NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 086 — #NoStress
Még egy hír: adjuk a Sport1-en a Jags - Titanst. Márkkal kommentálom.
Maka
A korona az éven. Grat. 😉

több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Még egy hír: adjuk a Sport1-en a Jags - Titanst. Márkkal kommentálom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Marrone kijelentette, hogy senkit nem pihentetünk vasárnap, egyrészt szerintem szeretné, ha egy nyertes meccsel mennénk a rájátszásba, másrészt úgy tűnik szívesebben játszik olyan csapat ellen, akit megvertünk (Chargers, Ravens), mint olyan ellen, akitől kikaptunk (Titans) - bár arra már ki emlékszik. 😀

Mondjuk, ha a védelemben kiesik egy kulcsember sérüléssel, akkor nem leszek kibékülve a mesterrel.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
LOL, Ochocinco NAGYON szeretne a Jaguarsban játszani. 😊 😊 😊
 twitter.com/ochocinco/status/945415383133184001
iktriad
Én megnézném egy edzésen. A harmadik practice squadból felhozott elkapónál lehet többet érne a jelenléte. Nagyon anti-Coughlin döntés lenne, pedig ha meccsenként 3 snappet állna fel, akkor is lenne egy kis buzz körülötte.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ó nagy Kahn, hozd el a Sasokat nekünk 😊 😀
dande
Rá gondolsz? 😊

Mert Shao Khan (meg a fia Tony) picit máshogy írja a nevét. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ó nagy Kahn, hozd el a Sasokat nekünk 😊 😀
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Az én Jags mérlegem is 2-0. A pats 0-0. Az egyik megtörne, de egye fene, nem bánnám, max utána jobban berugnék.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti lesztek a pályaválasztók a meccsünkön? Aahhhhh. Tessék szépen a mi meccsünket vinni 😀
Wyatt
Én úgy tudom, Wentzék a fő esélyesek, hogy átvigyük őket a nagy vízen túlra. Az Eagles még nem játszott Londonban. Veletek majd a szezont nyitjuk, mint SB győztes. :p Tessék Sobri, már én is ennyire optimista lettem. 😊
iktriad
Ne már 😕 Majd játszik máskor, Wentznek van még ideje 😀
Wyatt
Rég volt már NFC csapat a Jax ellen Európában és olyat még nem is vertünk el. Viszont AFC ellenfelek ellen 3-0 a londoni mérlegünk. Biztos, hogy akarod, hogy a Pats jöjjön velünk? 😊
iktriad
Nekünk meg 2–0 itt. Biztosan akarom, mert lényegesen olcsóbb megnéznem itt egy meccset, mint kint. Úgy ötödannyi 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti lesztek a pályaválasztók a meccsünkön? Aahhhhh. Tessék szépen a mi meccsünket vinni 😀
Wyatt
Én úgy tudom, Wentzék a fő esélyesek, hogy átvigyük őket a nagy vízen túlra. Az Eagles még nem játszott Londonban. Veletek majd a szezont nyitjuk, mint SB győztes. :p Tessék Sobri, már én is ennyire optimista lettem. 😊
iktriad
Ne már 😕 Majd játszik máskor, Wentznek van még ideje 😀
Wyatt
Rég volt már NFC csapat a Jax ellen Európában és olyat még nem is vertünk el. Viszont AFC ellenfelek ellen 3-0 a londoni mérlegünk. Biztos, hogy akarod, hogy a Pats jöjjön velünk? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti lesztek a pályaválasztók a meccsünkön? Aahhhhh. Tessék szépen a mi meccsünket vinni 😀
Wyatt
Én úgy tudom, Wentzék a fő esélyesek, hogy átvigyük őket a nagy vízen túlra. Az Eagles még nem játszott Londonban. Veletek majd a szezont nyitjuk, mint SB győztes. :p Tessék Sobri, már én is ennyire optimista lettem. 😊
iktriad
Ne már 😕 Majd játszik máskor, Wentznek van még ideje 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ti lesztek a pályaválasztók a meccsünkön? Aahhhhh. Tessék szépen a mi meccsünket vinni 😀
Wyatt
Én úgy tudom, Wentzék a fő esélyesek, hogy átvigyük őket a nagy vízen túlra. Az Eagles még nem játszott Londonban. Veletek majd a szezont nyitjuk, mint SB győztes. :p Tessék Sobri, már én is ennyire optimista lettem. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ti lesztek a pályaválasztók a meccsünkön? Aahhhhh. Tessék szépen a mi meccsünket vinni 😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azzal, hogy minden divíziógyőztes már megvan az AFC-ben kialakult, hogy kikkel és hol játszunk a következő szezonban.

Otthon és Idegenben
Houston
Indianapolis
Tennessee

Otthoni ellenfelek *
Pittsburgh
New England
Philadelphia
New York Jets
Washington

Idegenbeli ellenfelek
Kansas City
Buffalo
Miami
Dallas
New York Giants

*Londoni ellenfélnek szóba jöhet az Eagles, a Steelers és a Pats is. Ki kéne használni valami komolyabb ellenfél ellen a 2. hazai pályánkat. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 310 — Lájkold a zsűrit!
Még egy aggodalom, tegnap a kis Shanny kvázi megmutatta a ligának, hogy kell mattolni a védelmünket. Oké, kell hozzá egy bomba formában lévő QB, ami nem lesz mindenkinek meg, de a blueprint sajna ott van mondjuk Belichecknek (pl 22-es felállás -2 back- csalinak, hogy Poz rendszeresen fent maradjon, amiből sok nagy passz playt szoptunk tegnap).
iktriad
Ez annyira nem gond szvsz, a Shanny-féle rendszert Shannyn kívül 1 ember volt, aki hasonló szinten tudta működtetni: Gary Kubiak.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOL, Ochocinco NAGYON szeretne a Jaguarsban játszani. 😊 😊 😊
 twitter.com/ochocinco/status/945415383133184001
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaelen Strong -> ACL szakadás. Csórikámat 1 meccsre aktiváljuk, akkor is csak rosszat teszünk vele. El van idén átkozva nálunk a WR poszt.

Larry Pinkard jöhet vissza helyére...
iktriad
Pinkard is IR-en van.
Maka
My bad. Akkor tényleg jöhet Ochocinco. 😊 Vagy lehetne szólni Bryan Waltersnek. Hogy "örülne" pl. Alfie ennek.
De komolyan lassan már minden WR-ünk IR-en van. A-Rob, Benn, Wynn, Strong, Rashad Greene, meg akkor Pinkard. Basszus egy ilyen WR sorral akár végig is lehetne tolni egy csapatnak a szezont...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Jaelen Strong -> ACL szakadás. Csórikámat 1 meccsre aktiváljuk, akkor is csak rosszat teszünk vele. El van idén átkozva nálunk a WR poszt.

Larry Pinkard jöhet vissza helyére...
iktriad
Pinkard is IR-en van.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaelen Strong -> ACL szakadás. Csórikámat 1 meccsre aktiváljuk, akkor is csak rosszat teszünk vele. El van idén átkozva nálunk a WR poszt.

Larry Pinkard jöhet vissza helyére...

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még egy aggodalom, tegnap a kis Shanny kvázi megmutatta a ligának, hogy kell mattolni a védelmünket. Oké, kell hozzá egy bomba formában lévő QB, ami nem lesz mindenkinek meg, de a blueprint sajna ott van mondjuk Belichecknek (pl 22-es felállás -2 back- csalinak, hogy Poz rendszeresen fent maradjon, amiből sok nagy passz playt szoptunk tegnap).
iktriad
azt olvastam Shanny presserében, hogy eddig Jimmy mindig jobbra forgott ki, most viszont az esetek nagy részében balra, amire nem tudott mit lépni a Jags.
petey
Az gáz.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 677 — Csodabogár
Valahogy így érzettem én is.
 twitter.com/ryanohalloran/status/945101670874148865

Cam Robinson legkésőbb a playoffra újra bevethető lesz. Nem lepődnék meg, ha vasárnap Josh Wells lenne a kezdő LT. Keelan Cole vissza tudott térni tegnap a meccsben, Jaelan Strong nem. Strong amúgy Larry Pinkard kárára lett aktiválva szombaton.

Az megvan amúgy, hogy Keelan Cole jelenleg a Jaguars legtöbb yardot WR-e idén, már Marqise Leet is megelőzte. 716 yardnál jár. Jelenleg 4. a rookiek között, bár JuJu Smith-Schuster 16 yarddal van mögötte, szóval vissza fog csúszni az 5. helyre. Fournettenek pedig 29 yard kell az 1000-hez. Remélem össze tudjuk hozni.

Amúgy sajna egyre gyakrabban azt érzem, hogy amikor Fournette van, az nem jó Blakenek(draft környékén is ez volt a bajom). Ha Leonard aktív, általában futással kezdünk 1. downokon a meccsek elején, amikor nincs, akkor szinte mindig passzolunk, ami általában használ Blakenek. Sajna Bortlesnek kell valamilyen ritmus, és Fournette labdaigényessége ezt nem igazán teszi lehetővé. Jó lenne ezt a gordiuszi csomót valahogy átvágni.

Még egy aggodalom, tegnap a kis Shanny kvázi megmutatta a ligának, hogy kell mattolni a védelmünket. Oké, kell hozzá egy bomba formában lévő QB, ami nem lesz mindenkinek meg, de a blueprint sajna ott van mondjuk Belichecknek (pl 22-es felállás -2 back- csalinak, hogy Poz rendszeresen fent maradjon, amiből sok nagy passz playt szoptunk tegnap).
iktriad
azt olvastam Shanny presserében, hogy eddig Jimmy mindig jobbra forgott ki, most viszont az esetek nagy részében balra, amire nem tudott mit lépni a Jags.

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valahogy így érzettem én is.
 twitter.com/ryanohalloran/status/945101670874148865

Cam Robinson legkésőbb a playoffra újra bevethető lesz. Nem lepődnék meg, ha vasárnap Josh Wells lenne a kezdő LT. Keelan Cole vissza tudott térni tegnap a meccsben, Jaelan Strong nem. Strong amúgy Larry Pinkard kárára lett aktiválva szombaton.

Az megvan amúgy, hogy Keelan Cole jelenleg a Jaguars legtöbb yardot WR-e idén, már Marqise Leet is megelőzte? 715 yardnál jár. Jelenleg 4. a rookiek között, bár JuJu Smith-Schuster 16 yarddal van mögötte, szóval vissza fog csúszni az 5. helyre. Fournettenek pedig 29 yard kell az 1000-hez. Remélem össze tudjuk hozni.

Amúgy sajna egyre gyakrabban azt érzem, hogy amikor Fournette van, az nem jó Blakenek(draft környékén is ez volt a bajom). Ha Leonard aktív, általában futással kezdünk 1. downokon a meccsek elején, amikor nincs, akkor szinte mindig passzolunk, ami általában használ Blakenek. Sajna Bortlesnek kell valamilyen ritmus, és Fournette labdaigényessége ezt nem igazán teszi lehetővé. Jó lenne ezt a gordiuszi csomót valahogy átvágni.

Még egy aggodalom, tegnap a kis Shanny kvázi megmutatta a ligának, hogy kell mattolni a védelmünket. Oké, kell hozzá egy bomba formában lévő QB, ami nem lesz mindenkinek meg, de a blueprint sajna ott van mondjuk Belichecknek (pl 22-es felállás -2 back- csalinak, hogy Poz rendszeresen fent maradjon, amiből sok nagy passz playt szoptunk tegnap).

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Halloran 10 észrevétele a tegnapi csúfos teljesítményünkről.
 jacksonville.com/sports/jaguars/2017-12-25/jaguars-takeaways-san-francisco-had-its-way-against-vaunted-defense

A 44 bekapott pont miatt már nem a mienk a liga legjobb védelme bekapott pontokban (már csak másodikák vagyunk itt), viszont a futás és a passz védekezés statjaiban még mindig elsők vagyunk.

A tegnapi 44-33-as a legeslegelső ilyen végeredményt hozó összecsapás volt az NFL történetében!

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 437 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Magyar idő szerint 10:25-re tolták a Titans - Jaguars kezdését. A tét kb annyi lesz nekünk, hogy kiválaszthatjuk kivel akarunk játszani január első hétvégéjén.

Azon felül, hogy borzalmas volt pár dolog (Calais-Colvin veszekedés, végén a fegyelmezetlenség, Blake a meccs kozepen) nem volt olyan szörnyű az összkép szerintem. a végén meccsben volt a csapat ujra, azt nem
nevezném annyira garbage timenak.

Jó meccs volt, remélem józanító pofon értékű lesz, nem pedig látványos szétesés következik.
winston
Annyi kiegészítés, hogy Malik csapott össze Colvinnal.
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Azon felül, hogy borzalmas volt pár dolog (Calais-Colvin veszekedés, végén a fegyelmezetlenség, Blake a meccs kozepen) nem volt olyan szörnyű az összkép szerintem. a végén meccsben volt a csapat ujra, azt nem
nevezném annyira garbage timenak.

Jó meccs volt, remélem józanító pofon értékű lesz, nem pedig látványos szétesés következik.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A védelmet nem ér bántani. A legjobb védelmeknek is van egy betli napjuk, nem lehet 19 meccsen folyamatosan, konstansan eszetlenül jól játszani. Ez a Niners offense JimmyG-vel olyan friss, mint a szűzkurva, nincs róluk videó, lényegében nem lehet ellenük még készülni, nyelte is a védelem a playeket. Ettől (is) volt trap game. Így is fogtak egy nagyon fontos red zone / end zone INT-et, ami akkor momentum changer volt. A meccs vége nem volt szép, de az a TD már a frusztráltság miatti koncentráció vesztésnek tulajdonítható.

Az offense viszont megmutatta ismét, hogy mi is a probléma (és mit is kell elkerülni, ha sikert akar a csapat). A futást nem sikerült beindítani, és emiatt nem lehetett játszani az idő kontrolláló, futásra alapozó play action játékot, kellett volna egy olyan QB aki beindítja az offense-t. Ez nem Bortles terepe, ha rajta múlik, akkor csak idő kérdése és jönnek a meccsdöntő hibák. Tegnap Blake pajti háromszor ölt a csapatnak momentumot. Először 0-10 után, amikor védelemnek kellett volna pár perc, hogy felocsúdjon, összekapja magát. Saját térféles INT, picksix. Aztán a második félidőben, fordítás után, már előnyben, a védelem leparancsolja JimmyG-éket, menni kéne egy nyugodt, biztos, időt ölő drive-ot, az se nagy baj ha nincs pont. Újabb saját térféles, majdnem picksix, az ellenfél offense-e a red zone határáról indul. Végül 30-19 után, egy szép Niners támadás és TD után, amikor még kezelhető a hátrány, de vissza kellene venni a momentumot, vinni egy hosszabb drive-ot, akár FG-al is. Rögtön az első playben újabb saját térféles INT, ismét majdnem picksix.

Bortles a tegnapi meccsen 380 yardot passzolt, 2TD, 3INT. Ebből az utolsó hat percben, kvázi garbage time-ban kb 140 yard és 1TD jött. A meccs maradékában 240 yard, 1TD, 3INT, egy liga alsó felébe tartozó defense ellen. Mindhárom INT fontos pillanatban. Ez Blake. Amikor minden rendben - vagy ellenkezőleg, amikor már minden veszve - és emiatt a stressz-szint nem magas, akkor jól néz ki. De akkor minek, azt egy csere QB is megoldja. Amikor viszont éles a szitu, és vagy kellene valami extra tőle nehéz helyzetben, akkor még az is nehezen megy, hogy ne pontokat csináljon, csak legyen a pályán, adjon időt pihenni, és ne adja el.

Továbbra is az a véleményem, hogy idénre marad a terv. A meccs eleji és félidő eleji drive-okat kell nagyon alaposan megtervezni, lescriptelni, és abból kell megpróbálni pontot feltenni. hogy hátrány ne legyen. Aztán bízni a védelemben, hogy szerez labdát, és ha igen, akkor futni, futni és futni. Az leveszi Bortles válláról a terhet, és akkor még passz játékot is lehet hívni, mert akkor nem stresszeli szét magát és akkor megoldja. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)