pár snapben. 😊 Egy workoutot megérne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 591 — Invisible man
Még egy hír: adjuk a Sport1-en a Jags - Titanst. Márkkal kommentálom.
Maka
A korona az éven. Grat. 😉
Sobri Jóska
Én nem értek hozzá de az nem a Jags SB-on lesz a helyszínről?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Marrone kijelentette, hogy senkit nem pihentetünk vasárnap, egyrészt szerintem szeretné, ha egy nyertes meccsel mennénk a rájátszásba, másrészt úgy tűnik szívesebben játszik olyan csapat ellen, akit megvertünk (Chargers, Ravens), mint olyan ellen, akitől kikaptunk (Titans) - bár arra már ki emlékszik. 😀

Mondjuk, ha a védelemben kiesik egy kulcsember sérüléssel, akkor nem leszek kibékülve a mesterrel.
Maka
Szerintem jó döntés. Egy ilyen fiatal társaságnál akik kb zérő PO tapasztalattal bírnak, fontosabb, hogy lendületben maradjanak, hogy a daily rutin ne boruljon fel, mint megspórolni a kockázatot, hogy lesérül valaki.